Kördüğüm

Kördüğüm 274. Bölüm Özeti # Survi, Gerçek Visnhu’yu Düğünden Kovdu

Kördüğüm 274. bölüm özeti ile alakalı ilk iki partın özetini vermiştik. Şimdi son iki partın özetini vereceğiz. Bu bölümde dikkat çeken ve merak uyandıran en önemli olay gerçek Visnhu Ichcha ile konuşamadı. Survi de fırsattan istifade yalan söyleyerek Visnhu’yu kibarca düğünden kovdu. Şimdi 7 Mayıs kördüğüm özeti ile sizleri bir araya getirelim. 

Kördüğüm 274. Bölüm Özeti 

7 Mayıs Pazartesi günü kanal 7 ekranlarında olması beklenen kördüğüm 274. bölüm özetinin ilk iki partının özetlerine ulaşmak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Şimdi son iki partın özeti olan Kördüğüm 274. bölüm özetine geçelim. Meethi’nin Bundella konağındaki düğününe yavaş yavaş davetliler gelmeye başlamıştır. Veer ilk defa kız almayıp kız verdiği için daha bir heyecanlı ve panik içinde oradan oraya koşuşturup hem gelen misafirleri karşılarken hem de eksik gördüğü yerlere müdahale edip kusursuz bir düğün olasın için elinde geleni yaparken Avinash’ın oğlu Akash ise Ichcha ve Veer’i her gün acı çekmesi için Meethi ile evlenmeyi planlar. Bazı arkadaşlarımızın aklına gelebilir. Akash nasıl bir acı çektirecek diye. En basitinden Meethi’ye eziyet etmesi bile yeter de artar. Neyse konumuza dönelim.

Gerçek Visnhu da Ichcha öğretmeni sayesinde ceza evinden çıktıktan sonra kendisine çok iyi iş bulduğu için ona teşekkür etmeye Bundella konağına tam da kendisini Visnhu olarak tanıtan Akash ile Meethi’nin düğün günü gelir. Kapıda karşılaştığı Nani gerçek Visnhu ile ilgilenmez. Görevli gelip kime geldiniz ve isminiz nedir diye sorunda Benim adım Visnhu. Ichcha hocama adımı söylerseniz beni tanır der. Gerçek Visnhu içeri girince Ummed ile Jogi gelip hoş geldiniz. Sizi çıkaramadım deyince Ben Ichcha için gelmiştim. Kendisini eskiden tanırım. O da beni iyi tanır der. Ummed çok memnun olur.

Gerçek Visnhu Düğüne Gelir 7 Mayıs Kördüğüm Özeti

7 Mayıs Kördüğüm özeti, Ummed, bu sırada içeri giren diğer misafirlerin yanına giderken Jogi Ichcha’nın neredeyse tüm çevresini bildiği için sen Ichcha’yı nereden tanıyorsun oğlum der. Gerçek Visnhu ceza evinden demeye çekinir. Tam da bu sırada Divya gelip gelen misafirleri karşılayalım. Visnhu’nun ailesi de gelebilir deyince gerçek Vishu şaşırır. Rohini içeceklerden gerçek Visnhu’ya getirdiğinde gerçek Visnhu, kim bu Visnhu diye sorunca Ichcha’nın kızı Meethi ile evlenecek olan damat der. Gerçek Visnhu bu olay dikkatini çekse de bir isim benzerliği olabileceğini düşür.

Mukta, ceza evindeki konuştuğu kadını arayıp Visnhu beyin arayıp aramadığını sorar. Kadın asker de Visnhu aradığını ve Ichcha hanımın adresini istediğini söyleyince Mukta, Allah’ım dualarım kabul oldu diye dua ederken karşısında birden Tej’i görür. Tej gene her zamanki gibi sarkıntılık eder. Tapasya hemen gelip Tej’in ağzının payını verir. Üstüne bir de dalga geçer. Mukta Tapasya’nın Tej’e söylediği aşağılayıcı cümlelere güler. Tej, gene amacına ulaşacağını falan söyleyince Tapasya sanırım donsuz çulsuz kalmak istiyorsun diye tehdit eder. Tej de bu tehdide karşılık verince Tapasya kahkahalara boğulur. Yapabiliyorsun yap dercesine güler. Kızını da alıp Tej’in yanından ayrılır. Arkadaşlar Tej Tapasya’nın bu dalga geçmesine çok alındı ve ciddi manada Tapasy’nın başına iş açacak gibi görünüyor.

Gerçek Visnhu Tapasya Ve Mukta İle Karşılaştı 7 Mayıs Kördüğüm Özeti

7 Mayıs Kördüğüm özeti devam ediyor. Rohini düğünde hizmet etmekten kılları yorulmuştur. Gerçek Vinshu’nun yanın gelince tepsideki bardakları dökecek gibi olur. Gerçek Visnhu da Rohini’nin elinden tepsiyi alıp ben dağıtayım der. Visnhu Ichcha’nın nerede kaldığını öğrenip tepsi ile birlikte odaya doğru giderken kapıdaki görevli Veer’in yanına gelip Visnhu adında birinin Ichcha hanımı görmek istediğini söyleyip, haber verir. Veer de hemen salonda Visnhu adında gelen misafiri aramaya başlar.

7 mayıs kördüğüm özeti resim 2

Visnhu da elindeki tepsi ile birlikte Meethi ile Ichcha’nın odasına giderken Tapasya ve Mukta ile karşılaşır. Mukta nereye gittiğini sorunca Meethi’ye içecek getirdiğini söyler. Mukta ben bırakırım siz zahmet etmeyin deyince gerçek Visnhu ısrar etmez. Tepsiyi Mukta’ya verip davetlilerin olduğu kata geri gider. Meethi süslenmiş püslenmiş davetlilerin arasına geldiğinde Visnhu çok şaşırır. Annesine ne çok benziyor der. Mukta önceki gün hatasını affettirmek için düğünde arkadaşları ile birlikte “Radha” şarkısı eşliğinde dasn eder.

Survi gerçek Visnhu ile bir ara yan yana gelir. Sizi ilk defa görüyorum der. Visnhu da ben Ichcha hanımın arkadaşıyım der. Survi korka korka isminiz neydi der.

Survi Yalan Söyleyerek Gerçek Visnhu’yu Düğünden Gönderdi Kördüğüm 274. Bölüm Özeti

Gerçek Visnhu da benim adım Visnhu hanım efendi deyince Survi korkudan bacakları titrer. Bu arada Veer ile Ichcha merdivenlerden davetlilerin arasına doğru gelmektedir. Survi bir şey yapıp gerçek Visnhu ile Ichcha’nın konuşmasına engel olmak isterken birden Rohini gelip Survi’yi sahnede oynamaya götürür. Gerçek Vinshu da Ichcha’nın yanına gider. Ichcha siz Visnhu’nun neyi olursunuz diye sorunca arkadan sahtekar Akash o benim arkadaşım deyip, durumu kurtarır. Gerçek Visnhu da gerçeği söylemek isterken Survi onu başka bir tarafa götürür. Anladığınız Survi ve Akash tehlikeyi atlattı.

kördüğüm 274. bölüm özeti resim 3

Survi, gelen Visnhu’ya yalan söyleyip içeri geri girmemesine engel olur. Survi, Nani’yi bile geçti. Yakışıklı Radhod da düğüne en son gelen kişiler arasındadır. Radhod’un yürümesi giyimi tam bir karizmadır. Radhot’un gelmesi bu düğünün olasına engel olacak mı? Yoksa sıradan bir davetli gibi eğlenmeye mi geldi? Meethi ile Akash evlenecek mi? Bu soruların cevapları bir sonraki bölüm olan kördüğüm 275. bölüm özetinde öğreneceğiz. Şimdilik sağlıcakla kalın. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

77 Yorum

 1. Hediyem ne acaba ?
  Filiz bencede burasi eskisi gibi degil aşiri sakin ? başta geldigimde nasildi şimdi nasil …
  Vay be ???

 2. Yahu ben milleti çağırana kadar 1.lik gitti TUUU ???
  ???
  FİLİZ olmuş tabak çatal seti veriyiz çeyizlik ????
  ???
  Manyoş sana?Sapan veriyorum gıcık olduğun kişileri vur bununla???
  ???
  Hakket bu Meethi anasindan da kuş beyinli çıktı yemin ederim bu Hintli kızların beynine oksijen gitmiyor hepsi kafayi kırmış ???
  ???
  RÜYAM YELIZ YESILMEN fıstık çıkı çıkı diye gir. Allah aşkına bi dinle Rüyam ölürsün gülmekten ??

 3. Ay bu Bay karizma Raghot düğünü durdurur gibi sanki ama Mehht yine evlenecek Akash ile galiba ?? ya bazı bölümlere göz attım bir çeşit ya bu Akash ile Mehht bölümleri bu Survi galiba Akash ile bağlantısı var bundela konağından tek hayırlı insan çıkmadı gerçekten hepsi plan içinde ??

 4. bence buranin bu kadar sakin olmasinin asil sebebi benim
  ben cokkk ugursuzum
  nereye gitsem bir bela aciyorum kendime
  ben olmadan once bura cok cok iyiydi
  daha bu sitede olmasam iyi bence
  bu gun de yazicam
  ama yarindan sonra…
  belki yazicam amma az az
  sizi seviyorum

 5. Bu kördüğüm dizisinde bir bölüm izledim ya Mehht bomba bağlamışlar ney öyle ya Mehhtin boyu kadar ?? bide su sayacı gibi saati vardı Akash bunun yanına geliyor bombanın kablosunu koparıyor bombanın saati durmadan Mehht sarılıyor salak ?? bide Daminin bir hali vardı yerlerde sürünüyordu saçı başı dağılmış tövbe tövbe ?? inşallah o bölümlere gelmeden dizi biter ??

 6. Tamam DEFNEM simdi anladim.gecen magazinde gordum..Yeliz yesilmen iyi bilirim onu ne zamandir yoktu ortalarda iyi cikis yapti ozaman birara dinlerim??

 7. AMAYA tatlim sagol bende iyiyim neden boyle dusundun kimse ugursuz degildir..bizde seni sevdik yazmaya devam et seni boyle dusunduren nedir??

 8. Zülişim düğün ile ilgili gelişmeleri anlattim düğün oluyor :)
  ???
  Amaya çok sessiz,içine kapanik bi kizsin. Sohbetlere de katilmiyorsun ama iyi bi kizcagizsin. Ayrica uğursuzluk da ne demek kiz birdaha böyle konuşma seninle ilgisi yok. Ramazandan önce herkes gezi yapiyor islerini hallediyor. Aa uğursuz nee??

 9. Ya dün uyuyamadım neden diye soracaksınız dün izledim Seda Sayandaki haber yüzünden tövbe tövbe ?? aklıma geldi durdu ya korktum sonra dua okudum ezberimde olan onu okuyunca biraz gitti bugünde kanalları dolanıyordum bir baktım yine aynı haber inadıma çıkıyor sanki

 10. defnem evet sakin biriyim bu sakinliyim basima bela aciyor bir yere gidende eve hep bela getiriyorum annemi babami uzuyorum
  ben olan yerde hep ugursuzluk oluyor
  arkadaslarim her zaman bir birine gidib korkunc filimler izliyorlar bir dafa ben onlara katildim dizi basliyinca isiklar sonuyor
  abim mac izliyor ben eve giliyorum macin en onemli yerinde isik sonuyor
  anne yemek pisiriyor ben yemeyin yanina gidende ya yemek yanmali ya yemeyin baharati cok olmali
  babam tamirci babam bicag ile kapinin bir yerini tamir ediyor ben gelende elini kesdi ve burda …

  baskalari da var
  amma neyse kalsin

 11. Zülişim şimdi sen Sedadaki mezarlik haberi yüzünden uyuyamadin mi? Züliş niye bu kadar takıyorsun ki sen kitap oku bulmaca çöz.. Allah korusun gerçek hayatta kapkaç olayi yaşasan mesela yada sözlü taciz olur mu olur iş hayatı ve evlilikte çok çalkantılı ve kırıcı. O zaman çok büyük depresyonlar geçirirsin. Züliş senin hayata karisman gerek acil. Keşke tek derdimiz hayaletler olsaydı ölülerden değil dirilerden korkmak lazim. Zihnini dağıtan mesgaleler bul kendine. Çık şu buhrandan kuzu???

 12. Evet haklısın Defnem ya olur olmaz aklıma geldi işte bende korktum ya ben çabuk tırsarım böyle şeylerden ?? aslında toplum içinde bulunsam atarım bu tür şeyleri ve kendimide açarım konuşma olarak ve hitabet olarakta zaten kitap okuyorum boş zamanlarımda bulmaca pek yapamıyorum ya ??

 13. Zulisim bukadar takilma canim belki siradan bir ziyarette olabilir bazen habercilerde abartiyor neyse durum ortaya cikar seni etkiliyorsa izleme

 14. AMAYA bunlar tasadufen olan seyler sen neden ugursuz olasin..bence takilma boyle seylere ilerde butun hayatini etkiler canim bu arada kac yasindasin?

 15. DEFNEM cok haklisin oluden degil diriden zarar gelir..ben hic aklimi boyle seylerle masgul etmem cokta inanmam ruhlar goruseydi ozaman dunya ruhlar alemi olurdu bu habere benzer seyler daha oncede okudum..insanlar elini kolunu sallayarak cinayet isliyor..asil gercek olan bunlar neyse canim simdi cikmam gerek aksama gorusuruz insallah???

 16. FILIZ ABLA BENI BURA KABUL ETDIYIN ICIN COOOOK TESRKURLER
  BURDA YALNIS BIR SEY YAPDIYSAM BENI AFFET
  COK IYI BIRISIN FILIZ ABLA
  . TESEKKURLER

 17. Bak ZÜLİŞ bu hayatta çok zorlu ve acimasiz 2 kurum var
  1.Iş hayati= Çok zorludur. Yeri gelir patronundan azar işitirsin yeri gelir iş arkadaşların giybetini yapar yada büyük tartışmalar yaşarsın ama asla arkani dönüp gidemezsin
  2.evlilik= Kocan ve çocuklarınla ilgili her türlü zorluk görebilirsin. Aldatilma,tartisma,sağlık sorunları vesaire .. o zaman da yine arkani dönüp gidemezsin. Züliş korktuklarinla yuzlesmelisin. Ben üniversitedeyken biz anfilerde 150 kişiye falan sunum yapardik. Hoca beğenmezse durdurup mudahele eder yada azarlayabilirdi onca insanin içinde. Yani herşeyle karsilasabiliriz insanoğlu olarak güçlü olmak lazim. Ne o öyle hayalet falan.. aşmak lazim bunlari.. hayat çok zorlu,üstelik dönüp teselli de etmez insani. Zayif olduğunu anlarsa ezer geçerler
  ???
  Amaya bunlar tevafuk. Uğursuz falan değilsin Rabbimin gücüne gider. Insan kıymetlidir at bunlari kafandan canım

 18. Evet haklısın Defnem ya hemde çok ben ne yapayım öyle uyurken aklıma geldi bir an yoksa uyuyordum öyle hiçte yoktu aklımda ?? ben çok takılmam hayalet ruh falan sadece izledim bir şey etkiledi bide sürekli evde yanlız oluyorum kafamı başka işlerle meşgul etsem bu olmaz değil mi ?? toplum içine çıksam hem açık olurum sürekli kafamda iş olur ya işte hayata atılmadığımdan oluyor bunlar ?? aslında bütün gün kafamda ders oluyor nasıl yapsamda başarırım ne taktik uygulasam çözdüm testlerde daha fazla doğru çıkarırım kafamda bunlar hep ama dün bir anda geldi aklıma ondanda korktum ?? neyse ya zaten bugün yok aklımda ??

 19. Hatun kişilerimm eşim erken geldi yazamadım. Yarında eşimin kardeşi pikniğe davet etti Ramazan gelmeden yazamazsam taaaa PAZARTESİ ne kadar merak etmeyin beniiiiiiiii

 20. NURDANIM iyi eğlenceler.. ozluycez ama???
  ???
  Tamam bakalım Züliş
  ???
  Ay bu Kördüğümun en mutlu bölümü sadece bugun. Herkes kavuştu birbirine?? Hey gidi Tapu yaşlandı da elini ayağını opturur oldu??
  Hadi ben kaçtım akşama gelirim ?

 21. Ya şu yemekteyiz programı tam senaryo artık yemek işinden çıkmış yarışmacılar hep birbirini ile kavga ediyor ?? bide baş sunucu müdahale bile etmiyor milletin başında dikiliyor öyle milleti kavgaya teşvik ediyor ??

 22. Zülişim yemek kimin umurunda millet mutfağını gösterme peşinde ve de hava atıp laf sokma. Bir eline sağlık deme kültürümüz vardi onu da aldilar elimizden. Yemek yerine birbirlerini yiyorlar aslında yemek için can atıyorlar ama gururlarindan yemiyorlar. Ben olsam zıkkım yiyin diyip kovarim evden??? biz ev arkadaşlarımızla yemekteyiz programinin taklidini yapardik. Şöyle leğen gibi bi salata kabımiz vardı çok yedimiz için çok yapardik salatayi. Iste baslardik eleştirmeye. Bunu neden legende getirdin marulları bütün bütün koymuşsun masada mum yok çorba tuzlu olmuş masa örtüsü kirli diye falan ?????mahsusdan sinirlenirdi yemeği hazırlayan ???ayy ne günlerdi ya ne mutlu günler..

 23. Defnem Aslında doğru ya elimizden yemek kültürünü aldılar ya hiç bir şey beğenmiyorlar zıkkımın kökünü yiyeceler ona buna kusur bulup duruyorlar ?? bende yemekteyizdeki gibi yemeye çalışırdım Defnem kaşık ve bıçak ile bide onlar gibi eleştiri yapardım öğlen yemeğinde kendi kendime ?? ay bir çeşit oluyor ama ?? yemekteyizdeki baş sunucu Onur mu neyse onuda boşuna getirmişler adam susturmayıor ya yarışmacıları ama adam baya bıkmış bu programdan ?️?️ sizin için eğlenceli olur ama değil mi ??

 24. Ben geldimm kizlar nasilsiniz naber ? Konumuz ne ?
  Ay ben bu gün bir acayibim ne desem yani öyle derskolik diyim normalde hele bu okula geçtigimden beri asla ve asla ders çalişmadim bu gün ise ders çalişmalara doyamadim hele 10 günde yazip bitirmem gerken sinavi 2 günde bitirdim yani bu gün bitti bir sinav geriye kaldi ikinci sinav ve son !!! Ikinci sinavim inglizden olucak of of yani normalde inglizce idare ederim soru sorsalar kem – küm eder ama yine cevaplarim ama söz konusu sinav olunca kafaya oksijen gitmiyorku arkadaş Hintli kizlar bile benden daha akilli oluveriyor ?
  Hiii FILIZ , DEFOŞ bana yardim edermisiniz kizlar ? Inglizce sinavlarimda ? Nolur lütfen lütfen ama işiniz varsa …

 25. Defne abla sağ ol
  Rüya ben iyiyim sen nasılsın bende seni çok özledim derslere çalışıyorum o yüzden fazla yazımiyirum
  Zülişim nasılsın?

 26. Gizemcim teşekkür ederim ben iyiyim sen nasılsın ??❤️❤️ Allah zihin açıklığı versin

 27. Zülişim Onur zaten ortalığı karıştırmak için var?? kavgadan prim yapıyorlar. Ya bıçak kullanacak. Ben yemek yerken bıçak filan kullanmıyorum. ?? kaşık yada çatal. Bi de sol elle yiyor çoğu Avrupalı olucaz diye. Müslüman sağ elle yer. Evet Zülişim eğlenceliydi çok :)
  ???
  Manyam kolay gelsin bebeğim. Manyacim ingilizceyi sözlü olarak anlıyorum evet de yazılı olarak yani Gramer olarak yardim edecek kadar profesyonel değilim. Yazılı ayri birşey bitanem.. bu konuda FİLİZ ABLANDAN YARDIM ALMAN GEREK. Bir arkadaşınla çalışsaydın keşke anlayan..
  FILIZ MANYAYA BAKAR MISIN CANIM??

 28. Gizemcim teşekkür ederim ben iyiyim sen nasılsın Allah zihin açıklığı versin ❤️❤️??

 29. Aynen Defnem ya Onur milleti kışkırtıyor öyle illa kavga edin diye sonra şikayet ediyor neden böyle yapıyorsunuz diye kavganın başı o adam işin içinden çıkıyor hemen bide diyete girmiş ama reklam program arkasında börekleri çörekleri baya yiyormuş ???? bide diyorki diyete başladım diyor tövbe tövbe ne insanlar var ya evet Müslümanlar sağ eli ile yemesi gerekir ben öylesine bıçak çatal kullandım ya aklıma geldi ya ama beceremedim işte ????

 30. Yani Zülişim bıçağı da öğrenmek gerek tabi. Belki lüks bi yerde yemek yersin ilerde?
  ???
  HOŞGELDİN Îremsum. Nasilsin tasarimlarin nasil gidiyo yol katettin mi? Belloşum nasil ruh sağlığı nasil herşey yolunda mi bebeğim ???

 31. Defnem hosbuldum iyiyim tasarimlar mukemmel gidiyor ama cok yoruldum yemeye indim buyuk annemle tartistim a.olan sonra ciktim bura aklima geldim biraktim kalemi geldim.

  Bella iyi gibi kotu gibi degisken.

 32. Hoşbuldum Züliş nasilsin , ben iyiyim ?
  Hoşgeldin Iremsu ?
  Tamam Defoş bende senin gibi sözde anliyorum o yüzden yapamiyorum , benim bu okuldaki arkadaşlarim eglence olsa yanimda yok konu ders , sinav , okulsa yoklar ?
  FILIZ HOCAM siz ne dersiniz ?

 33. Ay şu Sümsük Mukunt bölümleri geldi ya Süper star Rk gelmesine çok az kaldı evet ?? ya kaldığı yerden devam etseydi şimdiye evlenmişlerdi ?? Mukunt Maduya nasıl bakıyor öyle dört beş bölüm sonra kızı terk etmesini biliyor ama Anasının gazıyla ?? bende şu bölümleri seviyorum Rk ve Madu evleniyor Rk kızı sürekli yanında oluyor o bölümleri biraz daha güzel ya ??

 34. Manyam yazilisi da çok kolaydı ama ben tabi bin yıl geçti unuttum? Alemsin MANYAM evet arkadaşlar öyle oluyor?
  ???
  Ay tasarimlara sevindim. Ninenle neden tartıştın SU’YUM?Belloşum bunalıyor tabi. Rabbim nolur sonunda açılsın gözleri. Başak Teyze nasılmış doğum orada mi olacak bitanem?

 35. Hosbuldum Manya Ve Zulis nasilsiniz.

  Defnem tartistim oo herzamanki gibi hatalarimin fircasi arti uyuz bi davet sinirlerim cok bozuluyor .
  evet Bella cok bulaniyor.evet annem zaten yurt disinda dogum yapmayi planliyodu evet orda yapacak.ayy cok yakinda.

 36. Iyi olmana sevindim Züliş ☺
  Haklisin Defnem , bu okuldaki arkadaşlar öyle , eski okulum öyle değildi Nazli , Aylin ve daha çok arkadaşlar ?
  Iyiyim Iremsu sen nasilsin , Bella nasil ?

 37. ARKADASLAR SİZE BİR SORU sizker sabahin altisinda kalkip bazen beste kalkip bile bile en uzakta bilerek baya uzaktaki duraga her sabah kosa kosa duse kalka iki saat yol tepipi gidermisiniz…
  sonra otobuse binip gidiyosunnn yoll boyu sonra gerii evi.in oralardaki okula iki sat kostura kostura ordan yine oraya yururmusunuz.

  BUNU BİLE BİLE AMACSİZ YAPARMİSİNİZ.

 38. Him anladim SUYUM gitmek istemediğin biryer. Sevindim sağ salim gelirler inşallah ?
  Ninelerle uğraşmak zordur zaten. Ben de anneannemden sıtkım sıyrılır hep
  ???
  Zülişim alemsin ya Yb mi izliyon??
  Bugün ÎNCEM de yok haa Sultan yoktu dimi

 39. Îremsum bu eziyet amaçsız yapilmaz ruh hastasi değilse tabi. Heleki Istanbul da. Niye sordun kim yapıyor ki bunu canim??

 40. Vallahi birşey anlamadim ama zafere giden heryol mübahtır Îremsum.. aşk için yapılsa daha mantikli. Yoksa bu kişi senin için mi yapıyor bunu ;)

 41. tabikide bunu ben yapiyorum nerelere gittimi bile bilmiyorum ama sabahin korunde kalkip hazirlanip sanki maratonkosuyorum.

 42. kizlar 1 hafta 1 gundur bacaklarimi ayaciklarimi hic his etmiyorum cansiz gibi kendi kendini yurutuyor zaraki.

 43. Mahsuru yoksa neden böyle birşey yaptığını sorabilir miyim SUYUM??
  koşu yarışmasına falan mi katılacaksın yoksa terapi falan mi canim?

 44. Evet Defnem ya kusura bakma geç cevap verdim ?? evet Sultan bölümlerine daha var ya İnce yok bugün ?? devam etseydi kaldığı yerden kesin izlerdi

 45. Ee kimsenin muhabbetine doyum olmuyor..
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ❤❣???
  ???
  IYI GECELER ELAM S.Ç.S CAN SUYUM ????❣❤???

 46. kizlar gorusmek uzere Efe birazdan almanuyaya gidicek yanina gidim biraz biraz daha durursam ninem dilimi koparacsk.

 47. Neyse ben kaçtım ha bugünden sonra yazamam ben çünkü İnternetim bir günlüktü bugün bitiyor işte yazamassam merak etmeyin ?? ne zaman İnternetim olunca o zaman yazarım anca Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar Allah’a emanet olun ????????

 48. Defnem kesin suan benim deli oldumu ruh hastasi oldumu dusunuyisundur ama deger bir sey yani belki delilik yapdigim ama deger .

 49. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  NAZIM HAYATIM HAYIRLI AKŞAMLAR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  AHİRETLİGİM S. Ç.S KOMŞU KIZI ??????????

 50. Ela abla , Naz abla hoşgeldiniz☺
  Herkese iyi geceler ? tatli rüyalara ben uyudum …
  Rüya ablam iyi geceler ?
  Herkese kizlar bye – bye

 51. FILIZIM TESEKKUR EDERIM BIRTANEM COK SUKUR IYIYIM GUZELIM KUSURUMA BAK BIRAZ GEC CVP VERDIM CANIM ?????????????????????????⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘ELAMM HAYATTIM NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM ??????????????????????????????????????????MANYACIM CANIM KARDEŞIM NASILSIN GUZELLIK INSALLAH IYIDINDIR ❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu