Kördüğüm

6 Haziran Kördüğüm 304. Bölüm Özeti # Akash, Thakur Evinde Hizmetçi Oldu

Kördüğüm 304. bölüm özetini sizlere değerli editörümüz hazırlamıştır. Umarım beğenirsiniz. Bu bölümün yani 6 Haziran Kördüğüm özetinin en önemli sahnesi Akash, Meethi’ye değiştiğini ve onu çok sevdiğini ispatlamak için Thakur konağında hizmetçi olarak işe başladı. Bu olay nasıl gerçekleşti? Merak ediyorsanız Kördüğüm 304. Bölüm özeti an ve an alt kısımda anlatılmıştır.

6 Haziran Kördüğüm Özeti 

Kördüğüm 304. bölüm özeti vermeye başlamadan bu bölüm siz değerli okurlarımıza tek başlık halinde verilecektir. Bizleri her zaman takipte kalmaya devam edin. Sizleri yakında şaşırtmaya devam edeceğiz. 6 Haziran Çarşamba Kördüğüm özeti, Meethi, Akash ile konuşmak için dışarı çıkar. Akash yerinde olmayınca onu aramaya başlar. Akash geldiğinde mısır satan adamdan onu soran Meethi’yi izler. Sonunda da karşısına çıkıp beni mi arıyordun diye gülümser. Meethi dün neden odama gizlice geldin diye sorar. Akash ise karımın yüzünü görmeye geldim deyip elindeki mangalsutrayı getirdiğini ama kendisinin almayı isteyeceği günü bekleyeceğini söyler. İlişkilerini de düzelteceğini söyler. Akash daha da ileri gidip bu gün güneş batana kadar sen kendin beni bu eve alacaksın diye iddiaya girer. Meethi de kabul eder ve asla ama asla bunun olmayacağını söyler. Meethi eğer iddian doğru çıkarsa adımı değiştiririm der. Akash ise tamam bundan sonra sana prenses derim, eğer senin iddian doğru çıkarsa ben de Atişgart’a geri döneceğim der.

Maiyya ise kötü bir rüya görüp uyanır. Agarthi, rüyasını sorar. Maiyya ise Surabhi’yi dul kıyafeti içinde gördüm, orada ona eziyet ediyorlardı der. Oğlumu kendin kızın için oraya gönderdin der. Agarthi ise Akash, Meethi’yi de alıp gelecek der. Akash ise Meethi’yi ikna etmek için mısır satıcısından hala yanmakta olan közü alır ve elinde tutar. Meethi de bunu izliyordur. Gitmemek için kendini zor tutuyordur. Kulaklarını duymamak için kapattığında yanına Mukta gelir ve neden kulaklarını kapatıyorsun der ve ona bir şans vermesini ister. Meethi ise düğünü durdurmak için gelen arkadaşım sen misin yoksa akash’ın mı arkadaşısın diye kızar. Mukta ise onun gerçekten aşık olduğunu düşündüğünü tekrar söyler.

Mukta onu buradan uzaklaştırmak için onu ikna edecek olan da sensin der. Meethi ise ne olur Mukta yeter kırk dakika daha dayanacağız ve Atişgarta geri dönecek, bu bir iddia der. Mukta şaşırır. Akash mahalleliyi  korkutmuştur. Mahalleli de şikayet etmiştir. Evdekiler tam polise şikayet edelim diye konuşurken Mukta Meethi ve Akash’ın iddiasını söyleyip sabretmelerini söyler. Şikayet için gelenlerin sayısı her dakika artmakta, Thakur Ailesi de her dakika biraz daha gerilmektedir. Meethi bu olanların sorumlusu benim ve çözeceğim deyip çıkar. Damini ve Tapu onu durdurmaya çalışsa da başarılı olamaz. Akash’ın yanındaki çocuklar hepsi birlikte “Bana küsme, beni sev.” diye bağırıyordur. Meethi yanlarına gelince Akash çocukları susturur. Meethi derdin ne senin diye kızar. Akash ise derdimi en iyi sen biliyorsun der. Meethi bakar ki olacağı yok onu içeri alır. Mahalleli de aile problemlerinizi ailede çözün diye Thakur ailesine kızar.

Akash, Bana 23 Gün Verin Meethi’nin Sevdiğini Kanıtlayayım Kördüğüm 304. Bölüm Özeti

Kördüğüm 304. bölüm özeti anlatmaya devam ediyoruz. Jogi’nin önünde eğilen Akash yine yalvarıp yakarıp ikna etmeye çalışır. Jogi de Damini de kabul etmeye hiç niyetli değildir. Tapu ise 23 dakikaya polisi çağıracağım git buradan diye tehdit eder. Akash ise polis gelip hapse atsa, çıktığımda yine bunları yaşarsınız der. Mukta ona bir şans verilmesini ister ama Jogi ona kızgın bir bakış atar. Akash en sonunda “Eğer bu 23 günün sonunda Meethi beni sevmediğini söylerse, söz veriyorum bu boşanma evraklarını imzalayacağım.” der. Meethi de kendinden emin bir şekilde kabul eder. Meethi istedikleri her şeyi yapmasını ister, Akash her şeye razıdır. Tek bir hatasında kendini kapı dışarısında bulacaksın diye de uyarısını da yapar. Jogi ise sana tam izin vermiş değilim deyip onu bir odaya alır ve güzelce konuşur. Akash konuşmasıyla Jogi’yi ikna eder. Jogi herkes tarafından iyi karşılanmayı bekleme diye de uyarısını yapar. Divya ona yapması gereken şeyleri anlatır. Evin tüm işlerini Akash yapacak haberine en çok sevinenlerden biri de Rohini olur. Zira biraz da olsa dinlenecektir.

kördüğüm 304. bölüm özeti- 6 haziran kördüğüm özeti

Akash mutfakta ne nerede diye öğrenmeye çalışır. Mukta da ona yardımcı olur. Herkese özel bir çay yapmak isteyen Akash hazırlıklara başlar. Herkesin tek tek nasıl çay veya kahve içtiğini Mukta dan öğrenen Akash çay ve kahveleri servis eder. Meethi’nin odasına girmek için büyüklerinden izin alıp ona da çayını götürür. Meethi izinsiz girdin deyip çıkıp kapıya tıklamasını söyler. Akash söyleneni yapar ve gülümseyerek çayınız soğumasın efendim der. Meethi sinir olur, elindeki evrakları sinirle çayın yanına koyunca çay Akash’ın yanık eline dökülür. Acı içinde feryat edince Meethi elini üflemeye başlar. “Hanımefendi evin hizmetlisine de ne kadar ilgilisiniz!” deyince Meethi sinirlenip yerleri temizletir. Ardından da tekrar çay getirmesini ister.

Tapu ise Maiyya’yı arayıp oğlunun evlerinde hizmetçi olduğunu söyleyince Maiyya inanmaz. Tapu da Akash ile Maiyya’yı konuşturur. Akash’a oğlu gel dese de Akash gelini getirme sözümü unutmadım deyip gelmeyeceğini söyler. Tapu telefonu kapatır, Maiyya deliye döner. Akash ise “Ben Meethi ile sizi hiç konuşturmamıştım. Siz çok iyisiniz.” deyip teşekkür eder. Akash eve gelen herkese hizmet eder. Rathod’a kahve yapmak için gittiğinde ev ahalisi üç gün sonra Meethi’nin doğum günü olduğunu mutfaktan duyar. Herkes doğum günü kutlaması için bir şeyler yapalım diye konuşurken Akash da bir telaşa düşer. Kördüğüm 304. bölüm özeti burada son buldu. Bir sonraki özete kadar esen kalın.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

238 Yorum

 1. ARKADAŞLAR BU ÖZETİ ARADA BANA YARDIM EDEN BİR ARKADAŞIM YAZDI. bİLGİNİZ OLSUN BEN BİRAZ DÜZENLEME YAPTIM HABERİNİZ OLSUN. AYRICA YORUM KISMINDA BİR DÜZENLEME YAPTIM. 50 YORUMDAN SONRA BİR BAŞKA SAYFAYA GEÇECEK ŞEKİLDE AYARLADIM. SİTEYİ İLK AÇTIĞINIZDA YORUM KISMI EN SON NEREDE KALDIYSA ORAYI AÇACAK. MESELA 155 TANE YORUM GELMİŞ SİZ SAYFAYA GİRDİNİZ SİZE DİREK 4. YORUM SAYFASINI GÖSTERECEK. GERİDEKİ YORUMLARI KONTROL ETMEK İSTEYEN NUMARALI KISIMDAN OKUYABİLİRLER. BU KONU HAKKINDA GERİ DÖNÜŞLERİ MERAK EDİYORUM OLUMLU OLUMSUZ YAZAR MISINIZ?

 2. ILK BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN.
  HEDIYYEM NEEEEEEEEEEEREEE.
  KIZLAR BU DEFA HEDIYYEYI BEN ALICAM KIRMIZI GULLER DOLU HEDIYYE AMA COOOK.VE GULLERDE BURDAKI TUM KIZLAR ABLALARIMA KANKALARIMA ARAKDASLARIMA.BUDA BENDEN.
  ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  HAYIRLI CUMALAR VE HAYIRLI BAYRAMLAR HER KESE.GUNAYDIN.GUZELLER NASILSINIZ GUNUZ AYDIN.OPUYORUM HEPINIZI GORUSURUZ.

 3. FILIZIM CANIM GUNAYDIN NASILSIN CANIM GORDUM BENDEN ASLINDA IYI FIKIR ASAGDAKI SON YORUMLARIDA GORE BILIYORUZ BENCE IYI FIKIR HA CANIM BENDE SOYLDEGINI YAPDIM YANI RAKAMLARIN YUZERINE BASARAK BAKIYORUM. TESEKKURLER CANIM HER SEY ICIN OPDUM.

 4. Ey nefsim
  Şeytana yem olmakmı yoksa

  Cennete gül olmakmı niyetin

  Bırak yakamı secde edeyim

  Sen huzura er ben

  İmanla öleyim

  Rabbim hepimizi imanla ölen

  Kullarından eylesin inşallah

  Hayırlı cumalar hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız bakalım ????????????????????

 5. FİLİZİM

  KAİNATIM

  SİZLEREDE GÜNAYDIN HAYIRLI CUMALAR

  VALLA FİLİZİM BEN ANLAMADIM

  OYUZDEN CEVAPTA VEREMİYORUM

 6. Ya Rabbi, faydasız ilimden, makbul olmayan ibadetten ve kabul edilmeyen duadan, acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten ve her çeşit hastalıktan, gece ve gündüz gelecek kötülüklerden, sıkıntılardan kötü arkadaştan ve kötü komşudan sana sığınırım!HAYIRLI CUMALAR HAYIRLI SABAHLAR ARKADAŞLAR MUTLU HUZURLU BİR GÜN GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE ALLAH’IN MERHAMETİ ŞEFKATİ HEPİNİZİN ÜZERİNDE OLSUN CUMANIZ HAYIRLI OLSUN ????????????

 7. FİLİZİM SENİNDE ARKADAŞININDA ELLERİNE SAĞLIK. DÜZENLEME İŞİNİ İYİ ETMİŞSİN CNMM YORUMLAR ÇOK OLUNCA SAYFA DOLUYORDU BÖYLE İYİ OLACAK İNŞALLAH HAYIRLI OLSUN ????

 8. KAİNATIM Sanada günaydın hayırlı cumalar Canım ?????????????????????????????????Bugüllerin Hepsi senin İsteyinle Öpürem Seni Görüşürüz Balım
  …….
  SALİHA Abla AMİN İnşAllah. Sanada günaydın hayırlı cumalar Ablam Nasılsın İyimisin ??

 9. RÜYA ABLA??
  SALİHA ABLA?
  NURDAN ABLA?
  AYSEL ABLA ?
  KARDELENİM ?
  DENİZİM ??
  ELAM ???
  DEFNEM ??
  FİLİZİM ?
  İNCEM ??
  MANYAM ?
  NÂZIM ??
  ZÜLİŞİM ?
  HELİN ??
  HZAR ??
  HAZAL ?
  DEMET HOCA?
  SERPİL HOCA?
  NİHANCAN?
  TATLI İKİZLER ?
  Ve ismini unyttuğum bütün arkadaşlar Hayırlı CUMALAR
  Hepinize Selâm olsun

 10. Senin duanada aminn çok güzel bir dua
  Gülüm saolasın ablam valla meleyin ilaçlarını veriyorum karnını doyuruyor um

  Sen nasılsın ne yapıyorsun

  1. saliha abla geçmiş yorumları kontrol etmek için alt kısımda numaralandırılmış sayfa yaptık hepsi o
   hayırlı cumalar abla

 11. ????? GULCICEYIM ?????SANADA ?????GUNAYDIN ????? SALIHAM ?????SANADA ?????GUNAYDIN????? KAINAT ?????SANADA ?????GUNAYDIN ??????

 12. SALIHAM HOSBULDUM BIRTANEM NASILSIN IYIMISIN ALLAH BIR AN ONCE MELLEK YEGENIMEDE ALLAH ŞIFA VERSIN AMIN INSALLAH BIRTANEM ??

 13. Aminn inşallah canım
  Nazım

  Ne olsun hastane ortamı uğraşıyorum sen nasılsın neler yapıyorsun bayadır konuşamıyoruz

 14. SALIHAM HAKLISIN CANIM BAYA OLDU KONUŞMAMIŞIZ COK ISLERIM VARDI ONLARI HAL ETTMEYE CALIŞIYORDUM ANCAK HAL ETTIM COK SUKUR IYI DIYEK IYI OLSUN CANIM BENIM??

 15. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤??❤??
  HAYIRLI CUMALAR KIZLAR ???
  ELAM S.Ç.S ❤❤???????
  ???????????????
  Kızlar bir haftadır burada sel felaketi var. Sık sık elektrikler kesiliyor ve alıcılar,elektrik direklerine yıldırım düştüğü için zarar gördü sinyaller☇☇
  Ben evden işe işten eve gitmekte o kadar zorlandım ki Ramazanda.. 3 gündür kendimi uykuya veriyorum gelince hemen ruh gibi..
  ????????
  Pırlantam çıkmışsın geçmiş olsun. Duamdaydın hep??
  ?????
  SALİHAM sen de duamdaydın çok şükür Melekimiz servise çıkmış ?
  ????????
  FİLİZİM ellerine sağlık ??

 16. Defnem hoş geldin canım benim

  Anlıyom seni Allah kolaylık versin bitanem

  Saolasın canım eksik olma

  Evet servisteyiz ama melekin daha hırıltısı var ara ara öksürüyor

  Varya inanır mısın eve götürmeye korkar oldum valla hemen yine hasta olcak diye ????????

  Gerçekten rabbim yardım etsin

  Nazım canım işlerini hallettingine sevindim hep iyi olun ? ?

 17. DEFNEM BIRTANEM HOSGELDIN CANIM NASILSIN SANADA HAYIRLI CUMALAR ALLAH İŞLERINDEN KOLAYLIK VERSIN CANIM BENIM ????????????????????????

 18. Kolay Gelsin SALİHA Ablam Şifa versin ilaçları Melekimize Canım. Bende idare ediyorum Saol Abla
  ….
  NÂZIM Aleyküm selam Sanada Canım
  ….
  DEFNEM Hoş geldin Bizdede Hava Aynı Sizdeki gibi Bugün Hem yağmur yağıyor hemde Rüzgar fena Ya. Bacağın Nasıl oldu Bitanem
  ….
  KIZLAR BEN BUGÜN AKŞAMA KADAR YAZAMAYACAĞIM ANNEM BANA VAKİT AYIRMIYORSUN İŞLERLE UĞRAŞIYORSUN İŞİN BİTİNCEDE TELEFON LA VAKİT GEÇİRİYORSUN DİYOR AKŞAMA KADAR ANNEMLE VAKİT GEÇİRECEĞİM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 19. SALİHAM korkmakta haklısın tabi keşke evde hastane ortamı olsa ??
  ????
  Hosbulduk Nazım ne var ne yok ?
  Zülişim ınternet yok
  Nurdanım hazırlık yapıyor
  Rüya işleri var
  ????
  Tamam Çiçeğim görüşürüz

 20. Kişiye günah olarak her duyduğunu söylemesi yeter.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ????

  Kızlar o kadar yoğunum ki anlatamam şükür temizliğim bitti ama ince işlerim var. Yarın boğaz turu yapcaz inşaAllah. Öbürsü günde EYÜP SULTAN HAZRETLERİNE gitmeyi planlıyoruZ. Yada kavuşturursak yarın hakkederiz inşaAllah. Dış çekimi var paşamın. Bende bir tame pardesü diktiriyorum. Oğlumun kıyafetine uygun olsun bende şık olayım diye. İşler çok yazamazsam merak etmeyin. Gerçekten girip bazan okumaya çalışıyorum ama yazmayafa fırsatım yok tam okumayada.

  ???

  GAMZELİMM hoş geldin baş kız yerin çok belli. Nasılsın ayağın geçtimi.

  ???

  SALİHAMM gözün aydın Meleğimiz dahada iyi olur inşaAllah.

  ???

  GÜLÇİÇEĞİMM sanada güzel günler anneciğinle

  ???

  NAZIMM nasılsın hoş geldin nerelerdeydin

  ???

  AYSELİMM DATLI bacım özledim seni nerelerdesin sen

  ???

  DENİZİMM sende hoş geldin balım nasılsın ne var ne yok

  1. Bu ANONİM kişisi benim yazmadan kaçtı gitti msj

   ???

   Neyse Rabbime emanetsiniz emanetiz hepimiz beni merak etmeyin bu ara yoğunum

  2. nurdan ablam bayram temizliğine başladın mı annem başlamış :) halıları felan yıkıyor sende var mı hazırlık

 21. NURDANEM HOSBULDUM CANTANEM VALLAH BENDE COK YOGUNDUM GUZELLIM ALLAH İŞLERINDEN KOLAYLIK VERSIN BIRTANEM ANONIM SEN OLDUGUNU ANLAMIŞTIM CANIM BENIM KENDINE IYI BAK ALLAHA EMANET OL BIRTANEM ???

 22. ARKDAŞLAR CUMANIZ MÜBAREK OLSUN. GELİN,M MUTFAKTA KONUSUNU YAZACAĞIM BİLGİNİZ OLSUN. BU ARADA KÖRDÜĞÜM İLERİ BÖLÜMLERE BİRAZ BAKAYIM DEDİM RESMEN ŞOK OLDUM. BU GÜN ŞOK OLDUĞUM BÖLÜMÜ YAZACAĞIM. SİZDE BENİM GİBİ ŞAŞIRACAKSINIZ

 23. FİLİZİMM gülüm temizliğim bitti. Ama halıları yıkatmadım bir ufak silcem sadece. Ahmetimin sünneti var Pazartesi yoğun bir şekilde iş ve hazırlık yapıyorum ??? sen nasılsın FİLİZİMM ne var ne yok

 24. HAYIRLI GÜNLER HEPİNIZE KIZLAR 12 HAZİRAN AMALYAT OLUCAM 10 HAZIRANDA ALMANYAYA GİDİCEM.KENDİNİZE IYI BAKIN

 25. NURDANIM FİLİZİM hosbuldum. Bacağım gayet iyi sizleri sormalı ???
  NURDANIM ooo maşaallah ne iyi. Eminim herşey çok güzel olacak. Tamam anlarız yazamazsan???
  ????
  FİLİZ bende çok şey öğrendim youtubedan hangisine şok oldun.
  Meethı Tapunun ısrarıyla önce Gerçek Visnu ile evleniyor sonra Akasha dönüyor Mukta ile Visnu evleniyor Yuvraj estetik oluyor Muktanın kocasını komalık ediyor Muktayı da tam çatıdan atacakkem Radhot ve Meethi engel oluyor Meethiyı Yuvraj ıttırdıgı için çocuğunu düşürüyor. Sonra Yuvraj Radhotu bıçaklamaya kalkıyor hastaneye gizlice girip Vısnuyu öldürmeye çalışıyor sonra Akash onu bı güzel dövüp polislere veriyor. Meethi yı Pakistanlı bır adam esir alıp kaçırıyor zorla evlenmeye çalışıyor.. Radhotun eski karısı intikam için dönüyor. Meethi Akashın bir hayat kadınından kızı olduğunu öğreniyor sonra onu evlatlık alıyor. Akashın yengesi tam Meethiyi idam ettırecekken Radhot engel oluyor Allah’ım o kadar çok şey varki insan kafayi sıyırır ????

  1. bende seni çok seviyorum tatlı yazarım bana bir şey olursa unutma beni seni çokkk seviyorum…

   kalp sonuclarım biraz kötü insallah amalyata kadar düzelicek.

   SEN BENİM TATLI YAZARIMSIN SENI BIR AYRI ÇOK SEVİYORUMMM…

 26. Pırlantam ne birşey olması Allah korusun. Kalp sonuçların düzelecek inşallah sen neler gördün bu ameliyat ne ki Allahın izniyle..
  Bende sizi ayrı bi seviyorum döneceğin günü sabırsızlıkla bekliyor olacağım…

 27. GAMZELİMM sen yağmura öyle dua ettin ki sel mi geldi bal kızz ??? aslında tüm yurtta çifçiler kan ağlıyor. Havalar dengesiz ilk önce yağmadı kuraklıktı yağmaması gereken zamanda çok yağdı ekilen tahıl çürümüş hep Erzurumda ??? Allah yardımcımız olsun. Yaz kış karıştı birbirine ???

 28. Ayyy akıllara zarar bu kördüğüm ne illet bir dizi vayy arkadaşş senaristleri tebrik etmek lazım uzattıkça uzattılar konu kalmadıkça da tekrar ediyorlar. İcca ne yaşadıysa şimdi kızı yaşıyor ???

 29. NAZIM sen ne işler yaptın baya oldu yazmayalı bende bugünümü çamaşıra ve ev işine ayırdım

 30. Ya bu dizilerdeki skandal nedir böyle
  Sen Anlat Karadenizde Eysana çocukken tecavüz ve işkence eden Vedatın babası çıktı öz amcası. Midem bulandı bı nedir böyle Vedata şaşırmamak gerekir nasıl bir psikopat olmuş diye
  Hele Avlu Avustralya dizisinin uyarlaması biliyorsunuz senaryo olarak da aynı gidiyor. İçerideki kötü kadının oğlu  ile iyi kadının kızı sevgilisi oldu. Kötü kadın oğluna sevgilini öldür diye emir verdi ve oğlan sevdiği kızı vahşice öldürdü. Üstelik diyor ki benim sevdiğim kızı benden başka hickimse öldüremez diyor ve kahkahalarla gülüyor. Orijinal senaryoya göre iyi kadın hapisten kaçacak ve düşmanı olan kötü kadının oğlunu öldürecek ve kızının intikamını alacak bu nedir arkadaş ya nasıl bir mantık,nasıl bi canilik.. üstelik dizide ateist şarkıları çalıyor bu mübarek ramazanda ??
  Manyaklar

 31. NURDANIM fazla dua etmişim zaar???????
  Sel aldı valla. Nurdanım sünnetin mevlutu olacak mı akşam yemek verecek misiniz
  NURDANIM Iccanın yaşadığı masal kalır valla. Bir de Kördüğüm de bı sahne izledim Meethi trenle bir yere gidiyor trende bir kadın namaz kılıyor ve namazı bitince evlilikle ilgili İslamda olmayan saçma sapan şeyler anlatıyor İslamla dalga geçmişler resmen. Kördüğüm de islama büyük hakaret diye başlık atmışlar böyle saçma insanlar topluluğu görmedim ?????

 32. Ya bu Radhotu dizinin başrolü yapmışlar adam iyilerin dostu kötülerin düşmanı. Herşeye o yetişiyor maşaallah superman??? Tapasyanın gönderdiği boşanma evrakknı 20 yıl boyunca cebinde saklamış ve her gece ağlamış seni affetmedım Tapasya dedi şöyle karizma bakışıyla ;)
  Ve sana olan askımdan da vazgecemedim dedi o nasıl bir adamdır ya???

 33. Olya canım youtubedan çok araştırdım ama bulamadım tam olarak ne zaman evlenecek ama yakında olur büyük ihtimal çok hoş bi şekilde evleniyorlar hatta gerdeklerini bile gösteriyordu Radhot odayı kırmızı güller mumlar ve balonlarla süslemişti Tapu çok güzel olmuştu çok romantikti..

 34. Ben geldim defnem

  Millet sapıtmıs artık ne yapacağını işte senaristler de dizilere yansıtmış zaar

  Hoş geldin nurdanım kolay gelsin sanada ben zannettim sunnet bayramdan sonra pazartesi mı yapıyon hayırlısıyla

  Nasıl yapcam canım gündüz mevlüt akşam yemekmi olacak

  Güzel geçer inşallah

 35. Defnem valla çok fazla dua ettim galiba maşallah yagdıda yağdı

  Ama işte ekinleri meyveleri olana hiç iyi olmadı

  Bu yüzden herşeye zam gelmiş meyveyle zebzelere

  Bu hafta ben gitmedim pazara ama çok pahalı dediler

  Bakalım Allah yardım etsin

  Sen neyapıyorsun şuan

  Ben geldim sen gittin ya

 36. Benim internetim de akşama kadar sonra bitti

  Yazmassam merak etmeyin

  Ta pazartesi günü çarkı ceviririm inşallah internet verirse tekrar yazarım

  Çünkü günümün dolmasına daha bir haftavar yine internet çabuk bitti

  Buda dün çarkı çevirdim ordan geldi

  Oda süresi dolana kadar

 37. Hade nerdesiniz kızlar gulumde yazmıcak akşam yazcakmış

  Zaten deniz Aysel zuliş rüya bunlar sabahtan beri hiç yazmadılar

 38. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ
  ???
  DEFNEM hosgeldin sefa getirdin canim nasilsin iyimisin??? bol bol dinlenseydin.Bir yandan ozledim diger yandan dinlenmeye ihtiyacin oldugunu biliyordum.demek sel felaketi oldu insallah ciddi hasar yaratmamistir.alt katlari su basiyor,yollar zarar goruyor, elektirik direkleri,agaclari bile deviriyor..cok gecmis olsun birtanem❤?❤

 39. Hade nerdesiniz kızlar gulumde yazmıcak akşam yazcakmış
  ?????????????

  Zaten deniz Aysel zuliş rüya bunlar sabahtan beri hiç yazmadılar ?????

 40. Geldim SALİHAM evet öyle oldu sebze meyve.. Allah’tan benim sebzemi meyvemi annem gönderiyor :)
  İnternetin mi bitiyor

 41. Sağolun SALİHAMM GAMZELİMM sünnet Pazartesi ama Temmuz’da da kuranı kınası olcak inşaAllah çok sıcaklar gelmeden halledelim dedik. GAMZELİMM ne gerçek nede sanal alemde düzen , edep ve. Haya kalmamış. Gencecik delikanlılar sıgaraları ellerinde arabalarında fink atıyor. ??? Dışarı çıkınca Ramazan mı değilmi unutuyorum ??? dinizimi gerçekte de yaşayan yok ? dizilerde de sinamalarda da acaba hamgimiz biliyoruz tam emirleri. ???.

  Bugün iş yapmadım cüzlerim çok geride onları okuyim inşaAllah yemekde yapsam yeter benden iyisi yok. Kollarım ağırmış ??? yorulmuşum zarrrrrr ??

 42. ??SALIHAM nasilsin canim cok sukur melek yogun bakimdan cikmis cok sevindim gozun aydin osun insallah tamamen iyilesirde eve donersiniz

 43. Sağolun SALİHAMM GAMZELİMM sünnet Pazartesi ama Temmuz’da da kuranı kınası olcak inşaAllah çok sıcaklar gelmeden halledelim dedik. GAMZELİMM ne gerçek nede sanal alemde düzen , edep ve. Haya kalmamış. Gencecik delikanlılar sıgaraları ellerinde arabalarında fink atıyor. ??? Dışarı çıkınca Ramazan mı değilmi unutuyorum ??? dinizimi gerçekte de yaşayan yok ? dizilerde de sinamalarda da acaba hamgimiz biliyoruz tam emirleri. ???.

  Bugün iş yapmadım cüzlerim çok geride onları okuyim inşaAllah yemekde yapsam yeter benden iyisi yok. Kollarım ağırmış ??? yorulmuşum zarrrrrr ??

  Anlamıyorum neden spama düşüyorum hain internet ???

 44. CICEGIM CANIM SABAH SORMUSSUN SAGOL BIRTANEM COK SUKUR SENDE IYI OL INSALLAH ANNENLE IYI VAKIT GECIR GORUSURUZ???

 45. Hı nurdanım sen sadece operasyonu yapacan galiba

  Hayırlı olsun canım biran önce ileşir inşallah

  Valla öyle bir hale geldikki her yerde öyle ben hastanenin kantininde bir girdim adamlar öyle bir iş yapıyor ki sanki dersin ramazan ayında deyiliz

  Büyük kucuk hep yiyip içiyor rabbim affetsin

  Ben musayit olmadığım halde utanıyorum dışarda su içmeye

  Rabbim affetsin ne denir ki

  Benim de cuzulerim kaldı inşallah yetistiririm

  Kaçıncı cuzudesin nurdanım

 46. Hosbulduk RÜYAM ???dinlendim zaten bolca çatlayana kadar uyudum işten gelince 3 gün yemeğimi dışarıdan hazır aldım dinlendim birçok iftar davetine katılamadım mecalim yoktu mazur görsünler artık beni??telafi ederim sen nasılsın Rüyam tansiyonun iyi dimi bi yaramazlık yok
  ????
  Hım anladım NURDANIM iyi yapıyorsun ???
  Valla ramazanın uğramadığı semt çok bazen alışveriş yaparken kulak misafiri oluyorum ay diyo şimdi oruç tutulur mu günler çok uzun. İnsan bayılır akıl kârı değil diyor.. sigara içen dondurma yiyen sakız çiğneyen hele o sakız cigneyısleri cakkıdı cukkudu???

 47. NURDANCIM HOSGELDIN NASILSIN IYIMISIN?? allah yardimcin olsun arkadasim cemiyetiniz hayirli ugurlu olsun insallah..gormeyi cok isterdim artik sen anlatirsin,nasil gectigini pasamada sunnetlik nasil yakisir???

 48. Saolasın rüyam sana yorum yazdım ama sıpama düştü çıkmadı

  İnşallah canım bu son olur tekdileyim bu

  Sen nasılsın canım çocuklar nasıllar

  Rüyam senin kaç çocuk vardı oğlun varmıydı
  Söylemişsindir ama unutmuşum kusuruma bakma??????

 49. Evet defnem daha gününe bir hafta var baketimin yani ama internet bitti ben anlamıyorum nasıl bukadar çabuk bittiyor saolsun vodafon çarkı çevirdim ordan geldi bir GB oda 24 saatlik akşam dolacak

  Artık pazartesi günü yine yapcam ?

 50. Rica ederim Olyacım
  Ayol bu da ne daha çok yorum yapmadık sayfa numaralandırma yapmış hemen???

 51. SALİHAMM FATİMA’TÜZ ZEHRA annemiz ikindide bir yudum su içermiş utanırmış RAHMANÜR RAHİM den. Geçen dışardaydım kapalı bayan eşiyle dışarda kahvaltı yapıyordu. Yahuu bizim örnek olmamız şazım ölmeyiz ya dışarda yiyip içmesek.

  ?????

  ?????

  RÜYACIM sende hoş geldin nasılsın iyimisin tansiyonun ne durumda. Sağol teyzesi gerçekten isterdim kuzumun törenine katılmanızı.

  ?????

  Ahh GAMZELİMM gençlik harap durumda. ??? RABBİME EMANET OLSUNLAR GUZULARIM. Bizler sizler sizlerin nesliii.

  GAMZELİMM anlatmak istemezsen anlarım anneciğinle babacığın arası nasıl düzeldimi mübarek günde uzatmazlar ama inşaAllah yaraları sarılır

 52. FİLİZİM BEN ŞAHSİ FİKRİMİ SÖYLİYİM:BU NUMARALANDIRMA İŞİNİ HİÇ SEVMEDİM BEN ÇOK ZAHMETLİ. ESKİ YAZDIĞIM YERLERDE DE EN ÇOK ŞİKAYET ETTİĞİM KONUYDU. BÜTÜN YORUMLAR GÖZÜMÜN ÖNÜNDE OLMALİ ????

 53. ???DEFNEM sagol canim iyi diyelim..basim agriyor biraz dunde cok halsizdim..uyku duzenide bozuldu 3’ten sonra uyuyorum sabah en gec 7,8 gibi ayaktayim.dinlenmeye ihtiyacim var..ramazan bitince memlekete annemin yanina gideyim diyorum..cocuklar gitmek istemiyor sehirden uzak,yesillikler icinde mis gibi tertemiz havasi var..tam benlik belki gideriz???

 54. NURDANIM ben söylemiştim zaten yine söylerim tabi ?? annemle babam hayatı boyunca küs kalmadı benim onlar çatlar zaten konuşmazsa ??? gece aynı yastığa baş koyuyorlar sonuçta bir sinir zafiyetiydi geldi geçti barıştılar hemem. Yoğun iş zamanında böyle şiddetli kavgaları olabiliyor ama kontrollü

 55. İnternetin bereketi yok Saliham
  ???
  Dinlen tabi RÜYAM annenin memleketi neresi ?
  ???
  NURDANIM kapalı açık fark etmez zihniyet meselesi O eski Osmanlı ramazanları kalmadı artık??

 56. Hosbuldum NURDANCIM sagol bende cok sukur iyiyim..tansiyon mu sorma canim hic belli olmuyor.ugultulu bir basagrisi var..ne kadar dikkat etsemde yukseliyor..allah can sagligi versin gercekten saglik gibisi yok??

 57. SALIHAM sagol canim iyi diyelim..iki kizim var oglum yok canim o duyguyu bilmiyorum..ben ayrim yapmasamda kiz cocuklarini cok seviyorum..mevlam ne verirse hayirli olani versin insallah

 58. Aynen öyle valla nurdanım

  Gerçekten eskisi gibi ramazanlar kalmadı eskiden hiç değilse yeseler bilet ulu orta yemezlerdi şimdiyse hiç ne utanma var nede sıkılma var

  Valla çok şükür oğlum 11 yasını daha doldurmadı ama maşallah hem orucunu tutuyor hemde teraviye gidiyor

  Bazen açıyorum diyorum ara ara ye oğlum yine tut ama istemiyor yemeği hepsini tutcam diyor anne inşallah hep böyle sürer

  Hep böyle dinini önemser niye iki gün savura kaldırmadım daha doğrusu çağırdım uyanmadı bende ısrar etmedim

  Sonra sabah kalktı nasıl kızıyor nasıl ağlıyor niye beni kaldırmadın diye

  Rabbim inşallah bütün evlatlarımızı dinine bağlı tertemiz olarak yetiştirmeyi nasip eylesin cümlemize amin

 59. ???Ben karadenizliyim DEFNEM samsun’luyum ama sivelerini hic bilmem dogma buyume bursa’liyim..annem’lerin samsun’da evleri var yazlari orda geciriyorlar babam calistigi icin bir ay kadar kalip geri donuyor.Anneme kalsa hic gelmez her yaz gelin diyor kismet olmadi bakalim nasipse gideriz belki???

 60. Aminn rüyam tabiki insan asla ayrım yapmaz rabbim sana bağışlasın kızlarını

  Bende hep ilk çocuğumu kız istedim ama rabbim böyle istemiş sonra ikinci hamileligimdede yine kız olmasını istemiştim ama oda oğlan oldu sonra kızıma hamileydim ilk otrasyo na girdiğimde doktor kız dedi bana varya okadar sevindim ki

  Kanatlarım olsa uçarak çıkardım orda o derece yani

  Yinede hamd olsun Rabbime rabbim bana mumyanın en mükemmel bir kız nasip etti bu konuda çok şanslıyım

  Bide böyle sürekli hasta olmassa evimde baksam dahada çok güzel olacak

  Vardır bunda bir hayır inşallah

 61. SALİHAMM güzel dualarına aminnn aminn aminnn.Meleğimize acil şifalar diliyorum.

  ???

  Sağlıkk gibisi yok vede elden gidince çareside yok.
  RÜYACIM Rabbim şifa ihsan eylesin.

  ???

  GAMZELİMM zaten uzun sürmez ama insan o an çok kötü hissediyor. Rabbim sağlık sıhhat ve ve hayırlı ömürler nasip etsin büyükkerimize hepimiz

 62. ??SALIHAM amin canim allah evlatlarini sana bagaslasin demek uc cocugun var ben iki cocuk diye biliyordum evet oyle canim herseyde vardir bir hayir.

 63. NURDANIM korkunç bir duygu zaten kol kırılsa da yen içerde kalıyor. Berbat günler geçiriyorum herşeyi görmezden gelmek ve bırakıp gitmek istiyorum bazen

 64. ??Yok Defnem almayim birtanem..zaten ikinci defa tansiyon yuzunden hayatimdan olucaktim..allah olmayanlara versin yeter iki cocuk onlarin gelecegini’de dusunmek lazim..evet Defnem samsun cok guzel bir sehir gitme sansim olmadi netten bakiyorum resimlere arada sakli cennet gibi gezilicek muhtesem yerler var..ozellikle carsamba merkez cok guzel insallah gidersek merak ettigim yerleri gezerim???

 65. Cok sagol NURDANCIM allah razi olsun evet oyle canim bazi seylerin geri donusu olmuyor.Kaderde ne varsa onu yasiyor insan allah baska dert vermesin insallah???

 66. DEFNE CANIM ŞİMDİ DÜZELTİRSEM HERKESİN TARAYICISINDA DÜZELMEZ BEN SAHURDA KİMSE SİTEDE YOKKEN ESKİ HALİNE GETİRİRİM CNM KUSURA BAKMAYIN BİR DENEMEYİS SADECE :) SİZLERİ SEVİYORUM BU GÜNLÜK İDARE EDİN BEN GECE HALLEDERİM

 67. Oooo demek çok tehlikeli doğumların RÜYACIM RABBİM onlara sağlık sıhhat naisp edip hayırlı evlat eylesin oğlu kızı önemli değil

  ???

  GAMZELİMM bende öyle hissederim bazan. İyikide uzağim herkesten derim bazan. Bazan tlfonu kırmak kimseden haber almak istemiyorum. Eşim derki sen dayanamazsın dayansan alıp başımızı gitsek kaybolsak kimse bizden haber almasa. Diyorum ben dayanamam asla ???? dünya meşakati işte. Bazan mecbur sürdüyorsun hayatı ???

 68. İnşallah gezersin RÜYAM ??
  Anlıyorum tansiyon yüzünden zor geçti tabi hamileliğin
  Ay bende hiç çocuğa tahammül edebılen biri değilim tek çocuk istiyorum

 69. FİLİZ CANIM DİĞER KIZLAR MEMNUN İSE SORUN YOK. BEN FİKRİMİ SÖYLEDİM SADECE İSTEDİĞİN ZAMAN DÜZELTİRSİN ??? YA DA BÖYLE DE KALABİLİR
  ????
  NURDANIM uzakta olmak en iyisi ben zaten evlenirsem İzmire yerleşmek istiyorum herkesten herşeyden uzak. İnsan değiştiremeyeceği şeylere o kadar üzülüyor ki tarifi yok,tesellisi de..

 70. canım bunu yapmamdaki amaç sayfa yüklenirken hem daha hızlı yüklensin hemde yorumların hepsi için sizden internet gitmesin diye yapmıştım o zaman kördüğüm kızlarına soralım oylma yapalım ne dersin defnem ?

 71. Sen bilirsin FİLİZ oylama yap tabi ne çıkarsa bahtımıza
  Ben yemegıme devam edicem iftardan sonra yazarım

 72. 50 yorum çok fazlada FİLİZİMM belki 100 den üstü için daha uygun olur öyle ama benim için farketmez çoğunluğa uyarım

 73. Aynen benim içinde farketmez filizim

  Nasıl uygun görürseniz banada uyar

  Defnem iftarda ne var bugün

  Benim bugünkü hastane menüm biber dolması kayısı bide börek

  Hiç birbirine uymadı ama ne yapcam ?? meşbur

 74. ABALARIM ARAKDASLARIM IYI AKSAMLAR HAYIRLI IFTARLAR ORUARINIZ KABUL OLSUN.
  .
  SALIHA ABLAM*** IYIM SEN NASSIN MELEK PRENSES NASIL DUALARIM SIZINLE ABALAM OPUYORUM.
  .
  CICEGIM*** IYIM SEN NASSIN.AY ASK YAZMISSIN TESEKKURLER CANIM IYESDIM SEN IYI OL SEN NASILSIN NASIL DUM OZLEDIM YA OPUYORIM KANKIM GORUSURUZ.
  .
  DEFNEM*** NASSIN NASIL DUN CANIM DUZELDINMI HAYATIM.OPUYORUM SENI GORJSURUZ.
  .
  NURDAN ABALAM*** NASSIN NELE YAPIYORSUN KIZULARNASIL.OPERIM HEPSINI
  .
  RUYA*** ABALAMMASILSIN ABLAM OEDIM KIZLAR NASIL ABLAM OPUYORUM.

 75. KIZLAR BILMIYORUM BILIYORMUSUNIZ YARIN “DENIZIN DOGUM GUNU” VE ONUN ICICIN SAYFA ACILDI KIM ISTIYORSA GITDIB KENDI DILEKLERINI YAZA BILIR.ONUN GITMESI BIZIZ COK UZDU AMA BIZ ONU ASLA UNUTMAYACAGIZ BUDA BIZDEN HEDIYYE SUN SON DEFA.
  SAYFAYA ANA SAYFADAN GIRE BILIRSINIZ.

 76. İYİ GECELER TATLIŞKOLARIM NASILSINIZ
  ?.
  TÜRKANEM CANIM KANKAM NASILSIN SABAH SURPRİZ YAPMIŞSIN ÇOK MUTLU OLDUM SENİ ÇOK SEVİYORUM SANA İYİ GECELER YARIN GÖRÜŞMEK DİLEYİ İLE BY BY ÖPDÜM

 77. Kinatım hoş geldin canım çok şükür melek iyi seninde iyi olmana sevindim canım hep iyi ol

  Kızlar rabbim oruclarınızı kabul ve bakmul eylesin inşallah

  Bu son mesajım saat dolmak üzere internet bitiyor

  Hepinize hayırlı akşamlar kalın sağlıcakla Allah emanet olun göruşuruz ?????????? ??????????? ????????????

 78. Uzun zamandır yazamadım ya kusura bakmayın hem İnternet yüzünden hemde dersler yüzünden birazda dinlendim biraz ama geldim ?? ??

 79. Ya şu Maduya küfür serbest ya tövbe tövbe şaka tabi kız kendi kendine gelin güvey oluyor ee dayanamadı tabi Rk karizmasına ?? ama bu kızda akıl fikir yok kendi kendine dans ediyor salak yirmi bölüm sonra görecek dansı bu hint kızlarında mantıkta yok ?? Rk iki sahip çıktı diye hemen havalara girdi ?? ne diyelim Allah akıl fikir versin bide bunlar kocaları için oruç tutuyorlar akla bakın kocaları için aç alafan daha dolanıyorlar tutacaksanız Allah için tutun oruçu değilmi ??

 80. Filizcim nasılsın iyi misin ben geldim sana bir sorum olacaktı ya Ah kalbim ramazandan sonra bitecek diye duydum yanlış bilgi olabilir ama ya reytingler çok kötüymüş bilgin var mı kore dizileri başlayacak galiba bide yeni bir kore dizisi başlayacakmış ?? galiba merak ettim bilgin varsa söyleyebilirmisin merakla bekliyorum ??

 81. Oy Zülişim hoşgeldin adını görünce böyle mutlu oluyorum???????????
  Madhuya küfredebilirsin tabi oruçlu değilsin şu an????aptallıkta level atlıyor..
  Bunlar için kocaları Tanrı zaten tövbe haşa

 82. Hoş bulduk Defnem bende senin adını görünce ayrı bir mutlu oluyorum ya ????? gerçekten evet ya Maduya küfür serbest artık kız resmen salaklıkta ön önde Rk bile şaşırdı ne oluyor bu kıza diye ?? tövbe tövbe bunlar herifleri için oruç tutuyorlar daha uzun yaşasınlar ve daha fazla karılarını aşağılasınlar diye herhalde Allah akıl fikir versin gerçekte böyle galiba ??

 83. İyi geceler dostlar??

  Hafta oldu nerdeyse sizlerden bi haberim yok.. Hain ve zalim internet yüzünden hep??

  Eee… Nasılsınız görüşmeyeli ??

  DEFNEM gecmiş olsun bacağini morartmişsin!! Dikkat et kendine ??

  SALİHAM sanada gecmiş olsun canım kardeşim benim… Meleğimiz nasıl oldu.. Gerçi internetin bitmiş belki görmezsin de?????

  NAZ’IM, ELAM, ,CİCEGİM,ZULEYHAM,RUYACIM, HELİNİM,MANYAM,AİDE, KARDELEN, İREMSU, İSABELLA, İNCE HATUN… UNUTTUM VARSA AFFOLA ??

 84. Camıma yağmur damlaları vuruyor
  Kızlar nerdesiniz ??
  Belloş ameliyat olacağı için üzgün ve korkuyor mutsuz da söylemese de hissediyorum
  İremsu da kardeşi için mutsuz
  Aysel ve Saliha da belli..
  Mutluluğumuz tamanlamamadı bi türlü..
  Özellikle Belloşun durumu beni çok üzüyor inşallah gözlerini ve sağlığını geri alır gelir
  MANYOŞ ile maceralarını anlatırlar bize..
  MANYOŞ da yok..

 85. Ya bugünde 0850 kodlu numara bana taktı en az 10 defa aradı açmadım tövbe tövbe arayıp duruyor ya diyorum açmıyorum telefonu diyorum hala arıyor ?? İnternetten baktım dolandırıcıların numarasıymış bula bula beni buldular nereden buldularsa artık ??

 86. Ay hissi kalbel vuku tövbe ya Rab Ayselimle aynı anda yazmışız ???
  AYSELİM bende zikretmiştim şimdi seni evet geçirdim bir kaza canım geçti sayılır
  HOŞGELDİN sen nasılsun bitanem ne var ne yok ??
  ????
  Sağol Zülişim sen nasılsın canım ???
  Kız onları kocası tukurse ya Rabbi şükür diyorlar ??Madu Rkın ağzına düşecek nerdeyse koca delisi mal. Başına geleceklerden haberi yok..

 87. İsabellanın durumuna bende üzülüyorum ya ameliyat olacak galiba keşke ilaç tedavisi kabul etseydi Allah yardımcısı olsun ??

 88. NURDANIM TATLIM KIYMATLIM??

  DEMEK AHMET BEY ERKEKLİGE ADIM ATIYOR.. HAYIRLI UGURLU OLUR İNŞALLAH… NİCE GÜZEL GÜNLERİNİ GÖRMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH RABBİM.. ASKERLİĞİNİ DAMATLIGINI, BABA OLUŞUNU HATTA DEDE OLUŞUNU GÖR EMİ ALLAH’IN IZNIYLE…

  NASILSIN BACIM?? ?? ÖZLEMİŞİM BE SENİ ☺☺☺

 89. Teşekkür ederim Defnem bende iyiyim ?? evet ya kocaları ne dese kabul ediyorlar ya bunlar ne kadar önem veriyor heriflerine ?? Madu adamın peşinden ayrılmıyor Rk buna neler etti evin 9. hizmetçisi yerine koydu bu ise gidip kocası için oruç tutuyor ?? ayy bunlar evlerden ırak neyseki bizim Türk dizilerimizde kadınlar böyle değil insan gına geliyor kocam kocam deyip duruyorlar

 90. ?????AYSELİMMM

  Aşk olsun beni unutmuşsun benim biraz işim var birazdan geliyor sana o zaman sitem EDECEM ???

 91. Ya ne oluyor böyle başka sayfa geldi Filiz yeni sayfa açtı galiba ama böyle karışık olur ya ??

 92. Aysel ablacım hoş geldin nasılsın iyi misin ??
  ⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️
  Denizim hoş geldin nasılsın iyi misin ??

 93. Hoşbuldum DEFNEM???
  kalp kalbe karşıymış canım benim ???aman geçsin gitsin senden her türlü müsibet… Hep iyi ol DEFNEM??..
  Sağol kuzum iyiyim çok şükür.. Ne uzadım ne kısaldım aynıyım hep??..

 94. Gerçekten ah kalbim dizisi bitiyor galiba aman burada bitsinde ülkesinde isterse ne kadar sürerse sürsün ?? ayy gına geldi resmen ya Abhi ile Pragyadan Abhi yine evleniyor ne meraklıymış ya evlenmeye ?? yeterin artık şu Abhiye belediye el atması lazım ??

 95. ????ZÜLEYHAM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM KARDEŞİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 96. Vallahi şu Maduda akıl fikir yok salak ya kedi gibi çöpten yemek yiyor ıyy midem bulandı ?? Rk için öl deseler ölecek resmen ne oruçları varmış ya herifleri için etmedikleri şey kalmadı

 97. DENİZİM GELMİŞ HOŞ GELMİŞ…DOGRU SÖYLE KOKUMU ALDIN DA ÖYLE GELDİN DEMİİİ???

  Bİ DUR KIZ BİSMİLLAH BENDE DAHA YENİ GELDİM ??? BU NE HIZ MAŞALLAH SİTEM ETMEDE DE KİMSE ELİNE SU DÖKEMEZ…

  AMAN DA AMAN BİDE BANA KIZARMIŞ ???

  DENİZİMMM CANTANEM NASILSIN KANKACIM???? ÇOK ÖZLEDİM SENİ ????

 98. DENİZİMMM NEREYE GİDİYONNNN KANKAM????

  AYYY BİDE HEMEN TRİP ATARMİŞ

  ??? GÖNDERİRKEN SÜREKLİ BİRAZ YAVAŞ’LA DEYİP DURUYOR GOOGLE ??YAZIYIM YOLLAYIM DERKEN ZAMAN GEÇİYOR…

 99. Amin AYSELİM cümlemize hep huzurlu olalım..
  DENİZİM yanlış anladı seni. Bu sitede yorum göndermenin olimpiyatlara katılmak kadar zor olduğunu bilmiyor ??
  ✨✨✨✨
  Zülişim ilaç tedavisi Belloşum beynine iyi gelmiyor muş kuzum
  Allah’ım manyak bir kız yüzünden kızcağızın uğraştığı şeylere bak. İyi insanlar niye böyle dertlerle uğraşır of umarım iyileşir inşallah ??

 100. aaa İsabella ameliyat mı oluyor… Gözleri için ilaç tedavisi görmüyor muydu o.. Cok uzuldum???ALLAH yardımcısı olsun inşAllah ???

 101. AYSELİM ilacı bunyem kaldırmıyor beynime zarar veriyor diyor Bella. Ameliyat da kalbi için tehlikeli ama mecbur seçmek zorunda. Ya hiç keyif kalmadı. Allah’ım yaşananlar kabus gibi içim acıyor..

 102. Defnem Ay gerçekten mi ya üzüldüm duruma keşke başka bir tedavisi olsaydı ameliyat riskliymiş galiba inşallah iyi geçer ameliyatı ?? ya bir psikopat kız yüzünden başına gelmedik kalmadı Allah yardım etsin İsabellaya gerçekten zor bir durum

 103. AMİN inşAllah?

  Bence denizim beni anlıyor da sırf spor olsun diye ediyor bunca sitemi…alistı bi kere??????

  Evet yaa bi hafta oldu nerdeyse yazmayalı daha ilk mesajda yavasla diyor??? bi dur hele 5 10 mesaj yazayım daa yıne yavasla de bari..

 104. Evet Defnem ya hintli kızlar hepsi aynı güzellikleri bile fayda vermiyor bunlara ya resmen akıl dışı hareketler yapıyorlar Rk gibi kocayı kim çeker Allah kınatmasın adam kahrı çekilir gibi değil ?? Ama Maduda iyi sabır varmış ben olsam iki günde terk ederdim Rkyi ?? adam konuşması bile iğdeleyici hep laf verip duruyor kıza ?? hatta izlerken diyorum kendi kendime ya şu Rkyin kahrı çekilmez vallahi şuna diyorum ??

 105. Gerçekten çok üzüldüm valla, yasam dolu enerjik bıcır bıcır bi kızı bu hale getirdi Allah’ın manyağa.. Allah’ın dan bulur inşaAllah böyleleri???
  Rabbim şifasını verir inşAllah bellamizin ???

 106. ??????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM şaka yaptım şaka yaptım kız size yeni kavuştu hiç sitem edermiyim
  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ hayat nasıl gidiyor seni çok özledim hadi gel de sohbet edelim canım Ayselim ????

 107. Ay bugün günaha girmiş oldum Allah affetsin ya yalancı baharın 2. Sezona göz atıyordum İnternetten bipten İnternet var ondan izliyorum?? ya şunların şirkli putları var ya tövbe tövbe karşıma çıktı birden salaklar beş on tane koymuşlar ekrana Maduda yürüyordu öyle video dondu birden Allahım Rabbim kapatmaya çalışıyorum olmuyor put yerinde kaldı Allah affetsin mübarek ayda günaha girdim içimde kaldı ?? kalktım bir namaz kıldım çok şükür ondan sonra bakmıyacağım ya orijinal şekilde benim merakım başıma bela resmen ??

 108. Ay Zülişim öldürdün beni gülmekten ???
  Kız Rk gibi kocan olmasın
  Züleyha ahaa??
  Kız uyduda ismine ??
  Çayımı getir yemeğimi götür
  Elbiseni değiştir ???

 109. İnşallah İsabella iyi olur ya dualarım onunla birlikte ?? gerçekten çok zor durum hem kendisi için hemde ailesi için

 110. DENİZİM CANIM KANKAM BENİM

  BANA GERÇEKTEN Mİ KIRILDIN HALA YAZMADİN BİŞEY ????UYKUM GELMEYE BAŞLADI ZATEN… BEN UYUMADAN İKİ ÇİFT SOHBET EDEYDIK EYİYDİ ???

 111. Aynen Defnem ya Züleyha ahaa ayy düşünemiyorum bile ?? izlerken bile insan sinir oluyor Rkye adam bir çeşit ya emir verip duruyor karıcığım diye hele Madu Rk yemek yedirişi var gülmekten karnıma ağrılar girmişti eliyle yedir diyor Rk ?? Maduda yedirdi resmen

 112. Amin AYSELİM..
  ZÜLİŞ bıp için internet verilince video izlenebiliyor mu ben sadece bıp kullanabılıyor diye bılıyorum
  Ya yok Zülişim ne günahı bakmak ayrı yapmak ayrı.. sen aşk için ızlıyon niye günah olsun.. sankı bizim dizileri izlemek sevap meyhaneleri mini etekli karıları ???

 113. Aman Rk o kadar kınamayım ya Allah korusun insan kınadığı şeyler başına gelmeden ölmezmiş tövbe tövbe ?? karar verdim Rk o kadar kınamayacağım izlerken

 114. Denizim canim kankam benim ???

  Sağol iyi deyip iyi olmaya çalışıyorum… Değişen bir şey yok… aynı tas aynı hamam hayat…
  Sende ne var ne yok anlat bakalım nasılsın görüşmeyeli.
  Bütün sorunların çözüldü mu???

  Seviyorum seni çok ??????

 115. Defnem arada tutarsa izliniyor başta ben bip indirdim aldım paketi ikiye katladı İnterneti ya ramazan kampanyasıymış başta bip açıyorum sonra video açıyorum arada bipten gidiyor İnternet ?? evet ya keşke karşıma çıkmasaydı put işte Onlar Allaha karşı gelip putlardan medet umuyorlar kanal 7 orayı kesmişti baya kesmiş 2. Sezon yerinde ya

 116. İnsanın arkey gibi kocası olcağına kız kurusu olarak yasaması daha makbul galiba.. Böyleleri dünyaa Kabir azabı yasatır karşısındakine… En güzeli ALLAH’a yakın insanlara uzak olacak arkey ve türevleri

 117. ??????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM BEN dede hayat aynı bir tasarım kursuna kayıt oldum inşallah bayram dan sonra başlıcam yok Kankammm hala aynı onları Allah havale ettim çok üzüldüm inşallah onlarda üzülür CANIM KANKAMMM oruçla ara nasıl sizin orda havalar nasıl

 118. AYSELİM DENİZİM sana yazana kadar sabah olacak korkarım bende bekledim sohbetinizi?
  ???
  Zülişim o ne karışık şeymiş öyle ben bıp falan indirmedim
  Ay Zülişim asıl ben şok yarım elma sezon finali yapıyor bı hafta ne ara yoruldunuz da ara verdiniz iki ay hayret zaten martta başladı ne ara yoruldu bunlar ??

 119. Bizim dizilerimiz Allah ıslah eylesin onlar daha beter mesela yasak elma bakamıyorum bile mübarek ayda ha bide sezon finali yapıyor ya dizi yeni başladı ne sezonu ?? ayy bir çeşit dizilerimiz var bizim bide yaz ayı geldi iyice kudurdu bizim millet bende anca hint dizilerine bakıyorum bide yemek tarifleri bide trt diyanet onda bilgili programlar oluyor ??

 120. Aynen Defnem ya bende dedim şimdi yasak elma yeni başladı ne sezonu böyle hemen tatile girdi dizi halla halla ?? görünce bende şaşırdım en azından yazın ortasına doğru sezon finali yapsaydı ne ara yoruldular ??

 121. TÖVBE DEYİN KIZLAR ARKEY İNSANI HASTA EDER AMA RUDRA TAMA KARİZMATİK ALLAH VAR KIZLAR GEÇEN GÜN HİNTLİ MÜSLÜMAN OYUNCULARA BAKTIM BİR TANESİ RAMAZAN İLE İLGİLİ BİR RESİM PAYLAŞMAMIŞ AMA BİR OYUNCU PAYLAŞMIŞ SİZCE KİM

 122. DENİZİM bu tasarım kursu kıyafet tasarımı mı takı tasarımı mı????
  Sana ne gibi faydası olacak bu kursun kuzum ❤❤??
  ????
  AYSELİM insan çölde kız kurusu olur daha iyi haklısın kuzum??

 123. Ooooo bizim kacaklar gelmisler AYSELIM ??? ZULEYHAM ❣❣❣❣ DENIZIM ????GELMIŞLER HOŞGELDINIZ SEFALAR GETIRDINIZ HANIMLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ BAKALIM ????

 124. Bip karışık ya bende İnternet yüzünden indirdim ama yakında turkcelli kovalayacağım Türk Telekom daha avantajlı turkcell bıktırdı ya bugün salla kazan vardı yaptım bipten dakika verdi hain bu dört oldu ??

 125. ?????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM sen ne yapıyorsun hayat nasıl gidiyor kız baza senin bir sözün aklıma geliyor maşallah dediğim 3 GÜN yaşıyor sen çok yaşa emi

 126. Aynen Aysel ablacım ya Rk gibi koca evlerden ırak bekar kal daha iyi adam itici resmen sözleri bile hakaret içeriyor ?? adamı iki günde hastanelik eder Rk ??

 127. ???????NAZIMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM açık öğretim sınav ne zaman inşallah her şey gönlünce olsun

 128. Denizim Rudra karizmatik ya ??oda Rk gibiydi ama Paroya etmedik hakaret koymadı Rk daha fena ama adamlar severken tam seviyor resmen ?? bilmem hangisi paylaşmış merak ettim doğrusu ??

 129. ??????DEFNEMMM

  CANIM giyim tasarım kursu belki kendime dükkan açarım
  Muhasebecilik benlik değil bizimkilerin yaptım çok zor sen ne yapıyorsun enişte adayı yok mu

 130. ???DENİZİMMMM ???

  Sen hep iyi olda herşey aynı kalsın boşver…

  En başından böyle büyük tepki vermek yerine umursamasaydın bu kadarda canın da sıkılmazdı da beni de senden böyIe ayrı bırakmazdın??? senden sonra bende çok fazla yazmadım içimden gelmedi yazmak NURDANIM görmesin ??? bunu yazdıgımı??…

  Artık temelli geldın DEMİİİ???

 131. Ayy kayıplarımız gelmişş hoş gelmiş sefalar getirmiş bir saattir okumaya çalışıyorum nasılsınız yahuu

  ????

  Yarın yazarım inşaAllah neler yaptığımızı

 132. ?????ZÜLEYHAM

  CANIM senden de bir tahmin istiyorum
  KIZ ama bir başka bakıyor RUDRA

  CANIM DEFNEM ve AYSELİMM ve NAZIM bir tahmin versinler sonra söylerim

 133. DENİZİM hamd olsun sen nasılsın canım ???
  Sende çok yaşa bitanem evet ya bu söz doğrudur kime maşallah dediysek hayal kırıklığına ugratır bizi hep maşallah dedımız 3 gün yaşıyor DENİZİM ??hımm inşallah Denizim iş kadını olursun patron DENİZ ?? DENİZİM senin çizim yeteneğin olduğunu hiç bilmiyordum demek hem tatlı yapıp hem kıyafet çiziyorsun Çizimlerin var mı varsa kara kalem mı DENİZİM merak ettim ??

 134. Anammm ben yazana kadar sayfa dolmuş????

  Ahaaa NÂZIM gelmiş hoşgelmiş… Nasılsın Nazım fıstığım ???

 135. Denizim gerçekten aklıma hiç bir fikir gelmiyor şu adam olabilir galiba adı neydi shakkah khan adı yanlış olabilir ama hani kanal 7 filmi vermişti chenni expers diye ordaki adam olabilir yada Shlok olabilir tahminim bu ??

 136. DENIZIM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYI DIYEK IYI OLSUN CANIM ARKADAŞIM BIR AY ONCE SINAV OLDU 4 DERST SINAVA GIRDIM 4 DERSTTE GECTIM CANIM TEKRARDAN SINAVA GIRECEM BIRTANEM EEE SENDE NE VAR NE YOK GUZELLIM ??

 137. ??????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM HEP BOŞVERDİM AMA OLMADI en son kızdım onun eline koz verdim ama RABBİM biliyor yeter canım Kankammm enişte nasıl haberin var mı ne yapıyor inşallah hep YAZARIM bizimkiler ramazan diye işe geç gidiyor o yüzden fazla yazamıyorum kız seni çok özledim

 138. Nurdan ablacım hoş geldin nasılsın iyi misin ?? kolay gelsin işlerinde oğlunun sünnet düğünü varmış inşallah mürvetinide görürsün ??

 139. Yok DENİZİM enişte falan size eniste veremıycem galiba Meryem Ana gibi erkeksiz yaşlanıp ölüp gidecem tövbe ya Rab ??
  Kedi köpek alırım kendime 3,5?? öyle yaşlanır gideriz beraber..

 140. Ay içimde bir sıkıntı var hayır olsun içime batıyor öyle uzun zamandır olmuyordu böyle ??

 141. AYSELIM HOSBULDUM SIVAS GUZELLI TESEKKUR EDERIM BIRTANEM COK SUKUR IYIYIM BIRTANEM SEN NASILSIN IYIMISIN CANIM ????????????????????????????????????ZULEYHAM HOSBULDUM BIRTANEM NASILSIN IYIMISIN GUZELIM BEN COK SUKUR IYIYIM SENDE HEP IYI OL BIRTAANEM ?????????????????????????

 142. DENİZİM ne tahmini vericem kaçırdım dur eski sayfayı okuyım..
  Off FİLİZE dedim bu numaralı sayfa işi iyi değil diye işin yoksa geri dön ??

 143. ???????DEFNEMMM

  EVET karakalem zaten hep içimde vardı kursa gittim çok güzel Dİ zaten elimde yatkın inşallah bir gün açarım seni hiç yapmak istediği bir şey var mı

 144. Bak işte yine aysel Hanım olduk???

  NURDANIM bacım benim kızma kızma maksat sana takılıp dıdısmek…senle ugraşıp, senle atışmayı çok seviyorum da ondan hep valla ???

 145. DENİZİM Ramazan resmi paylaşan Abhi mı??
  Yoksa Avınesh Rekhı mı merak ettim kuzu???

 146. Deniz kentli???AYSELİMMM?‍❤️‍??‍❤️‍??‍❤️‍?HOŞ BULDUM HOŞ BULDUM dedi ki:

  ??????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM evet biz çok iyi biliriz onu

 147. ??????NAZIMMMM

  CANIM herşey aynı şekilde devam ediyor inşallah o derslerinide verirsin CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 148. Ay DENİZİM sen niye muhasebe okudun ki ben senin yerine olsam güzel sanatlar okur resim öğretmeni olurdum sergi bile açardım ??
  İnşallah gönlünce olur bitanem
  Denizim tam olarak neyi soruyorsun yapmak istediğim şey olarak ??
  Kara kalemi soruyorsan Burak Ozcıvıtın resmini çizmek isterdim? böyle yeteneğim olsa
  Başka bır hayalımı soruyorsan oyuncu ya da yazar olmayı çok isterdim

 149. ❤️❤️❤️❤️❤️DEFNEMMM

  YOK onlar değil hemen hemen hepsine baktı ama bir tek birinde var bakim bula bilecekmisiniz

 150. DENİZİM RABBİM biliyor herşeyi boşver herşey olcagına varır…

  Vaaayyy benim kankamda ne matıfetler varmiş??? pastane de acarım tasarım atolyeside dıyon yaniii… Yürü be kankam kim tutar seni ???

  Enişte derken Denizim o kim????

  Bende ozledım bende ????

 151. Off ELAM RUH İKİZİM niye yok ya sohbette 2 günde bir yazıyor denk düşemiyoruz AHİRETLİĞİM ile?????
  ????
  DENİZİM çatladım kim paylaşmış söyle de yatmadan okuyayım kuzu???Hangi oyuncu

 152. ?????DEFNEMMM

  CANIM babamlar istedi bizi işlerde lazım olur diye ama canın çok zor bir evrak 20 kişiyi etkiliyor canım sen boş ver burağı kendin için yaşa

 153. DENIZIM VALLAH BEN YABANCI OYUNCULARINI KOLAY KOLAY TANIMAM MAZUR GOR BENI VALLAH ????

 154. ??????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM abooooo salman khan enişte mi unutmuş ???CANIM KANKAMMM sende bir kursa kendini yaz evde durma hemde yeni bir meslek sahibi olursun

 155. Evet Nazımı mazur görün kendisi yabancı oyuncuları tanıma engeli var ???
  Henüz türk oyuncuları yeni tanıyor zaten??
  Maykıl mıs Jonnymıs tanımaz ;)

 156. DENİZİM HANGİ OYUNCU OLDUGUNU ACIKLAMICAKSAN UYUYCAM ????
  REKLAMLAR GİBİ BEKLEDİM KALDIM DA??

 157. SÖYLÜYORUM

  ??NANDİSH SİNGH YANİ VİİR ???

  NERDEYSE BÜTÜN OYUNCULARA BAKTIM TEK O PAYLAŞMIŞ HELAL OLSUN ÖBÜR MÜSLÜMAN OYUNCULAR BİRŞEY KOYMAMIŞ ADAM HİNDU

 158. ??DENİZİM??

  ???? haaa sen onu dıyon.. Hiç bilmiyorum valla haberim yok ondan…

  Kankam burda öyle bir alternatif yok malesef bi kuran kursu vardı 3 senedir onu bile açmıyor belediye???

 159. ?❤️?❤️?❤️AYSELİMMM

  CANIM KANKAMMM sizin orda halk eğitim merkezi varsa orada da var bir bak seni içinde çok güzel olur sana bir şarkı sözü YAZMIŞTIM acaba okudun mu m ceceli simsiyah ben çok beğendim sana da yazfım

 160. Abooooo bizim kızlar gitmiş ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM ARKADAŞLARIM ???????❤️

 161. ❤️?❤️?❤️?❤️DEFNEMMM

  BEN şok oldum VİİR nasıl evlenmişti sana da Allah rahatlık versin canım arkadaşım

  1. cnm bu gün ilk defa bir yarışma programı yazayım dedim çok yordu beni üstüne cihan abi istanbullu gelini telefondan gönderdi. çalıştığı için onunda düzenlemesini yapınca sahuru buldum şimdi sahuru yaptım Allah’ıma hamdolsun özet yazmaya gücüm kalmadı açıkcası.

 162. AYSELIM TESEKKUR EDERIM KIZ BIZIM BU SULALE SORUNLARINDAN NE KADAR IYI OLUNUYORSA BENDE O KADAR IYIYIM CANIM ??

 163. ?? DENİZİM ??

  CANIM KANKAM BENİM…

  HALK EĞİTİM MERKEZİ YOK MALESEF BURADA..NASIP KENDİMLE İLGİLİ BAŞKA PLANLAR YAPIYORUM… HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH..

  SOHBET GÜZEL ŞAHANE DE ÇOK UYKUM GELDİ BENİM….

  İ Y I GECELER CANTANEM???

  Seni seviyorum ??

 164. Ama şu soğan erkeği Veer ay şaşırdım doğrusu ya hiç beklemiyordum vallahi helal olsun adama en azından düşünmüş ?? vay be

 165. Hadi bende kaçtım Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar yarın daha güzel ve keyifli bir gün olsun ????㊗️㊗️㊙️㊙️

 166. Naz’ım rıca ederim fıstığım.. Allah kolaylık versin inşallah sana sizin oraların da sorunu bitmez ????

  ??????

  CÜMLETEN HAYIRLI GECELER DOSTLAR ??

 167. ??????AYSELİMMMM

  Sana da iyi geceler tatlı rüyalar inşallah herşey gönlünce olsun ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 168. HAYIRLI AKŞAMLAR İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR HAYIRLI SAHURLAR

  DEFNEM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM HAYIRLI SAHURLAR KELEBEGİM S . Ç.S KOMŞU ???????

 169. DENİZİM AYSELİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR

 170. DENİZİM AYSELİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR ?

 171. ??????ZÜLEYHAM

  AYNEN ÖYLE düşünmüş yeter sana Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar

 172. DENİZİM AYSELİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR ?,,,

 173. ELAMM HAYATIM HOSGELDIN NASILSIN IYIMISIN SANADA HAYIRLI AKSAMLAR IYI GECELER TATLI RUYALAR HAYIRLI SAHURLAR BIRTANEM ???

 174. NAZIM HAYATIM HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR KAÇ GÜNDÜR SİTEDE YOKTUN AKŞAM YERİN BELLİ OLUYORDU NETİN YÜZÜNDEN GİREMİYORDU DEMİ HAYIRLI SAHURLAR BİRİCİGİM❤️❤️❤️

 175. ELAMM TESEKKUR EDERIM HAYATIM AYNEN OYLE INTERNETTIM BITMIŞTI O YUZDEN SIZLERDEN UZAK KALDIM BIRTANEMM BIRDE KITAPLARA GOZ ATTIYORUM CANIM BU SEFER COK DERS KITAPLARI VERDILER CANIM BENIM??

 176. BUSECİM HOŞ GELDİN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR HAYAT NASIL GİDİYOR DÜGÜN NE ZAMAN

  NAZIM HAYATIM HEP İYİ OL KOLAY GELSİN ÖNCEKİ SİNAVINDAN NASIL GEÇTİN BU SEFER KAÇ KİTAP VERDİLER ???

 177. ELAMM GECEN SINAVDA 4 DERSE GIRMISTIM O SINAVI GECIRDIM SIMDI 12 KITAP VERDILER BU SEFER COK ZOR OLACAK BANA GORE CANIM

 178. NAZIM HAYATIM SİGARA ÇOK İÇME RAMAZAN AYINDA BIRAKMAYI DÜŞÜNDÜNMÜ

 179. ELAMM HAYATIM VALLAH SIGARAYI BIRAKAMIYORUM CANIM YA AMA AZALTIM DIYE BILIRIM GUZELLIM BENI DUŞUNDUYUN ICIN COK SAGOL BIRTANEM ?

 180. NAZIM HAYATIM TABİKİ SENİ DÜŞÜNÜRÜM SEN BENİM CANIM ARKADAŞIMSIN ❤️❤️❤️HAYIRLI SAHURLAR BİRTANEM

 181. ELAMM SANADA HAYIRLI SAHURLAR HAYATTIM KENDINE COK IYI BAK BIRTANEM SENI SEVIYORUM CANIM ARKADAŞIM ??

 182. Naz ablam iyim sen nasılsın

  Elam çok şükür iyiyim sen nasılsın
  Kuzum düğün Belli değil ama nisan bayramdan hemen sonra☺

 183. ARKADAŞLAR YORUM KISMINI ESKİ HALİNE GETİRDİM. ANCAK SİZE BİLGİ VERMEK ZORUNDAYIM. NUMARALI ŞEKİLDE OLURSA SAYFAYAGİRDİĞİNİZDE SADECE 50 YORUMU YÜKLER VE İNTERNET PAKETİNİZ DAHA AZ GİDER. BAZI ARKADAŞLARIMIZIN İNTERNETİ BİTTİĞİNİ GÖRÜNCE NE YAPABİLİRİM DİYE ÇABALARKEN BÖYLE BİR ÇÖZÜM AKLIMA GELDİ. KULLANIŞLILIK AÇISINDA NUMARALI OLMASI BİRAZ SIKINTI. BU GÜN DEFNEM YAŞAMIŞ MESELA. AMA SİZLERİN BU KONUDA NE DÜŞÜDÜĞÜ DE ÖNEMLİ TABİ NASIL YAPALIM BİR ÖNERİNİZ VAR MI? BENİM AÇIMDAN İKİSİNİ DE OLUR. KARARI SİZ VERİN İLK OY DEFNEMDEN GELDİ O SEVMEDİĞİNİ BEYAN ETTİ.

 184. FILIZIM HAYIRLI SAHURLAR BIRTANEM NASILSINN IYIMISIN CANIM BENIM IYI GECELER TATLI RUYALAR GUZELLIM ??

 185. GUNAYDIN KIZLAR HAYIRLI GUNLER HER KESE.NASILSINK CANPARELERIM OPUYORUM HEPINIZIZ GORSURUZ.

 186. FILIZIM NASILSIN CANIM.CANIM BEN BEYENMISDIM YA KESKE KALSAYDI HEMDE NE GUZEL INTERNET PAKETIMIZ DAHA AZ GIDER AY GUZEL AMA.BEN BEYENDIM FILIZIM.OPUYORUM SENI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu