Kördüğüm

Kördüğüm 287. Bölüm Özeti # Gizemli Kadın Agarth Mama’nın Eşi (Kambari) Çıktı

Kördüğüm 287. bölüm özeti ile daha önce ilk iki partın özetini sizlere aktarmıştık. Bu yazımızda son iki partı derinlemesine aktaracağız. Bu bölümün en önemli sahnesi Meethi, gizemli kadının kim olduğunu öğrenecek. Rathod, Meethi meselesini karakola bildirecek. Durumdan da Veer’i haberdar edecek. Şimdi lafı fazla uzatmadan 20 Mayıs Kördüğüm özeti verelim.

Kördüğüm 287. Bölüm Özeti (Son İki Part)

20 Mayıs Kördüğüm özeti son iki partı anlatacağız. direk bu sayfaya geldiyseniz alt kısmada benzer konular bölümünden ilk iki parta ulaşabilirsiniz. Geçtiğimiz özette Meethi kilitli odanın kapısını açmış, içeride bulunan kadın da dışarı çıkıp kaçarken Maiyya ile çarpışmıştı. Bakalım olaylar şimdi nasıl şekillenebilecek. Lafı daha fazla uzatmadan kördüğüm 287. bölüm özeti vermeye başlayalım.

Gizemli kadın Maiyya’ya çarpması ve akabinde müziğin birden kesilmesi ile bölüm başlar. Kimse konuşmayınca Meethi bu kadın kapalı odada kilitli bir şekilde duruyordu. Onu neden kilitlediniz. Neden orada rüzgar sesi diye bana yalan söylediniz. Eşim dahil olmak üzre herkes bana yalan söyledi deyince Agarth Mama gizemli kadının yanına gelir. Hayatım nasılsın bu gün der. Bu sırda tanıştırayım sizi bu benim eşim Kadambari der. Agarth Mama gel seni odana götüreyim deyip biran önce Meethi’nin yanından uzaklaştırmak ister. Meethi ise onu neden kilitliyor sunuz diye sorar. Maiyya ise hemen lafa girip yengem hasta. O başkasına zarar vermesin diye o dada tutuyoruz kızım der.

Akash, Meethi’yi odasında götürürken Agarth Mama da Kadambari’yi odasına götürür. Meethi odaya geldiğinde sen de bana ylalan söyledin. Orada rüzgar var ruh var deyip beni korkuttunuz. Ancak orada yengen varmış. Neden benim güvenimi kırdın. Bana cevap ver Visnhu deyince ben de bu durumu sana söylemek istedim. Ancak annem bu durumdan utandığı için ve uzun süre bu evde kalmayacağımız için saklamanın en iyi olduğunu düşündük. Sana da böyle bir yalan söylemek zorunda kaldık. Kadambari, akıl hastası. Bir çok hastane gezdik ancak tedavi edemediler.

Gizemli Kadın Agarth Mama’nın Eşi (Kambari) Çıktı 20 Mayıs Kördüğüm Özeti

20 Mayıs Kördüğüm özeti, Akad amcam eşinin akıl hastanelerinde sürünmesine dayanamadı. Eve getirip kendi denetiminde bakmak istedi. Senin güvenini kırdım. Artık bana inanmazsın deyince Meethi hayır. Ben sana inanmasaydım buralara kadar gelmezdim. Sana inanıyor ve güveniyorum der. Diğer taraftan Nirbhaya da bizi misafirlerin yanında Kambari’yi ortaya çıkartarak küçük düşürdü. Babam senin yüzünü yere düşürdü. Bırak gereğini yapayım. Oracıkta Meethi’nin canını alayım der. Agarth Mama ise hayır şimdilik bu söylediğini yapmayacaksın. Ancak kuş (Meethi) gene uçmaya kalkarsa bu söylediklerini o zaman düşünürüz.

20 Mayıs kördüğüm özeti resim 3

Ertesi gün Massi ile Pavitra kutlama için kesilmiş et parçası getirip gelinimiz bu etten yesin güzelliğine güzellik katsın der. Meethi ise ben bir başkasının ölümü kutlayıp, ondan mutlu olamam. Bu benim yapıma aykırı der. Bu sırda merdivenlerden inen Akash’ı gören Pavitra, oğlum Akash hanımın geleneklerimize aykırı davranıyor. İkram ettiğimiz yiyeceği yemedi der. Akash Pavitra’nın elinden eti alıp Meethi’nin ağzına kadar götürür. Sonra vaz geçip birisi bir şeyi yemek istemiyorsa zorlamanın da manası yok der. Arkasını dönüp giderken Massi Visnhu dur orada. Bizim gelenek ve göreneklerimizi çiğne yemezsin der. Akash sözlerini tekrar eder.

Akash, Ya Meethi’ye Aşık Olursa Kördüğüm 20 Mayıs Özeti 

Kördüğüm 20 Mayıs Özeti, Massi ile Pavitra Akash’ın huylarının değiştiğini düşünüp durumu büyük ablası Maiyya ile paylaşmaya gider. Maiyya olanları duyunca oğlum böyle yaptıysa kesin altında bir şey vardır. Size çaktırmamıştır der. Pavitra ise biz Akash’ı doğduğundan beri tanıyoruz. Huylarında ve konuşmasında değişiklik var. Meethi onu etkiliyor. Bir gün Akash, Meethi’ye aşık olursa deyince Maiyya Pavitra’ya tokat atar. Benim oğlum düşmanın kızına aşık olmamaz. Bir daha bu kelimeleri bir araya getirirsen sonuçlarına katlanırsın der.

Akash ile Meethi odalarına gider. Teyzelerine karşı kendisini savunduğu için teşekkür edip ona dini figürlü fil hediye eder. Akash, bu ne için deyince Meethi ben karar vermekte zorlandığım zaman bu fil bana her zaman yol gösterdi. Şimdi sana yol göstersin canım der. Agart Mama, evden kaçmak isteyen karısı Kambari’yi depoya götürüp aç bırakmıştır. Ertesi gün girip darp eder. Kambari karnı çok aç olduğunu söyleyince Agarth Mama, dün bu evden kaçmak istiyorsun. Sana yemek de yok su da yok deyip kapıyı kilitler. Meethi uzaktan ağlama sesini duyunca Kambari’nin yanına gidip neden ağladığını sorar.

Kadın da dünden beri aç kaldığını yemek istediğini söyleyince Meethi hemen mutfağa gidip Karji’den yemek ister. Karji de yemekleri masaya koyduğunu söyleyince, Meethi bu yemekleri kendim için değil senin kaynanan için alıyorum der. Karji durdurmak istese de Meethi ben kimseden korkmam der. Mutfaktan çıkıp Kambari’ye yemekleri götürürken Nirbhaya ile Agarth Mama ile karşılaşır. Agart Mama bu yemekleri Akash’a mı götürüyorsun gelin der. Meethi hayır. Bu yemekleri sizin eşiniz Kambari’ye götürüyorum. O çok aç der. Agarth Mama, ona hizmet etmenizi sizden isteyen oldu mu der ve Kördüğüm 287. bölüm özeti burada biter. 

Veer, Meethi’nin Durumunu Öğrendi Kördüğüm 287. Bölüm Özeti

Kördüğüm 287. Bölüm Özeti vermeye devam ediyoruz. Damini ile Survi yemek yaparken sarımsak doğradığını gören Divya bu evde belli bir süre bu tarz yiyecekler yapmayın. Damini de sarımsakları çöpe at der. Survi ama anne bu yemek Ichcha annemin en sevdiği yemeklerdi. Ayrıca eve gelen kişilerde katkısız kuru yemek yediklerinde Ichcha annemin ruhu hiç rahat etmez der. Ertesi gün Rathod, Thakur konağına gelir. Adamlarından bir haber alıp almadığını soran Jogi’ye her hangi bir bilgiye ulaşamadıklarını ama araştırdıklarını söyler.

Kördüğüm 287. bölüm özeti resim 2

Jogi, biz nasıl söyleyeceğiz Damini’ye Meethi İsviçre’ye gitmemiş diye derken konuşulanları Mukta duyar. Meethi’ye bir şey yapacak. Onu kurtarmamız lazım. Hem de hemen harekete geçmemiz lazım der. Jogi bu konu üçümüzün arasında bir sır kızım. Sakın kimseye söyleme. Ben ve baban bu işi çözeceğiz der. Mukta ne yapacaksınız deyince Rathore, polise gidip durumu bildireceğim der. Jogi yolda giderken durumu Veer’e de haber verip karakola gelmesini ister. 20 Mayıs kördüğüm özeti verirken  fark ettim. Veer, Mukta bunu bize başta söyledi falan demedi. Ama Jogi bize siz söylediniz ama biz inanmadık dedi. Rathod karakol da polis amirine Akash’ın gönderdiği mailleri teslim eder. Polis amiri ıp adresinden hangi bölgeden gönderildiğini tespit etmeye çalışacağız der. 

Kördüğüm 287. Bölüm Fragmanı

Bu sayfada sizlere kördüğüm 20 Mayıs özetinden bahsettik. Hızlı yazdığımızdan dolayı yanlış kelimeler veya imla hataları olabilir. Bu durumu alttaki yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. 20 Mayıs Kördüğüm Özeti ile alakalı kanal 7 henüz bir fragman yayınlamadı. 

https://www.youtube.com/watch?v=zLhikqK_6qQ

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

63 Yorum

 1. DEFNEM gıız kaptın mı gari birincili bakeem??
  Sana gece gece ne hediye versem acem
  SANA SAHUR İÇİN BİR TEPSİ BÖREK hediye ediyor kendi ellerimle yaptım yufkakarı da kendim açtım hadi afiyet olsun garii?

 2. OZLEM
  İNCEM VE DEFNECİM bir onceki sayfaya yazdim kizlar size okursaniz sevinirim:)
  İNCEM evet o sarki cennet ilahileri adinda bir albumu varmis ilan iremin o albumden sanirim :) begenmene sevindim

 3. KIZLAR
  ŞU AN
  ÇOK KÖTÜYÜM SABAHTAN BERİ BAŞIM ÇOK AĞRİYOR SİZCE NE İYİ GELİR ŞU AN UZANIYORUM NAŞIM ÇOK SĞRIYOR BAŞ AĞRISINDAN DOLAYI YEMEK BİLE FAZLA YİYEMEDİM AH KIZLAR
  NE İYİ GELİYORSA SÖYLEYİN YA
  SEVİYORUM SİZLERİ?? ?

 4. DEFNEM evet Hülya Sensiz Olmazı seyretmiş tekrar yayınlandığında ELAM dan öğrenmiştim ama Rudra hayranı mı bilmiyorum
  Hülyayla zevklerimşz Sultanda buluşuyor ama Arnavda tutmuykr ben Arnavı hiç mi hiç beğenmiyorum ??
  Defnem galiba nişanlısından sonra Hülyamın gözü kimseyi görmüyor nişanlısı Maşallah çok karizmatik ama ne Arnava ne de Sultana benziyor ama çok yakışıklı Hülyayla çok yakışıyorlar birbirlerine Hüyamda Maşallah bir içim su manken gibi Allah nazarlardan korusun

 5. OZLEM
  İNCEM gidiyorum kendibe iyi bak net bitti sonunda msj cikar inss
  cumleten iyi geceler hayirli geceler
  Helin cay ic gecmesse uygun bir agri kesici al gecmesse tatlim
  DEFNE gorusuruz canim
  Allah daima sizinle olsun optum

 6. Sağol ÎNCEM yedim gitti bizim gizz???
  Eline sağlık
  ???
  Sende Allah’a emanet ol Ozlemcim özletme kendini??
  ???
  Ben anlamadim şimdi bu deli karı kimmiş ya tam kördüğüm ?

  1. agarth mama’nın eşini mi diyorsun defnem
   kadın kesinlikle deli değil.ama neden kapalı odada bekliyor orası sır gibi

 7. ozlem
  incem 15 mg kalmisti bereketli cikti:)
  ama biticektir simdi falan pespese yaziyorum
  Arnav en nefret ettigim karekter ig hic begenmiyirum tip yok boy yok ben degil hindistan bile begenmiyor gulum onu pek sevilmiyor isleri tutmuyor:) ulkesinde aham saham bi yani yoktu
  demeden gecmek istemedim ortak noktamiz cikti bak
  seni seviyorum yoklugumda unutma beni can kocaman optum.

 8. ÖZLEMİM güle güle?
  Ayy bi tuhaf oldum ben üzüldüm gittiğine valla gözlerim doldu ÖZLEMİM ozliyeceiğim seni çok?
  Allaha emanet ol ve geçmiş olsun Rabbim şifa versin ve paketini yenile İnşallah biran önce dön ben de seni çok seviyorum ??
  HELİN geçmiş olsun bitanem Allah şifa versin
  DEFNEM Rdhottan ben bijere soğdum yaa bilemiyorum kendisini af ettirmek için neler yaptı tabi ama peki Tapu af etti mi onu Tapu af etse bile ben af edemem??

 9. ÎNCEM Hülya özel bir kızdır evet ama zordur,inatçıdır ama çok tatlidir. O da Arnavi seviyor naparsin bende beğeniyorum gözlerini keskin yüz hatlarini. Ama o itiraf etmese de Sultani daha çok seviyor ama kendine itiraf edemiyor henüz ???
  Özlem kiz Hülya duymasin yok kiz Barun gayet iyi işler yapıyor internet dizileri çekiyor.. niye sevilmesin ki ne kötülüğü olmuş gayet sempatik adam barun

 10. ÖZLEMİM ayy aynen bir ortak noktamız daha çıktı ee ben boşuna demiyorum sana ruh ikizim diye canım benim
  Arnav sevenlere saygı duyuyorum benim çok sevdiğim arkadaşım Hülyam da onun hayranı ama napim ben beğenmiyorum?
  Tatlımm seni unutmak mümkün mu ben artık sensiz olamam çabuk gel omur mu gerçi iki gün bende burada olmayacağım?O zaman Allahun izniyle iki gün sonra görüşürüz Allaha emanet ol bende kaçıyorum artık?İyi geceler iyi uykular ? İyi Sahurlar sana bitanem Özlemim

 11. Ay ÎNCEM ne kadar katısın ya affetmem diye tutturuyorsun abovv sana aşık olup eline düşen adama çok acıdım şimdiden sen ne süründürürsun sürüm sürüm ????
  Kiz Tapasya affetti tabi Radhottan iyisini bulmasi mümkün değil. Tapu şırfıntısı kendine baksin. Veerle evliyken Veerin meyve suyuna ilaç koydu koynuna girdi Veeri soydu kendini soydu ertesi gün birlikte olduk dedi. Ayni şeyi yapti adi karı ?? zaten hamile kaldığında Radhottan Veere o geceyi kullandi ya pislik

 12. ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR
  ????☽☽
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM RUH IKIZIM AFRODITIM S.Ç.S CAN SUYUM NEDEN YOKSUN?❤

 13. DEFNEM öyle mi diyon Hülyam Sultanı daha mı çok beğeniyor? Bence de Sultanımı daha çok beğensin zaten Sultanım Arnavdan kat kat daha yakışıklı???
  Ayy duymasın Hülyam bana bana neler yapar bilmiyorum ?
  Evet Defnem Hülyam tatlı ve inatçı ama çok dobra bi kız neyse o kalbşnde ne varsa dilinde de o bani bi çok gerçeği görmemi sağkadı kısa zamanda canım benim ya çok seviyorum onu??
  Defnem ben kaçıyorum
  İyi geceler İyi uykular?
  İyi sahurlar
  KIZLAR CÜMLETEN İYİ GECELER?

 14. Ayy DEFNEM tam yatacaktım yorumun beni gülme krizine soktu ???
  Gerçekten mi Tapu da Veerin ırzına mı geçmeye çalıştı???
  Ah bunlar Radhotla Tapu tencere kapak yani???
  Defnem zaten benim yanıma ırz düşmanları ve psikopatlar yaklaşmasınlar kafa göz dalarım ben doğduklarına pişman ederim valla????

 15. DEFNEM dedi gamzelerin boyle cok guzel deyil ya biraz daha olsaydi ya hic olmasaydi cirkin sey dedi :(

  evet BELLA geliyor yurttaki cocuklar huzur evindekiler ve bazi kisiler icin cok ozlemisler bellada 4,5 gun kalcak o ilacida almiyo simdi hafifleri

 16. Şaka bir tarafada bir adama açık renk hatta sarımtırak bir takım elbise bu kadarmı yakışır byy karizmaaa ???? MaşaAllah ne diyim taş mübarek taşşşşşşş ??

 17. HAYIRLI SAHURLAR ARKADAŞLAR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  BENİM İNTERNETİMDE SORUN VAR ONUN İÇİN SİTEYE GİREMİYORUM
  ….
  DEFNEM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM
  İNTERNETİMDE SORUN VAR ONUN İÇİN GİREMİYORUM BUGÜNDE GİREMEM MERAK ETME S. Ç.S AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI KELEBEGİM ALLAHA EMANET OL HAYIRLI SAHURLAR CAN SUYUM ??????????????????????????????????????

 18. KIZLAR MERSİNDE EZAN DA OKUDU İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR

 19. ?? GENÇLİĞİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN İBADETLERİNİZİ GENÇLİĞİNİZDE BOL BOL YAPIN ??
  Buyurmuş ? PEYGAMBER EFENDİMİZ ?
  KIZLAR ? ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ?
  HEP GENÇ KALIN İNŞALLAH??????

 20. GUNAYDIN KİZLARRR…

  FİLİZİM BEN SİTEYE GİREMİYORUM YAAAAA ZOR BASKA HATTAN GİRDİM KENDİMKİNDEN GİREMİYORUM SORUNMU VAR
  HATA BELİRTİYOR KULLANİLMAYAN SAYFA BİR COZUM BULURMUSUN YADA NEDEN BOYLE
  KAPATİP ACTİM HER SEYİ YAPTİM OLMADİ.

 21. ???Ne güzel demiş Hz. Ali “Ey benim gibi nefis taşıyan dostlarım. Dikkat edin! Dünya arkasını dönmüş gidiyor; ahiret yüzünü çevirmiş bize doğru geliyor. İkisinin de taliplileri var. Siz ahiret insanı olmaya bakın; Unutmayın, bugün amel var hesap yok,yarın da hesap var amel yok. Rabbim affına, merhametine,bereketine ve en sonunda cennetine nail olan kullarından eylesin. ??
  ???????
  Kim Allah’tan korkarsa, Allah ona bir çıkış yolu nasip eder. Ve onu hiç beklemediği yönden rızıklandırır. Kim Allah’a dayanıp güvenirse O, ona yeter.
  (Talak-2,3)?????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤❤❤❤
  ☽☽☽☽☽
  TAMAM ELAM AHIRETLIĞIM ANLADIM SENI ❤❤❤❤????HEMEN DÜZELSİN INTERNETIN??❣?
  ☽☽☽☽
  FİLİZİM tüm yorumlarıma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim ??❤❤?bu dediklerim 7-8 bölüm sonra hemen olacak ??

 22. DEFNE nasilsin canin aksam son yorumuba yazamamisim agirlik coktu iyisindir insallah hayirli gunler
  senun sohbetin bana iyi geliyor Allah razi olsun
  Rabbim tum skintilarini gidersin insallah yojsa etraftakikerin ne bicim genckuzssin lafindan bikmistim sanki genc kiz olunca illa sacma sapan davranislimi olmak gerekiyorsa bende sakinim ne bilim iste nesemi kaybeettim ya ondandir
  ama DEFNE
  soylerin iyi geldi hafta sonu neler yapiyorsun bakakim:)
  Cicekkis:)

 23. BEN GELDİM NASİLSİNİZZ. COK OZLEDİM HEPİNİZİ

  AMA MUTSUZUM ARTİK GİREMİYECEKMİYİZ SİTEYE
  BAM :-( BAM :-( BAM :-( SİTE YOK :-( BAM :-( BAM :-( BAM :-(

  YA GİRİLMİYO İREMSUNUN TELEONUNDAN HİC GİRİLMİYOR FİLİZ NE OLDU ENGELLENDİKMİ YOKSA.

 24. yaaaa OOOOFFFFF FİLİZYA DELİ OLUCAM NİYE OLMUYOR BUUU BEYNİM CATLADİ GİRİLMİYOR YAAA GİDİP TELEFONUNUZU İKİ DAKKA VERİN DİYE DİLENECEMM UFFF BU DAAA İDİYOR BENİMKİ HİC GİRMİYOR ZATEN YAAA BELLADA BENİ DOVECEK NİYE BOYLE OLDU YARDİM ETTTT ..

  1. arkadaşlar durumdan haberiz oldu hemen gerekli girişmleri yaptık cevap beklşyoruz bilginiz olsun. şu an sitemi yutr dışından girilemediğini ben de teyit ettim

 25. FİLİZİM sınavlarında ve işlerinde başarılar dilerim Rabbim işlerini rast getirsin. Migrenine dikkat et seni çok zorlarsa orucuna ara ver..??
  ☽☽☽☽
  Çiçek Kız olur öyle şeyler dünya gelme sakın üzerime kırarım kalbini söylemedi deme diyesi gelir insanin ;)
  Nolsun evdeyim iş güç oruç uğraşıyorum. Sen okuyor musun?
  ????
  Oo BELLOŞ hoşgeldin Pırlantam nasilsin? Yok sitede sorun yok sizin kullacinizda sorun var bence ben hiç zorlanmıyorum siteye girerken. Biz ayni ülkedeyiz bu işte bir tuhaflik var. Filizin sınavları var geç geliyor İREMSU bekliycen kuzum

  1. DEFNEM RAMAZAN BENİM ÇOK BAŞIM AĞRIYOR AÇLIKLA DİREK BAĞLANTILI HER GÜN AĞRI KESİCİ İÇİP ÖYLE BAŞLIYORUM ORUÇ TUTMAYA HER SENE BÖYLE OLUYOR İLK HAFTA SONRASINDA BÜNYEM ALIŞIYORDU. İNŞALLAH BİR HFTA SONUNDA NORMALE DÖNERİM BU ARADA KIZLAR SİTEYE YURT DIŞINDAN GİRİŞLERDE SIKINTI VARMIŞ ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUZ. BİLGİNİZ OLSUN

 26. SEVGİLİ ARKADADŞLAR SORUNU GEREKLİ YERLE BİLDİRDİK KISA SÜRE İÇERİSİNDE ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYORUZ HABERİNİZ OLSUN

 27. FİLİZİM ACIL BİRŞEY YAP SAPIKLAR DADANDI ACILLLLLLL
  LUTFEEENNNN
  ALLAHINIZDAN BULUN INŞALLAH MÜBAREK RAMAZANDA. SENI SAVCILIĞA ŞİKAYET EDELİM DE GÖRSEN MIDEM BULANDI YA..

 28. Allah im bu ne nubarek gunde terbiyesiz lanet olsun senin gibilere FİLİZ lutfen icabina bak ablasi

 29. OH ŞÜKÜR KALKMIŞ FILIZ YİNE MI TÜRKMENİSTAN DAN YAZILMIŞ KIM BU YA BIRAKMADI PESIMIZI GEBERESI IRZ DÜŞMANI ⁉⁉

  1. yok canım bu gün sitemiz yurt dışına kapalı idi bende sunucu servisine bildirdim. baktım ki bu ali anası belli olmayan kufur etmiş. siteye amerika üzerinden bağlanmak istediğimde sıkıntı ortadan kalktığını gördüm. görünüşte amerika üzerinden bağlanmış gözüküyor. bize kufur etmiş ama anasının vasfını söylemiş. kendisinin babası belli olmadığı için yapacak bir şey yok

 30. Cicek kis : DEFNE cim bu neydi ya geleli fazla olmadi ama boyle insanlar geliyormu buraya anlamiyorum oyle yazinca ne oluyor
  ay ben tiksindim yya
  Defnecim bugun cumartedi tatil okul var ogrenciyim bu sene tyt hazirlaniyorum hos pek calisamadim hic firsatim olmadi bu yasta benimde sorumluluklatim faxla malesef sinavda sitresimi artiriyor sorma ne etceksem. Artik
  bugunde iftara borek yapcaz is cok defnem havalarda isindi sayilir bitkinim uf oyle istedefne
  sen ailenlemi tek mi yasiyorsun?

  1. anonim buraya çoktandır gelmiyordu biz bu saldırıları iki türlü değerlendiriyoruz 1. seçenek siteden attığımız kişiler 2. secenek rakip site 3. seçenek çok çok az ihtimal tesadüf görmüş birisi ben buna ihtimal bile vermiyorum.

 31. FİLİZİM BEN SUAN YURT DİSİNDA DEYİLİM 3,4 GUNLUNE DONDUM ZATEN ORDA GİRİLMİYOR.

  BİR DE BURDA GİRİLMEYİNCE DELİ OLUYORUM

  Defnem hosbuldum iyiyim sen nasilsin
  Defnem cok iyi de deylim ben efeden ayrildimmi arami verdim yosa biraz surundurmekmi istiyorum bipmiyorum ama konusmuyorum onla

  Bizim bebislerimiz geldi Defne Doruk ama ben goremedim..

  Ben amalyat oluyorum.

  ya ben ne dedimi bilmiyorum sacmaladiysam kusura bakma berbatim basim felan agriyor

  sana bir sey daha anlatim
  hani benim bulastigim kotu sey vardiya beni aradilar
  adam beni olumle tehdit ediyor bende oo kimler aramis uzun zamandir seni bekliyodum naber sin moruk tabi adam kisa kesmeye calisiyo ben oyalamak icin neler dedim
  adres aliniyoya bu bir seyler dedi anlamadim tam bi havalara girdim oo amca sen banami meydan okuyon soyunu curutimmi adam dedi senin sonun betet olacak sonra adres tespit edildi ama yine yakalanamadi.

  artik telefonda kimseyle konusmuyorum cunku asiri sacmaliyorum adam olum diyor ben naber diyom

  acaba corba yaptimmi burdada.

 32. Tamam Filizim gerilme sen aman fenalasirsin. Ne ramazan ne kandil durdurmuyor bunları Allah ıslah etsin. It ürür kervan yürür..
  ☽☽☽☽☽
  BELLOŞ ay neler diyon arı kovanina çomak soktun şimdi sokmak için hamle peşinde Allah’ım sen koru. Neyse birşey olmaz kolay değil o işler. Kardeşlerin hoşgeldi Rabbim uzun ömürler versin anali babali büyüsünler gamzelilermis benim adaşım..
  Efeyle niye aranızı bozdunuz onu anlamadim. Yok çorba olmadi ben hepsini anladım İREMSU bilgi vermişti demek amelitatta karar kıldın emin misin Pırlantam

 33. ARKADAŞLAR SİTEMİZE KÜFÜR VE HAKARET EDENLER OLUYOR. BAZEN SİTE BAŞINDA OLAMIYORUM BÖYLE BİR DURUMDA BANA ULAŞMANIZ İÇİN İNSTAGRAMI OLANLAR DİZİCENTER_NET ŞEKLİNDE HESABIMIZDAN DM ATABİLİRLER

 34. Evet Çiçek burada böyle şeyler çok oluyor. FİLİZ hallediyor hepsini. Sapık ve kötü bitmez ki.. ben yalniz yaşıyorum ama hafta sonlari aileme geliyorum genelde.. tyt sınavı ne oluyor üniversite falan mi?

 35. PEKİ FİLİZ FACE HESABİ AH KALBİM FAN GURUBU ORDAN SANA MESAJ ATABİLİRMİYİZ. ( iremsu ).

  Defnem ben hamlemi yaptim istediklerini yapsinlar korkmam onlardan zaten artik hic bir seyleri yok gazino bar filan falan yok artik iste tum adreslerini biliyoz simdi bir copluktedir.
  off nw yapacak hic bir sey yapamazlar.

  evet gamzeleri varmis cok tatlilarmis ama bizlere benzemiyorlarmis sanki bizim kandan dilleryaa.

  Efeyle off aram bozuk artik sevmiyorum onu o benim dediklerimi yapmiyor 1 bu amalyat yuzunden kavga ettik.
  2 sitada gitme dedim gityi ohh kizlar kayniyo ora.
  3 sitadda kozlarla bol bol selfiler yapmislar.
  ve busra teyze sag olsun aramizda kucuk bir polemikte oldu
  artik istedini yapsin acayip deliyim
  ya o kizlari kendine asik ediyo ben acisini cekiyorum kov kizlari yuz verme deyilmi sinirlerim bozuk ne hali varsa gorsun sinirli ayaz nolcak artik ona efe demicem affedene kadar ayaz dicem bide elimi kestim diyor cama yumruk atis kendi hatalarin git oldur kendini icim yanmaz ohh oldu derim.

 36. Ay BELLOŞ derdin çokmuş nasil teselli edicemi bilemedim Pırlantam.. tabi benim için ilk önce sen geliyorsun. Senin gözlerinin açılması onlar bi açılsın yok Efeymis,Aliymis mafyaymis bir önemi yok. Sağlık en büyük mutluluk. Demek ameliyat olacaksın mübarek ramazanda dua ediyorum ve edelim bolca Rabbim şifasını versin. Kendin için ne iyiyse onu yap. Efe zaten senden başkasına dönüp bakmaz. Ama bu çocuk da paratoner gibi belali kizlari mi çekiyor ama yazik napsin toplum içine çıkmasın mi kızlar çekmiştir o selfiyi. Kaynananla niye bozuştun peki

 37. Ay BELLOŞ derdin çokmuş nasil teselli edicemi bilemedim Pırlantam.. tabi benim için ilk önce sen geliyorsun. Senin gözlerinin açılması onlar bi açılsın yok Efeymis,Aliymis mafyaymis bir önemi yok. Sağlık en büyük mutluluk. Demek ameliyat olacaksın mübarek ramazanda dua ediyorum ve edelim bolca Rabbim şifasını versin. Kendin için ne iyiyse onu yap. Efe zaten senden başkasına dönüp bakmaz. Ama bu çocuk da paratoner gibi belali kizlari mi çekiyor ama yazik napsin toplum içine çıkmasın mi kızlar çekmiştir o selfiyi. Kaynananla niye bozuştun peki
  Nolduki böyle herşey üst üste geldi..

 38. arkadaslar merhaba nasilsiniz
  SENSIZ OPMQZ hind dizi vardiya orda sonunda maiya geldi o kiz paro mu?
  yoksa gercekde paska qizdi?
  sonuna kadar bakamadimda?

 39. Amaya canim Mayra geldi Paro ölmüştü Amerikali Mayra. Rudra onunla evlendi sonra Paroyu unuttu erkek milleti işte..

 40. evet Defnem dertlerim birden ciktiki ne yapacami bilmiyorum artik her seyden yoruldum biktim usandom her seyden nefret ediyorum.
  yqa gozlerim en buyuk derdim ama ben kafaya fazla takmiyorum cunku bir gun acilacaklar ama yinede hemen simdi acilmasini etrafi her seyi gormeyi kim istemezki bari benimki sonsuz kapali kalmicak bir gun acilacak.
  efe of kendini cirkin yapsin yakisikli olmasin biktim yolda bile yuruyunce kizlar yuruyor.
  off zaten ayriyiz bu beni en cok uzuyor onsuz savasiyorum sorunlarla simdi yanimda icim fokur fokur kauniyor ona sarilmak istiyorum ama hayir yapmicam kizlarla sarilsin selfi melfi yapsin sozumu dinlemesin ben ona demistim gidersen bitiririm ne yapdi gitti.
  ııyyy busra teyze zaten sevmiyorum onu hep kavga ediyoruz zit yonluyuz anladim benle efenin arasina ne giriyorya gıcık oglum uzulme o hep boyle bak senin etrafinda bussuru kiz var orda volkan gibi patladim kriz gecirdim sakin bir daha yanima gelmede dedim efede annesine birazcik kizdi tabi.
  busra teyze onun gelini opmam ben

  Defnem sen ne yapiyosun oruc tutuyomusun isin nasil baban ve annen rahatsizdi simdi iyilermi peki.

 41. SELAM KIZLAR HEPİNİZİN RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR BU MÜBAREK AYDA BÜTÜN ORUÇ TUTANLARIN ORUÇU KABUL OLUR İNŞALLAH RABBİM DUALARINIZI KABUL ETSİN AMİN. .
  ..
  DEFNEM ❤FİLİZİM ❤İNCEM ❤ZÜLİŞİM ❤NÂZIM ❤MANYAM ❤BELLAM ❤İREMSUM ❤NURDAN ABLA ❤SALİHA ABLA ❤RÜYA ABLA ❤AYSEL ABLA ❤HELİN ❤DENİZİM ❤Ve Bütün Arkadaşlar Hepinize Selamlar sevgiler NASILSINIZ Hepiniz iyisinizdir İNŞALLAH Kısa Sürede Olsa Özledim sizleri Kızlar

  FİLİZİM BUGÜN BEN SABAHTAN BERİ SİTEYE GİREMİYOM NEDEN? ACABA TELEFONU TAMİR ETTİRDİM SİZLE SOHBET İÇİN GELDİM AMA SİTEYE GİREMİYORDUM AZ ÖNCE NEHAYET GİREBİLDİM ÜZÜLMÜŞTÜM HA GİREMEYİNCE ENGELLENDİMİ NE DEDİM

 42. Kızlar Yoksunuz Kaliba Bende Çıkayım Gelirim Sonra Öpürem Sizleri ❤❤❤❤❤❤

 43. Amaya ben nasıl anlatsam bilemedim ikisini da Sanaya oynuyor. Paro öldü Mayra geldi
  ????
  BELLOŞ ailem ve dertleri ayni. Huzurlari yok,tabi benim de tek istedikleri benim iyi bi evlilik yapmak..
  Gözünle ilgili söylediklerine çok sevindim mutlu etti beni böyle düşünmen. Açılsın yeterki
  Efeye de bu bizim efe oğlana kezzap mi atsak napsak tövbe estağfurullah ???sizin ikinizin de talipleri çok kiskanin durun birbirinizi. Ben bilirim yakışıklı sevgiliyi idare etmek zordur. Aman ne bileyim akışına birak BELLOŞ

 44. ÇİÇEĞİM hoşgeldin kuzum hayırlı olsun yapılmasına sevindim telinin..???
  Ben iyiyim sen nasılsın canım
  Zülişim in de interneti yok
  ???
  Aa BELLOŞ evet oruclarimi tutuyorum tabi bitanem..

 45. Hoş Buldum DEFNEM İyi Olmana Sevindim Bitanem. Teşekkür ederim Şükür İyiyim Bende Kaç Gündür Telefon Uğraştırdı Beni Ama Yaptırdım Artık Canım Demek Zülişin İnterneti Bitti Ya Hastaydı Gribi Geçtimi Acaba

 46. defnem bunu biliyorum amma paro hafizanimi kaybetti yani anlamiyorunm
  mayla paro diyil dimi
  mayla rudranin yaninda duranda qarib sesler duyorduda

 47. Cicej kis D
  DEFNE cim kusura bakma anneme yardim ettim sebze alisverisine gittik simdi geldim cok yoruldum asiri susadim sorma gece sahurda hic su icememistim ezan okundu
  evet defnecim tyt universite sinavinin yeni adi
  yks genel adi oldu yusek ogretim kurumlari sinavi
  yalniz zor oluyordur ramazanda defne yemek falan
  calisma hayatida ayri zor heralde:) koydemisin bugun

 48. Cicek kis
  Amaya canim paro oldu pari oldukten sonra mayra geldi mayra sadece onun benzeri insanlar cift yaratilmis misali
  iste o bambaska bi kiz:)
  Fakat ayni oyuncu paroda mayrada
  filde sadece yillar sonra paroya benzeyen kisla karsilasmis oldular canim:)
  İnsallah anlatmisimdir:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu