Kördüğüm

Kördüğüm 282. Bölüm Özeti 15 Mayıs Kördüğüm Fragmanı # Tapasya Komadan Çıktı

Kördüğüm 282. bölüm özeti ilk iki kısımın vermiştik. Şimdi son iki partı anlatacağımız bölümde meydana gelen ve dikkat çeken en mühim olay Tapasya uyandı. Meethi evde kilitli kapıda birinin olduğunu artık öğrendi. Şimdi bu olayları derinlemesine anlatacağım 15 mayıs kördüğüm özeti vermeye geçelim.  Kördüğüm 15 Mayıs özeti hakkında yorumları alt kısımdan yapabilirsiniz.

15 Mayıs Kördüğüm Özeti 

Kördüğüm 282. bölüm özeti ilk iki partların özetini alt kısımda benzer konular içerisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizlere 15 Mayıs kördüğüm özeti olan son iki partın özetinden bahsedeceğiz. Hadi sizleri daha fazla bekletmeden konuya geçelim. Doktorlar Tapasya’nın kalbine müdahale etseler de önünde 72 saat kritik bir zaman dilimi vardır. Bu zaman zarfında yaşama şansı %50 olduğunu bizzat doktor Tapasya’nın ailesine söylemiştir. Atişgan da ise olaylar garipleşmeye başladı. Meethi, Nirbhaya hanımı Karji’yi darp ederken elinden almış, ev halkına durumu anlatması sonucunda Agarth Mama oğluna tokat atmıştı. Bakalım olaylar bundan sonra nasıl şekillenecek. 

15 Mayıs kördüğüm özeti devam ediyor. Agarth Mama oğluna tokat atıp git eşinden özür dile der. Maiyya da göz işareti ile bunu yapmasını ister. Pavitra özür dile ne olacak der. Nibhaya Meethi ile Karji’nin yanına gidip, öncelikle eşim sana vurduğum için özür dilerim derken bir taraftan da Karji’nin elini çaktırmadan şiddetle sıkar. Sonra Meethi’ye gelip sana da bu şiddet içeren anı yaşattığım için özür dilerim deyip Karji’yi de alıp odalarına gider. Meethi bu olayda yeğeni Nirbhaya’ya karşı geldiği ve doğru, masumun yanında olduğu için teşekkür edip, burada kaldığım sürece çok şanslıyım der. Maiyya hemen bizden sıkıldın mı? Ne gitmesi kızım gibisinden ayak yapar. İçinden ise dur daha nereye gidiyorsun sana bir çok eziyet yapacağım der. Meethi hemen yok efendim. Sıkılmadım. Visnhu burada kaldığı sürece ben de mutlu bir şekilde kalacağım der. 

Sahte Mukta İle Gerçek Visnhu Buluştu Kördüğüm 282. Bölüm Özeti

Kördüğüm 282. bölüm özeti, Survi hastanede  Mukta’nın telefonu ile gerçek Visnhu’ya seni Mukta ile tanıştıracağım demişti. Gerçek Visnhu’ya bir kafenin adresini verip ayarladığı güzel bir kızı götürüp karşıdaki kişi Visnhu onunla Mukta gibi konuş der. Kız da gidip, Mukta gibi gerçek Visnhu ile konuşur. Visnhu, beni görmek istediğinizi duydum. Mesele neydi acaba diye sorunca sahte Mukta, küçük çocuklara okul açmak istediğini, siz de bu okullarda büyüdüğünüz için görüşünüzü almak istedim der.

kördüğüm 282. bölüm özeti

Gerçek Visnhu hayal kırıklığı yaşar. Çünkü ceza evinde görüştüğü görevli çok mühim bir mesele görüşeceğini söylemişti. Şimdi karşısındaki sahte Mukta basit bir meseleden bahsedince doğal olarak şaşırdı. Neyse ikili çok fazla konuşmadan sahte Mukta işleri olduğu yalanını söyleyip masadan kalkıp giderken Gerçek Visnhu Ichcha öğretmenimin burada okulu olduğunu duydum. Ancak tam adresini bilemiyorum. Bana tarif edebilir misiniz deyince sahte Mukta kekelemeye başlar. Survi ise olanları uzakta izlemektedir. Sahte Mukta kekelemeye başlayınca hemen yanına gelip, neredesin Mukta hadi gitmemiz lazım gibisinden olayın yönünü değiştirir. Gerçek Vinshu gittikten sonra sahte Mukta’ya Survi para verip ağzını sıkı tutmasını ister. 

Meethi, Kilitli Odada Biri Olduğunu Gördü Kördüğüm 15 Mayıs Özeti

Kördüğüm 15 Mayıs özeti, Meethi akşam yemeğini çok baharatlı olduğu için yiyememiş, onu mutfağa götürmek isterken Pavitra karşısına çıkar. Yemeği bitirmesini, yarım tabak geleneklerimize aykırı der. Meethi ise ne diyeceğini bilemez. Bu sıra evin üst katında kilitli odada bulunan kişiye Massi yemek götürmüştür. Kapıyı açıp yemeği verdiğinde Meethi de Pavitra’nın kendisine söylediklerini düşünüp mutfağa gitmekteyken birden Maiyya’nın sakın bu koridora gelme. Yoksa rüzgar seni alıp götürür dediğini hatırlar. Hemen yolunu değiştirir. Bu sırada kilitli kapıda bulunan kişi kapıya vurmaya başlayınca sese doğru gitmeye karar verir. Kapının önüne geldiğinde Massi kapıyı çoktan kilitlemiştir.

kördüğüm 15 mayıs özeti

Massi karşısında Meethi’yi görünce Maiyya buraya gelmeni yasakladığını hatırlıyorum der. Meethi ise kapı sesi duyduğunu falan söyler. Massi ise Maiyya görmeden uzaklaş buradan der. Meethi tama gidiyorum der. Massi kapıdan uzaklaşırken Meethi bir kaç saniye kapının önünde bekler. Birden içeride birinin hareket ettiğini görünce içeride artık biri olduğuna emin olmuştur. Korkudan koşarak Akash’ın yanına gider. Bu evde çok korkunç şeylerin olduğunu geceleri çok korktuğunu söyleyip ağlamaya başlar. Kördüğüm 15 Mayıs özeti devam ediyor. Akash ise korkma canım artık senin yanından bir dakika bile ayrılmayacağım. Bana güven der. Bu sırada içeri giren  Maiyya gelini Meethi’ye bayram öncesi turşu ve Baharat yapacaklarını söyleyip katılmasını isteyip istemediğini söyler. Çok eğlenceli olduğunu ve her sene yaptıklarından bahseder. Meethi tabi efendim. Neden olmasın der. 

Tapasya Gözünü Açtı 15 Mayıs Salı Kördüğüm Özeti

15 Mayıs Salı Kördüğüm özeti, Mumbai’ye hastaneye dönelim. Tapasya’nın 72 saatlik süresi dolmuş ve gözlerini açmıştır. Doktor ilk kontrolleri yaptıktan sonra içeriye hastayı görmesi için bir kişinin girmesine müsaade eder. Divya hemen kızına doğru giderken Jogi, hanım bu hak senin veya benim değil. Bu hak Rathod’un der. Rathore de teşekkür eder. İçeri girer. Bu sırada arka planda “Kaun Mera” şarkısı çalar. 15 mayıs salı kördüğüm özeti alt paragrafta devam ediyor.

kördüğüm 282. bölüm özeti

Yakışıklı Rathore yavaş adımlarla odaya girer. Tapasya’nın halini görünce çok duygulanır. Yanına oturup, acın var mı der. Tapu, çok fazla konuşamasa da gözleri ve başları ile acısını olmadığını söyler. Rathore, sena ben söz vermiştim. Hatırladın mı? Seni hiç bir zaman bırakmayacağım demiştim. Bu sefer de öyle olacak. Seni bırakmayacağım deyip Tapasya’nın elini tutar. Geçmişte seni nasıl iyileştirdim. Şimdi de aynı şekilde iyileştireceğim. Bu konuda elimden geleni yapacağım deyip Tapasya’nın alnından öper. Tapasya ise hemen geçmişte Rathore’nin nasıl kendisine hediye aldığını ve şımarttığını hatırlar. Bu sırada arka planda “Maun Mera 2 ” şarkısı çalar.

İkili uzun müddet bir birlerine bakışır. Bu arada içeri Mukta girer. Annesinin yanına oturup, özür dilerim seni üzdüğüm için. Affet beni anneciğim der. Tapasya kızı ile barıştığına çok mutlu olur. Bu arada kalp atışı hızlandığı için kendisine bağlı cihazlardan alarmı vermeye başlar. Rathore hemen kızı Muta’ya doktoru çağırmasını ister. 

15 Mayıs Salı Kördüğüm Özeti Meethi Elini Kestirdi 

15 Mayıs Salı Kördüğüm Özeti, Meethi ne yapıyor. Maiyya turşu ve baharat yapımına boşuna davet etmedi. Bakalım ne yapmış. Evin kadınları ve bir kaç komşu turşu ve baharat yapımına başlamışlardır. Maiyya herkesi organize ederken Meethi de iş yapmayıp olanları izler. Maiyya bize yardım etmek ister misin? gelin deyince Meethi de zevkle yaparım efendim der. Maiyya bilerek en tehlikeli iş olan mangoları kesmeyi gösterir.

Meethi ilk defa yaptığı için yavaş yapınca Maiyya gelin sen bu hızla yaparsan bir ay turşu yapamayız biz der. Nasıl yapacağını gösterdikten sonra gel beraber yapalım deyip mangoları kesmeye başlarlar. Meethi Maiyya’ya ayak uyduramaz ve parmağı kesilir. kördüğüm 282. bölüm özeti burada bitti. 15 Mayıs kördüğüm özetini verdiğimiz bölümün fragmanı alt başlıkta verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

229 Yorum

 1. Hoşgeldiniz hediyeler ;)
  Günaydin kizlar nasilsiniz ?
  Bu arada artik hediye vermiyormuyuz ?
  Ben okula kaçar ..

 2. HEPINIZE GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ ❣????????❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣

 3. MANYACIM GUNAYDIN CANIM BENIM SANA HEDIYEM BIR PASTA YANINDADA KIRMIZI GULLER KARDEŞIME AFIYET OLSUN ????????????????

 4. Günaydın kızlar nasılsınız ben biraz daha iyiyim dün teyzemin kızı geldi yanıma beni onun evine geldik

  Dün gece burda kaldım

  On ikiye doğru hastaneye gidicem
  Esimde geliyor

  Bakalım bugün doktorda geliyor tam olarak net bir bilgi alırız inşallah

  Sizler nasılsınız inşallah bir sıkıntı yok tur

  Manyam sana hediye olmazmı canım ??kulahta doldurma canım afiyet olsun

 5. GUNAYDIN KIZLAR
  ???
  SALIHAM gunaydin canim dun aklim sende kaldi.Insallah hayirli haberlerle donersin dualarimiz seninle..

 6. Salihaciim cok gecmiş olsun allah şifa versin melekimize?inşallah bugun doktor iyi haber verir??

 7. Siz Başkalarına Yardım için Ne Harcarsanız , ALLAH O’nun yerine Yenisini Verir, O, Rızık Verenlerin En hayırlısıdır(Sebe Suresi/ Ayet 39 )
  ..
  Herşey Çoğ aldıkça Ucuzlaşar. Fakat Edep Çoğaldıkça Değeri Artar.. Hz. Ali(Ra)
  ..
  HEPİNİZE GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR ARKADAŞLAR ❤❤❤
  ??
  MANYAM ❤NÂZIM ❤SALİHA ABLAM ❤RÜYA ABLAM ❤SEVDA ❤sizlererde Günaydın hayırlı sabahlar.
  .. SALİHA ABLACIM Biraz daha İyi olmana Sevindim Dünden beri çok üzgündüm Sana Rabbim Daha da iyi etsin seni Ablam ????
  …..
  RÜYAM Dün keyfin yoktu şimdi Nasılsın iyimisin Ablam ❤❤❤

  ❤MANYAM❤???Elmalar Hediyen Canım. Nasılsın iyimisin ?

  FİLİZİM ELLERINE SAĞLIK CANIM ❤

 8. RÜYAM Çok Geçmiş olsun Ablam Allah Acil Şifalar Versin Bitanem Kızına ❤❤❤

 9. HADİ? Kaçıyım Bende Başım Fena Halde Ağrıyor bugün Ara ara gelirim Allah’ın İzniyle Allah’a emanet olun Kızlar ❤❤❤

 10. “??FARZ IBADETLERDEN SONRA ALLAH KATINDA AMELLERİN EN HAYIRLISI;MÜSLÜMANIN KALBİNE SEVİNÇ KOYMAKTIR???
  ?????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ??❤❤❤❤
  ?????
  Saliham?Rüyam
  Çiçeğim ?Zülişim çok geçmiş olsun şifalar dilerim size
  ?????
  FİLİZİM ellerine sağlık ❤❤
  ????
  MANYOŞA BALIK OLTASI VERİYORUZ ??
  Himm herkes inzivada ???

 11. Insanin Radhot gibi bir bekleyeni varsa ölüm döşeğinde olmak bile hoş gelir??
  Adamin kızması ayrı gulmesi ayrı aşkı ayrı üzüntüsü ayrı güzel.. ??dağınık saçlarına kurban ??

 12. Merabalar hepinize kızlar mutlu ve güzel bir gün sizlerle olsun??
  Saliha ablam Allah acil şifalar versin meleğimize çok geçmiş olsun ablammm.)))))

  Rüya ablammm geçmis olsun ablacım kızına Allah şifa versin..

  Gülçiçeğim geçmiş olsun bitanem))))??

 13. Almiroş hoşgeldin :)))
  Naz ablacim , Saliha ablacim , Çiçeğim , Defoşum teşekkürler kizlar çok beğendim ;)
  Saliha ablam Melek nasil , iyimi inşallah iyileşir ?
  Rüya ablam kizina çok çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin benim kardeşime ;) kizin kaç yaşinda ?
  Sevda hoşgeldin ;)

 14. TÜNAYDINN
  ?????
  HERKESEEE
  ?????
  NASILSINIZ
  ?????

  …….. ………. ………..
  ………. ………… …….

  HADİ BEN ÇIKTIM NAMAZ KILCAM BBY SİZLERE?

 15. HAFTANIN İLK GÜNÜ HEPİMİZE HAYIR VE BEREKET GETİRSİN ARKADAŞLARIM. BANA SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY OLURSA BÜYÜK HARFLE YAZARSANIZ MUTLU OLURUM. OKULDAN GELDİM. YEMEK FELAN YAPACAĞIM BİLGİNİZ OLSUN GEÇMİŞ YORUMLARDA SIKINTI VAR MI ARKADAŞLAR?

  1. YOK FİLİZ ABLOŞUM?
   AFİYET OLSUN

   AMA ABLOŞ AK SAYFASI NEDEN YOK VARSA BİLE BENDE Mİ GÖZÜKMÜYOR???

  2. ABLOŞUM BENİM İÇİN SORUN YOK
   BU ARADA AFİYET BAL ŞEKER OLSUN?

   ABLOŞUM AK YENİ SAYFASI NEDEN YOK VARSA BİLE BENDE Mİ GÖZÜKMÜYOR???

   1. AH KALBİM Mİ?
    KANAL 7 İLE AYNI BÖLÜMÜ YAYINLAMAK İÇİN DENGELEMEYE ÇALIŞIYORUZ CANIM KANAŞL 7 BİZİM 200 DE ANLATTIĞIMIZII KANAL 7 202 DE ANLATMIŞ CANIM

 16. FİLİZİM sıkıntı yok zaten yorum da yok..kolay gelsin?
  ????
  Zülişim nerdesin gel iki lafın belini kıralım ?
  NURDANIM nerdesin ?

  1. millet nereye gitti anlamış değilim. bilgin var mı defne canım nurdan züleyha hariç diğerleri nerede ?

 17. Defnem Saoll Canım. Sen Naptın Köyde misin Hayla ??
  ?
  Almiram Teşekkürler Cnmm Nasılsın iyimisin ??
  ??
  Helin Naber Ablasının Güzeli ??
  ?
  FİLİZİM Naber Nasılsın iyimisin Cnmm ??
  ??
  Manyam Beğenmene sevindim Bitanem Napıyosn
  ??
  Başım Ağrısada Sizlere Bakıyım dedim

 18. Kızlar nerdesiniz Ya Nekadar sessizlik Böyle?
  ??
  Aynen DEFNEM insanin böyle Radhot gibi kocası olursa hep hasta olmak ister valla Resimdede nasıl yakışıklı Çıkmış ❤❤❤Harika Bay karizma

 19. Geldim kızlar ya çok kötü hastalandım kaç gündür çekiyorum ?? şimdi biraz daha iyiyim azda olsa yazamadım bide doğru düzgün ??

 20. Ya benim telefon İnterneti alıyordu ya 20 mb halla halla benim dandik telefon gitmiş 4.5 G ayarlamış telefoncuya götürdüm anlamadı oradaki kadın dün ben kendi kendime ayarladım şimdi çekmiyor İnterneti ?? öyle ??

 21. Aynen ya insanın başında Bay Karizma Raghot gibi biri olsa gözleri bile açık gitmez ya şu Tapuda ne şans varmış çözemedim bir ?? ama Raghotun değerini bilemiyor ??

 22. Benimde tabletim yani telefonum elimden yere düştü sabah ekran sönüp duruyor sinirlerim bozuldu Moralim bozuk Ondan Başım Çatlayacak gibi ağrıyor şimdi bide tamamen çalışmazsa nasıl Olurum Allah bilir

 23. Bende yeni yeni kendime geliyorum işte ya bütün heryerim ağrıyor bugün biraz daha iyiyim ??

 24. Hoş bulduk Gülçicek işte iyiyim ya sadece boğazım ağrıyor ondan rahatsız oluyorum ?? sen nasılsın iyi misin

 25. Kızlar Telefon sönüp duruyor donuyo sinirim bozuluyo çıkyım en iyisi İnşallah bozulmaz

 26. Telefonunmu bozuluyor kötü olmuş senin için ya geçende ben düşürdüm şükür ki arka tarafa geldi cam tarafına gelmedi öyle olsaydı bozuluyor hemen inşallah bozulmaz senin ki

 27. FİLİZİM herkes hastalıkla boğuşuyor Rüya ve Saliha nin kizlari hasta. Diğer kayıpları bilmiyorum..
  ????
  Zülişim kız sen kaç kere grip oluyon yılda ???şimdi nasılsın kuzu açık mi yatıyorsun
  ????
  ÇİÇEĞİM sen nasıl oldun yok köyde değilim işteyim.. ya telefonun ekranı mi kırıldı yoksa inşallah birşey olmamıştır. Yeni miydi..?
  ????
  Evet kızlar Radhot çok tatlı çıkmış ??? doktorlara bi talimat verişi varki karımı kurtarın diye.. ?

 28. Evdeyim Çiçeğim bir şey yaptiğim yok , dişlerimde ağiri var ? senden naber ??
  Zülişim hoşgeldin canim nasil oldun daha iyimisin ??
  Defoş hoşgeldin ;)

 29. Bilmiyorum ki Defnem yılda üç kez oldum sanırım ama bu grip baya ağır geçiyor ya inan zar zor nefes alıyorum dün hastahaneye gittim ilaç verdi doktor bugün biraz daha iyiyim doğru düzgün yutkunamıyorum bile ??

 30. Telefonunu düşürenlere geçmiş olsun Züliş ? Çiçek :))
  Evet Rüya ablam ile Saliha ablamin kizlari hasta ?
  Nurdan ablaminda akşam misafirleri vardi sanirim bu gün gelmedi ;)
  Diğerlerinden haberim yok benimde …

 31. Allah , satışın , alışın ve borç ödemenin de müsamahalı olanı sever.

  ❤️❤️ Hadisi şerif ❤️❤️

  ????

  GAMZELİMM sabah bir telefon trafiğiyle uyandım. Yeni bitti dün kimseyle konuşamadım bugün acısını çıkardım. ??? GAMZELİMM ve beni merak eden değerli arkadaşlarım oğlum Ahmet Serhanın sünnet merasimi var bu yıl üç yıldır nasip olmadı bir türlü yaptıralım. Onun organizasyonu ile uğraşacağim. Eşim ramazanın içinde okulların son haftasında operasyon olsun istiyor ben ilk önce kabul etmedim sonra İstanbul sıcağinı ve nemini düşününce şuan alımlıyım. Hastaneyle görüşelim tarihi belirleyelim. Henüz bir tarih belli değil. Zaten yazarımda olurki yazamam MERAK ETMEYİN.

 32. Bu arada Radhot müthiş çıkmış byy karizmaa ??? kim derki tecavüzcü ??

  Ayy ama çok tatlı adam yahuu esmerlerin en karizmatiği ❤️❤️❤️

  ???

  GAMZELİMM ve hatunlarım tarih belli olana kadar yazarım yazmaya çalışırım ama işlerim yoğun olursa yazamazsam merak etmeyin benii olurmuu

 33. SALİHAMM inşaAllah daha da iyi olur Meleğimiz mübarek Ramazanda evinde olursun. ☺️☺️☺️

  ????

  ZÜLİŞİMM geçmiş olsun ağır geçiyor bu dönemin gribal enfeksiyonları üst solunum yolu iltihabıda eklenince adamı perte çıkarıyor

  ????

  Çılgın Manyama hediyem olta takımıı ???

 34. HELİNN ALMİRAAA nasılsınız küçük prensesler okul nasıl gidiyor

  ????

  GÜLKIZ İnşaAllah bozulmaz bu elektronik aletler dandik hemen bozuluyor. ??? para tuzaklarıı

 35. Hiç bir iş görmedim ymk faslı iş derken bu satten sonra işle güçle uğraşmakta olucam ballarr

 36. FİLİZİMM bu nazar boncuklarını kaldırda şöyle GAMZELİMİn sevdiği mor sümbülleri koyy profilde bugğn Pazartesi çok kaldı nazar boncuğu

 37. Hosbulduk MANYOŞ ee bitti mi sınavlar ??
  ????
  Zülişim bağışıklığın zayıf senin. Ben çok nadir grip olurum iki yılda bir. Bir oraya bi buraya savrulur dururum halbuki..
  Ablam da çok ağır bir grip geçiriyormuş aklım onda hep cadı kaynanası hiç ilgilenmiyordur kesin??
  ????
  NURDANIM öyle mi hayırlı uğurlu olsun ne diyelim çok güzel telâşlar bunlar???
  Tamam yazmazsan anlarız canim
  Evet RAdhot müthiş. Bi kerecik nefsine yenildi canim ama arkasında durdu keşke herkesin başına Radhot gibi bir felaket gelse????

 38. Geçmiş olsun ablacığına kimseden kimseye fayda yok GAMZELİMM yeri geliyo eşinden bile doktora gitsin evde çekmesin

 39. Evet NURDANIM farkı kapattın maşaallah bi yazdın pir yazdın ???
  NURDANIM mor sümbül devri geçti şimdi mor zambak zamani??
  Annem zambakları çok sever sari,beyaz,mor öyle bir açmışlar ki morun her tonu göz alıyor maşaallah..
  Sever misiniz zambak??

 40. Teşekkür ederim Nurdan ablacım evet çok ağır geçiyor bu grip inşallah oruç gelmeden düzelirim ?? hayırlı uğurlu olsun sizlere

 41. Evet Nurdan ablacım çok ağır geçiyor bu grip inşallah oruç gelmeden düzelirim ??hayırlı uğurlu olsun sizlerede

 42. Iyi olmana sevindim ZÜLIŞ ?
  daha başlamadiki DEFOŞ ?
  hoşgeldin NURDAN ABLAM teşekkürler çok çok ?
  Chennai express time my dear friends !!!

 43. Sağol NURDANIM gitmiş doktora zaten. Vitamin vermiş dinlen bolca demiş ama yeğenim huzur vermiyor ki yatma anne kalk diyip duruyormus. Hanfendi parka alıştı eve gelmek istemiyor oradaki çocuklarla oynuycam diye :) sınav kağıtlarını bile okuyamiyorum bunun yüzünden bıktırdı diyip duruyordu??

 44. Evet Defnem belki ondandır bağışıklık sisteminm zayıf geçmiş olsun Ablanada ya ortada hastalık varmış galiba herkes hasta ?? neden bakmıyor kaynanası

 45. Ay MANYOŞ bıkmadın Hintlilerden yine mi Channai express var insan bi Gajini,Fana,3 idiot falan koyar ya ???

 46. Adı üstünde kaynana Zülişim kendine müslüman :)
  ???
  Ha FİLİZ ben eski dostlarimizdan olan Reyhana bakmak için arada DBye uğruyorum orada bir sürü mesajlar var. Kimler yazıyor tam dikkat etmedim ama kayıp kızların bazıları orda olabilir merak ediyorsun ya sen bana soruyorsun.. bilemiyorum tabi.

 47. GAMZELİMM çocuklarımıza hayır olmaz demesini bilmiyoruz özellikle çalışan ebeveynler. Çocuklarımız sınırlarımızı nelere kızacağimızı bilmiyorlar. GAMZELİMM sonrasında iç yaşındaki çocuktan hastayım anlamıyor işte dur durak bilmiyor laftan anlamıyor gibi şikayet ediyor beklentilerimi yükseltiyoruZ. Tabiki şahsi fikrim benimde eşim sınırsız hiç tahammülüm yok kızıyorum ama nafilee ???

  ❤️❤️❤️

  GAMZELİMM zambak çok güzel çiçeğin her türlüsünü özlellikle mor ve beyaz olanlarına ayrı bir bakış açım vardır iç dünyamda. Beyaz saflığı mor ise huzuru tebessümü yeri geliyor hüznü çağrıştırıyor bana tabi benim fikrim buu

  Ayyy bizim memlekette malesef böyle narin çiçekler yetişmiyor ????

 48. Defnem Evet doğru ya adı üstünde kaynana boşuna dememişler kaynanayı kaynar kazana atmalı yandım gelin dedikçe altına odun atmalı ya bunu ortaokulda ne çok söylerdik ?? öyle aklımda kalmış

 49. Alemsin Zülişim bende çok söylerdim ne oynak bir türküydü ??
  ?????
  Valla NURDANIM yeni neslin çocukları aynı model dur durak bilmiyorlar kathiyen??
  Eşin kendine sunulmayan hayati vermek istiyordur belki
  Zambak soğuğa dayanıklıdır aslında Erzurumda yetismemesine şaşırdım.. bizim buralarda çok olur. Hatta yaban orkidemiz var. Maki çalılarının içinde kimse önemsemez ot diye bir bilseler ne kadar pahali bir çiçek ?? ben topladım getirdim vazoma koydum. Bahçede bu sene ısırgan otu da çıkmış onu da topladim kurutucam saç yıkamak için..
  Ha birde salep ciceklerimiz çok güzeldir çocukken çok toplardm zaman bulsam gidecektim o da mordur. Salep çiçeği diye gir görürsün çok güzel bi çiçektir

 50. GAMZELİMM yazımız kısa insanlar ancak tarla bahçe işlerini yapıyorlar çiçekle böcekle uğraşmazlar. Kadınlarımız da tembel demek birde annemler merkezde oturuyor bir köyümüz olsaydı belki bizimde olurdu bağımız bahçemiz

  ???

  Haklısın GAMZELİMM ben yaşamadım onlar yaşasın diyor ama haksız kim villalarda büyümüşji herkes bir türlü geçinme derdi olan ailelerin çocuklarıyız. Benim terbiyeden yanayım. Hayır demeyi bilmeliyiz.

  ????

  ZÜLİŞİMM gelin kaynana düğünde karşılıklı oynar benim memlekette. ??? oyun havası.

 51. Kizlar slm adim eylul universite ogrencisiyim 19 yas size katilabilirmiyim ? her zamqn olmasada arada yazarim :) okul vs var cunku aslinda tereddutte kaldim ama icimden geleni yapiyorum :) nasilsiniz alisana ve bir rumuz bulana kadar boyle yazabilirmiyim?
  Katilayim mi size?
  EyluL :)

 52. Manya gülçiçeğimmm ben iyiyim sağolun sizler nasılsınız bitanelerimmmm…???

  Nurdan ablam ben okumuyorum ablamm bu arada yaşım 20 sen nasılsın nablacım çocuklar nasıl???

 53. Eylül adın anonim olarak çıkıyor gerçek ismimle yazıyorum ben ama sen rumuz yahut sevdiğin bir isimlede yazabilirsin bak yorumun altında adınız diyor orya yaz Eylül ismini. Yazabilirsin saygı çerçevesinde tabiki hoş geldinn

 54. Ooo ALMİRA artık büyüyorsun demek 20 yi geçince büyüyor insan ben kızımla evdeyim oğlumda okul çıkışı arkadaşa gitti

 55. Almira NURDANIM çok haklı 20den sonra su gibi geçiyor zaman??
  Rabbim uzun ömürler versin
  ????
  NURDANIM hayır kelimesi kesinlikle öğretilmeli. Ben istediğimi alırım repliğini kullanmamalı çocuk ilerde???
  Evet bağ bahçe sahibi olmayanlar bunun hep özlemini çekerler. Bizim buralarda erkeklerde dahil herkes çiçeğe böceğe çok önem verir. Aslanagzi,hanimeli,güller laleler,karanfiller menekşeler bahçeden adımını atar atmaz etrafı sarar??
  Iklim olmazsa olmaz tabi..
  ???
  EYLÜL yazabilirsin tabi her zaman. Sana Rumuz bulalim
  Eylül güneşi ya da Bir Eylül sabahi :) hoşgeldin

 56. Kasım patı ve yabani orkide bizim ordada olur GAMZELİMM annemde babamda çok sever çiçek bahçe işlerini

 57. Rahmetlik dedem yaşarken annemin babası evin 4 bir etrafı gül hatmi olurdu renk renk. Annemin begonyaları meşhurdu eskiden. Klasik bahçe çiçekleri kadife sarmaşık beton bahçeye toprak döktürüp duvarla bir ekmişti çiçek anneciğim şimdiki evimide yaşamıyor çiçek

 58. Almiroş bende iyiyim ☺
  Yok Defoş bikmadim daha , evet ama daha farkli filmlerde yayinliyabilirlerdi yani …
  Eylül hoşgeldin , tabiki yazabilirsin canim ?

 59. Ayy işlere hiç bakmadım bugünlük benden bu kadar akşam oldu işlerimi halledip yazmaya çalışacağim

  Rahmana emanetsiniz ballarrrr

 60. Tesekkur ederim .siteyi anlamaya calistim biraz gezindim ozet okudum aslinda gglede ilk cikan sayfada ozet okucaktim acilmadi demekki kismet burasiymis
  ya adimla yamak istemedim hos bu isimle elbet twk kisi ben degilimdir ama rumuz bylmak istiyorum :) Defne kisa bir rumuz tercihim aklima gelmiyor bulursam yazicam
  henuz kavrayamadim siteyi bu site guvenli degil uyarisi cikiyor nedeki? Korktum virus falan ikidebir bisi bisi uyusmuyor guvenlik uyari diyor anlamadim kizlar her neyse huh anlaris insallah:)
  EyLuL :)

 61. NURDANIM bağımız bahçemiz geniş ve harika. Ama bir yaz olsun tadını çıkardınız mi sefasını sürdünüz mü diye bir sor. Hayirr.. annem derki hep insanın böyle güzel bir bahçesi olup da rahatça kaygısız oturamamasi ne acı imtihan der hep. Biz yazın işleri bitiriyoruz bahçeye bir oturuyoruz takvim yaprakları 25 eylül ya da 30 eylülü gösteriyor.. sonra da yağmurlar ne bahçe kalıyor ne sefa. Hadi bakalim dağa odun toplamaya git kış geldi..

 62. Buradaki tüm evli ablalarima soru tabi sakincasi yoksa cevaplasinlar lütfen merakimdan sordum , cevaplamasalar anlarim ben :)
  Aşk evliliğimi yaptiniz yoksa görüci usulümi evlendiniz ??
  Çok çok merak etdiğim konu :)))

 63. EyLuL :)
  Kizlar yorumlari okudum ciceklerden bahsetmissiniz?
  Evet bende severim aslanagzini bilmiyorum
  su balikagzi denen cicekmidir:) begonvil severim her rengi leylak manolya vs :) birde kaktus severim
  kimseyi tanimiyorum yasiniza bilmiyorum nasil hitap etmemi istersiniz oyle hitap edeyip ayip olmasin sonra

 64. EYLÜL bende o yazışar hiç çıkmaz tldondan bağlanıyorum ben. Adminemiz FİLİZ dir bizi rahatsız edecek her şeyden korur bizi gereksiz kişileri engeller. Çok emek verir buraya. Bilemedimki herkeste çıkıyormu güvenli değil falan. YaZarsan tanışırız zamanla bana abla diyebilirsin. 30 yaşımı geçtim bu sene evliyim İstanbul’da yaşıyorum iki çocuğum var ev hanımıyım sen hangi bölümü okuyorsun

 65. GULCICEK ABLOŞUM???
  İYİ DİELİM ABLOŞ ARTIK YAZILI VE DERSLERDEN BAŞIM ÇOK AĞRIYOR?
  SEN NASILSIN ABLOŞUM???

  NURDAN ABLOŞUM??
  SEN NASILSIN ABLOŞYM SENI ÇOK OZLEMISIM YA ABLOŞUM??

  ANLADIM FİLİZ ABLOŞUM SAOL❤?

  Artık tatilllll gelsinnnn?

 66. EYLÜL???
  BEN 16 YAŞINDAYIM LISE 2 YE GİDİYORUM TIPI KAZANMAK İSTİYORUM 5 HAZİRAN VE İKİZLER BURÇLUYUM SIMDİLİK BU KADAR DAHA SORMAK İSTEDİĞIN BIR SEY VARSA SORABILIRSIN

  TABI SENDE KENDINI TANIT OLUR MU???

  ŞİMDİ NAMAZ KILMAM LAZIM BYS????

 67. Eylül bende 22 yaşındayım aöf okuyorum balık burcuyum nasıl istersen öyle hitap edebilirsin ??

 68. Kusura bakmayin bi turlu yazamadim nedense bende anlamadim acemilik heralde bilmiyorum o sayfa hep cikiyor bende sayfa bilgisi guvenlik sertifakisi uyusmuyor gibi seyler yaziyor bilemedim.
  HELİN tesekur ederim ben yengec burcuyum haziranda 19 a gircem tam
  NURDAN abla diyeyim madem saygisizlik olmasin ben pisikoloji okuyorum 1 senem yinede gircem sinava ama puan kesilcek heralde ama olsun denicem sansimi belki baska sey kazanirim
  bu bolumede alistim artik hayirlisi bursada evimiz
  iste bilmiyorum ne diyim baska sorularinizi cevaplarim ben sorun degil biraz anlasam su siteyi zor yorum gidiyor

  EyLuL:)

 69. Tesekkur ederim ZULEYHA sen tercih et nasil hitap etmemi istersen oyle hitap ederim ben :)
  Aof iyi guzel hatta daha iyi bence kordugumu izliyorum suan
  hava iyiydi bugun parcali bulut ama bozaacak gibi karardrdi
  ya bisey dicem rumuz bulamiyorum kisa olsun diyorum beynim yandi aklima gelmiyor bir turlu guzel bisi gelirse yazin olur mu
  cok mu yazdim ne?
  EyLuL :)

 70. EYLÜL???
  BENDE 5 HAZIRAN DA 17 YAŞIMA GİRCEM ALLAH İZİN VERİRSE TEKRARDAN HOŞGELDİN CANIMM

 71. EYLÜL sitemiz çok güvenlidir korkma sen. Bize istediğin gibi hitap edebilirsin kimseye abla teyze gibi şeyler söyleme mecburiyetin yok,relaks ol ;)
  ???
  Ay bu Kördüğüm 324. bölümde bitecekmiş çok şükür üçyüzlü bölüme az kaldı :)

 72. ZÜLİŞ ABLOŞ??
  NASILSIN ABLOSUM İ EV ISLERIYLE FALAN UĞRAŞIYORSUNUZ BENDE ANNEME YARDIM EDEBİLDİĞİM KADAR EDİYORUM DERSLERDEN BAŞIMI KALDIRAMIYORUM??

  İLK DEFA TATİLİ BU KADAR ISTİYORUM?✈

 73. Eylül buradaki arkadaşlar bana daha çok Züliş yada Züleyha der sen hangisini istersen onu diyebilirsin ?? evet Aöf iyide normal üniversite gibi değil bide bu sene çok zor
  Kördüğümemi bakıyorsun bende yeni açtım diziyi ?? tamam rumuz bulunca yazarız biz

 74. Bursayıda seviyorum ama nemli bir şehir ?? sıcaği pek sevmem Eylül hımm psikoloji okuyosun demek harika bir bölüm hayırlısı olsun hakkına rumuzda EYLÜL iyi kısada ama tabi sen bilirsin

  ????

  Akşama yemek adı bulamıyorum ?? en sevmediğim an

 75. DEFNOŞ ABLOŞUM??
  NASILSIN ABLOŞUMMM??

  AY ARTIK BITSIN AK GİTTİKÇE SAÇMALIYORLAR AMA KÖRDÜĞÜM GİTTİKÇE GÜZELLEŞIYOR MU NE?

 76. İyiyim Helincim idare ediyorum evet ya ev işleri ile uğraşıyoruz öyle bende yardım ettim anneme bugün Allah zihin açıklığı versin sana ????

 77. Tekrardan merhaba EYLÜL , bana Manya diyebilirsin sitenin en küçük kiziyim 14 yaşimdayim haziran ayinin 15 ine 15 yaşima giricem , ikizler burcuyum başka sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin ;)

 78. NURDAN ABLOŞUM??
  ANNEM GİBİSİN ODA KARA KARA DÜŞÜNÜYO AKŞAMA NE YAPSAM DİYE?
  NASILSIN ABLOŞUM BENİM??

 79. HELİNCİMM ablasının prensesi marifetli kuzuu demek anneye yardım ediyorsun. Dinlen kuzu çok yoğun ders çalılma arada eğlenceli birşeyler yap ki enerjini toparlayabilesin ???

 80. MANYAMM??
  İKİZLER BURCUN OLDUĞUNU BİLMİYORDUM NE ZAMAN DOĞUM GÜNÜN BENDE İKİZLER BURCUYUMM DA??

 81. ZÜLİŞ ABLOŞUM??
  SAGOL ABLOŞUM BENİMM??

  NURDAN ABLOŞUM❤❤
  MAALESEF SINAVLAR YÜZÜNDEN KAFA MI KALDIRAMIYORUM AMA TATİL DE BOL BOL ENERJİMİ TOPLİCAM ABLOŞ❤❤

 82. Tövbe tövbe şu kördüğüm Mehhtyi korkutmak için resim koymuşlar kız görmüyor bile insan bir çığlık falan atar?? iyice bir çeşit oldu dizi ??
  Ayy gerçekten 324 bitiyormu o zaman bütün sezonu vermeyecek galiba bide çok uzadı ??

 83. Aaa Helincim benim bir arkadaşim var haziranin 5-ine 15 yaşina girecek ikizler burcunda oda senin benim gibi :)))
  Arkadaşim diyorumda çocukluk arkadaşim o benim siradan arkadaşlardan değil , ikimizi benzetiyorlarda benziyoruzda ama ben beyaz tenliyim o biraz esmer hatda diyorki sen Sadhna ben ise Ragini ama Ragini gibi kömür kara değil kendisi sicaği seviyor sicak ülkelerde tatil yapiyor ;)

 84. Helincim bende senin ikizler burcunda olduğunu bilmiyordum :) öğrenmiş oldum benim doğum günüm 15 haziran canim yani yakinda ;)

 85. Kimse yokmu kizlar ?
  Helin nerdesin , sen sik yazmiyorsun sinavlarami hazirlaniyorsun canim ?
  Züliş bekleriz seni ;)

 86. Tamam geldim :) zuleyha tamam zulis te derim :)
  Helin 28 haziran ben :) manya
  zaten yazmissin daha ne sorayim :)
  NURDAN abla yemek him sebze pisir fasulse kabak patlican patates hic olmadi makarna cacik :) veya domatesli pilav cacik:)? Sec birini
  rumuz dusunuyup bulmazssam adimla gelirim :)
  EyLuL

 87. Dizinin tamamimi 324 bolum mus yarida kalmasin tam finali izleyelim :) basladik madem sonunu getirelim:)?
  Tesekurler Defne relax sim :)
  EyLuL

 88. Kızlar bilmiyorum ki orjinal bölüm 1296 biz 4 bölüm veriyoruz ya hergun çoğu kaynakta 324 yaziyor,394 diyen de var ama maşallah mutlu son yapcaz diye herkesi tahtalı köye postalamışlar ??
  Finalde Akashin anası olan kısa saçlı vampir karı bile var??
  ????
  Bence de psikoloji harika bir bölüm psikologluk hele çok heycanlı bir meslek. Binlerce insanın farklı hayatına yolculuk yapıyorsun ??
  ????
  Sağol HELINCIM seni sormali canim ??bence de çok ders çalışma..ay ben hiç öyle saatlerce aşırı ders çalışmadım çalışamam fenalık gelir..
  ???
  MANYOŞ esmer iyidir sarışının adı esmerin tadı unutulmazmis???

 89. Aa tum sezonu vermeycek mi kanal 7 nedenki bilgisi olan varmi merak ettim.? Ama reytinglerde 16. Sirada yer alan diziyi kanal 7 yarida kesmes bence tum bolumlerini verir insallah yarim kalmasina sinir oluyorum ben dizlerin zaten bizim dizilerdede tam alisiyorum final oluyor:( insallah final olmaz tam vaktinde final olur
  EyLuL :) galiba kendi kendime yaziyorum :)

 90. MANYOŞ eski sevgilimle evlenebilseydim sana güzel bir aşk evliliği yaptığımı anlatabilirdim ama henüz bekarım kuzu?yine de Allah’tan umut kesilmez ilerde evlenirsem anlatirim?burada fazla evli yok zaten. Nurdan ve Saliha ablan görücü usulü evlendi,Aysel boşandı bi Rüya aşk evliliği yaptı diye biliyorum..
  ???
  Ay Radhot ya nasıl ağlıyor Tapuyla ilk kumarhanede nasıl tanıştığı günleri hatırladı Allah’ım bi insan ağlarken bile bu kadar tatlı karizma olabilir mi??
  Mr Radhot seni çok seviyorum ❤❤❤❤

 91. Ne bileyim Eylül yazdim öyle merak ettiğin bir şey varsa sor diye :(
  Bende sevmem dizileri yarida kestikleri zaman Zor Sevda’ya yaptiklari gibi :(((

 92. Him anladim Defne tesekurler . Bilmiyorum iyimi kotumu hayirlisi kucukken ic mimar olmak isterdim bilmiyorum iyi bir idinleyiciyim eskiden beri hep dert dinlerdim arkadaslara tavsiye verirdim gercekci yapim vardi belki bana en uygunu budur hayirlisi plsun artik kismet:) :) sizin meslek okul ?
  EyLuL :)

 93. Eylül bencede tam vermesi lazım ya dizinin ama çok uzadı bide bu bölümler biraz daha iyi İcca öldükten sonra Mehht bölümleri var bazılarında bence tam verse daha iyi en azından yarıda kesmesin diziyi zor sevda gibi ??

 94. Teşekkürler Defoş merak etdim ondan sordum , eski sevgilin evlendi dimi senin ? Olsun sen en iyilerine layiksin ;)
  Ben nasil evlilik yaparim acaba ayy ben bu Hint dizileri izliye izliye intikam evliliği ister oldum tövbe – tövbe , karşima çikan kişiye karşi şübhe duyorum acaba intikam içinmi beni buldu diye tövbe – tövbe ya ???
  Ister kiz ister erkek :)))

 95. Aynen ya Raghot ağlarken bile karizma adam resmen ağlıyor Tapu için nasıl hatırladı öyle eski günlerini Tapu ile ?? acayip duruyordu ağlarken içime dokundu ??

 96. Tamam manyacim yeniyim ya pek bilmiyorum sitenin platformunu sormak istedigim birsey olursa aklima gwlirse sorarim canim :)
  Zor sevdanim tum sezonlarini izlemek istemistim tam annemle alistik diziye yeni asaf geldi kestiler hatta kizdik bi muddet kanali acmadik :) ama insallah kesmeler bunu gerci sanmiyorum reytingler cok yuksek gayet iyi kesmes bence :)
  Manya
  EyLuL

 97. EYLÜL Kördüğüm tüm sezonu verilecek nerden çıkardın kız yarıda keseceklerini. ? Sadece bölüm sayisi 324 mu 394 mu ona karar veremedik. Belki 5 part verir çabuk bitirir. Ben okul işlerini bitireli çok oldu çalışıyorum..
  ????
  MANYOŞ Zor Sevdanin kaldırılması iyi oldu kuzu kız korku filmi gibiydi o bildiğin bi de Asaf değişince ben çok sinir oldum. Alt komşum çocuğuyla izlemiş çocuğun rüyalarına girmiş Tanver kedi kadin? herkes şikayet etmiş diziyi ay ben bile ürkerdim ama 4.sezonu hoştu baktim biraz Shloklu bölüm ?

 98. DEFNE canim demek sende rathot hayranisin :) annemle bizde onu begeniyoruz tam adam gibi adam canim dimi
  sevgilinle evlenemedine uzuldum defne ama demekki hayirli olan budur belkide Allah hayirlisini yazsin ins

  evet zulis bende gordum rathotu uzuldum adam karizma sert hircin adam :) diziyide kesmezler umidindeyim canim :)

  Manya hayirdir ne intikami?

  Defne bugun rathorenin sosyal medya hesabina baktim adam tatile cikiyor veya cikmis boyle kot kapri sapka mini valizini omuzuna atmis dimdik duruyor ok gibi poza bak dedim adam seyahate giderkende karizma :)

  EyLuL :)

 99. Ay MANYOŞ öldürdün beni gülmekten intikam evliliği mı ???????????ay erik boğazıma kaçtı ????
  Seninle intikan için evlendim Manya ahaa diyormuş oğlan ?
  Sende yaşasın ben intikam evliliği istiyordum zaten hayatım renklendi dersin??????

 100. Eylul ben Hint yapimlarinin hayraniyim , biliyorsun bunlarda intikam evliligi çok olur
  R.K & Madhubala , Akash & Meethi, Arnav & Khushi ve bunun gibiler izleye – izleye psikolojime etki ediyor :(
  Evet Defoş Tanveer tam kedi birde o çikinca meov diye kedi sesi oluyordu çok gülerdim ama seyirciyi salak yerine koyuyorlardi Razia ile Tanveer yapmadigi kötülik kalmadi ama adalet yerini bulmadi birde bu Tanveer en sonunda herkesi öldüriyordu Asaf ve Zoyayi bile cadi kari manyak kari :(
  Evet ya Mr. Radhot karizma ? erkek dediğin bunun gibi olur Veer gibi değil iyy ..

 101. Defne yok kiz korku filmi gibi degildiki ben izledim tamamini yayindan kalkinca netten izledim oo hasena denen kadin oyle hayeet havasi veriyorlardi oyle birsey yoktu farhan in rski karisi o evde bodrum katinda kiyordu sanki kadini oraya hapsetmisler gibi gozukuyordu ama farhan hasena farhanin ilk karisi hepsi bir plan yapmis para icin nikhatla evlenip servetinden yararlanmak icin bir sure 3 de ayni evde yasadi nikhat demireye inay farhani asik etmeye calisti kendine falan
  nikat bunlarin tum foyasini ortaya dokup farhan hasena ve semireyi hapse attirdi kurtuldu onlardan
  tanveer oldu bi sure sonra yeni asafta hostu kiz :)
  EyLuL :)

 102. Hahaha Defoş hakket onun surat ifadesini hayal edebiliyorum hay aksi bu zaten intikam evliliği istiyormuş dese :)
  Hay Allahim ya ben nasil bir kizim böyle ;) kafama gelen fikirlere bak tövbe – tövbe :))

 103. MERHABA KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  KELEBEGİM AHİRETLİGİM
  ?????????????????????????????

 104. EYLÜL sezon finalini izledim ilk Tanveer çok kanlı öldürdü hepsini kapı banyo oluklarndan kan akıyordu basbayağı korku filmiydi ha sen zevk alıyorsan o ayri benim midem kaldırmıyor ???
  ???
  Alemsin Manyoş Allah aşkına şu Hint dizilerine ara ver yoksa psikolojin bozulacak :)
  Kiz Insanlik Suçunda Gökhan Sunayla zorla evlendi ya Cemali öldürürüm diye korkutup koca karı da DNA lari değiştirdi Cemal Saminin oğlu çıkmasın diye kiz ortalik karıştı Camal yakicak bunlari ;)

 105. Kizlar yazamaz oldum sayfa cikip kaciyor boyle olunca harflerim eksik cikiyor uzgunum .

  Defne manya hay cok yasayin beni guldurdunuz ya :)
  Manyacim intikam evliligimi olur kis sanirim dizinin etkisinde kalip nefrwtten ask dogsun istiyorsun ama onlar sadece dizi otle seyler sadece dizilerde olur:) hint dizilerini cok ciddiye alma sen
  hindistana gitmis insanlarin yazilarini cok okudum oyle seyler sadece filmlede var gercek degil bi kiz sormus hindistanda yillarca yasamis bayana hintli adamlarla evlensemi ne dersiniz ?diye bayan cevap vermisonce gulumsemis :) ve 5 kere dusun derim demis boliywood filmlerinden etkilenip hintli adamlarla evlenmek istemeyin demis bende gulumsedim yani dizilere baa sen cnm :)

 106. HOŞGELDİN ELAM AHIRETLIĞIM ERKENCİSİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM ❤❤❤❤
  NE VAR NE YOK ❤❤????❣

 107. O bplumleri tam gormedim defne ben olumlerden sonraki bolumlerim tam izledim tanveer filan yoktu oda olmustu falan

 108. DEFNEM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM
  HOŞ BULDUK BUGÜN ERKEN GELDİM KURUYEMİŞÇİYE GELDİM KENDİME BİRŞEYLER ALDIM HEMEN SİZLERİ SORİM DEDİM
  İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL HAMD OLSUN İYİYİM
  HAYAT AYNI DEGİŞEN BİRŞEY YOK AHİRETLİGİM KELEBEGİM ❤️❤️❤️?????❤️❤️???????????????????

 109. MANYACIM CANIM HOŞ BULDUK İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL BİRTANEM

 110. Defne cim digwr sezonlardan bahsediyordum canim ben :)
  Ay radyosyandan beynim sulandi hic alisik degilim :)
  EyLuL

 111. Tamam Eylülcüm anladım seni :) ilk kez yazanlar çok zorlanıyor zaten biz profesyonel olduk. Sen dinlen radyasyona çarpılma dinlendikçe yazarsin..
  ???
  Nazım ayniyiz seni sormali canim ?
  ???
  Afiyet olsun ELAM AHIRETLIĞIM sende hep iyi ol??❤❣

 112. ELOŞ ABLOŞUMM??
  ERKENCİSİN NORMALDE 10 CİVARI BURALARDASIN NASILSIN ABLOŞ??

  MANYAM UNUTMICAM 15 HAZIRANI❤❤

  EYLUL SENDE 25??
  SENİ TANIDIĞIMA MEMNUN OLDUMMM

 113. Tesekur ederim Defne dinleniyorum kolay gibi gozukuyordu sizin yorumlari okuyunca ne guzel insanlar sohbet ediyor demistim huh ya zor ismis :) yorum yazmakta emek isiymis.

  Defne az once bir sitede gordum boyle hintli oyuncular falan ranbir kapoor var kizlar olup bitiyor ben yakisikli bulmadim bi cok oyuncu vardi birde bu engin akyrk varya o vardi dedim abimiz o kadar oyuncunun arasindan inci gibi parliyordu :) onlarin en yakisikli dedikleri adam bi engn abimizin yakinindan gecmiyordu bizim oyuncular bambaska ya :)

 114. DEFNOŞ ABLOŞUM??
  MAALESEF ÇALIŞMAM LAZIM NE YAZIK Kİ 11.SINIFA GEÇCEM TEMELİNİ DAHA İYİ KURAYIMMM???

 115. Tamam Helincim❣
  Ayniyiz Nazım
  ???
  EYLÜL ben Hint hayranı değilim zaten ama yarattıkları karakterleri çok seviyorum ve beğeniyorum.. Radhot,Rk gibi
  Ben milliyetciyim Türk oyuncuları daha harika ve güzel buluyorum hickimseyle kıyaslama dahi yapmam..
  Burak Özçivit faniyim dünyada evrende en beğendiğim erkek o şu anda.. Ibrahim Celikkolu da başka bir seviyorum tabi..

 116. Defne hintlilerin dizi karekterlerini seviyorum bende raguhedra rathore gibi ama o adam gercektede pek havali kul karizma :)
  Birde hint dizilerindeki masum aski sevitorum :)
  Saf temiz evleniyorlar biri koltukta uyuyor digeri yatakta birbirleri oyle masum seviyorlar gercekten birbiri.i sevinciye kadar ciftlerin arasinda bisey gecmiyor bu guzel keske bizimkilerdede olsa onlar evlenmeden hop anladin sen
  ooo demek burak annemle bizde seviyoruz ya onu evren yakisikli buluyor yakisikli demeye bile gerek yokki goruyorsunuz :)

 117. Evet evet Hintlerin aşki çok güzel evlenene kadar evlendikten sonrada göz – göze seviyorlar tövbe – tövbe bu Hint kizlari kendi kocalarindan utanip duruyorlar ? birde ölüp bitiyorlar koca diye meslek falan her şey boşa gitmiş oluyor hele şu Ichcha , Pragyanin salakliğina söz yok gerçi Pragya şu an King ile birlikte ama Abhi denen star bozuğunu af ederse yüzüne bakmam Pragyanin gerçi eminim affedecek tüh salak yaa salak maşallah adam gibi adam King birakilip Abhi affedilirmi hiç , diyorum ya kafa yok koca diye uçmuş gitmiş :(
  Hele Tapasya maşallah hükümet gibi Rathod varken Veer Veer diye az ölüp bitmedi şu kizlar ne buluyorsa artik soğan erkeği Veerde ben olsam bakmam bile ona maşallah Radhot dururken ?
  Defoş psikolojim bozulucaği kadar bozuldu ya tövbe aklima gelmeyen yok şu Hint dizilerinden etkilene – etkilene.
  Neee ben şok Gökhan Suna ile evlendimi hayy namussuz , ben geçenki bölümi izlememiştim ya tüh allah kahretsin o Gökhani umarim Cemal geregini yapar alar kurtarir Sunayi onlarin elinden tövbe ne manyak adam ya bu Gökhan elalem kizlarin hepsi ondan hamile umarim Suna öyle olmaz gerçi olmicağina eminim tuzaga falan düşmese . Teşekkürler Defoş söylediğin için ?
  Evet Zor Sevda Tanveer aşiri manyak çikti herkesi öldürdü ya o sahneyi izleseydim kesin ağlardim Zoyaya , çok tatli kizdi şiirleri , esprileri falan salak – salak ?
  Eylul bence gerçektede olabilecek şeyler bunlar yani ben öyle düşüniyorum gerçi şu anki durumum diziden etki onuda biliyorum ☺ Ben zaten Hintli bir erkekle evlenmek istemem hemde hiç yaa :(
  Haa bu arada Eylul evet Tanveer karakteri yoktu ama oyuncu o karakterin kizimi torunumu Begüm karakterini canlandirdi ;)
  Tamam HELINIM bende senin doğum günini belledim ;) evet arkadaşim ile ayni günde doğmuşsunuz benle arasi 10 gün onun kardeş gibiyiz onunla ;)

 118. Kızlar hepinize iyi aksamlar Kusura bakmayın Yazamadım telefonumun bozulması moralimi alt üst etti ilaçlar yüzünden Ağrı kesiçide içemiyorum Başım çatlayacak gibi ağrıyor

  DEFNEM Yaklaşık 1 yıl oldu telefonu aldim aslinda iyi çalışıyordu ama yere düştü bozuldu donuyo yüzüne siyah çizgi geliyor bi Tamirçiye göstereceğim İnşallah çok masraf çıkmaz

  NURDAN ablam hayırlısıyla Allah yardımcın olsun kolay gelsin hayırlı telaş bunlar. Evet ya artik teknolojiler böyle yere düştü bozuluyor hemen

  EYLÜL hoş geldin aramiza

  Kızlar hepinize iyi geceler çıkyorum telefon donup duruyor Yazamassam merak etmeyin Başımda Çatlıyacak sanki Allah’a emanet olun görüşmek dileğiyle

 119. DEFNEM VALLAH SANKI BIZ BU DUNYAYA SIRF CALIŞMAYA GELMIŞIZ RAHATLIK YOK BIZE VALLAH BIRTANEM YAA

 120. Gul Cicek tesekurler hosbuldum canim gecmis olsun.

  manya canim sen biraz hint sinema film vs uzaklas anladigim kadariyla olumsuz etkeniyorsun evet suan etkisindesin
  canim onlar senaryo sen takma sakin Ledigin dizileri gercek yasantina uyarlama film onlar dedigim gibi biraz uzaklas iyi gelecek sana tatlim :)
  Tabikide hintliyle evlenme aa sen daha iyerine layiksin onlarla anlasilmaz :)
  Abhi yine iyi manya pragya sak dun aksam izledim salaiklari deli etti birde bir tasarimci adam vardi kasini almis ruj surmus kendinede bakmiyorduda pragyaya ya cirkin diyordu
  birde tanu mankenim modelim diyor masallah gobek bel almis basini gitmis nasil mankense pragya aksam mini elbise giydi incecikti o daha cok manken rokune uygundu senaristi blsam iyi dileklerimi etirdim :)

 121. ÇİÇEĞİM çok üzüldüm stres yapma kuzum. Allah rahatlık versin ??❤❤
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  Aynen öyle Eylulcum
  ⚘⚘⚘⚘
  Ay MANYOŞ çok tatlısın öldürdün beni gülmekten yine evet Hint kızları tuhaf istiyorlar ki erkekler onlara hiç dokunmasın kanka gibi uyusunlar??erkeklerde de ne irade var yalnız bizim Türk erkekleri asla beklemez valla tutar fırlatır kadını yatağa ???
  Çizgi film gibi geliyorlar bana
  Evet MANYOŞ Gökhan bastı nikahı sapık diyor ki bir de sen hep benimsin ve sakın bu yüzüğü çıkarma diye kızın elini öptü adı batasıca :x

 122. CICEYIM SANADA IYI AKSAMLAR GUZELLIM COK GECMIS OLSUN KENDINE DIKKAT ET SENI SEVIYORUM BIRTANEM ??

 123. EyLuL
  ilahi Defne cok guldurdun beni :) tutar firlatir :) slemsin kiz
  ama bence hintliler dizilerde oyle gercekte oyle olduklarini dusunmuyorum hele p hintli koca duskunu kadinlarin oe olduklarini hic sanmiyorum canim :)

 124. Naz abla hoşgeldin ;)
  Çiçeğim geçmiş olsun bitanem ;)
  EYLUL evet canim ya bu aralar öyle düşünip etkilenmeye başladim rüyalarima filan giriyor bak hala R.K ile Madhubala intikam evkiliği yapiyor ama ayri heyecanli ya :)
  Aynen öyle Defoş onlar ya aşiri salak olacaklar ya aşiri kötü ondan ortada bir şey yok tikki maddi durumlari gibi ya fakir ya zengin arada bir şey yok öyle işte ne garip …
  Ben R.K ya bayiliyorum ya kiziyor ya Madhuya bana kiziyormuş gibi hissediyorum kendimi gerçekten harika bir oyuncu ya ta ekrandan seyirciyi öyle derinden etkiliyor ki canik benim canim ???

 125. Manya canim sen dizinin icine dalmissin bile bence bu iyi degil cok etkeniyorsun biraz zihnini baska seylerle megul et uzaklas biraz kendine gel takma kafana gecer bunlar ama sen az uzaklas bence dizilerden:)

  Kizlar ben radyosyondan zehirlendim galiba sag kolum cok agriyor gozlerim bulanik gormeye basladi asagiya bakmaktan boynum agridiparmaklarimda acidi artik ne yazdigimi bilmiyorum

  araniza katilayim diye cok yazdim unutulmayim benimseniyim diye kizlar ama ben suan pert oldum artik
  gidip uzanicam .
  Umarim beni hatirlarsiniz araniza katilmayi basarmisimdir
  her icin tesekurler.
  Defne manya ve tum kizlar kendinize iyi bakin hayirli geceler.ben gider hoscakalin
  EyLuL

 126. Eylul yarin yine bekleriz seni canim , seni tanimak güzeldi hep gel hep katil sohbetlere seni çok sevdik canim tabiki katildin aramiza renk katdin ?
  Evet Defnede öyle dedi zaten biraz uzaklaşmami Hint yapimlarindan kafami biraz Türk, Kore yapimlari ile ilgilenicem biraz ama iki tane daha izlemediğim Hint filmi var onlardan sonra bir müddet ara vericem ;)
  Sanada hayirli günler canim , yarin yine beklerim haa :)

 127. ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR❣❣❣❣❣❣❤❤❤????????????
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM RUH IKIZIM AFRODITIM TATLI RÜYALAR KELEBEĞİM S.Ç.S ?????❤

 128. Bende izledim Manyacım Rk ile Madu evleniyor ?? Madu nasıl basıyor tokatı Rk ama ?? Ya bide şu saçmalık var Madunun babası hastahanede sırf para ödemediler diye adamı kapıya koyuyorlar bu hintlilerde hak hukukda yok ?? ama en etkili bölümdü bu bölüm ??

 129. Neyse bende kaçtım yine yazamassam merak etmeyin Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar ??????

 130. Zor zar yazıyorum yine bi selam vereyim dedim ama sanırım hepiniz gittiniz uyumaya kızlar?
  ÖZLEMİM de yok
  MANYAM
  ZÜLEYHAM ne güzel Rka seyrediyorsunuz ama bu bölümlerde Maliki levyeyle dövdürüyordu dimi o gaddar Rka kızını korumaya çalışan Bi babayı öldüresşye dövdürüyor ruh hastası arkasında vuruyorlar Malike yoksa adam çok güçlü tek tek olsalar Rjayı parçalayacaktı valla ama Rka korkağı merdivenlerden geri geri kaçtı itlerini saldı Malikin üzerine şerefsiz???
  Dahada da kötüsü o satılmış Nadu daha sonra babasınına yapılanları unutacak ve Malik Rjayı öldürmeye çalıştı diye kendisine babalık yapan Maliki defterden silecekler Padmini ve Madu nankörkeri aşağlık insankar hepsi birbirinden aşağlık ??

 131. DEFNEM ❤️ RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM BENDE S. Ç.S KOMŞU KIZI ????????????????????

 132. KIZLAR ALLAH rahatlık versin
  İyi uykukar?
  Off benim moralim bozuldu Malikin durumunu hatırlayınca senaryo da olsa inşa etkileniyof kendi babamı hatırladım biri ALLAH KORUSUN benim babamı levyeyle dovdürse yada dövse aynı levyeyle onuların kafasını gözünü kırarım ???

 133. ELAM Hoşbuldum sağ ol iyim sen nasılsın bitanem?
  ALLAH hep iyilik versin sana güzel kalpli ELAM?
  İyi geceler bitanem?

 134. OZLEM
  İNCEM bitanem dunku sayfaya yazmistim bu saatte gelirsin dedim geldim normalde yorgunuum nasilsi?

 135. İNCECİM ? BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  GÖNLÜ GÜZEL İNCECİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM ❤️

 136. Yillardan sonra bu aksam ilk defa
  basbasayiz seninle anilar icinde
  yillanmis mektuplar sararmis resimler
  hepside birer birer gozyaslarim gibiler
  dokunmayin bu aksam
  gozyasiyla doluyum
  artik resimlerde kalmis bir sevdanin kuluyum
  hayir ben degilim ben olamam yanindaki
  boylesine dopdoluyken bugun gozlerim
  nasilda gulmusum su resimlerdeki gibi
  …… İlhan irem ben degilim.
  İNCEM sana gelsin gece gece siyah beyaz klip olani tavsiye ediyorum :)

 137. İNCEM yine yoksun ne zaman karsilacagiz bilmiyorum tek biz mi zor yaziyor ne onuda bilmiyorum iyisimi randovuleslim canim gittiysen iyi geer OZLEM

 138. NİHANIM PIRLANTAM
  NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR AY PARÇAM SENİ ÇOK ÖZLEDİM
  SANA ÇOK KIRILDIM GİDMEDEN ÖNCE HABER VERECEKTİN ?????

 139. OZLEM
  İNCEM yoksun sen aslinda yalnizim bu sitede
  neler neler yapiyorsun
  bensizken sen orada.

 140. ELAMM HAYATTIM SUAN SENI TAKIP EDER GIBIYIM ???VALLAH AH KALBIME SANA SLM VERDIM SONRA DEDIM HAYATTIM BURAYA GELIR DIYE HEMEN ARKANDAN BURAYA GELDIM???

 141. Ela hanim dogrusu ne cok seveniniz varmis imrendim
  birisi pesinizden buraya gelmis ole diyor biri ah kalbim sayfasinda kalbimdesin yaziyor vay seviliyorsun ah bu sedayida boyle seveler olcak yaah insallah:)

 142. ARKADAŞLAR ÖZEL SEBEPLERİMDEN DOLAYI KÖRDÜĞÜM 283. BÖLÜM ÖZETİNİ ÖĞLEN OKULDAN GELDİĞİNDE VERECEĞİM. SINAVIM VAR ONA ÇAILIYORUM HALA BİLGİNİZ OLSUN

  1. Flizcim bu iki bolumdan sonra yok basara bilirsan en az 4 bolumunu yaza bilirmisin tatlim lutfan sandan rica etsam ha simdi 282 bolumya hani 285 bolume kadar yaza bilirmisin lutfaan

 143. Gūnaydin kizlar ;)
  Evet Zülişin en etkileyici bölümdi bu bölüm ?
  INCEM hoşgeldin nasilsin , Maliki R.K dövdürmediki sonradan Bitto yapti onu R.K sonradan öğrendi ama R.K dövdürdiysede iyileştirdi , özür diledi Malik yerinde duramadi ki … Malikmi desem Kukumu desem tövbe üvey babalar etrafi sarmiş durumda öz babasi Mohanda adam gibi adam değildiki Meera ile evlenmiş Sultan doğmuş Radha ile evlenmiş R.K doğmuş hepsinin ikinci evliliği Radhanin , Padminin ben şaşirmiyorum R.K ile Madhuyu ?
  Hoşçakalin ben okula

 144. Bu bolum biraz etkileyici. AMA FILIZCIM lütfen her gün 1 bölümden değil en azından 2 bölümden taz ne olursun. Sağ olun

 145. GÜNAYDIN Hayırlı Sabahlar Arkadaşlar MUTLU HUZURLU BİR GÜN GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE

  MANYAM Sanada günaydın
  ..
  KIZLAR TELEFONUM DONUP DURUYOR YA SİNİRİMİ YERLE BİR ETTİ YANLIZ DIŞARI ÇIKMAMADA İZİN VERMİYOR ANNEM SAĞLIĞIM YÜZÜNDEN BABAMLAR İŞTE GELİNCE ABİMLE TAMİRCİYE GÖTÜRECEĞİM TELEFONUMU ÇOK ÜZGÜNÜM HEPİNİZ ALLAH’A EMANET OLUN YENİDEN GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

 146. FİLİZİM ❤❤❤DOĞUM GÜNÜN KUTLARIM ❤❤BİTANEM NİCE MUTLU HUZURLU YILLARA TATLI ADMİNİMİZ SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ DOĞDUN İYİ VARSIN İYİKİ TANIMIŞIM SENİ SENİN SAYENDE BUKADAR KALBİ GÜZEL ARKADAŞLARIM OLDU FİLİZİM RABBİM SENİ HER ZAMAN MUTLU HUZURLU ETSİN İNŞALLAH KALBİNDEN GEÇEN NE DULARIN VARSA ALLAH KABUL ETSİN AİLENLE SEVDİKLERİNLE VE SEVENLERİNLE HUZURLU Bİ ÖMÜR DİLERİM SANA CANIM BENİM ❤❤
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  DOĞUM GÜNÜN YARIN BİLİYORUM AMA TELEFON BOZULDUĞU İÇİN OLURDA YAZAMASSAM DİYE ŞİMDİDEN KUTLAMAK İSTEDİM FİLİZİM YENİDEN İYİKİ DOĞDUN ❤
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  DOSTLUĞUMUZ SONSUZ OLUR İNŞALLAH ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 147. ❤FILIZIM CANIM SANA BASARILI SAGLIKLI HUZURLU VE COK UZUN BIR OMUR DILIYORUM❤IYIKI DOGDUN DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN❤❤??❤??❤??❤??❤?❤
  FILIZIM dogum tarihin aklimda 15 mayis olarak kaldi umarim dogrudur nice mutlu senelere seni cok seviyorum???

 148. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız

  Dünden beri yazamadım kusuruma bakmayın

  Dün meleyi gördüm öbür güne daha iyiymiş dedi doktor ama ben hiç iyi görmedim inşallah çabuk toparlar çok korkuyorum

  İleşse eve getirsem yine hasta olcak

  Rabbim yardım etsin

  Eve geldim dün eşimle döndüm

  Bu gece sabaha kadar yatamadım ilk defa meleksiz geçirdik evede

  Yarın yada perşembe döncem yine

  Çok işim var evi toparlıcam malum yine çok dağınık

  Yazmassam merak etmeyin

  Allah emanet olun göruşuruz

 149. FİLİZİM CANIM BENİM

  ????????????
  İYİKİ DOĞDUN NİCE YILLARA HAYATIN BOYUNCA HEP BAŞARILI OL BÜTÜN İŞLERİNDE
  ??????????????
  RABBİM HEP SAĞLIK MUTLULUK HUZUR VERSİN
  İNŞALLAH

  ??????????????

 150. GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR

  ??Defnem Cicegim Manyam Almiram tesekkur ederim kizlar bugun biraz daha iyi cok sukur.Sizler nasilsiniz iyisinizdir insallah

 151. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda kalbindedir Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin ??❤️❤️ ????İyi doğdun iyi ki varsın Filizcim doğum günün kutlu olsun ????????????????????

 152. Ben şimdilik çıkıyorum kusura bakmayın çok kötü hastayım yine zar zor yazıyorum yazamassam merak etmeyin ??

 153. Kızlar Nerdesiniz?
  .
  NURDAN Ablanın işi vardı Ondan da
  ..
  DEFNEM NAZIM İNCEM FİLİZİM ve Diğer Kızlar Nerdesiniz?

  ZÜLİŞİM Geçmiş olsun Canım
  ….
  SALİHA Ablam İnşallah Zamanla Melek Sağlığına Kovuşurda Korkuların Son Bulur Canım işlerinde de kolay gelsin
  ….
  RÜYAM Sevindim biraz daha iyi olmasına Kızının Ablam. Sen Nasılsın

 154. Bende Bi yorumu Kaç Kere Yazıyorum ya Telefon donup duruyor Moralim çok bozuk Hayla Sadece sizlere Alışdığım için Yazıyorum Yoksa belkide bu Sinirle Telefonu Çoktan Duvara Çarpmıştım Ama Hepiniz Birden Nerdesiniz ?

 155. ??Cicegim tesekkurederim birtanem uykusuzum biraz gece atesi cok yuksekti simdi daha iyi canim.Sen nasilsin iyimisin telefonun zarar gormus sanirim stres yapma kendini sagligin bozulmasin??

 156. Tevbe Sûresi
  Bunlar, tövbe edenler, ibâdet edenler, hamdedenler, oruç tutanlar, rükû’ ve secde edenler, iyiliği emredip kötülükten alıkoyanlar ve Allah’ın koyduğu sınırları hakkıyla koruyanlardır. Mü’minleri müjdele. (Tevbe Sûresi 112)
  … RAMAZAN Bayramınızı Kutlarım 11 Ay’ın Sultanı Ramazan Ayı Geldi. Ne Yazıkki ben Bu yıl Oruç Tutamayacağım Bunun için Çok Üzgünüm İnşallah Nasipse Kazasını Tutacağım. Amma Bütün Oruç Tutan Arkadaşlarımın İnşallah Tuttuğu Oruç Kabul Olur AMİN?

 157. Uykusuzluk Çok Kötüdür RÜYA Ablam ya Allah Kızına Şifa versin Canım benim İnşallah Daha da iyi olsun Prenses. Bende evet Telefonumu Elimden Düşürdüm Camı çatladı Biraz Donup duruyor siyah çizgilerde Geliyor yüzüne Sinirlerimi Alt üst etti Resmen Hele bide Kapanmıyormu Yorum yazdığım yerde Frlatıp Kırasım Geliyor. Teşekkür ederim Canım Ya Ama ne Yapsamda Sinirden uzak Duramıyorum işte takma Kafana Sen Bitanem

 158. ??Amin Cicegim hersey nasip kismettir..onemli hastaligi olanlar tutmak zorunda digildir canim seker tansiyon kalp rahatsizligi ve baska ciddi hastaligi olanlar kendini suclu hissetme canim daha cok gencsin iyi bak kendine once saglik???

 159. Teşekkürler RÜYA ablam Evet Banada Doktor Yasakladı Oruç Tutmağı Bi sürü İlaç Yazıp Hepsini Zamanında içmem Gerek dedi Bide Bu aralar Hızla Zayıfladığım için Kilo Almam Gerektiğini Söyledi Aynı senin gibi Önce Sağlik Dedi Doktor Elimden Bişey gelmiyor Annemlerde heran ensemde İzin vermiyorlar Rabbim bütün Oruç tutanların oruçunu Kabul eder İnşallah

 160. Cicegim birtanam dert etme tamam canim bende birazdan cikarim.Market alisverisi yapicam bugun kizlarda yazmamis Defne mutlaka yazardi isleri yogun sanirim

 161. Evet Rüyam Sayfada yorum çokta Yinede yazardı Ya kızlar Acaba neden Hayla Yazamadılar. Demek Market alışverişine Çıkacaksın Kolay gelsin Ablam Sana

 162. Aleyküm selam NÂZIM Hoş geldin Canım Nasılsın Bende Merak etmiştim Sizi Neden hayla yazmadınız Diye Diğer kızlarda hayla Yazmadılar

 163. RUYACIM HOSGELDIN CANIM COK COK GECMIŞ OLSUN BIRTANEM ALLAH SIFA VERSIN ????????????????????????????ZULEYHAM CANIM COK GECMIŞ OLSUN KENDINE DIKKAT ET GUZELIM ??❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣GULCICEYIM BEN GELDIM GUZELLIM NASILSIN IYIMISIN CANIM ARKADAŞIM BENIM ????????????????????????????????????????

 164. GULCICEYIM BENIM BIRAZDAN IŞIM CIKAR AKSAMA KADAR BOŞ OLMAM SENIN CAGRI YAPINCA BENDE GELIM BIRAZDA OLSADA BIRTANEM ??

 165. Sevindim Gelmene NAZIM Bitanem . Teşekkürler Canım İdare ediyorum bende Ne işlerin Var Bukadar çok Yorma kendini Bitanem ❤❤❤

 166. ARKDAŞLAR BU GÜN SINAVIM VARDI DÜN GECEDEN BELLİ YORUM KONTROLÜ YAPAMIYORUM SIKINTI VAR MIYDI ARKADAŞLAR

 167. FİLİZİM YOK CNMM HİÇ BİR SIKINTI YOK KIZLARIN ÇOKUDA YOK BUGÜN ZATEN. İNŞALLAH SINAVIN İYİ GEÇMİŞTİR BİTANEM

 168. Kızlar Bende Dinlenmeye Çekiliyorum Kalın Sağlıcakla Zaten kimselerdw Yok Qaliba Görüşürüz

 169. FİLİZİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN RABBİM UZUN ÖMÜR VERSİN SANA BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ???????????????????????????????
  EVET RÜYAM BUGÜN ÇOK YOĞUNUM YATSIDAN SONRA YAZMAYA GAYRET EDİCEM..
  ESENKALIN KIZLAR ???

  1. çok teşekkür ederim doğum günüm 16 mayıs ama çok teşekkür ederim sizlere yoğunluktan unutmuştum yaaaa :)

 170. ❤F❤ ❤A❤
  ❤İ❤ ❤B❤
  ❤L❤ ❤L❤
  ❤İ❤ ❤O❤
  ❤Z❤ ❤Ş❤

  ??????????????????
  İYİKİ FOĞDUN MUTLU SENELERE ABLOŞUMM BU YENİ YAŞINDA ALLLAH SANA MUTLULUK HUZUR AŞK SAĞLIK VE GÜZEL BİR MESLEK SAHİBİ ETSİN ABLOŞ
  ??????????????????

  ??????????????????
  TEKRARDAN MUTLU SNELERE
  ??????????????????

  1. ABLOŞUM DOĞUM GÜNÜN YARIN AMA YARIN GİRMEYEBİLİRİM SIMDIDEN KUTLU OLSUN ABLOŞ?❤

 171. FILIZIM HOSGELDIN SORUN YOK CANIM AMA SABAHKI YAZDIGIMIZ YORUMLARI OKURSAN SEVINIRIM
  ???
  NAZIM SAGOL CANIM BENIM NASILSIN IYIMISIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu