Kördüğüm

Kördüğüm 279. Bölüm Özeti # Meethi’nin Konağa İlk Adımı Kanlı Oldu

Kördüğüm 279. bölüm özeti ilk iki partın detaylarını sizlerle paylaşmıştık. Birazdan son iki partın özetini sizlerle paylaşacağız. Önce bu bölümün en can alıcı noktası Meethi belanın ortası düştü. Gelir gelmez ayakları kanadı, Altınlarından bir kısmı çalındı. Daha fazla meraklanmadan 12 Mayıs kördüğüm özeti ile sizleri buluşturalım. 

Kördüğüm 279. Bölüm Özeti

12 Mayıs kördüğüm özeti ilk iki partın özetine alt kısımdan bulabilirsiniz. Bu başlık altında son iki partların özetini vereceğiz. Hadi gelin kördüğüm 279. bölüm özeti vermeye başlayalım. Akash türlü türlü yalanlarla nihayet Meethi’yi akrabalarının rahatlıkla Meethi’ye eziyet edeceği kona kadar getirmeyi başarmıştır. Maiyya, yıllarca kafeste tuttuğu papağını, artık yeni kuş kafese girdi sana ihtiyacım yok diyerek serbest bırakmıştı. Anlayacağınız Meethi psikopat bir aileye geldi. Meethi, arabadan indikten sonra uzun uzun konağa bakar. İçine bir korku girdiği gözlerinden anlaşılan Meethi’ye, Akash rahat olmasını söyleyip elinden tuttuğu gibi konağa götürür.

 

Evin en yaşlısı ve hanımı Akash’ın annesi Ekadashi diğer adı ile Maiyya, Akash ile Meethi’nin el ele tutuştuğunu görünce Akash’a öfke ile bakınca o kaslı Akash korkudan elini çeker. Maiyya, Meethi’nin Ichcha’ya çok benzediğini görünce, oracıkta canın almak ister. Ancak Akash’ın dayısı Agarth  Mama kardeşi Maiyya’ya  müsaade etmez. Akash tek tek aile üyeleri ile tanıştırır.  Ichcha ise Meethi’yi arasa da ulaşamaz. Bu arada Tapasya’nın da telefonla konuşmak için elinde tuttuğunu görünce sen daha Mukta’yı aramadın mı der. Tapasya ise arayamadım. Çekindim der. Ichcha, Mukta senin kızın. Araya soğukluk girmesin ara gönlünü al. Sen annesin ve ne olursa olsun Mukta senin çocuğun der.

İlk Adımı Kanlı Oldu 12 Mayıs Kördüğüm Özeti

12 Mayıs Kördüğüm özeti, Meethi yeni gelin olarak Havel’e geldiği için hemen boyalı suyun içine ayaklarını batırıp evin her köşesini gezmesi hem adetten hemde evin  bereketini artırdığına inanıldığı için, Maiyya hemen boyalı tepsinin getirilmesini ister. Ancak Meethi içerisinde cam kırığı olduğunu bilmediği için Meethi’nin ilk adımının acılı olmasını isteyen psikopat kadın Maiyya, boyalı suya da gir der. Meethi adımı atar atmaz, cam ayağını kanatır. Akash ise ne oldu canım der. Meethi ise ayağıma bir şey battı der. Maiyya, korkma bir şey olmaz. Sen suya mı? basmak istemiyorsun diye Meethi’yi psikolojik baskı yapıp zorlamaya çalışınca, Meethi cam kırığı dolu boyalı suya girer. Kördüğüm 279. Bölüm özeti alt paragraf da devam ediyor. 

12 Mayıs kördüğüm özeti resim 1

Maiyya, istediği gerçek olmuş ve Meethi’nin ayakları kan içinde kalmıştır. Maiyya, Meethi’nin ayaklarına batan cam kırıklarını bir bir çekmeye başlar. Meethi can havli ile acıdan yerinde duramaz. Pavitra ise aaa! bu camı bunu içine kim koymuş diye dalga geçer. Akash keşke seni boyalı suya girmen için ısrar etmeseydim. Yaralanmazdın der. Meethi ise önemli değil dese de canı çok yansa da Akash’a belli etmez. Bu ev psikopat dolu. Akash’ın amcası Agarth Mama, Meethi’nin kanlı ayakları ile bastığı yerde gidip fal bakıp çok iyi der. Ben böyle bir aile ne gördüm, ne duydum.

Korkunç Resim 12 Mayıs Kördüğüm Özeti

12 Mayıs Kördüğüm Özeti devam ediyor. Jogi, Meethi’ye ulaşamadığı için paniklemeye başlar. Ichcha, her zaman fırsat verir. Çünkü gençler bilerek bile kapatmış olabilir. Rahatsız edilmek istemedikleri için telefonun kapalı olduğunu düşünürler. Şimdilik polise falan gitmediler. Rathore, Meethi’nin hala evi aramadığını Mukta ile paylaşınca Meethi’nin başı belada der. Ancak Rathore, beklemekte fayda olduğunu, hemen paniklememesini ister. Maiyya, çiftlerin kalması için odalarına götürdüğünde Meethi çok beğenir. Yalnız odada garip şekilde duran korkutucu bir kadın resmi görünce Maiyya’ya bu resim ne anlama geldiğini Meethi’ye anlatınca Meethi çok korkar.

kördüğüm 279. bölüm özeti resim 3

Pavitra odaya Meethi yokken girdiğinde gelinin takıları benim takılarım deyip çalar. Hepsini almak istese de bir kaç tane alıp nasıl olsa belli olmaz der. Mai, odada Tej ile konuşurken, Ummed’e yakalanırlar. Ummed sen bu adamla daha neyi konuşuyorsun be kadın diye kızar. Akash’ın dayısının oğlu Nirbhay gelir. Karşısında halasının oğlu Akash’ın görünce. Kardeşim Akash gelmiş der. Akash yemen yanına gişder. Sakın Akash deme biliyorsun mevzuları. Benim adım intikamımızı alana kadar Akash der. Nirbhay da tama kardeşim. Sen nasıl istersen der.

12 Mayıs Kördüğüm 279. Bölüm Fragmanı

Yukarıda kördüğüm 279. bölüm özeti son iki paragrafının özetini sizler ile paylaştık. Bu bölümün fragmanı 11 Mayıs 17:50 sıralarına kanal 7 ekranlarında olacak. Sakın kaçırmayın. 12 Mayıs kördüğüm özeti ile alakalı yorumlarınızı bekliyorum. 

https://www.youtube.com/watch?v=-2JL_oXCCbg

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

 1. ÖZLEM tatlım neredesin seni merak ediyorum nasıl oldu gözlerin ve cildin?
  Yazarsan sevinirim bitanem ?

 2. Ay tövbe bismillah o kırmızı resim neymiş korktum gece gece ?? uyuyamayacağım ya Bi çeşit durmuş bide ??

 3. Rk bu dizide daha yakışıklı ya şimdi baya kilo almış ama yinede Karizma ?? sırf onun için Mukunt bölümlerini bile izliyorum ??

 4. MANYAMM???
  Bitanem benim sen bana küstün mü yoksa??
  Dur seni biraz neşelendireyim
  Ben seni dün neden sormadın biyon mu
  Hani sen dun birinci oldupunda ben sana hediye paketi? vermiştim ve içinden GONLÜNDE NE VARSA ALLAHIN İZNİYLE O ÇIKSIN demiştim ya işte ben senin gönlünde Rka olduğunu bildiğim için dedim ki hediye paketinden çıkan Rkayı aldı kaçtı benim neşe kaynağım Manyam dedim????
  Tatlım benim seni gerçekten seviyorum Rkanın çılgın fanı benim tatlı arkadaşım?

 5. Oohhh olsun sana meethi hanım söz dinlemedin olanlara katlan bakalım anansınin kızı işte naparsın salaklık kanlarında var..???

 6. Sana her şey müstehak Mehht salağı beni Akash ile everin beni Akash ile everin diye diye koskoca bundela konağını ayağa kaldırdı Anası kılıklı Mehht ?? ya nasıl bir aileymiş bu tövbe tövbe evlerden ırak şimdiden belli Mehhtin ne olacağı Allah yardım eylesin ?? artık bunu Jogide kurtaramaz

 7. Neyse ben kaçtım millet Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar ❤️❤️????

 8. ZÜLEYHAM
  MANYAM
  Siz ne güzel seyrediyorsunuz Rkanızı benim Sıltanımın gelmesine daha çok var ama galiba çabuk ilerliyor şuan nerelerde Rka Madu ce Mukutu ayırdı mı?
  Ayy birde Madunun babasını dovdürdü mü?
  Bu bölümlerde Rka yine alırı kötü dimi ama sizi Vivianı sevdiğinşz içi n size kötü gelmiyor ama korkunç kötü davranışlar sergiliyor bu bölümlerde gerçi her bölümde korkunç ama ??
  Kızlar Sultanlı bölümler yaklaşınca nolur bana haber verin sonra kaçırmayayım yeşil gözlü Sultanımın diziye efsane girişini?

 9. DEFNEM
  ÖZLEMİM
  napıp durunuz gari gızlaar?
  Becerebildim mi sizin şivenizi?
  DEFNEM evet bak bak müsait olunca İsonun fanlarının yazdıklarına çok eğleneceksin?
  Birde bunlar çok benciller haa İsonun evlenmesini istemiyorlarmış şaşırdım kaldım valla

 10. ÖZLEMİM sen bu akşam gelmeyeceksin anlaşılan ama sen gelmeyince ben daha da çok merak ettim seni İnşallah iyisindir bitanem
  Dün gece sana cevap yazamamıştım Sultanın annesine ve Ariyene ne oldu demiştin
  Evet senarist kafasına göre bazı karakterleri hiç bir iz bırakmadan yok ediyor bu dizide Sultanın annesi ne oldu belli değil Padmini Trişna Madunun badası adı aklıma gelmedi şimdi lu Rkanın dövdürdüğü adam hepsi yok oldular
  Ariyenin yeri belli sadece Rka onu yatılı okula gönderdi
  Rkanın yerinde Sultan olsaydı o çocuğu evine yanına alırdı ama tabi kötü kalpli Rkadan böyle bir şey beklemek aptallık olur hele sinsi Nadu Sultana söz verdiği halde çocukla ilgilenmedi bir defa görmeye bile gitmedi yaa kendi keyfine baktı amaa etme bulma dünyası bu olsa gerek Ariyeni vabasız bıraktılar ve kendi çocukları da hem annesiz hem de babasız kaldı ve çocuklarının başına gelmeyen kötülük kalmadı

 11. KIZLAR HEPİNİZE İYİ GECELER İYİ UYKULAR?
  BU ARADA GÜL ÇİMEĞİMİ DE ÇOK MERAK EDİYORUM İYİDİR İNŞALLAH BİRDE ELAM YOK İKİ ÜÇ GÜNDÜR İNŞALLAH O DA İYİDİR
  RABBİME EMANET OLUNUZ KIZLAR???

 12. OZLEM canim burdamisin
  İNCEM HİC girmicektim cok yorgunum ama tahmin ettim bu satte gelecegini goruneyim dedim nasilsin
  kis sendemi aslan burcusun soktayim ama ben hic uymuyorum aslana sende uymuyor gibisinin kendini begenmis degili ben :)
  Bugun bi doktora gittim krem de yazdirdim gunes kremide zaten gitmeyi dusunuyorum oyle duydugun herseyi surme defi cok allerjik hasas kuru cildim varmis canim dermolojik urun kullanmaliymisim

 13. İNCE KİZ SULTAN daja iyi dimi boylu poslu kiz adamin kalibi duzgun kalip onemli yani:)
  Bu gun su vishnu varya kordugumde bana sultani hatirlatti oda boylu poslu kalibi duzgun :) OZLEM

 14. İNCEM hint dizilerinde karakterler kanatlanip ucuyor .galiba evet bu ikici sezonda madunun kizi madu geldiginde dedim bunun anneannesi padmini vardi teyzesi vardi semsir malik roma ne oldu dedim :) en azindan ne oldugunu bilseydik tum dizilerde oyle kaybuveriyor gari bunlar netcenn
  bene bak arkides gittin mi gari sabah okuyuverirsin gari :)OZLEM

 15. oo bir ben kalmisim yapa yalniz :) gidem bari cok yorgunum İNCE gozlerim agriyor yorgunluktan uykusuzluktan dun gece uyuyamistim pek

  ucun kuslar ucun
  yarin oldugu yere
  Alip goturun benide

  ilhan irem sarkisi sana gelsin benden
  iyi geceler tatli ruyalar

 16. İNCEM canim bir muddet yazamayabilirim beni merak etme ur mu canim benim
  HAkkini helal et canim .insallah yanlis birsey konusmamisimdir
  biraz yorgunum bu aralar gulum.
  Kendine iyi bak dikkat.
  Kucak dolusu sevgilerimi gonderiyorum .
  Gorusmek dilegiyle opuyorum seni
  iyi geceler .OZLEM.

 17. Günaydin kizlar ;)
  Ben okula gitmem lazim bu gün doğum güni var okulda surpriz edicez sonra 5-6 lara evinde surpriz edicez ???
  Evet Züliş Mukunt dolaşip duruyor Madhu’nun peşinde sonradan terk edecek aptal , sesine bile giciğim belli idi zaten terk edicegi dizinin ismi Madhubala – bir aşk bir tutku yani o aşk ve tutku Mukunt olamaz her halde Superstar R.K varken dimi ??
  Bendende iyidir Almiroş , evet yaa adam olağanüstü bende ona hastayim ???
  INCEM yok kizz niye küsüm ben sana , teşekkürler hediyen için çok sevdim , bende seni çok seviyorum Sultanci INCEM ☺☺☺
  Yok daha ayirmadi ama ayiracak yakinda , tamam tamam haber veririz sana buradan Sultan gelince sende ayarla Tv-yi ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu