Kördüğüm

Kördüğüm 28 Haziran Özeti Meethi İle Damini Mumbai’den Ayrılmaya Karar Verdiler! Kördüğüm 326

Kördüğüm 326. bölüm özeti son iki partını anlatıyor olacağız. 28 haziran kördüğüm özetinde en önemli olay Meethi ile Damini buralardan ayrılmaya karar verdiler. Özete kaldığımız yerden devam edelim.

28 Haziran Perşembe Kördüğüm 326. Bölüm Özeti

Rathod bir yolunu bulup Meethi ile Akash’ı bir araya getirmek için elinden gelen çabayı göstermiş, Akash Meethi’nin felç olduğunu bu sayede öğrenmiş oldu. Akash, Meethi2nin bu halini görünce arkasını dönüp gidecek mi? Yoksa koşup boynuna sarılacak mı? Hadi bu sorunun cevabını kördüğüm 28 haziran özetinde verelim.

 

Akash arabaya binmek üzere olan Meethi’nin tekerlekli sandalye de olduğunu görünce kısa süreli şok yaşar. Ne yapacağını bilemez. Bu arda Rathod da artık Akash gelmeyecek diyerek Meethi’yi arabaya bindirir. ve oradan ayrılır. Akash ise biraz uzakta olduğu için arkalarından koşsa da yetişemez. Tek başına buluşma noktasında kala kalan Akash kendi inandığı yaratanına isyana giden cümleler söyler. Nani, Meethi ile Akash’ın bir araya gelmesini istemediğinden el altından Maiyya’ya destek vermektedir. Maiyya, Akash’ın Meethi ile buluşmak için gideceği haberini önceden duyduğu için Ambika’yı çağırmış ve Akash ile dışarıda birlikte vakit geçirmesini istemiştir. Bu durumu Nani’ye aktarınca aferin benim öğrencim olmaya adaysın der.

Son İsteğim Visnhu İle Mukta Evlensin Kördüğüm 28 Haziran Özeti

Telefonu kapattıktan sonra Akash ile Meethi tamam da asıl Vinshu’nun elinden öz yeğenim Mukta’yı nasıl kurtaracağım diye kara kara düşünür. Böyle giderse Nani onlara da bir çomak takar. Buluşma noktasından ayrılan Rathore ve Damini bin bir ümit ile Meethi’nin buraya geldiğini ama istediği buluşmanın gerçekleşmeden ayrıldığı için çok endişelenirler. Bu durum sokan Radhot, Meethi’ye seni bu şekilde ümitlendirdiğim için çok özür dilerim. Lütfen beni affet der. Meethi ise burada ne senin ne de Damini annemin bu olayda bir suçu yok. Ortada özür dilemesi gereken sizler değilsiniz. Ben Akash’ın geleceğini güvenip gelmekle büyük hata ettiğini söyler. Rathod ise kızım seni bu gün mutlu edemedim. Söyle bana bu gün ne istersen onu yapmak için kanımın son damlasına kadar çabalayacağım deyince Meethi benim yüzümden Mukta ile Visnhu’nun düğünleri ertelendi. Onların düğünün yarın yapmak isterim müsaaden olursa deyince Rothod birden böyle bir teklifi beklemediği için arabayı hemen durdurur.

 

Evde ise Akash ile Meethi kesin bir araya gelmişlerdir. Onlar birbirlerini ölesiye seviyorlar diye düşünüp merakla Meethi ile Akash’ın gelmesini beklerler. Rathod, arabayı durdurup ne demek istiyorsun kızım sen açık söyle daha sonraki planın ne der. Meethi de annem ile buralardan ayrılmayı düşünüyorum der. Hayatı bu tarz tecrübelerle dolu olan Rathod, kızım ben senin şu an ne düşündüğünü çok iyi biliyorum. Zamanında ben de böyle bir hata yaptığı ama bunun yanlış olduğunu anlayıp geri döndüğünü ama hayatının en güzel yıllarını sevdiklerinden ayrı geçirdiği için pişman olduğunu ve Meethi’nin de böyle bir hata yapmasına engel olmak için onu ikna etmeye çalışır.

Meethi ve Beraberindekiler Akash’sız Thakur Konağına Dönerler Kördüğüm 326. Bölüm Özeti

Akash düşünceli bir şekilde eve döner. Evde Akash’ı Maiyya ile Ambika’nın babası polis memuru karşılar. Maiyya, oğlum gelinimiz nerede? diye sorunca Akash Meethi’nin sakat kalmış halini düşündüğü için bir an kafası gider. Ambika kim anne der. Polis memuru damadı Akash, kızının ismini unutmasına öfkelenir. Maiyya sinirle oğlum sen şaka yapıyorsun herhalde gelin kızımız nerede diye ikinci kez sorunca Akash onu çarşıda alış veriş yapması için bıraktığını söyleyip odasına giderken polis memuru Akash’ın odasına gitmesine müsaade etmez. Bu arada Ambika karakoldan babasını arar. Baba kızının sesini duyunca Akash’ın gitmesine müsaade eder. Polis memuru bunun size mutlaka dönüşü olacaktır deyip evden ayrılır. Radhot ve beraberindekiler yüzleri asık bir şekilde geri Thakur konağına dönerler.

Kördüğüm 326. Bölüm özeti (28 Haziran kördüğüm özet) resim 1

Herkes Akash’ın da geldiğini zanneder. Ancak arabadan Akash inmeyince durumu diğer ev halkı da anlar. Mukta, üzülme canım her şey yoluna girecek deyip Meethi’ye moral verir. Maiyya da dünürü gittikten sonra Akash’ın yanına gidip ne yapmaya çalışıyorsun sen diye kızar. Akash, ben ne Ambika ne de bir başkası ile asla evlenmeyeceğim der. Maiyya, Akash’ın ağzından bu sözleri duyunca gözleri kocaman olur ve çok sinirlenir. Thakur konağında da Damini ile Meethi’nin buralardan uzaklaşma kararını duyan her kes onları ikna etmek istese de Damini kızım bu çevre de yaşadıkça Akash hep aklına gelecek ve psikolojisi bozulacak. bu sebeple bizleri durdurmaya çalışmayın der. Rathod da ilk defa bir insanı (Akash) yanlış tanıdığını söyler.

Maiyya, Akash’ın Gitmesine Engel Olmak İçin Hasta Numarası Yapar 28 Haziran Kördüğüm Özeti

Bundella konağında Sankrant abisi Akash’ın Meethi ile yüz yüze konuşması konusunda ikna etmeye çalışır. Akash ise ben Meethi’nin karşısına çıkacak cesaretim yok der. Abi kardeş Maiyya’nın yanına gelir. Herkes Atişgan’a tekrar gitsin. ben Meethi’siz yaşayamam. Maiyya, seni almadan gelinimi götürmeden şurdan şuraya gitmem. Akash, ben artık Meethi’den başkası ile olamam. Bizi anne sen bile ayıramazsın diye çıkışır. Maiyya da biz söz verdik. Ambika ile bizzat sen konuştun. Sen eğer evlenmezsen babası bizi bitirir. Hatta öldürür bile dese de Akash kararını verdiğini söyleyip annesinin yanından ayrılmak istediği sırada Maiyya bu felçli kız için gençliğini tüketme der. Akash sinirle biliyordun değil mi anne. O kız benim yüzümden felç oldu. Şimdi arkamı dönemem deyip odasına gider.

 

Maiyya dertli dertli düşünürken Nani arar. Sana bir iyi bir de kötü haberim var. Hangisinden başlayayım? Maiyya da şu aralar hep kötü haber duyuyorum. Sen iyisinden başla da neşem yerine geldin der. Nani iyi haber, Damini ile Meethi yarın sabah buralardan temelli gidiyor. Kötü haber ise yarın Mukta ile Visnhu evleniyor deyince Maiyya’nın kafasında bir yeşil ışık yanar. Ne yapıp edip Akash’ı yarın sabaha kadar evde tutarsa her şey bitmiş olacaktır. Hemen hasta numarası yapar ve kendisini ateşlendirici bir kaç işlemden sonra Akash panik olur. Doktor çağırmak ister. Maiyya doktorluk bir şeyim yok. Sen yanında kal der. Ertesi günü Akash annesinin yanından ayrılmak ister.

 

Maiyya oğlum gitme der. Akash ise mutfaktan süt alacağım iki dakika da burada olurum der. Pavitra ise mutfakta Maiyya’nın ateşinin çıkmasını sebep olan yiyecekleri döktüğünü Akash görünce neden döküyorsun bunları der. Pavitra ise Maiyya seni burada tutabilmek için bir oyundu. Meethi buralardan bu sabah ayrıldı. Seni evde tutmak için kandırdık der ve Kördüğüm 326. bölüm özeti son iki partın özeti de burada bitmiş olur. Bir daha ki özette yeniden bir arada olmak dileğiyle kalın sağlıcakla. Son olarak kördüğüm 28 Haziran özeti hakkında yorum kısmından bizlere ulaşabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kördüğüm 28 Haziran Perşembe Fragmanı

Yukarıda sizlere anlattığımız kördüğüm 326. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Dizinin en son yayınlanan fragmanını link halinde ekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=HbTYmDfFmo8

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

180 Yorum

 1. Bir sonraki özeti iple çekiyorum ne olucağini çok merak etdim acaba iki lovebirdler kavuşurmu DEFOŞ bildiğin varmi ?

 2. lütfen bir önceki sayfaya bak manya oraya cok msj yazdımo zaman anlayacaksın lutfen cnm arkadasım

 3. Şimdi gördüm diğer sayfa yorumlarini sorry FERAHCIM nasilsin canim şimdi okuyorum ne demişsin sonra dönerim sana tamammi canim ?

 4. Bende iyiyim canim . Asil sen nasilsin gözlerin nasil daha iyilerdir inşallah . DEFOŞA kirilma canim onunda dediği gibi sende sonra koyu sohbet etdik Anonimler filan geldi yani senlik durum yok canim ?
  Bu arada feRmaN çok iyi olmuş çok sevdim ??
  Rica ederim DEFOŞ ??

 5. Kizlar ALEYNA TILKININ yeni şarkisi YALNIZ ÇIÇEKIN klibini gördünizmi ben klibi çok beğendim ama ALEYNAYI hiç sevmiyorum bana itici geliyor biraz birde bu yaşda estetik olmuş diyorlar dudağina filan dolgu yaptirmiş ??
  AYRI IKLIMSIN NE ÇARE
  BEN SANA VURGUN BIÇARE
  şarkiyida sevdim ??
  Birde ALEYNANIN sesini karganin sesine benzetiyorlarmiş yeni öğrendim ama sesi iyi bence ☺

 6. bugun daha iyiyim manya kuzenim bizde suan bende net yok gelmişken bakayım az dedim malumne bagımlılık yapıyor dinleniyorum işste bol bol

 7. Tabi hatirliyorum frhSingh ?
  feRmaN senin ve benim ismimizin önceki 3 harflarini birleştirsen feRmaN oluyor ?
  Ferah ? Manya

 8. ferah fer i manya nın man ferman olduk arkadasım :) ben sana tropikal meyveli pasta aksam abhi izlerken yersin :) bende özledim diziyi
  DEFNOŞ abla hemen bakıyorum

 9. Sağol canim ? ben izleyemiceğim bu akşam AH KALBIMI yarin tekrarina bakarim . Pasta için teşekkürler . Aaaa tropikal meyveli pasta iyi fikirmiş bende annemin doğum günine ne alsam diye düşiniyorum pasta , balon , çiçek , yiyecek ve icecekler evleri süsleyip yemek filan yapicam ama benimkiler güzel pişmiyor ya ama öğrenmek istiyorum o yüzden son zamanlarda mutfakda zaman çok geçiriyorum ??

 10. DEFNE abla buket yorum yazmıyor ama genelde hem ozet okur hemde yorumlarınız takip ediyor
  o bi feride mi ne yazmısın ben hiç feride görmedim sen den bahsetiler dedi birde anonimler için iyi dusunmuyorlar dedi ben gözlerimden dolayı öyle tek tek acıp ytakip edemiyorum
  ablacım ama anonim olma sebebimi soylemiştim
  evet yazmayacaktım dinlencem diyede buket suan bizde sohbet ediyoruzodamda öyle girdik onun tlfonundan bazen o na söyleyip yazdırıyorum
  ama ben dedim o beni diger anonimlerle karıştırmaz defne ablam biliyor beni hemde sevdiğimide dedim
  KUSURA bakma heralde bir yanlışlık olmuş
  :)
  olsun sizi özlemiştim bu vesile ile geldim
  evet bak senin duan bana cok geciyıor benden esirgeme sevgili ablam

 11. ferah fer i manya nın man ferman olduk arkadasım :) ben sana tropikal meyveli pasta aksam abhi izlerken yersin :) bende özledim diziyi
  DEFNOŞ abla hemen bakıyorum
  züleyha abla sana sesleniyorum selam senide unutmadım

 12. Merebalar kizlar hayyrly agsamlar nasyl iymisiniz melek abla nasyl kizin iymi nurdan abla oglunu sunner etirmisinmi abla saolun ben sonra gelerim

 13. defne ablma evet buket dedi ama sen anoniler ismini yazmıyor falan mı demişsin
  birde feride mi birinden bahsetmişsin oda dedi aceba senden mi bahsediyordu çunku hiç feride yoktu dedi bendeanladım suan soruyorum hay anlamadık evet hoşçkalın dedim çıktık
  beyse ya nalış olmuştur
  ben neden anonim geldiğimi söylemştim
  abla ama buket gelince bakayım dedim
  fırsat bu fırsat özlemiştim teşekurler abla
  seni seviyorum buluyorsun
  bak rumuzla geldm sen sinir olma diue anonim sevmiyorsun biliyorum :)
  özür dilerim yanlış anlaşılma için
  evet bana duan geciyor lutfen et ne olur seni ciden seviyorum :(
  züleyha abla senide unutmadım ha haberin olsun görmesemde aklımdasın

 14. Hayırlı akşamlar hatun kişilerim ????

  Dışarı çıktık gelincede ymk faslı anca msjları okudum ????? nasıl birikmiş öyle

 15. Kızlar rica ediyorum itham etmeden önce biraz düşünün. Hemde bir sürü birilerine diyorsunuz burayı okuyan mı dersin yanlış anlayan mı dersin. Sonrada sana kırıldımm ??????. Lütfen isminizi yazın yada rumuzunuzu vede kendiniz okuyun

 16. MANYOŞ mutfakta yemek işlerine dalmıştım kuzum. Ben mutfak konusunda çok titizim etraf hiç dağılmamalı bir çöp bile düşmemeli takıntılıyım biraz da işim uzun sürüyor??ALEYNA gelecek vadeden bir kız şimdiden dünya listelerine girdi Demet Akakın bile kıskançlıktan çatır çatır çatlıyor dünkü çocuk dünya radyolarına girdi ben daha yerımde sayıyorum diye??Ama ailesi ilgilenmiyor kızla sadece çok para kazansın bize de versin derdındeler çok yazık. Babası zaten genç kadınların peşine takılıp gitmiş annesini boşamış. O da acısını müzikle dindirmeye çalışıyor umarım başına kötü şeyler gelmez. Sesi çok hoş bence. Ne derler EGZANTRİK ??
  ⚘⚘⚘⚘
  FİDAN Afalladım baldızım diyince ?? demek sizde tam tersi. Biz de kadınların baldızı olmaz,erkeklerin de görümcesi olmaz?? güldürdün beni kız çok yasa ?

 17. Melek abla burdamisin iymi kizin nasyl
  Kizlar hepinize iy gijeler
  Nurdan ablama
  Melek ablama
  Filiz kardesime
  Olyajyma
  Defne arkadasa
  Helin arkadasa
  Manaya arkadasa
  Cerenime
  Fidanjima
  Naz abalma
  Amirita ablama
  Zulayha ablama
  Kim warsa hepsine iy ukular byy byy

 18. Güldürdüyüme sevindim defne???yok bizde her iki tarafda da baldız denilir???yani kocanın kardeşinede kadının da kardeşinede????

 19. züleyha ablam çok iyiim sen nasılsın çok özledim seni geldigm gunlerdegörmedm cunku
  DEFNE ABLAKIZDIN MI bilmiyorum yanlışlık oldu heralde sen bana anonimken kızmamıştın ki
  MANYOŞ AH KALBİM baladı
  evt bende kek kurabiye merklıyım oğrenmeye çalışıcam bu aralar kurabiye
  evdeyim gunduzleri nette olmayınca :)
  annenin dogun gunu kutlu olsun manyoş
  DEFNE abla kızmadığını meeseleyi çözduğımu yaz cıkmak zorundayım
  bugun actım sevval son gunum cok algılayamıyorum bana kızma ne olur

 20. Kizlar sew yeter diziiyi cook sewdim ama bugun weremedi ya cok uzuldum yeke ozedini kacyrman gelyoduum offf

 21. Teşekkür ederim Ferahcım bende iyiyim ben arada yazıyorum öyle şimdide yorumunu gördüm yazıyım dedim ???

 22. Ben izlemiyorum ah kalbimi sacma sapan oldy dowami ben anjak kordugum we sew yeter diziyi cok izleyorum koreya dizi beganmedim yaa kizlar mustapa cecelin SIMSIYAH sarkiyi cook begenyoruum wede GULRENGI KIYMETLIM ISLAK IMZA WEDE ALLAH ALLAH DIYE SARKILARI COOK SEWIYORUM

 23. bende arada yazıyorum gerci artık yazamıcam yarından sonra bukette gidecek abla net yasak gözlerimi dinlendirmeliyim bugun de yanlış anlaşılma için geldim oda tam yanlış anlaşılmaymış
  bende beni unuttun mu dicektim cidden unutmadım dua ediyorum daima edicem
  iii olmana sevindim :)

 24. Tabiki izle janm anonimjim izle de we gor ben enarjim kasdi ya sew yeter kordugum dizisi yali cok uzak seryami bln warmi ajawa

 25. HOŞGELDİN HAZALIMIN AHİRETLİĞİ DOKTOR MİRA ?? NE VAR NE YOK BİTANEM ZEYNO NASIL BÜYÜYOR MU
  ⚘⚘⚘⚘
  NURDANIM sana birşey sorucam ben burada kendini ifade edemeyen biri miyim? Ben hem Türkçeyi çok güzel konuşur hemde güzel aktarırım ınsanlara. En azından aldığım eğitim bunu gerektirir. Bugüne kadar 3 yıldır buradayım her zaman ortayolu bulan insanlara sabır,hoşgörü anlayış müsama gösteren bir insan oldum hep. Dahası önce karşıdakini anladım SUİZAN HİÇ YAPMADIM,HÜSNÜ ZAN sahibi oldum hep. Insanların değerlerine hassasiyet gösterdim hep. Peki aynı hassasiyeti karşı taraftan bekleyince karşıdaki kişi kendini HAKARETE UĞRAMIŞ ZANNEDİYOR.Neden böyle oluyor. İnsanlar ayrıcalığı hep benden bekliyor. Ama benim de kalbim var mı ruhum incindi mi etiketi basgeç. BEN BU KADAR DEĞERSİZ MİYİM YA SÖYLEYİN ????ALLAH RIZASI İÇİN..
  FERAH arkadaşından duyduğu 3-5 cümleyle beni itham ediyor daha mevzuyu bile anlamamış dünkü konuştuklarımızı tenezzül edip okudun mu hiç FERAH⁉⁉Sen Simgeyi Ferıdeyı nerden bileceksin buraya yazalı kaç zaman oldu ki ben 1000 kişiyle konuşuyorum en az. Seninle ne ilgisi var. Mevzuyla alâkalı olduğu için örnek verdim Ferıdeyı. Dünyadaki herşey sizinle alakalı dimi alının üstünüze ⁉⁉⁉ ANONİM MEVZUSUNU İSE her zaman söylüyoruz bizi tedirgin etmeyin diye FİLİZIN SİTESİ SALDIRIYA UGRADI. Herkes tedirgin oluyor. Bunu rica ettiysek suç mu sanki Nüfus cuzdanınızı,Pasaportunuzu istedik..
  BEN YORULDUM YA ÇOK YORULDUM ICIMDEN CEVAP VERMEK BİLE GELMİYOR ARTIK???

 26. Selam nuranaay tabikide ben fidan azerbahcanlıyam 21 yaşındayım evliyem eşim türktü türkiyede yaşıyorum bide 4 aylık hamileyim bu kadar?ben buraya yazıyordum kızlar beni tanır sonra uzun zaman yazamadım ama ara sıra yazıyordum şimdi zamanlarım boş diye sık sık yazmaya çalışıyorum?

 27. NURANAY biz dışardaydık geldik yemek faslını bitirdik şimdi çay içiyoruz eşimle sen nasılsın

 28. nuranaya seni anlamıyorum her ikisini izliyorum ben abiyi seviyorum noka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 29. Geçmiş olsun Ferahcım inşallah gözlerin iyi olur ?? yok unutmadım seni unuturmuyum ?? bende senin iyi olmana sevindim ??

 30. Geçmiş olsun Ferahcım inşallah gözlerin iyi olur unutmadım seni ?? seninde iyi olmana sevindim

 31. Melek saliha aloo abljim ben geldim ya imisin ablajym eee ne zaman taburjy olyorsun abla kizin ilesdimi

 32. Hoşbuldum defnecim?????ahretliği mi ay çok yaşa beni güldürdün?? canım benim aynı işte hayat☺zeynoda çok iyi şükür büyüyor ayın 27 si 2 aylık olucak ellerinizde öper teyzeleri☺☺
  Sen nasılsın defnecim işlerin nasıl gidiyor??

 33. DEFNE ABLA az once uzun yazdım ne bilim o deyince anonimlerden rahatsız luyorlar diye
  ben dedim onlara nedeni acıklamıştım diye
  neden anonim yazdığımı bana kızmazlar dedim
  AMA ŞUAN KIRILDIM askolsun ben yorumları okuyamıyorum
  cok fazla gözlerim agrıdıgı için
  elimden geldiğince okumaya calıştım
  feride falan bilmiyorum üzeime alınmadım bile sadece buket yanlış anlamış diye acıklamıştım
  sorun değil
  ben rahatsızolamma ragmen sırf sizin için geliyorum am abundan sonra gelmem kime nasıl isterseniz öule davranın artıkbende bişey diyemicem ezan okunacak az kaldı

 34. Eeeeeee Anonim benimkide nokaaaaaaa2 sew ya ama yanlis anlama janm ya allah allah hahahaaaaa wakyr?

 35. GAMZELİM zaten dayanamadığım noktalarda sözün muhattabı ben değilsem bile cevap veririm. Verdim de zaten defalarca.

  Sen çok kıymetlisin zaten herkese göstersiğin hoş görün nezaketin hüsnü zannın insanlarda bu isteği tetikliyor. Yani senden özel ilgi bekliyor , özel hasbihal , özel sohbet , kendilerini özel hissettiyorsun bunun devamını aynı şekvakle bekliyor herkes. Ama haksızlığa dayanamam ben nitekim yazdımda İnşaAllah işine karışmıyorum dur çünkü sen bu uslüpte asla yazmazsın. ???

 36. tamam skıntı yok ben kimseyi tanımıyorum burda bi kç kişi ama söylemiştim yanlış anlaşılmadiyedemekki hiç kıymetim kalmamış
  neyse sorun değil zaten yazmıcaktım ama olması uzdu

 37. Dün bir anonim kişisi gelmiş aynen şu şekild yazmıştı bi İNCEye gitme falan dedik ya yazmışki

  Aşk olsun size bende daha yazmayacağim dedim. Siz hç bana İNCEye ısrar ettiğiniZ kadar ısrar etmediniz ona rağmen takip ettim sizi yazdıklarınızı şimdi de diyorum ki iyi yapmışım gitmekle

  ??? bende yazdım ki kimsin sen böyle konuşuyorsun. Ama bencede iyi yapmışsın ????? yahuu adamı delirtirler ???

 38. DEFNE abla seni kırdıysam yanlışım olduysa hakkını heal et.
  üzgünüm kötü ayrılmayalım.
  evet İNSAN SADECE SEVDİĞİNE KIRILIYOR SENİ SEVMESEM HİÇ KIRILMAZ kırılmazdım bile
  seni her gunumde unutmyacak kadar her duamda yer verecek kadar seviyorum
  sanki öz ablam kadar bu yuzden şuan ezan okuncak basım agrıyor umarım a yorumuma cevap yazarsın :(
  böyle gitmeyim

 39. Egar hic hili anlimiyorum nurdan abla ne oldu ki anlamadim abla anlatsana bana anlat hadi neler oluyor

 40. nurany tatlım sorun degil amaben ah kalbimi en basından beri izliyorum
  devamını sonuna kadar izlemek hakkım ben eglenceli buluyorum ayrıca
  sev yeter deki tum sacmalık beni deli etti
  ishita kızıhastane götürşmüş aileisne haber vermiyor şarjı bitiyor hemşireden tfon itemiyor kendi evlerine gidip raman haber vermek yerine taaa uzaktakı küçük kızın annesine gidiyor daha ncesacmalıklar
  tüm hint filmleride sacmalık bol canım

 41. Sağlığın düzelince bekleriz FERAH sadece iyi okuyun senin içinde değil bu sözlerimiz hergün nelerle karşılaştığımızı bilemezsin RABBİM gözlerine şifa ihsan eylesin tuttuğun oruçların kabul olur İnşaAllah bizede dua et

 42. NURDAN ablacım ben okuyamıyorum öyle cok
  defne ablamda bunu biliyor yanlış anlasılma dedim kızdı
  iftar saati geldi cattı uzuntumden bişi bile canım istemiyor defne ablam la köü ayrılmak istemem o kendisini nekadar sevdiğimi biliyor
  ama çok üzgunum

 43. Eeeeee gitmemis oley ewet ya dogruyu sozleyorsun isita hastanede araya bilirdi ama ne olsada ben cook sewdim iki komsuyu eglanjeli buldum ha ha haaa

 44. NURDAN ablacım ben okuyamıyorum öyle cok
  defne ablamda bunu biliyor yanlış anlasılma dedim kızdı
  iftar saati geldi cattı uzuntumden bişi bile canım istemiyor defne ablam la köü ayrılmak istemem o kendisini nekadar sevdiğimi biliyor
  ama çok üzgunum :( :(
  cok uzgun tesekkürler dua için

 45. Hadi iy uykular arkadaslar ben uyujam saat 23 .05 oldu cok uykum war bugun cok yorgunum melekjim bay bay nurdanjyym bay bay Anonim bay bay herkese saolun hadi iy ruyalar zzzzzzzzzzzzzz

 46. Nedan yorum cekmiyooo int yene calismiyoo benimki kizlar sizden ayrilyorum int calismiyoor cook uzulyorum az onje Db sitesinde alisdim int cekmedi o yuzden burayi tapdim ama burayi terk etmek istemiyorum calis hadi calis

 47. Yok NURDANIM karışmadın ayrıca karışa da bilirsin sen HER ZAMAN YÜCE DİVANDAN TORPİLLİSİN?? SEN BU SİTENİN GESTAPOSUSUN(ADİL ARAŞTIRMACI YARGIÇ) ?her konuda hakkın var
  ⚘⚘⚘⚘
  MİRACIM bence siz Ahirette bile dost olmalısınız. Tıpkı Elamla ben gibi o da benim AHİRETLİĞİM. Orada birlikte örgü örüp çekirdek çitliycez?
  Zeynoya uzun ömürler dilerim bahtı açık olsun kuzunun?
  ⚘⚘⚘⚘
  FERAH yorumları okuyamıyorsan karşıdakine iyice okutacaksın yada gelip direkt muhatabına yani bana soracaksın. Ben sana dürüst olurum zaten. Ben arkadaş iş çevirmem kaçak dövüşmem gıybet hiç yapmam. İçime atmam asla düşüncelerimi çatır çatır söylerim tak diye.
  HANİ FİLMLERDE OLUR YA GENÇ ERKEĞİN ÜSTÜNE KAHVE DÖKÜLÜR. YANINDAKİ KADIN GÖMLEĞİNİZİ CIKARIN TEMİZLEYİM DER. SONRA ADAM CIPLAKKEN SEVDİĞİ KADIN GELİR YANLIŞ ANLAYIP BENİ ALDATTIN DİYE ETİKETİ BASAR GEÇER. SONRA DA GERÇEĞİ ÖĞRENDİĞİNDE ÖZÜR VE PİŞMANLIKLAR İÇERİSİNDE YAKARIR. HALBUKİ İLK BAŞTA ADAMA SORSA VE AÇIKLAMA YAPMA FIRSATI VERSEYDİ BUNLAR OLMAYACAKTI. BUNU YAPMAYIN SÜREKLİ ÖZÜR GEREKTİREN ŞEYLERE BAŞVURMAYIN ⁉⁉⁉⁉
  HAKKIM SANA SONUNA KADAR HELAL FERAH KIRGIN DEĞİLİM AMA AYNI KİŞİ DE DEĞİLİM…??
  İNSANLARIN HERZAMAN SİZE AÇIKLAMA YAPMASINA MÜSAADE EDİN VE HÜSNÜ ZAN SAHİBİ OLUN. KESKİN SİRKE SADECE KÜPÜNE ZARAR?????

 48. EVET İŞLERİM VAR. HERKESE İYİ GECELER ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR???????
  ?SÜRÇ-İ LİSAN ETTIMSE AFFOLA❗❗❗???
  GÜNÜ KEYİFSİZ KAPATMAK BU KALBE HİÇ İYİ GELMİYOR ❤❤❤❤
  İYİ GECELER ELAM AHİRETLİĞİM S.Ç.S ????❤❤❣❣❣
  GEZMELERDESIN SANIRIM DENK GELEMEDİK.

 49. BEN SADECE ÜZÜLDÜM DEFNE abla ama tesekürler helalleştik bu onemli bnim için AMA ARTIK YAZMAYACAĞIM HİÇ Bİ ZAMAN
  şimdi biraz okudum yazılanları bende sordum geldim zaten ne oldu dedim
  beni dikkate almayabilirsin artık
  ESKİSİ GİBİ DEĞİLİM DERKEN NEYİ KASTETTDİN ?
  bazen deger göremediğimi anlıyorum bende

 50. BEN SADECE ÜZÜLDÜM DEFNE abla ama tesekürler helalleştik bu onemli bnim için AMA ARTIK YAZMAYACAĞIM HİÇ Bİ ZAMAN
  şimdi biraz okudum yazılanları bende sordum geldim zaten ne oldu dedim
  beni dikkate almayabilirsin artık
  ESKİSİ GİBİ DEĞİLİM DERKEN NEYİ KASTETTDİN ?
  bazen deger göremediğimi anlıyorum bende

 51. Ya ben yeni özeti görmedim diyerine bakıp duruyorum diyorum kızlar nerde niye yzmıyorlar

  ??????

 52. Nuranaay sen çıktın galiba yarın okursun canım

  Melek genel olarak iyi ama hiç durmuyor aglıyıp duruyor ?? ? butungun hep ağladı

  Doktor geldi pazartesi inşallah bir sorun çıkmazsa taburcu oluruz

  Canım sen nasılsın çocuklar nasıl

 53. giden gindene vay be güle güle küçük kız zaten seni seven yoktu gör bak kimse sana don demeyecek cagırmayacak ne sanmıştın sanal dunyayı seni sevdiklerini mi çocugum vay :):)
  git iyi karar kimse don demez demeyecek sen seviyorlar mı sanıyordun :=) :)
  alemsiniz ya :)

 54. Hayırlı akşamlar herkese Ooo bir şey için geldim ama yorumları okuyunca beynim döndü o kadar çokki yarın inşallah gelip söylerim

 55. OO ANONİM PARDON MİKSER ANONİM BİZDE SENİ BEKLİYORDUK GÖZÜMÜZ YOLLARDA KALDI. KARPUZU KESMEDEN YETİŞTİN KAYNANAN SEVİYOR ??????
  SENİ SAVCILIĞA ŞİKAYET ETMEDEN ÇABUK KİMLİĞİNİ VE NİYETİNİ AÇIKLA. DÜN İNCEYE DE SEN LAF SOKTUN ÇÜNKÜ. HAZALA LAF ATAN DA SENDİN.
  FİLİZ 21.45 ANONİM HANGİ ŞEHİRDEN HANGİ ADRESTEN YAZIYOR TESPİT ET LÜTFEN. EĞER SUÇ UNSURU VARSA DOSYAYA EKLENSİN. DERDEST KAPANMASIN DOSYA ❗❗❗
  KENDİSİ KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPMAYA BAYILIYOR ÇÜNKÜ. BİR DEFA LAF ATARKEN 2 KERE DÜŞÜNSÜN

 56. Ben geldim ?
  AH KALBIM izliyorum DISHAYI çok sevdim . Kizlar bu DISHA AH KALBIMDEKI AKASHIN gerçek karisi imiş yakişiyorlar ?
  Aynen DEFOŞ bende evin içinin temiz olmasina çok düşkin bir kizim oysa kardeşim çok dağinik bir kiz . Her şeyi odasina taşiyor yemek yemek için bile odasina gidiyor odasi yataği hep dağinik sonra benim odama geliyor oturuyor biraz sohbet ediyoruz elinde pizza dağitiyor benim odami bile . Kendi odasini bile topliyamiyor toplatiyor oysa ben bana özel eşyalarima dokunulursa hiç sevmiyorum kendi odami kendim toparliyorum diğer odalar benim umrumda değil ?
  Evet ALEYNA çok başarili bir kiz. Hmmm demek böyle bir aileye sahip kiza yazik gerçi annesini gördüğimde anlamiştim kiziyla ilgilenmeyen ve şöhretparaz bir anne olduğunu . Kiza üzüldim şimdi ona başarilar diliyorum ?
  Evet Demet Akalin , Hande Yener ve Hadise filan kiskaniyor sanirim kizi ?

 57. FERAHCIM neden gidiyorsunki beni birakip gidecekmisin gerçekten bak biraz ara ver gözlerin iyileşsin ve tekrar dön aramiza ama temelli gitme ?

 58. bende sevdim dişhayı fakat bu disha bülbül mü?
  bilen var mı ? bülbül oldumu ben bunu merak ediyorum bilen varsa yazsın rica ederim……

 59. Anonimm kişiliksiz kişisi haddini bil terbiyesiz kimsin sen böyle konuşuyorsun vayy arkadaşş canı sıkılan geliyor ????

 60. lütfen beni yanlış anladınız ben kızcagız giderken üzülmesin rahatca gitsin diye ona moral vermek için dedim hanımlar sizinle ilgisi yok üzülmüş belliki küçük kız

 61. sanal dunya oldugu için uzulmesin istedim kaç zamandır üzgünüm üzgünüm diye yazmş durmuş

 62. please beni yanlış anladınız ben yorumlarnı severek okuyordum kızcagıza acdım gitsin hem hasta yazmasın dedim ya kötü mü düşündüm bence moral verdim üzgünüm hanımlar…amacım iyiydi
  yanlışanlamayın beni lütfen neyse iyi geceler
  ben üzülmesin istedim

 63. ben hazalı tanımıyorum defne neden laf atayım o kim ya yanlış anladınız bence beni neyse

 64. Demek moral verdin ha ? Sana kimse dön demeyecek seni seviyorlarmi sandin küçük kiz alemsiniz bumu senin moral verme şeklin ??

 65. INCEM bizi okuyormusun sen artik hakkat yazmiyormusun bir daha yapma ama gel artik . Okuyorsun biliyorum yaz lütfen . Izliyormusun platonik aşkini ?

 66. Bencede defnecim o benim kardeşim??biliyotum elacımla sen hep bir birinize ahiretliğim dersiniz??sağol canısı inşAllah??
  İyi geceler Allah rahatlık versin canım??
  Cümleten iyi geceler kızlar?

 67. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR
  ….
  DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM S. Ç.S KOMŞU KIZI ????????????????????????????

 68. FILIZ SANA VE TÜM KIZLARA BIR SORUM VAR . SEV YETERDEKI DIMPLE YANI RUHININ BAKICISI OLAN KIZ TATLI BELADAKI SOCAL DIMI YANI SHALMALEE DESAI AVINASH SACHDEVIN ESKI KARISI OLAN KIZ O DIMI YANI BEN YANILMIYORUM DIMI A BU SALAK ISE BANA O DEĞIL KAYNAK BULAMADIK DIYOR . KIZLAR BENZETMIYORUM DIMI YOKSA BENZETIYORMUYUM AY BENZETIYOR OLAMAM O KIZ SOCAL DIMI ??
  LÜTFEN CEVAP VERIN YARIN KALKDIĞINIZDA NOLUR PLEASE ÇOK ÖNEMLI ACIL .

  1. sojal’ın gerçek adı shalmalee desai ama sev yeterdeki dimpla’ın gerçek adı navina bole canım ;)

 69. Valla manyam bencede o bende çok benzettim ama sanki burda çok daha genç gözüküyor

  Tatlı belada daha olgundu

  Bilemedim şimdi olmuya bilirde

  Ama yokya bence odur çok benziyor ????????????

 70. MANYACIM CANIM SENİN İÇİN ARAŞTIRDIM BULAMADIM ONA BENZEYEN RESİM BULAMADIM DİZİDE SEV YETER DEKİ SOCAL DEYİL

 71. Yok Elam nerde melek hiç durmuyor

  Ağlıyıp duruyor

  Şimdi biraz sakinleşti inşallah kalmaz bende yatayım

  Sen şimdi yatmıasındır

  Yatmadan bir bakayım dedim

  Allah emanet ol ???? canım benim

 72. Herkese günaydin ❤
  SALIHA ABLA benzetmişiz demekki.
  ELA ABLA çok sağol aslinda bende bir şey bulamadim araştirdiğimda yine burda sormak istedim benziyormuş demek of >.<

 73. GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  MANYACIM CANIM RİCA EDERİM
  ….
  SALİHAM CANIM BENİM MELGİMİ BENİM YERİME KOCAMAN ÖP
  ….
  GÜNAYDIN RUH İKİZİM DEFNEM S. Ç.S ??????????????????????

 74. RÜYA ABLAM NERDESIN NEDEN GIRMIYORSUN ÖZLEDIM SENI ?
  FERAH KANKIM NASILSIN ?
  INCEM BIRTANEM NERDESIN GEL ARTIK BU NE INATMIŞ ARKADAŞ ?

 75. MANYACIM HOŞ BULDUK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 76. MANYACIM KIZLAR BİRAZ GEÇ GELİR OY KULLANMA OLDUGU İÇİN
  NE OLDU NEYİN İNADI İNCE NİYE SİTEYE GELMİYOR BİRŞEYMİ OLDU

 77. arkadaşlar vatandaşlık görevimi kullanmak için oy kullanmaya gidiyorum annemi ikna edebilirsem bir kaç gün evimde kalacağım daha ikna edemedim….

 78. Hoş geldin Elam senin yerine meleğin pamuk yanağından kocaman öptüm benim için bir zevkti ????

  Sen nasılsın canım oyunu kullandı mı

  Hakkımızda hangisi hayırlıysa okazansın inşallah

  Ben kullanamıcam ama çok isterdim

  ????????

 79. ELA ABLA iyiyim , sen nasilsin.
  Tamam oy kullanma için hepiniz ayni yeremi gidiyorsunuz o zaman buluşabilirsiniz dimi şöyle kiyafet giyicem filan diye tanişip çok güzel olurdu ?
  INCE bir daha yazmiyacakmiş ama yorumlarimizi takip ediyor sohbetimizi okuyor ?
  SALIHA ABLA hoşgeldin .

 80. Manyosum kuzum sen nasılsın canım

  Manyam ben sabah sev yeteri biraz izledim bir bölümünde

  İşitah öldürüp bir çuvala koymuşlardı ve polisler bulup hastaneye getirdiler ailesine
  Haber verip olduğunu söylediler ver herkes çok perişan olmuş halde ama ishita ölmemiş kızmi felç olmuş

  O salaklar da olmuş sanmislar ?????

  Mantığa bak sen insan hicmi navzına bakmazmı ne biçim doktormus
  ??????????
  Bu Hint senaristleri insanı salak yerine koyuyorlar

  Herneyse
  Bunu köturup yakmaya başlıyorlar

  Bir doktor ramanı arıyor ve söylüyor istiha ölmemiş felç olmuş diye ama raman arıyor kimseye ulaşamıyor

  Bunlarda tam yakacaklar raman yetişiyor ???????
  Beki manyam sen bu bölümu izledinmi canım

 81. Hoş bulduk manyosum

  Yok kız hepsi aynı yerde kullanmıyorlar

  Herkes oturduğu bölgenin okulunda kullanıyor canım

  Nereye kayıtlıysa yani

  Tabi sen daha kullanmıyorsun

  Reşit olduğunda sende kullanıcaksın

  ???????

 82. SALIHA ABLA sağol anlatdiğin için dizi hakkat ilginç bölümmiş diri diri yakiyorlarmiş nerdeyse kizi . Raman yetişmiş peki o bölümde Raman ve Işitanin aralari nasilsi yani şu anki gibimi yoksa seviyorlardimi bir birlerini ?
  Hint senaristleri bunlar dizilerinde böyle şeyler olmasa zaten Hintli senarist olmazlar onlari Hint senarist yapanda o kafalari zaten ?
  Onlardan böylr senaryolari şaşirmamak lazim abla ??
  Yok ben bu bölümi izlemedim başka izlediğin bölümler varsa paylaşirsan sevinirim abla ?
  Sağol oy kullanmayida anlatdiğin için evet ben daha kullanmiyorum.

 83. Filiz Hanım 4 aydır sitenizi ve sitedeki yorumları eksiksiz takip ediyorum çok beğeniyorum bu kadar ozenlı iş yapılır ancak. Evet Socal değil o kız ama andırıyor. Bugün Defne Hanım yorum yazmamış. E tabi kız haklı. Sitenin sabır taşı gibi birşeydi sonunda catlattilar dayanamadı gitti gerçekten iyi yorumlar yapan bir kızcağız. Hepinizin yorumlarını severek takip ediyorum.
  Renkli Hayaller iyi günler diler **

 84. ZÜLEYHAM ??
  NURDANIM ??
  MANYAM??
  ÖZLEMİM ??
  DEFNEM ??
  MELEĞİM ??
  RÜYAM ??
  ELAM??
  HELİNİM ??
  NAZIM ??
  FİLİZİM ??

 85. İncem hoş geldin canım benim iyiyaptın yazmakla nasılsın oyunu kullandı mı kız
  ???????????

 86. Evet manyam bu hint senaristleri valla manyaklar

  Adamlar nasıl kafayla yazıyorlar anlamış değilim

  Bide bu izlediğim bölümler 4 takkalık bişey canım kısa kısa

  Evet isitah raman seviyorlar

  Bide galiba kına gecediydi isitah nın ellerini kınalamıslardı

  Raman da karşısına geçip dans ediyordu ama güzel dans etti ????????

 87. Renkli hayaller hoş geldiniz

  Çok teşekkürler

  İsterseniz sizde sürekli yazabilirsiniz

  Evet defnem bu sitenin birtanesi
  Hepsi öyleler
  ???????

  Kimsecikler yok yine kaldım bir başıma
  ?????

 88. INCEM gelmiş hoşgelmiş nasilsin nerelerdesin kiz ?
  Izliyormusun platonik aşkini ?
  Sağol SALIHA ABLA ??

 89. İNCEM??
  BURDASIN DEMİ GİTMEDİN OHH BE NASILSIN ?SULTANIMIN AŞKISI? ÇOK ŞÜKÜR BEN İYİM SEN NASILSIN??

 90. RENKLİ HAYALLER??
  Yorumlarınız için çok teşekkürler bizimle olmak isterseniz mutlu oluruz

 91. MELEĞİM Manyamın şirinliklerine dayamananadım yazdım şimdi seni de cwvapsız brakmayayım dedim ?
  Evet otumu kullandım İnşallah Vatanımız Ülkemiz Milletimiz için hayırlı olur?
  RENKLİ HAYALLER sen sanırım O ANONİMSİN şimdi rumuz kullanmışsın ama be meraklısın buradan herkesin gitmesine NEREDEN ÇIKARDIN DEFNEMİN GİTTİĞİNİ
  Hey Allahım Yarabbim Yaa
  Hepimşzin gitmesini ne çok istiyormuşsun hayret bir şeyyy

 92. MANYAM
  HELİNİM
  Evet izliyorum Yeşil gözlü kaplanımı Sultanımı ?
  Az sonra yine tekrarını seyredeceğim???

 93. İNCEM??
  TEŞEKKÜR EDERİM AMA AH KALBİM BAŞLADI SAAT 2 YE 15 DK VAR KANAL 7 DISINDA BİR KANALDA MI ?

 94. HELİNİM ABLASININ GÜZELİ HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  İNCEM CANIM BENİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR RK İZLİYORMUSUN

 95. ELAM iyim tatlım sen nasılsın
  Rka izlemiyorum Sultanı izliyorum ? ???
  HELİNİM inşallah TVT vardır senin tvde benimkinde yoktu zor zar ayarladım
  Şuan başladı seyrediyorum ben?

 96. İNCEM HEP İYİ OL BENDE İYİYİM
  TVT DÜN AKŞAM İZLEDİM SULTAN MADUYU ZORLA OGLU SUNUN YANINA GÖTÜRDÜ
  2 KERE İZLEDİM BAŞTAN SONA BENİM EN SEVDİGİM YERİ RK RAJA OLDUGU BÖLÜM

 97. iyi günler hanımlar nasılsınız?
  bugun tv de bişey geldim nere burdada birşey yok
  ela hanım diger tarafta szie sesleniyorlar sanırım

 98. HELINCIM iyiyim sen nasilsin ?
  INCEM tekrar hoşgeldin ?
  Bencede renkli hayaller dünki ANONIM FERAHADA hiç hoş olmayan şeyler yazmişti haklisin amma meraklimiş bizim burdan gitmemize ??
  Ben bilmiyordum Y.B tekrari yayinlandiğini şu an açtim TVT kanali annemler izliyor . Annemde R.K fani ama SULTANIDA seviyor özellikle duruşunu ve gözlerini ??

 99. ANOMİN İSMİNİZİ YAZIN
  DAHA YENİ KIZLARA BAKTIM HABER VERDİGİN İCİN TEŞEKKÜR EDERİM

 100. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM MUTLU GÜNLER ?❤❣
  ELAM AHİRETLİĞİM MERHABA ❤❤?
  ⚘⚘⚘⚘
  Evet herkesin oyu vatan millet için hayırlı olsun,kıymet bilen ellere gitsin ????
  ????
  RENKLİ HAYALLER teşekkür ederim yok gitmedim ??
  Yok bu Renkli Hayaller Anonim değil yazım tarzından tanıyorum herkesi ? iyi birşey söylemek istemiş ama bu ara gelen giden çok herkesi aynı kişi sanıyoruz?? neyse eleştirilere de açığız ölçülü olmak kaydıyla ;)
  Dünkü Anonim yazmaz artık
  ????
  İNCE KIZ hoşgeldin ????✨✨????❤❤
  İyileştin mi canım?

 101. DEFNEM RUH İKİZİM
  NERDESİN BÜTÜN GÜN SİTEDEYDİM SEN YOKTUN ŞİMDİ SANA YAZACAKTIN BEN VARKEN SEN YOKSUN DİYECEKTİM GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  NERDEYDİN OYUNU KULLANDINMI AHİRETLİGİM KELEBEGİM ?????????????????????????

 102. Yalnız Anonimin teselli şekli harikaydı ??? renk kattı sıteye. Lütfen yakınlarını böyle teselli etme ama linç edilirsin ?????
  ????
  FERAH gitmeden değer görmediğini iddia etmiş yani oyle hissetmiş. E pes yani El Vicdan?bende değer vermiyorsam insanlara artik. Allah aşkına kimi hor gördüm yada kibirli davrandım. Sorusuna benden cevap alamayan var mı? Değerden kastınız nedir sanal alemde sorabilir mıyım??Kırmızı halı serıp konfetiler,havai fişekler mi patlatalım?✨✨ o zaman mı değer görülüyor ;) Başta ben ve hickimse burada hıckımseyı memnun ve mutlu etme zorunluluğumuz yok. Ben saygımı korumakla mükellefim ve bunu fazlasıyla yerine getiriyorum. Onun dışında hiçbir konuda kimsenin şikayet ve sitemlerini dinlemek zorunda değilim. Ve kırıldım diyip siteyi terk etmek asla çözüm getirmez sonuçta sohbet etmekten keyif aldığınız başka insanlar da var onlara bu büyük haksızlık. Kırıldım diyip terk edip gidin Oh Ne Rahat. Ben neler gördüm burada ama terk etmek aklıma gelen son çare bile değildi ?????
  UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZ ❗❗
  (Bu şarkı mıydı ya ;) ?

 103. Hatun kişilerim hayırlı günler olsun. Ülkemiz için vatanımız mileltimiz için ümmeti Muhammet için hayırlısı olsun. Oyumuzu kullandık eve geldik yorulduk birazda gezdik parka falan gittik şimdi çay içiyorum buyrun hatunlarım

 104. Dün bedava İnternetim vardı haftalık Madunun Silsile dizisini izledim ya tam Sen anlat Karadenizin başka bir versiyonu Madu Nefes gibi kocası kötü ve gaddar ?? hiç sevmedim diziyi resmen kadına şiddet gösteriyor ?? ay Maduda orada biraz mıy mıy diğer adam kurtaran yani anladı ama kocasından şiddet gördüğünü daha 12. Bölümde dizi ben 8. Bölümü izledim ?? sevmedim diziyi izlenir mi bilmiyorum ama çok yavaş ilerliyor dizi bide iki saat konuşuyorlardı

 105. Ha İncem gelmiş hoş gelmiş ya sana çağrı bıraktım gelmene çok sevindim ?? demek izliyorsun Sultanı ?? vay be Madu adamın dibinden ayrılmıyor maşallah gören sevgili zanneder ya ?? Anası Padminide ayrı bir dertte kızı belalarda uğraşıyor Anası hiç umursamıyor resmen saldım çayıra mevlam bayıra ?? buda nereden geldiyse aklıma bilmiyorum ??

 106. Nurdan abla , Züliş hoşgeldiniz.
  Bence dizi izlenir ZÜLIŞ Hintliler bayilir öyle senaryolara hatda Kanal 7 yayinlasa diziyi eminim tutar . Çünki Türk halkida seviyor galiba öyle dizileri Kördüğüm tutduğuna göre birde Sen Anlat Karadeniz dizisiyi hiç bilmiyorum bir kere olsun izlemedim ama konusu duyuyorum rekor kiriyormuş o dizi . Arkadaşlarim izliyor o diziyi birde sitelerde Sen Anlat Karadeniz zirve rekorunun nedeni ne diye yaziyorlar filan ?

 107. Defnem hoş geldin nasılsın iyi misin ??? Ferahın neden gittiğini anlamadım konuya pek hakim değilim ya dün aceleyle çıktım siteden ?? Defnem sen daima kaliteli ve doğru açık sözlü birisin şahsen senin yorumların ayrı bir güzel ve anlamlı ?? Hep bu Anonimler yüzünden oluyor bu terk etmeler yanlışsa affola ?? ya önüne gelen konuyu bilmeyen yorum yazıyor hiç adını sanını vermeden anlamadım ki bu Anonimlerden hiç kurtulamayacağız galiba ?? yanlış bir şey söylediğsem özür dilerim ??

 108. Hoş bulduk Manyacım aynen ya Hintliler kesin bayılır böyle ağlamalı zırlamalı dizilere en azından bu dizi izlenirse kördüğüm gibi binleri bulur ?? sen anlat Karadeniz baya tuttu ya ben sadece ilk bölümüne baktım orada Nefes var kocası tarafından kötülük ve şiddet görüyor bir tane adam var o kızı kurtarıyor ve aşık oluyorlar ?? bu Silsile dizisini kanal 7 yayınlasa bizim halkımız izler yani kördüğüm gibi tutar dizi ama ben sevmedim ya ☺️☺️ resmen içimi baydı ama izlemeye değer bir ??

 109. Ya bu dizi sonradan hareketlenirse izlenir en azından Madu var orada ?? onun için bile izlenir ama konusu tam Hintlilere göre tutar ya baya bir ben öylesine dedim tutar mı bilmiyorum diye daha yeni başladı ama oo baya bulur binleri uzatırlar artık Hintli senaristler nereye kadar giderse ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu