Kördüğüm

Kördüğüm 281. Bölüm Özeti Kördüğüm 14 Mayıs Fragmanı # Akash’ın Çok Kısa Ömrü Var

Kördüğüm 281. Bölüm Özeti ilk iki partın daha önceden vermiştik. Şimdi son iki partı anlatacağız. Bu başlıkta gelişen en önemli olay Tapasya’nın kalbi durdu. Gerçek Visnhu Mukta’yı aradı. Guruma, Akash’ın ömrünün kısa olduğunu söyledi. Bu olayları derinlemesine anlattığım 14 Mayıs kördüğüm özeti vermeye başlayalım.

Kördüğüm 281. Bölüm Özeti Tapasya’nın Son Durumu

14 Mayıs kördüğüm özeti ilk iki parta en altta benzer yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Şimdi son iki partı anlatacağımız kördüğüm 281. Bölüm özeti vermeye başlayalım.  Tapasya hemen hastaneye kaldırılmış, ancak durumu çok ağırdır. Meethi ise akşamları hayalet gibi varlıkların konakta varlığına inandırılıp korkutulmak istenmiş ve yavaş yavaş aklını kaybetmesini istemişler. Ne acı bir son Meethi için. Akad amca diğer adı Mamaji veya Agarth Mama artık ne derseniz deyin. Meethi eve geldiği için Atişgan’ın adetlerini yapmaları için ev halkı toplanır. Alt katta Akash, Mama ji ve Nirbhay oturmaktadır.

 

Meethi gözleri görmeyecek başı kapalı bir şekilde getirilir. Pavitra, Meethi, annesi Ichcha yüz olarka çok benzediğini oradakilerle paylaşır. Meethi  de evet ben annem çok benzerim der. Evde bir eksik Maiyya’dır. O da merdivernlerden inip Meethi’nin yanın gelir. Buranın adeti nazardan korumak için bazı adetleri olduğunu söyleyip Meethi’nin başını açtığında Meethi!nin başındaki sinduru görür. Maiyya sindura çok kızmaktadır. Maiyya elinde getirdi suyu Ichcha’nın yüzüne döker. Şimdi oldu. Burada nazara karşı renksiz olmak en iyisidir kızım der. Karji hemen Meethi’ye havlu verir. Meethi, Maiyya’nın ayaklarına kapanıp bir de dua ister. 

Kurşun Atar Damarı Parçalayıp Kalbe İsabet Etmiş 14 Mayıs Kördüğüm Özeti

14 Mayıs Kördüğüm özeti, Hastanede ise işler çok daha acılı ve hüzünlüdür. Doktor ameliyattan çıkar. Jogi hemen doktorun yanına gider. Herkes doktorun ağzından çıkacak umut verici cümleler beklerken doktor, Tapasya hanım aldığı kurşun kalbine isabet etmiş ve atar damarı parçalamıştır. Şimdi ameliyatı durduğunu kurşunu çıkarırsa Tapasya’nın yaşama şansı neredeyse olmadığını o yüzden diğer doktor arkadaşlarla konu hakkında fikir alış verişi yapacağım. Rathod bey nerede der. Jogi de hastanenin prosedür evraklarını imzalamaya gittiğini söyleyince doktor ben onu bulur, durumu anlatırım deyip gider. 

14 Mayıs kördüğüm 281. bölüm özeti resim 1

Meethi saçlarını kuruladıktan sonra Akash, Mama dayısı ve oğlu Nirbhay  Meethi’nin yanına gelir Mama dayı Meethi’nin çok güzel ve ahlaklı bir kız olduğundan bahseder. Akash da hemen lafa girip Maiyya gibi Akad dayımın da kalbi çok temizdir. Atişgan halkı dayım hakkında övgü dolu sözler söyler. İnsanlara hikayeler anlatır. Sana da bir tane anlatmasını ister misin? deyince Meethi eve çok isterim der. Nirbhay da hemen yeni gelin hikayelerinden anlat baba der. Mama dayı çorak topraklara bu konağı kurmasını ve gece yaşadığı hayali varlıklardan bahsediyor ki Meethi iyice korksun istiyor.

Gerçek Visnhu Mukta’yı Aradı 14 Mayıs Pazartesi Kördüğüm Özeti

14 Mayıs Pazartesi Kördüğüm Özeti Gerçek Visnhu ise Satara hapishanesine gelir. dışarıda oynayan çocuklara şeker verip kavga etmemelerini söyler. Bu sırada Mukta’nın konuştuğu ceza evi görevlisi ile hal hatır sorduktan sonra Ichcha hanımın evine gidip gitmediğini sorar. Visnhu da evet gittim ama görüşemedim der. Kadın görevli seni Ichcha’nın bir akrabası arıyordu. Konuşabildin mi der. Gerçek Visnhu de konuşmak için randevü verdi ama buluşamadık. Gitmeden Mumbai’ye gideceğini, fırsat bulursam görüşürüm der.

 

Hastaneye dönelim. Doktorun açıklamaları ümitlerini bile neredeyse yok etmiştir. Mukta tek başına koridorda ağlamaya başlar. Her şey benim yüzümden oldu. Keşke kurşunun önüne atlamasaydı da ben yaralansaydım der. Ichcha ağlayan Mukta’yı görünce, Tapasya ölümle savaşırken senin burada ağlaman çok yanlış Şimdi dua etme zamanı ve dimdik Radhot gibi dimdik durup destek olma zamanı kızım der. Atişhana geçelim. Mama ji, Akash ve Maiyya konağın teras bölümüne çıkıp, İsviçre yalanını ortaya çıkınca ne yapacağız der. Mama ji Atişgan uçsuz bucaksız kuru toprak. Kimse buradan bizim iznimiz olmadan ayrılamaz. Kimse de bizi bulamaz der. Maiyya da Atişgan açık ceza evi gibidir der. Survi hastaneden babası Agarth Mama’yı arar.

14 Mayıs kördüğüm özeti resim 2

Tapasya’nın ölümle pençeleştiğini bu duruma Ichcha çok üzüldüğünü kendisi ise Ichcha’nın üzüldüğünü görüne çok mutlu olduğunu söylüyor. İsviçre olayından sonra ne yapacaklarını ona göre haberinin olmasını ister. Agat-rth MAma, ev halkı şimdilik Meethi’nin evde kalması yanayız der. Agart Mama evdeki telefonu hemen saklar. Survi bir şeyler yiyin açlıktan harap ve bitap bir haldesiniz der. Bu sırada hemşire ameliyattan çıkınca Mukta koşup bilgi almaya çalışır.

 

Bu sırada gerçek Visnhu ceza evinden telefonla Mukta2yı arar. Mukta hemşire ile konuştuğu için telefona Nani bakar. Gerçek Visnhu benim Visnhu’yum ben deyince Nani başlar fırça atmaya. Oğlum kaç gündür neredesiniz. Meethi nasıl felan der. Gerçek Visnhu hiç bir şey anlamaz. Bu sırada doktor ameliyattan çıkıp Tapasya’nın kalbi defalarca durduğunu her seferinde çalıştırmayı başardıklarını söyler. Nani elindeki telefonu Survi’ye verip sen konuş der. Survi’nin de istedi budur. 

Guruma, Visnhu (Akash’ın) Ömrü Çok Kısa Kördüğüm 281. Bölüm Özeti

Kördüğüm 281. Bölüm özeti Atişgan’a dönelim. Büyük falcı Guruma eve davet edilmiştir. SAnırım bu da Meethi’yi kandırmak için bir oyun. Pavitra, Guruma hakkında önemli bilgiler verir. Geleceği gördüğünü ve değiştirme yeteneğine sahip  olduğunu söyler. Guruma gelip yere oturu. Gözlerini kapatıp düşündükten sonra oğlunun ömrü çok kısa der. Ev halkı şok olur. Maiyya nasıl yani oğlum çok genç ölmek için der. Guruma’ya bir çaresi olup olmadığını sorarlar. Guruma bu durumu düzelmek için bir şansınız var ama onu bu gün eşi tek başına yapmalı der. Meethi merakla ne yapmalıyım. Lütfen söyleyin der.

14 mayıs pazartesi kördüğüm özeti resim 2 (1)

 

Guruma, kuyudan su çekeceksin. Çıplak ayaklarınla sıcak güneşin altında yapacaksın deyince Akash eşim ilk defa köye geldi. O kuyudan su çekmesini bile bilmez der. Meethi ise evlenirken uzun mutlu bir yaşaman için söz verdim. Elimden ne gelirse yapacağım der. Maiyya ise içinden kindar bir gülüş sergiler. Survi gerçek Visnhu ile konuştuğunu iyi olduklarını söyledi. Ancak çok fazla konuşamadan telefon kapandığını söyler. Mukta son aramalara bakar. En son Ichcha annem ile konuştuğum numara var der. Survi de uluslar arası telefon olduğu için kayıt olmamış olabilir der. 

14 Mayıs Kördüğüm 281. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 281. Bölüm özeti verdiğimiz bölümün fragmanı 13 mayıs akşam saatlerinde kanal 7 ekranlarında yayınlanacak akabinde siteye ekleyeceğiz. 14 Mayıs kördüğüm özeti ile alakalı yorumlarınız alt kısımdan yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=6QyuVfXVEEQ

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

94 Yorum

 1. Gupciceyim ben kahve makinasi bulamayinca koca tencerede yapmistim kahveyi ve tabi bilmedim kopuk olsun diye cirpici yapdim ama gule gule oldu TENCEREDE.

 2. FİLİZİM ELLERİNE SAĞLİK CNMM
  ….
  Bellam Nihancım ????Güller Size Hediye ikinci siniz ya O’ndan ❤❤❤

 3. Ay Alemsin Bellam Tencerede mi Dedin ?Yinede Yapmışsınya Ellerine sağlik Ben Onu Bile Bilmiyorum Sadece Dizilerde Filan Gördüm bizde Bardakta Yapıyoruz Ve Kofe Diyoruz

 4. GULCICEYIM SANA BIR TURK KAHVE YAPMAN ICIN BIR CEVZE ?❤❤VERIYORUM GULE GULE KULAN CNM ?????????????????ISABELLA SANADA BIR TANE CEVZE HEDIYE EDIYORUM GULE GULE KULAN BOL KAHVE YAPMAN DILEYILE BIRTANEM ??❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 5. Bugünlük bitti RÜYACIM ama bende bittim. Sen naptın ??
  ???
  İdare ederler Çiçeğim
  ???
  Zülişim kahve makinasi güzel birşey kahve tiryakileri için çok hoş ama kalitelisini alacaksin..
  ???
  Evet BELLOŞ yakinda ara vericem. Üzülme Pırlantam
  Arap kız olmak kaçınılmaz Nihancim..
  ????
  ÇİÇEĞİM Türk kahvesini cezvede yapiyoruz. Kişi başına bir tatlı kaşığı kahve konulur genelde yada kahveyi bol sevenlere göre değişir bir buçuk kaşık da olabilir. Şekerli iciliyorsa şeker konulur sade ise konmaz. Hafif şekerli içenlere de orta yani az şeker konularak yapilir. Kaç kişi içecekse fincanla suyu ölçüp koyarız sonra ateşe verilir.Türk kahvesinin köpüklü olmasinin 2 temel formülü vardir
  1. soğuk suyla yapacaksin
  2. Kısık ateşte yapacaksin. Ozellikle ocak ateşinde közde çok güzel köpürür lezzetli olur. Yanına da genelde ufak fıstıklı aromali lokumlar koyarız çok güzel olur. Sizin ülkemizde türk kahvesi yapilmiyor mu siz hangi kahveyi iciyonuz Çiçeğim

 6. Bugünlük bitti RÜYACIM ama bende bittim. Sen naptın ??
  ???
  İdare ederler Çiçeğim
  ???
  Zülişim kahve makinasi güzel birşey kahve tiryakileri için çok hoş ama kalitelisini alacaksin..
  ???
  Evet BELLOŞ yakinda ara vericem. Üzülme Pırlantam
  Arap kız olmak kaçınılmaz Nihancim..
  ????
  ÇİÇEĞİM Türk kahvesini cezvede yapiyoruz. Kişi başına bir tatlı kaşığı kahve konulur genelde yada kahveyi bol sevenlere göre değişir bir buçuk kaşık da olabilir. Şekerli iciliyorsa şeker konulur sade ise konmaz. Hafif şekerli içenlere de orta yani az şeker konularak yapilir. Kaç kişi içecekse fincanla suyu ölçüp koyarız sonra ateşe verilir.Türk kahvesinin köpüklü olmasinin 2 temel formülü vardir
  1. soğuk suyla yapacaksin
  2. Kısık ateşte yapacaksin. Ozellikle ocak ateşinde közde çok güzel köpürür lezzetli olur. Yanına da genelde ufak fıstıklı aromali lokumlar koyarız çok güzel olur. Sizin ülkemizde türk kahvesi yapilmiyor mu siz hangi kahveyi iciyonuz Çiçeğim
  Afiyetle içilir ;)

 7. NAZIM cezve verdi ÇİÇEĞİM e bende Bir paket Adıyaman damla sakızlı Türk kahvesi hediye ediyorum ÇİÇEĞİM e ☕☕
  Güle güle iç..
  Evet BELLOŞ tencerede kahve yapti??

 8. Vah ki vah Mehht gördü sonunda Akash ile evlenmeyi millete baş kaldırıyordu bırakın ben evleneceğim bekarlık camına yetti diye ?? Ya bu Akash ailesi Rajanın ailesinden daha beter onlarda öyle adetleri vardı bunlar iyice bir çeşit ??
  Ayy İccanın verdiği akla bakın Muktaya kızım ağlama diyor tövbe tövbe ağlamayıpta ne yapsın kız ?? bunların doktorlarıda bir çeşit kurşun atardamara geliyor kalbe isabet ediyor tövbe tövbe ?? şu İccayı hastaneye koymuyacaklar aslında ben olsam kovarım bunu ??

 9. Cicegim sagol birtanem evet misafirim gitti canim simdi parktayiz teyzeler pesimi birakmiyor yine esir aldilar beni?

 10. Nihanim ve Belloşa da?? dondurma veriyoruz
  ???
  Ay Meethi satanistlerin arasına düşmüşsün Aman Allah’ım bunlar özel günlerde kedi kesip kanini iciyorlardir kesin??????
  O my got..
  ??????????????
  ❤❤??HEPINIZIN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN. RABBİM DÜNYADA VE AHİRETTE ANNELERIMIZLE MUTLU BIR HAYAT SURMEYI NASİP ETSIN BIZLERE.. BURADA ANNE KIMLER VAR
  ❤❤NURDANIM ❤❤
  ❤❤AYSELIM??
  ??RÜYAM ??
  ??SALİHAM ?❤
  başka var miydi kızlar
  Hepinizi kutluyorum. Hepinizin annesini öper ve sevgiler arz ederim ❤❤????????

 11. FİLİZİM ellerine sağlık senin de annenin anneler gününü kutlar sevgiler arz ederim ???? Seni doğurmasa bu siteyi kim kuracakti? Filizim senin doğum günün 15 mayıs miydi Mayista doğanlar lutfen söylesin..
  ???
  Tabiki NAZIM kahve böyle yapılır kaliteli kahve biz ağzımızın tadını biliyoruz kız ?? ama Adiyaman damla sakızlı kahve vazgecilmezim..?

 12. DEFNE ABLA
  neden yalnizzsin cok guzelsin dedim cevap vermedin
  cok kirginim sana seni sevmistim yarin dogum gunum
  :( sen yazmayinca gelmedim siteye bir daha beni dikkate almadin
  sahte olsaydim dikkate alirdin heralde

 13. tesekurler hediyeler icin..cezvede yaparim bi dakini tencereye noo..

  EVETT. BEN TENCEREDE YAPTİM KAHVEYİ BUDA BENİM CİNS BİR OZELİGİMM.

  yaa off Defnem cok uzulucem ya off peki agustosta yazarmisin ortalarda.yada basta.

 14. Teşekkür ederim NÂZIM Saoll canim❤❤

  DEFNEM Ne güzel Anlatmışsın öyle Teşekkür ederim Yok biz öyle Yapmıyoruz bardağa sicak suyu Töküp İçinede Kofe Töküyoruz Bi Kaşıkta şeker Karıştırıp içiyoruz ama hiç köpüyü olmuyor . Hediyen içinde Saoll Bitanem İçeyim bari

  RÜYA Ablam İyi gezmeler Ay şimdi Dedi koduya tutmuşlardır seni Canım
  ….
  Teşekkürler Defnem Afiyetle İçeyim Bari
  BENDE BÜTÜN ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM HEPİNİZİN ANNENİZE SELAMLAR SEVGİLER SAYGILAR ARKADAŞLAR RABBİM UZUN VE MUTLU Bİ ÖMÜR BAXŞETSİN ANNELERİMİZE ASLINDA YARIN KUTLUYACAKTIM AMA BAKTIM HERKES KUTLUYOR BENDE KUTLUYUM DEDİM
  ❤SALİHA ABLACIM ❤❤
  NURDAN ABLAM ❤❤
  RÜYA ABLACIM❤❤
  AYSEL ABLACIM ❤❤
  ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ?????????????

 15. Defnem gulceceye kahve yapilisini anlattmissin Nihana uc kere okuttum ogrenmek icin

 16. ⚘⚘⚘DEFNEM cok tesekkurler zarif dostum??bende seni dunyaya getiren annenin ellerinden opuyorum..misafirim gitti canim benim kucuk hanim park diye tutturdu.Teyzeler pesimi birakmiyor?hayir bekar olsam neyse diycem eve gecince yazarim gorusuruz canim??

 17. ???Teşekkür ederimm ballarıımmmm ???

  Biz bayanlar hem anne adayı hemde merhamet duygusunu taşıdığımız için tüm kainatın anneleriyiz. Ben bütün hatun kişilerimin anneler gününü tebrik ediyorummmmm ❤️❤️❤️

 18. Buradaki bütün annelerin anneler günü kutlu olsun ❤️❤️
  Saliha ablacım??
  Nurdan Ablacım?️?️
  Rüya ablacım??
  Aysel ablacım ?? Anneler gününüz tebrik ederim ??

 19. ⚘⚘⚘Sagol Cicegim birtanem bende annenin ellerinden opuyorum anneler gunu kutlu olsun⚘⚘

 20. GAMZELİMM damak tadımızda uyuyor birbirine. Bende çok severim Adıyaman damla sakızlı çikılatalı kahveyi ayrı bir lezzet ???????Nasılsın GAMZELİMM ne işler yaptın anlat hele

 21. Nazim artik cezveyi beni dunyanin dort bir yanindan istemeye geldiklerinde acili acili kotu kotu yaparim tesekurler cezveye.

  Gulciceyim. guller icin tesekurler.ohh mis.

  Defnem iimmm dondurma harika tesekurler.

  YAA HERKEZZ BU SAYFADA KUTLADİ BENİMKİ ORDA KALDİ DİYER SYFADAYA OFF.

 22. Filizcim ayreten seninde annenin anneler günün kutlu ??? saygılarımı arz ederim ??❤️❤️

  1. anne adayı olan ve anne olan tüm arkadaşlarım bu vesile ile hepinizin anneler günü kutlu olsun

 23. Bişey Değil NURDAN Ablam ❤❤
  ❤❤
  RÜYA Ablam Çok teşekkür ederim Saoll Canım benim ❤❤❤
  ??
  Bişey Değil BELLAM❤❤❤

 24. Ben bu akşam yazamayacağım biraz grip olmuşum sizlere iyi sohbetler yazacak hiç halim yok ??

 25. ANONİM sen SIMGE MISIN?? sana güzellik konusunda cevap verdim canim. Biz en son hangi sayfada muhabbet ettik o sayfayı bul ve sana verdiğim cevabı oku. Ben kimseyi cevapsız bırakmam sonra Defne ablamin günahını almışım diye helallik istemeye geleceksin benden :(
  ???
  Rica ederim ÇİÇEĞİM demekki sizin kahveniz de öyle içiliyor. Shlok gibi sende bizim ülkemize gelirsen içersin Türk kahvesi yaninda cezerye de koyariz ??
  ????
  RÜYAM muhabbetini beğenmiş demekki teyzeler?
  ???
  BELLOŞ eylül sonu ekim ortasi gibi gelirim ona da Allah izin verirse tabi. Öğren tabi Pırlantam Efe istemeye geldiğinde sen yapcan kahveleri gari :)
  ❄❄❄
  Zülişim Meethi bundan sonra haydi güzelim şeker ezelim bu senede bekar gezelim diycek emin ol????
  Hadi siz devam edin bizimkiler geldi..
  SIMGE SANA VERDIGIM CEVABI BUL KONUŞTUĞUMUZ SAYFADA

 26. Allah Şifa Versin ZÜLİŞİM Yinemi Grip oldun Canım Dinlen iyice Allah’a emanet ol Görüşürüz ❤❤
  ????
  İnşallah Nasip Olursa Geleceğim bigün DEFNEM İkram Edersiniz İçerim Bende Tabi Allah’ın izniyle Kısmet olursa ❤❤❤

 27. DeFNE ABLA
  bu kadar guzelsin neden kapmadolar dedim
  birde beklentin mi yuksek hem guzel hem mahsretlisin dedim
  beni gormedin amsa bilmiyorum:(
  Dogal guzellik ablam ne bilim sayfayi bilmiyorum unuttum ama belkide gormedin
  bu arada nicin bu guzellikle kapilmadin benim bi halamin kizi var oda guzel meslek sahibi evi arabasi var ama oda bekar beyaz atliprens bekliyor hem yakisikli hem durumu iyi istiyormus bende diyorum hem yakisikli hem durumlu daha guzellerini bulur inci abla die oda diyor insan bi saatten sonra srciyor diye siraliyor onuda cozemedim
  sende inci ablam gibi prens mi bekliyorsun
  bu prensler sizi neden gormuyor insallah ikinizde prense kavusursunuz

 28. yaa off oylemi sen gelene kadar kardeslerim 2,3 aylik olur.off. yaa seni cokkk ozlicem
  efe beni istemeye gelene kadar bin kisi gelir bide ben efeye tuzlu kahve yapmam anacina yaparimkotu yaparim.

 29. BURDAN TUM TATLİ ANNELERİN ANNELER GUNU KUTLU OLSUN HEP CİCUKLARİNİZLA AİLENİZLE MUTLU TUM ANNELERİN TATLİ NAYİF ELLERİNDEN OPUYORUM BASİMA KOYUYORUM HEPİNİZ BENİM ANNEMSİNİZ ANNELERİNİZDE BENİM ANNEM
  ANNELERE NE HEDİYE ALSAK BİZİM KADAR OLAMAZ CUNKU ALLAH BİZİ ONLARA EN GUZEL HEDİYE OLARAK GONDERDİ ONLARİN HEDİYESİ BİZİZ HİC BİR HEDOYE YERİNİ ALAMAZ AMA YİNE DE KALP İSTER BİR ARMAGAN BUTUN ANNELERİME COCUKLARİYLA AİLESİYLE BERABER GUZEL BİR CERCEVEDE TAPLO HEP BAS UCUNUZDA OLSUN..

  ANNELERİN HAKKİ ODENMEZKİ ANNELERİM SİZLERİ COK SEVİYORUM ANNELER GUNUNUZ KUTLU OLSUN ELLERİNİZDEN OPUYORUM BİR OMUR MUTLU OLUN ? ANNELER GUNUNUZ KUTLU OLSUN KENDİNİZE İYİ BAKİN TUM ANNELER COCUKLARİNA HAKKİNİ HELAL ETSİN COKKK SEVİYORUM SİZLERİ ANNELERİM BU DUNYADA SİZDEN USTUN TEK BİR OLAN ALLAH VAR ONDAN SONRA EN DEGERLİMSİNİZ.?????????????
  Belloş senin mesajını kopyaladim buraya sen hiç üzülme Pırlantam (Defne)

 30. ayy ne olduya yeni sayfa nerde ayy beynim allak bullak nihos bul cabuk bu eski sayfa.

 31. ??Zulisim sagol birtanem annenin ellerinden opuyorum anneler gununu kutlarim.Sanada cok gecmis olsun canim??

 32. VAHSI GUZELIM SAGOL TATLIM TUM ANNELERIMIZIN KUTLU OLSUN ONLARA NE HEDIYE VERSEK AZ GELIR SEN NASILSIN GOZLERIN NE DURUMDA???

 33. aaaa bu yeni sayfaymisss bu Defnem miss yaaaa cokkk mutlu oldimyaa Defnem cok tesekurler seni cok seviyorumm yaa iyiki varsin cokk mutlu oldum yaa Allahim bu kadar mutluluk yaaaa cok sevindimm DEFNEM SENİ COKKK SEVİYORUMM YAA İYİKİ VARSİN…

 34. BELLOŞ bu yeni sayfa senin anneler günü yorumunu kopyaladim sadece Pırlantam üzüldün ya hani doğru sayfadasın :)
  BELLOŞ kardeşlerin sağlıklı dolsun sen de iyileş gerisi mühim değil Allah’ın izniyle herşey olur..
  ???
  NURDANIM ev işlerini yaptim baştan aşağı yemek de dahil. Nevresim fasli. Sebzeleri sulama falan filan haşadım çıktı..??
  Evet bitanem damak zevkimiz çok uyuyor yupii :)
  ???
  SİMGE sen bu genç halinle sayfayi hatirlamiyon Defne ablandan bekliyon peki :)
  Şimdi güzellikle evliliğin ilgisi yok SİMGE KIZ. benim hikayem kırık biraz. Beyaz atlı prensi de geçtim beklemedeyim Simgecim hayırlısı.. kısmet işi bunlar..buyuyunce anlarsin ablam :)

 35. ??FILIZIM CANIM NASILSIN IYIMISIN HIC SESIN CIKMIYOR ANNENE SEVGILERIMLE ANNELER GUNUNU KUTLUYORUM??

  1. iyiyim rüya canım sen nasılsın :) çok teşekkür ederim inca düşünceli arkadaşım benim ben de anne olan anne adayı olan hepimizin anneler günü kutlu olsun :)

 36. yaa yorumlar cikmiyoo off.

  DEFNEM YAAA SANA COKK TESEKUR EDERİM YAA BENİ COKK MUTLU ETİN SUAN OKADAR MUTLUYUMKİ SANA ANLATAMAM YORUMUN SONUNU DUYUNCA COKKK MUTLU OLDUM YAA SENİ COKKK SEVİYORUM İYİKİ VARSİN YA İYİKİ VARSİN BENİ COK MUTLU ETTİN COKK TESEKURLER.

 37. ??NURDANCIM sagol canim gecen sayfada sormussun.Anneler gununu kutlar evlatlarinla birlikte huzurlu saglikli bir omur gecirmeni dilerim??

 38. Ruyam iyiyim gozlerimde iyi olacak insallah.
  Yaa hala airi mutluyum yaa cok mutluyum en mutlu anim bu ani hic unutmucam Defnem seni hic asla imkansiz unutmam ya seni cokk seviyorum iyiki varsin.

 39. COK TESEKKUR EDERIM FILIZIM COK SUKUR IYI DIYELIM NE ZAMANDIR SENINLE SOHBET EDEMEDIK AH KALBIMDE ISLER KARISTI BU SEZON COK HEYECANLI KING ABHI EGO SAVASI YAPIYOR DINSIZIN HAKKINDAN IMANSIZ GELIRMIS ABHI HAKKETTI BUNLARI

  1. abhiye kızgınım ama king de başka kadınlarda gözü olunca onu da sevmiyorum pragyanın bahtı kara valla :D

 40. ??AYNEN FILIZIM PRAGYA SANKI KINGYEN KORKUYOR GIBI BANAMI OYLE GELDI BILMIYORUM HERSEY BIRBIRINE KARISTI BU GIDISLE PRAGYANIN YUZU GULMUYCEK AMA ABHININDE GULMUYCEK BUNLAR IYI GUNLERI??

  1. dizi kaç bölüm oldu hala pragyanın gülmesini bekliyorum rüya canım gayrı umudu kestim bu kız ağlamak için senaryoda king-abhi kapışması hiç bitmez ve pragya tercih yapmak zorunda kalır diye devam eder bence dizi ama hint senaristlerin ne yapacağı belli olmuyor bakalım ne olacak

 41. kizlar size simdi ruyami anlaticam lutfen nasil bir sey yorum yapin beynim allak bullak.

 42. Zülişim geçmiş olsun kuzum iyi geceler iyi dinlenmeler..
  ???
  Inşallah ÇİÇEĞİM amin?
  ???
  Rica ederim BELLOŞUM lafi bile olmaz Pırlantam bir daha yorumun başka sayfada mahsur kaldı mi söyle ben hemen senin için yeni sayfaya taşırım canim bende seni çok seviyorum ?
  Sende iyiki varsin..
  Bende dinleneyim iyi geceler demeye gelirim inşallah

 43. DEFNE ablam gencim ama balik hafizayim b12 eksik bende:)
  Cozdugum soriyu hatrlamiyorum bi daha cozuyorum ben ablam :)bu yasta:)
  Bİlmiyorum ablam gonul islerini anlamiyorum ben kislarida adamlari zaten hic anlamiyorum inci ablamada diyorum kis ben erkek olsam ev araba iyi kismetsin bunlar icin bile alirdim seni diye:) oda bende dunden razimi olcam saniyorsun
  sen bu isleri anlamassin otur ders calis gelecegi dusun sonra kafa yor diyor:)
  Galiba hakli ikinizinde hakki.izda hayirli olan olsun
  Allah kalbinize gore versin opuyorim seni:)

 44. anne ler diyince anlatmak istedim.
  simdi bu gece bir ruya gordum berbatti resmen.

  simdi benle efe evlenmistik cok mutluyduk hatta cocumuz olacak heberini aldik hayeller kuruyoduk sonra okulmuydu hastanemi envmi bilmiyorum benim eski hocam din ogretmeniydi bu arada birden kakti bana saldirdi dovmeye kalkti tokat atti sonra masanin uzerinde KURANİ KERİM vardi onu yere atti ayagiyla basti yine beni dovmeye calisti diyer hocalar onu tutuyodu hocam bir canavar gibiydi yuzu kip kirmizi olmustu sonra ben KURANİ yerden aldim. merdivenlere kostum sonra beni merdivenlerden itti baya basamakliydi sonra heryerim kan icindeydi bagiriyodum.sonra hastaneydi sanirim efeler yanimdaydi dedim tum hayalerimiz bitti karnimi tuttum sonra hocam karsimda belirdi melek gibiydi bu seferde sonrasi yok abim uyandirdi yaa oyle degisiktiki uyandimda karnimi tuttum bebeyim dedim gercek gibiydi o canavar hali yuzu aklimdan gitmiyo bu bit isaretmi bi hatam mi oldu kotu bir seymi yapdim tum gun bunlari dusundum bu neydi bebek KURAN. sonra canavarlik melek gibi olus dusmem bu neydi valla allak bulagim ALLAH gercek yapmasin hic birini ben evlendimde bebeymi kaybetmek hic istemem deli olurum bir ruya beni bu hale getirdi.

 45. BENDE TELİ KAPATİM YORUMLAR GELİNCE NİHAN ARASİN GERİ.

  DEFNEM COK İYİSİN SENİ COKK SEVİYORUM . İYİ GECELER DEMEYE GELDİNDE RUYAMİ OKU OLURMU.

 46. FİLİZ ABLA KİNG capkin mi cikti ya abhi yine iyi ya
  az evvel gordum hint tahminlerinde aliya king arasinda ask olacak diyordu :)

  1. king çağkının önde gideni ben de tanu kinge aşık olacak diye duydum ama aslı var mı yok mu özetler çıktıkça sizlerle paylaşırım ;)

   1. Iyiki doğdun filizcim Allah uzun omurlar varsin harzaman gulerek gez o guzal yuzun hep gulsun canim arkadasim filiz seninle onamli sey hakkinda kunusmak istiyorum canim arkadasim lutfan

    1. çok teşekkür ederim leyla :) canım buraya yazabilirsin yok buraya yazmam dersen sitenin iletişim bölümünde e mail adresim var oraya da yazabilirsin ;)

 47. FİLİZ ABLA KİNG sevkatli iyi baba sanmistim:)
  Kotu cikti desene sen yeni gozet yazmamissin 1097 yi yazdin burda ben az once hintce yazan sitelere youtubedeki yorumlara bakiyordum hintlilerin tahminleri aliya ve king askiydi
  ama tanu seytan gibi kingide xalabilir:)
  Bu arada kanal yedi sonuna kadar vericek mi diziyi bilgin var mi filiz abla ? Final yapmaz demi pat diye kingli bolumleri izlemek istiyorum.

  1. kanal7 final ne zaman resmi olarak duyurmadı canım hepsini satın aldık diye üstü kapalı ifade kullandılar bundan dolayı net bilgi maalesef yok ;) ben son bölümü yazmadım canım evet bilerek bazı yerler kolayını bulmuş bize bakıp kendileri yazmış gibi gösteriyorlar sinir oldum ondan dolayı herkes kendi emek etsin diye bekleyeceğim

 48. ARKADAŞLAR BENIM PILIM BITTI IYI GECELER…

  {{***LÜTFEN HEPINIZ RÜYAMA YORUM YAPIN NE DIYECENIZI MERAK EDIYORUM***}}

 49. Ay BELLOŞ ürktüm rüyandan. Benim de bazen böyle korkunç rüyalarım oluyor. Hayırlara yor. Ihlas,fatiha okuyup peygamberimize hediye et. Rüyalardan hiç anlamamki tabir falan. Bir de hep korktuklarimizla imtihan ediliriz,yani bi insan bebeğini kaybedebilir. Bazen ilk cocugumuzu bazen ikinci cocugumuzu düşürebiliriz o da normal. Insanlar kaç yaşında evlatlarini toprağa koyuyor. Hatam mi günahım mi var demişsin niye başımıza gelenler günahımız olsunki imtihan dünyası bu. Peygamberimiz tertemiz olduğu halde bütün evlatları kendisinden önce öldü Hz Fatima annemiz hariç. Iyi şeyler düşün BELLOŞ.
  Nihancim Iremsu iyi mi biraz daha çok selam söyle benden üzülmesin artik..
  ????
  SIMGECIM gönül işleri en karmaşık hayat matematigidir. Anlatmaya kelimeler yetmez. Haa birdaha Defne ablana sitemli giriş yapma nazik cici kız ol. Ben bilerek asla kalp kırmam ve kibirli değilimdir ;)
  ????
  ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR ÇOK YORGUNUM..
  ???
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM RUH IKIZIM AFRODITIM S.Ç.S ❤❤❤?

 50. DEFNEM.iremsu iyi biraz daha annemin yanina gidicem dedi sabah babasiyla birde efe gidicekler.bende izmire annemlere ordan bellaya gidicem.iste iremsuyu toparlamaya calistim biraz iyi oldu annesine gidince daha iyi olur.

 51. DEFNEM.bellada cok korkmustu ya oyle olursa bir gun diyor cok korkmustu degisik bir ruyaydi hayirlara ciksin.iyi geceler canim sana.

 52. Dizinin sonuna kadar alya ile kimse arasinda aşk olmuyormu onun için izliyorum bilen varsa söylesin özetleri veren galiba filiz hanim lütfen siz cevap verin

  1. king ile aralarında bir şeyler olacağını duydum ama netleşince sizlere de özet içerisinde bilgi veririm ;)

 53. FİLİZ ABLA hic olurmuymus baskasinin emegini calmak
  ne ayip bende orda orjinal dilinde izleyip ustu.e senin ozetide okuyunca tam oluyordu :) yazma yazma bencede zaten sitenin birine sinir oldum ds ramandan sonra kanal 7 yayindan kaldirir diye tahminde bulunmus bu kaniya da son gunlerde ki 35 36 reyting siralamasindan varmis
  FİLİZ ABLA İYİKİ VARSİN SENDE OLMASAN NE YAPARDİK
  ALLAH HER SEYİ KALBİNE GORE VERSİN SENİ SEVİYORUZ

 54. ALLAH RAHATLİK VERSİN KİZLAR İYİ GECELER
  ????
  FİLİZİM ALLAH RAHATLİK VERSİN CANİM İYİ GECELER

 55. ????ANNECİĞİM????

  Bekle beni anneciğim
  Bir gün sana döneceğim
  Pamuk gibi ellerinden
  Doya doya öpeceğim
  Demet demet çiçeklerle
  Lâle menekşe güllerle
  Aydınlık bir gelecekle
  Annem sana geleceğim
  Ne şirindir senin sözün
  Yeter ağlamasın gözün
  Bitsin artık çile hüzün
  Annem sana döneceğim
  Demet demet çiçeklerle
  Ellerimde buketlerle
  Duâlarla Tekbirlerle
  Annem sana geleceğim.

  BAŞTAN ANNEM OLMAK ÜZERE

  SİTEDEKİ BÜTÜN ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

  ????AYSELİM
  ????NURDANIM
  ????ZARAM
  ????MELEĞİM
  ????PERİM

  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUM

 56. ????????AYSELİMMMMMM

  Canım nasılsın iyi misin inşallah iyisinizdir kız seni çok özledim hayat nasıl gidiyor Ulubeyim nasıl inşallah senin yanındadır inşallah bir kaç güne devamlı yazarım seni ne kadar özledim bir bilsen CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ???????????

 57. ????????FİLİZİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR NAZAR BONCUĞU DA ÇOK GÜZEL OLMUŞ ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 58. Kızlar Süpriz Pasta Yapacaktımya Hani Şimdi Bitirdim O’ndan Yazamadım Akşam yemeğinden Bu Saatte kadar Uğradım Allah’a Şükür Bitirdim İnşallah Annem Beğenir
  UYUMAYA GİDEN BÜTÜN ARKADAŞLAR HEPİNİZE ALLAH RAHATLIK VERSİN. TEKRARDAN BÜTÜN ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN DEĞERLİ ARKADAŞLARIM HEPİNİZİN ANNELERİNİN ELLERİNDEN ÖPERİM
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  ?
  DENİZİM HOŞ Geldin Canım ne zamandır sohbet edemedik iyimisin neler yapıyorsun Neden özleniyorsun kendini

 59. Anlaşılan Herkes Uyudu Hadi Bende Kaçıyım O zaman
  ALLAH RAHATLİK VERSİN HEPİNİZE İYİ GECELER DOSTLAR ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 60. ?????GÜLÇİÇEGİM

  Canım nasılsın iyi misin inşallah iyisinizdir bende sizi çok özledim bende pasta istiyorum. canım bir akrabamız yüzünden bugünler de Telefon kullanmıyorum ben onları Allaha havale ediyorum ama bir kaç gün yazarım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 61. Uyumadan Bakayım Dedim Yorumunu gördüm Yazayım Dedim
  ❤❤DENİZİM Teşekkür ederim Bitanem Şükür Iyiyim . Pastalar Feda olsun Sana Canım Neli seversin Hemen Yapıfta Getireyim. Demek Akraba Yüzünden Ne Diyeyim Allah-u Teala Yardımcın Olsun Dost gibi Akraba Gibi Görünüp Yılan gibi Sokandan Korusun Seni Denizim. SENDE ALLAH’A EMANET OL BENDE SENİ SEVİYORUM ❤❤❤❤❤❤❤❤

 62. NÂZIM BUARADA SİNAV SONUÇLARIN ÇIKTIMI Canım İnşallah herşey gönlünce olur değerli arkadaşim ❤❤❤

 63. Canım arkadaşlarım anne olan ve anne adayı olan herkesin anneler günü kutlu olsun Rabbim anaları kuzusuz, kuzuları anasız bırakmasın

 64. AMİN FİLİZİM Seninde Annenin Anneler günü kutlu olsun Canım Ne Zamandır sohbet Edemedik Pek Sağlığın şimdi Daha iyimi Bitanem

 65. Çok Sevindim NÂZIM Senin Adına eee Öğretmen Hanım Olacaksın Yakında Demekki Dimi Canım Allah Gönlünden Geçen Ne Varsa Kabul etsin İnşallah.

 66. Bişey Değil NÂZIM. ALLAH’IN İzniyle İnşallah O yolların Sonu Hayırlı olurda Müjdeli Haber verirsin Bizlere Bitanem Rabbim Büyüktür

 67. Aminn aminn aminn

  ???

  Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim ve bende siz hatunlarımın anneler gününü tebrik ediyorum.

  ???

  RÜYACIM teşekkür ederim canım bende seni tebrik ediyorum. Nasılsın iyimisin ben ELHAMDÜLİLLAH iyim bugün eşimle biraz tv sefası yaptık geçiktik sizler çoktan uyumuşsunuzdur. Allah rahatlık versinn hatunumm ???

  ???

  Hatun kişilerimmm hayırlı geceler ????

 68. NURDANEM HAYIRLI GECELER CANIM ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR ANNELERIN GUZELLI ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN CANTANEM ??

 69. Seninde NAZIM senki kaç kişiye annelik ediyorsun. Rabbim hiç daraltmasın seni. Tatlı arkadaşımm. ?? gönül daşım❤️❤️❤️❤️❤️ ???

  ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu