Kördüğüm

Kördüğüm 325. Bölüm Özeti 27 Haziran Çarşamba Akash Ambika İle Evlenmeyi Kabul Etti

Kördüğüm 27 haziran özeti için en önemli kısım Akash, Meethi’den uzaklaşmak için polisin kızı Ambika ile evlenmeye karar verdi. Gelin kördüğüm 325. bölüm özetinde bu olayları en ince detayına varana kadar anlatmaya çalışalım. 

27 Haziran Çarşamba Kördüğüm 325. Bölüm

Bir önceki bölümde Akash, Meethi kurtulsun ben ömür boyu onun hayatında çıkacağım deyip hem yenin hem de dua etmişti. Bu bölüm genellikle bu yemin üzerine şekillenecek. Hadi kördüğüm 27 haziran özeti vermeye başlayalım.

 

Görevli, Nirbhaya’nın cinayet davasına baktığını söylemesi ile bölüm başlar. Evin etrafında bazı incelemelerde bulunur. Adam kızı Ambika’yı zengin diye Akash ile evlendirip Agarti’yi de bu işten sıyırmak için bir nevi rüşvet vermiş olacak. Görevli memur evin etrafını ve içerisini gezip ne kadar lüks içinde yaşadıklarına bakar. En sonunda da kızım Ambika’nın böyle bir konağı yönetecek evin hanımı olmasını istemiştim der. Maiyya da hemen lafa girip onu prensesler gibi ağırlayacaklarını ve bu konağı istediği gibi yöneteceğini konusunda söz verir. Üst katta ise Akash cüzdanından Meethi’nin resmini çıkartıp bakarken alt katta ise Maiyya’nın anlaştığı Chauhan adlı memuru en iyi şekilde ağırlamaya ve Agarti davasını çıkmaza sokup beraat almasını sağlamak ister.

 

Visnhu da konağa gelip Akash’ı sorar. Maiyya Akash’ın iyi olmadığını söyler. Chauhan hemen lafa girip Akash ile tanışmak istiyorum dese de Maiyya şimdi uygun bir zaman değil. Ben seni ilk fırsatta tanıştıracağım der. Visnhu hemen üst kata Akash’ın yanına gider. Visnhu Akash’ın odasına girmeden Akash cüzdanından çıkarttığı Meethi’nin resmini hemen saklar. Visnhu odaya girip neden telefonlarına cevap vermediğini ve geri dönmediğini sorar. Akash daha konuşmadan Meethi uyandı ve iyileşti. Seni bekliyor. Ona geçmiş olsun demeye gitmeyecek misin? Hayır gitmeyeceğim. Meethi beni yanında istemediğini defalarca söyledi. Visnhu hemen araya girip Damini’nin seni hastaneden kovduğunu öğrendik. Ancak Meethi hep seni sayıklıyor. Akash, ben artık Meethi meselesini geride bıraktım. Geçmişe geri dönmeyeceğim der.

Akash, Ben Meethi’yi Unuttum! Kördüğüm 325. Bölüm Özeti 

Visnhu tabi Akash’ın birden böyle değişim göstermesine inanamaz. Peki o zaman odanda Meethi’nin ne işi var? Neden onun resimlerine bakıyorsun der. Maiyya ise oğlunun gerçekten söz verip vermediğini öğrenmek için dışarıdan Akash ile Visnhu’nun konuşmalarına kulak misaifiri olur. Visnhu sözlerine devam eder. Ne zamandan beri yollarını ayırdın Daha dün konuşmamızda onun için dua ediyor ve onu çok sevdiğini söylüyordun derken Akash araya girip Meethi’yi severdim. Ancak şimdi sevmiyorum. Git ve bu söylediklerimi Meethi’ye de söyle ben onu unuttum. Meethi’nin ailesi için her zaman potansiyel suçluyum. Artık yoruldum deyince kapı gerisinden konuşmaları dinleyen Maiyya, Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin diye sevinir. Visnhu da ikinizin arasındaki aşka bizzat şahidim. Bu aşk sizleri tekrar bir araya getireceğinden adım gibi eminin deyip Akash’ın yanından ayrılır.

 

Hastaneye dönelim. Meethi ne yapıyor. Doktor Kanha ile Meethi’nin yürüme meselesini konuşurlar. Doktor bir gün Meethi ayağa kalkıp yürürse bilin ki o bir mucizedir. Şu an tıp da bu duruma çare yok der. Kanha duydukları karşısında çok üzülür. Biricik kardeşi artık yürüyemeyecek. Doktor, Meethi’nin hastaneden çıkabileceğini bundan sonra Meethi’nin uzun bir rehabilitasyon aşaması olacağını sizlerinde (ailesine) sabırla ve sevgi ile ona destek olmalısınız der. Mukta ile Damini Meethi’nin odasına tekerlikli sandalyeyi alıp içeri girerler. Meethi tekerlekli sandalyeyi görünce morali bozulsa da bu durumu büyük annesi Damini’ye belli etmez ve gülümsemeye devam eder. Damini de çok üzülür. Ichcha kızımın emanetine iyi bakamadım. Onu tekerlekli sandalyeye mahkum bıraktım deyip üzülür. Mukta Damini’ye dik durmasını ve Meethi’ye üzgün olduğunu belli etmemesini ister. Meethi, tekerlekli sandalyeye Mukta’nın yardı ile oturur. Mukta üzülme canım arkadaşım. Çok yakında yürüyeceksin. Yeter ki sen de bu inançta ol şeklinde moral verir.

Büyük Anne Akash Nerede? Kördüğüm 27 Haziran Özeti

Meethi neden hal Akash burada değil der. Visnhu da yakında gelecek deyip olayı geçiştirir. Hastaneden çıkıp Thakur konağına girerler. Visnhu ile Mukta Meethi’yi odasına götürü. Meethi yalnız kalmak istediğini söyler. Mukta tam dışarı çıkarken Akash nerede Mukta! diye sorar. Bu sırada Meethi’nin yanına gelen Damini Akash’ın adını duyunca biraz duraksar. Visnhu bu durumu sana Damini açıklayacak der. Damini içeri girip lafı dolandırır. Meethi ise bir an önce benim sorumu cevaplar mısın büyük anne! Akash nereye gitti der. Damini de onun yüzünden hayatın ve hayatımız mahvoldu. Bu sebeple Akash’ı hayatımızdan ömür boyu çıkmasını söyledim deyince Meethi şok olur.

 

Meethi, Damini’ye neden Akash’a gitmesini söyledin şeklinde sitemkar konuşur. Damini de o her zaman bizlere problem getirdi ve mutsuz etti derken Meet araya girip artık etmiyor. O ailesine benzemiyor. Burada birlikte kaldık. Sende gördün nasıl biri olduğunu deyip yalnız kalmak istediğini Damini’ye söylerken Meet’in gözlerinden yaş gelir. Bundella konağındaki Maiyya da Akash’ın yanına gider ve Meethi için yemin ettin. Onu kendinden uzak tutmanın tek yolu başka biri ile evlenmen der. Akash ise bir başkasının hayatını mahvedemem. Maiyya ise Rabbim senin seveceğin bir kızı karşına çıkaracaktır oğul deyip lafı Chauhan’ın kızı Ambika’ya getirmeye çalışır. Damini de hastanede Meethi’yi vuran Akash olmadığını hatta Meethi Akash’ı korumak için üzerine atlarken yaralandığını öğrenince bir şok da Damini yaşar. Damini suçsuz yere Akash’ın kalbini kırdığı için üzülür ve Meethi’ye artık aranızdaki benim yeminim kalktı kızım. Hemen Akash’ı buraya çağır dese de Meethi bu halde kimseye yük olmayacağım diyerek tepki gösterir.

Akash ile Ambika Tanıştı 27 Haziran Kördüğüm

Maiyya da Akash’a Ambika’nın resmini gösterir. Ambika hakkında Akash’a iyi şeyler anlatıyor. Kültürlü ahlaklı biri gibisinden ana ile oğul konuşur. Akash çok tepkisiz kalır. Akash, morali bozuk bir şekilde uçurumun kenarında ne yapacağını düşünürken hatasını anlayan Damini Akash’ın yanına gider. Akash karşısında Damini’yi görünce oldukça şaşırır. Damini hata yaptığını artık Meethi ile aranızda bulunan yemini kaldırdığını söyler. Akash ise artık ben Meethi’den ömür boyu uzak kalacağım. Rabbim’e Meethi kurtulsun, ben ömür boyu ondan uzak kalacağım diye dua ve yemin ettim. Şimdi bunu desteklemek için annemin bulduğu bir kız ile çok yakında evlenip dünya evine gireceğim deyince Damini ne kadar büyük bir şey yaptığını anlar.

kordugum 325. bolum ozeti (kordugum 27 haziran çarşamba) resim 1

Thakur konağında gidip olayı Meethi dışında herkese anlatır. Damini ben bunu nasıl anlatacağım diye kara kara düşünürken, Akash da Ambika ile telefonla konuşup evlenmek istediğini bizzat kendisinden duymak isteyen Ambika ile konuşur. Maiyya artık düğün için gerekli hazırlıklara başlar. Ambika ile Akash da tanışırlar. Mukta bu işten Akash’ı döndürmek için çabalar.

Kördüğüm 325. Bölüm 27 Haziran Çarşamba Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

294 Yorum

 1. Kizlar ambika yani akasa ewlenjek kiz Ratotin kizi eski karysy war oda gelijek dizi garmagarysyk olyaa we akas nandini atly yeni bir kiza ewleniyoo we bir kizi olyor a mieti bolsa pakistanly birisi ble ewleniyoor cook uzuju bu dizi yaa

 2. ? Sen düştüğün zaman umudunu ?

  ? Kalktığın zaman kişiliğini ?

  ? Kaybetme Allah kalbi kötü ?

  ? Olanı düşürmeyi de kalbi temiz ?

  ? Düştüğü yerden kaldırmayı da ?

  ? İyi bilir merak etme ?

  ?HAYIRLI CUMALAR?

  ?HAYIRLI SABAHLAR ????

  Nasılsın kızlar bu sabah

 3. Nuranaay valla ben melek sabahtan beri hiç durmuyor onunla uğraşıyorum sen nasılsın canım

 4. Iyis melekji iyi yasmissin sen sahyr misin janm ne kadar akylly sen yasyn kac ablam cocugun warmy lutfan tanysdyr kendini bize

 5. Melek senin cocugun ismi melek mi yalnys anlamiyorsam ajaba bende kizimin ismi nuranaay onun ismini kullanyorum ben janm yogsa kojajym isimimi yazdirmiyoo bana kysganyoo beni kojam

 6. Eeeeee meeeleeekjiiim nerede sen alooo hadi bende cikayym kizim agliyooo seretmam lazim byy byy

 7. Evet nuranaay kızımın ismini kullanıyorum ben

  Benim adım Saliha

  Ben 29 yaşım var üç çocuğum var iki oğlan bir kız
  büyük oğlum 11 yaşında küçük oğlum 7 yaşında kızımda 4 buçuk yaşında

  Kızım rahatsız olduğu için şuan hastanede yatıyoruz kaç gündür

 8. Evet çocuk bakmak okadarda kolay deyil

  Ama büyüklerimiz nasıl bussuru çocuk getirmişler

  Ozamankini simdikinin arasında dünya kadar fark var

  Şimdiki çocuklar çok fenalar

  Diyerleri zavallım ne verseler gıkları bile çıkmazdı

  Oyuzden ozamankiler on on iki hep öyle getiriyorlar mış

  Benim amcamın karısı hep anlatırdı

  Derdiki biz diyorduk inşallah çocuk biraz aglasada işlerden kaytırıpta çocukla uğraşsaydık ama yok bir sabah doyuruyorduk birdaha kalkmazdı bazen zorla uyandırıp emzirirdik

  Ya simdikiler

  Ne yapıyorsun doru düzgün beş takka yatmıyor bile on defa kalkarlar

 9. Şimdide sen gittin nuranaay

  Doktor gelip gitse bende biraz yatcam altıdan biri uyanığım

  Gözlerim ağrıyor

  Birde yattım sabaha kadar da kackere de kalktım

 10. Ceren senin hediyeni vermeyi unutmuşum kusuruma bakma canım sana hediyem ????????????????????????????????

  Bu çiçekler ???

 11. KIZLAR❤❤❤ HEPINIZE ❤❤❤GUNAYDINLAR ❤❤❤ HAYIRLI ❤❤❤CUMALAR ❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 12. Aynen oyle melek abala simdiki cocuklar cook fenaa bizdede onki dedelermiz babannemiz anlatardy hep uslu hep akilli cocuklar wardy ee simdise cocuklar 1 gunde 10 defa 15 defa emziryoruz ya bizde uyumansonlar suut artyk yok inmiyoo eee anlarsyn ablam benim 2 ay olan kizim war weli ooo neler neler yasayoruz Allah jumle muslimanlaryn cocuklaryna akil e rahatlik wersin insallah amin MELEK ABLA sen hastanedemisin ya gecmis olsun janm kizine ne oldy Allah sifa wersin janm iyije uykuny al bende alayim uzak gije uyamadi kizim nuranaayym melek benim ismimi aydardim ama kojam duysa kotu olur beni cook ama cok kiskonyoo hatda makgež caldirmiyoo hic kiskanyoo nedenini bilmiyoom ben kojami cook sewiyorum ama anlamiyor beni kiskanyo herkesden

 13. Sanada gunaydın nazım çok şükür melek iyi ama bu sabah çok huzursuzdu çok ağladı

  Şimdi sakin
  Sen nasılsın canım

 14. Evet nuranaay ben 17 sinde evlendim 18 sekizimdede anne oldum

  Hı senin adın damı melek yanlış anlamadıysam canım

  İşte şimdiki çocuklar öyle valla

  Ne yapalım canları sağ olsunlar da onada razıyım

  Keşke kızım böyle hasta olmasaydı şımarıp dursaydı

  Allah hamdolsun buda benim sınavım

  Saol canım amin

  Kızım engelli

  Epilepsi hastası doğuştan beri var

 15. ??Allah’ım Peygamber Efendimiz(S.A.V) her ne güzellik ve hayırları senden istediyse hepsini senden isteriz; Hangi kötülüklerin ve şerlerin fitnesinden sana sığındıysa da biz de sana sığınırız??
  KALPLERİMİZİ YENİ YIKANMIŞ ÇAMAŞIR GİBİ TERTEMİZ EYLE??
  ?HAYIRLI CUMALAR KIZLAR ?DUALARDA BULUŞALIM ??
  ?????????
  ELAM ❤❤❤
  Vavv sitenin arama kısmı açılmış işte şimdi keyfim yerine geldi Teşekkürler FİLİZ ???

 16. Valla bakalım Akash ile Meethi daha Hindistandaki kaç kişiyle evlendikten sonra kavuşacaklar bakalım selamin kavlen??
  Bu Ambika denen ruh hastası Radhotun kızı. Anası manken olucam diye doğurup polis abisine evlatlık vermiş abisinin çocuğu olmadığı için. Ee Radhotun hem eski karısı hem abisi profesyonel psikopat oldukları için Ambıkayı da öyle yetistirmisler. Kötülükler kralicesı diyebiliriz Ambika için. Ben en çok Radhota üzülüyorum diğerleri umurumda değil. Adamın bütün aşık olduğu karılar manyak çıktı. İnsan kendisi güzel olucana bahtı güzel olsun diye boşuna dememisler. Vah Radhotum vah
  ?Benim bu derdim ne yağan yağmurda ne yalancı sonbaharda ne bomboş sokaklarda. Kırılmış herbir yanım kaybolur zamanla saçlarımda gözlerimde sokaklarda sebebi İSYAN AŞKIM
  İçim yanar içim kanar da isyan
  Geriye bir avuç yalan
  Beni bu derde sen attında
  Gittin ya kafam hep duman
  ???Bu Halil Sezai Şarkısı Kördüğüm ekibine gelsin ??

 17. SALİHAM şimdiki çocuklar gerçekten imkan olarak çok sanslıar. Ama mutlu olmayı bilmiyorlar teknolojiye ve sahte aşklara hapsetmişler kendilerini o ayrı. İstediğin kadar şımar istediğini aldır,fikirlerin değer görsün oh ne guzel. Çocuklar okuldayken anneleri çocuğum birazdan gelir diye binbir çeşit yemeğini böğreğini,pastasını,kekini hazırlayıp önüne koyar hatta eliyle yedirir,ödevlerini yapar. Ben böyle bir hayat hiç görmedim mesela. Okuldayken servisten inip koşarak eve yetişmeye çalışırdım annemler akşam tarladan gelmeden çorba yapayım evi toplayıp süpüreyim hiç değilse diye. Bulaşıkları zaten yığar giderlerdi tezgaha yıkayalım diye ödevi yatsıdan sonra yapardık. Bir de pamuk toplama işleri vardı. Aydına ve İzmire 2 ay yatılı pamuk toplamaya giderlerdi babaannemin yaninda kalırdık o da etmediğini bırakmazdı. Bir de bizde çocukları küçükken tarlaya götürüp ağaca iple bağlarlardı iple kaçmasın diye gıkımız çıkmazdı sessizce oynardık bir köşede. Şimdiki çocuklar ben çocuk diyemiyorum kusuruma bakılmasın bildiğin Canavarlar hepsi ??ne durdan anlıyorlar ne hurdan. Ne istekleri bitiyor ne şikayetleri. Tabiki şimdi kimse çocuk yapmıyor o yüzden eskiden 15,20 Allah ne verdiyse yap??

 18. Valla aynen öyle

  Halende memnun ettiremiyorsun onları

  İşte defnem zaman değişmiş çocuklar nasıl deyismesin

  İnsanlar bile değişmiş

  Yani çocuklarda suç bulmamak lazım

  Devir öyle

  Eskiden bir çeşit yapardı annem biz balder yerdik

  Ama şimdi çocuklara yemek beyendiremiyoruz özellikle kendi çocuklarımı söylüyorum

  Onların isteğine yemek yapıyorum valla zavallı esimde ne koysam önune adam bu nedir demez yer

 19. Aynen SALİHAM aynen aslında devir değişmedi insanların fikri ve eğitimi değişti birbirlerinden gördüklerini yapıyorlar. Eski devirdeki muameleyi şimdi yapsan yine aynı çocuklar olur. Seninle hickimse ilgilenmezse kime şımarıklık yapacaksın. Bizde öyle çeşit görmedik bulgur tarhana yoğurt ekmek tatlısı bazen işte aynı şeyleri yedik durduk ?? şu anki devirde çocuk yetiştirmek çok zor hem ahlâken hem maddi olarak .. Allah sabır versin cümlemize

 20. Herkese günaydin ?
  Nasilsiniz ???
  Ben iyiyim ???
  Kizlar şu an kördüğüm izliyorum.
  Valla sinir oldum . Şu Akashi soymaya çalişan kiz Meethi ile dalga geçti . Meethi ne salak bir kiz . Çizgi çiziyor kendisi geçiyor. Birde sürekli Akasha benden uzak aramizda bağ yok diyip duruyor ama kendisi Akashin peşinde . Yanina geliyor sonra benim peşimi birak diyip çikip gidiyor . Acaba Akasin değilde kendisinin onun peşinde olduğunun farkindami . HAYRET ?
  Meethi çok salaksin . Salak ötesi salaksin canim ? Ne yalan söylicem Ichchayi özledim ?

 21. Yarin AH KALBIM var . Sabirsizlaniyorum özledim diziyi. Disha çok tatli bir kiz. Ama oda Mehralarin evinde yaşamaya başlayinca eminim salak olur . Şu an çok cesur ama sonradan Alianin her söylediği şeye alinip ağliyip duruyor.
  ??????????????

 22. SEV YETER başliyacak birazdan. Çok heyecanliyim . Ev sevdiğim dizi şu an Kanal 7 – nin yayinladiği dizilerden ???
  Şu körduğüm hemen bitsede başlasa artik SEV YETER . Başlasada bende keyifle izlesem hazirlik yapdim başlamadan . Atiştirmalik ve içecek bir şeyler ile bekliyorum ???

 23. DEFOŞ ben duydumki Radhotun ilk karisi intikam için geri dönüyor. Kadinin kendisi terk etmiş Radhotu manken olucam diye acaba neyin intikamini aliyor. Çok merak etdim ⊙▽⊙
  Bir bildiğin varmi bu konuda ?
  Cevabini bekliyorum ( ͡o ͜ ͡o)

 24. Hoş manyam ben burdayım canım sana iyi seyirler ben dün akşam izledim

  Sev yeteri
  Bende çok beğendim guzledi

  Ay ama bugünkü bölümde çocuk nişanı atıyor

  Ay nedense hep böyle oluyor

 25. ??? EY ALLAHIN KULLARI RABBİNİZDEN ÇOKÇA AF DİLEYİN ÇOKÇA TÖVBE EDİN YALNIZ TOVBENİZ KABUL OLMASI İÇİN ÖNCE NAMAZ BORCUNDAN VE KUL HAKKINDAN TEMİZLENİN ???
  ⭐ CUMANIZ MUBAREK OLSUN ⭐
  Kızlar basılsınız iyi misiniz?

 26. Herşey aynı SALİHAM
  MANYOŞ Mavlıka ilk hamile kaldığında çocuğu hemen aldırmak istemiş ama Radhotun tek hayali baba olmak olduğu için izin vermemiş çocuğu aldırmasına. Mavlıka hamile olduğu için kendisine gelen önemli bir ajansın teklifini reddetmek zorunda kalmış ve Radhota kinlenmis. Şöhret budalasıymıs yani Manyoş. Sonra abisiyle plan yapıp kendini ölü göstermiş ve çocuğu abisine vermiş.. Aslında Radhotun intikam alması lazım. Karı manyak anacım. Hintlilere intikam bahanesi çok. Hapşurdugunda çok yaşa demedıyse dur ben şundan intikam alayım diyorlar ???????? manyak HİNTLİLER

 27. RÜYAM sağ ol canım benim?
  Tatlı Belayı izlemiştim daha önce biraz ama çok severek değil
  Slokh zaten Astaya hatırkadığım kadarıyla çok eziyet etmedi ama o kel babası tam sinsi şeytandı aşağlık bi adamdı ??

 28. günaydın herkese nasılsınız?

  benim net hiç yok giremiyorum
  bugun kuzenim bize geldi girdim girmeyeli ne sey olmus bu ambita kim yaaa
  DEFNE ABLAM nasılsın?
  neler yapıyorsun nasılsını?
  ZÜLEYHA abla nasılsın
  ve herkes nasılsınız?
  cümleten HAYIRLI CUMLALAR
  ALLAH dualarınızı kabul etsin inşallah
  MANYACIM ben geldim nerdsin ?
  fazla vaktim gel cnm
  FRH..

 29. DEFNEM şuan magazin programı izliyorum senin Burakınla ilgili bi haber var kendisini oturduğu mahalle halkı şikayet etmiş ?
  Şimdi Burakın 8-10 tane lüks arabası var mış ve onları oturduğu sitenin önüne diziyornuş ve o yüzden mahalle halkı park yeri bulamıyormuş???
  Burakta şimdi birkaç arabasını satmaya karar vermiş eee satsın tabi mahalle halkına da yazık ?

 30. ANONIMM burdayimm kimsin senn ?
  SALIHA ABLA sağol ben dün akşam izleyemedim. Atsin zaten nişani atsinda Raman & Ishita kavuşsun hayalim bu ??
  Pratik yani nişani atan çocuk TATLI BELA dizisinde Jyotinin ilk kocasi Abhayi canlandirmişti çok kötü bir karakterdi . Birde itici tipi var bence . Ishita ile yakişmiyorlar . Ishitayi hak etmiyor Pratik . Ishita çok tatli bir kiz ??
  INCEM hoşgeldin ☺☺☺
  DEFOŞ sağol anlatdiğin için . Güldürdin beni valla haklisin öyle bir şey olsa bile hemen koyulurlar intikama ???
  FERAHCIM geldim canim . Naber nasilsin gözlerin nasil ??

 31. Hım olabilir İNCE KIZ ayıptır söylemesi Burakcım paraya para demiyor hangi ismi kullanıyor bilmiyorum ??Fahrıyeye yaranıcam diye almıştır 5,10 tane hediye satsın tabi onca arabanın vergisine gürültüsüne yazık??
  ????
  Sağol FERAH seni sormalı canım sana anlatacak değişik birseyim yok herşey aynı..

 32. DEFNE ABLA BENDE aynı değişen bişey yok evde sıfır net moral sıfır gözlerim iyice kızarmıştı doktora gittim net hoş zaten ayok diyor kesinlikle zaten tv bakerkende gözüm ağrımaya başladı annem kızıyor yaz tatilinde gözlerini dinlendirdiye net almama izin vermiceğini söyledi
  bilmiyorum ama galiba haklı biraz iyileşip sonra gelsem daha iyi olur
  lutfen dua edin cidden cok agrıyor tv falan nete bakınca daha cok agrıyor algılayamıyorum bazen yazılar
  herseyden mahrıum kaldım nette bişi takip edmiyorum sadece tv de 1
  2 dizi hepsi bu
  MANYACIM SAOL CANIM SEN NASILSIN ?
  evet bende ksam sev yeteri izledim jiyotinin kocası oldugunu anladım birde
  şu ramanın kızı ruhiye bakan bi yesişl elbiseli kız vardı oda tatlı beladaki socal
  slokun gercek karısı olan
  onu fark ettin mi dziyi begendin mi ben sevdim
  kore dizisni izledin mi?
  FRH
  onceden annem evde olmuyordu şimdi evde olcak kacak bile gelemicem gibi :(

 33. manyacım ragmur sahnesini gördün mü raman ve ishitanın ya kızda adamın işlerine çok karısıyor amasevdim
  raman cok sert ruhsuz şimdilik hiç yumsamıyor kızı umursamıyor bakalım
  ramanın annesi toşi alem kadın
  bu arada bişeyi fark ettim bu mihir ne cabuk miliden vzgecti milide dunden razı güya aşıklarlardı hemen unuttular bkıyorumda
  ramanın eekek kardeşiyle sevgili olursa hiç şaaşmam
  ishitanın annesini pek sevmedim babasınıda ne tuaflar
  frh..

 34. Here DEFNEM valla şanslı senin Burak RABBİM vermiş de vermiş bir güzel eş vermiş ooh miiis?
  Makyajsız bayan sanatçıları gösterdiker valla içlerinde en güzeli Fahriye diğerleri zaten makyajsız çirkin mi çirkin???
  MANYAM Hoşbukdum ?
  Naber seyrediyor musun Rkanı?

 35. İtaatkar ve mütevazi olanları cennetle müjdele. Bunlar o kimselerdirki ALLAH’ın ismi zikredilince kalpleri titrer.

  ?? Hac 34/35 ayet ??

  ????

  ALLAH’ın ismi zikredilince yüreği titreyen kullardam olabilme dileğiyle. Hatun kişilerim. Nasılsınız sabah bir video izledim çok etkilendim sizind izlemenizi istiyorum. Googleye ALİ YILDIRIM HOCA diye girin bir yaşlı dede bir cenazede şahit olduğu olayı anlatıyor ??? ALLAHIM SEN YARDIM ET BİZ GÜNAHKAR KULLARA

 36. Örtüyü hafife alanın sonu diye lütfen isleyin 2 dakikalık video zaten ???? İSLAM DİNİ KILDAN İNCE KILIÇTAN KESKİNDİR DİYE boşuna dememişler

 37. Ee defnejim iymisin way Radot kizi ambika koti bolup cykyami aksla ewleniyormy a miti ne yapiyor defne lutfan anlat yine cook sewiyorum bu diziyi

 38. FERAHCIM bende iyiyim ☺☺
  Evet reklamda fark etdim onun TATLI BELADAKI kiz olduğunu . Ama akşam izliyemedim . Şu an izliyorum . SHLOOK onunla boşandi diye duydum ama emin değilim hiç araştirmadim ??
  Diziye BAYILDIM çok harika özellikle oyuncularini çok sevdim . KORE DIZISINE hiç bakmadim bir tek reklamdan denk gelerse tabi ???
  O sahneyi herkes övüp duruyor çok harika bir dansdi diye ama izlemedim daha , çok merak etdim ama o sahneyi ???
  Ben dizideki tüm karakterleri sevdim . Ishitanin anne babasi ve Mihir hariç onlari sevmedim.
  Haha evet TOSHI çok alem bir kadin çokda komik ???
  Köpeği mutusvamiyi bile sevdim .
  INCEM valla ne yalan söylim . Ben SEV YETER izliyorum . O bittikden sonra R.K izliyorum . Zaten şu an yayinlanan bölümleri pek sevmiyorum ne intikam var ne aşk ???
  Senden naber ayarladinmi kanali. Izliyormusun SULTANI ??
  Şu an SEV YETERDE çalan şarkiyi çok seviyorum . FILIZIM LÜTFEM YARDIMCI OL ŞARKININ ISMINI BULMAMA ???

 39. NURDANIM canım benim ALLAH senden razı olsun bu izlediğin videoyu bizlerle paylaştığın için
  Şuan göz yaşları içinde yazıyorum bu yorumu çok duygulandım içim yanıyor????
  Ben kendim baş örtüsü kullanıyorum ama çok yakınlarım çok candan swvdiğijlerim var başları açık onlar için dua ediyorum sürekli Rabbim İnşallah onlarında örtünmesini nasip etsin diye

 40. manya canım MANYA burdasın fazla vaktim yok benim .net buketin :(
  kızlar yeni yaz dizileri fragmanları gördüm şuan bakıyorum meleklerin aşkı 5 temmuzda başlıyormuş
  darısı başına dizisi birde baklaım nasıl olacak
  FRH

 41. kız frh sen şu ranveer singh ci frh misin ?
  kız ne buluyorsun o adamda neresini begendin bu hayranlık ne canım? yazılarını görmüştüm
  ş..

 42. DEFNE ABLA trt 1 de temmuz ayındadizi baslaıyormuş şimdi gördüm fazilet h kı disindeki sinan kişisi basrolde

  ş… kimsin tanımıyorum evet ben oyum ama ben onun tipiyle degil oyunculuguyla ilgileniyorum tarzını seviyorum iyi oyuncu hayat msjları güzel kötüyüde iiiyide güzel oynuyor illaki tipine hayran olunmaz ki adamın ya FRH

 43. ŞEYME evet o Ranveerci FERAH ☺
  Sen beğenmemişsin sanirim RANVEERI ama FERAH onun hayrani zevk meselesi canim . Bende seviyorum RANVEERI diğer ünlülerden çok farkli buluyorum onu . Farklida zaten ?
  FILIZIM GEREK YOK CANIM UĞRAŞMA BULDUM BEN ŞARKIYI ??

 44. MANYACIM evet bende sev yeteri sevdim zaten tek onu izliyorum akşamları birdecumartersi
  ah kalbimi izlerim
  evet slok kızla evli resmen boşanmamışlar ama boşanma asamasına gelmişler araları iyi degildi en son aama bosanmıcaz diyorlardı ne oldu bende bilmiyorum
  evt bendeaynen mihir ishitanın annesi babsını sevmedim
  yawru köpek alemdi toşinin kuru temizlemeye göndereceği giysilere çişini yaptı:)
  toşi cok komik evet o bikızı varya bebekli ay ne iri kızöyle demi manya
  ben miliyideo kadar şy yapmadım
  MANYACIMÇALAN sarkıları biliyoran yazsana bana ?
  FRH

 45. Evet İNCE Burak çok şanslı. Hem eşsiz güzel yüzü hem de sınırsız serveti eşi maşaallah. Genç nesil estetisyenlerin önünde kuyruk olmuş lütfen doktor bey beni Buraka benzetın?O öyle olmuyor canım ya Allah vergisi melesf? maşallah sübhanallah diyim
  ???
  NURDANIM internetim yok size bile idareli yazıyorum. Ama başörtüsünü birçok insanin oyuncak yaptığı doğru. Şu esarbımın markasını sergilenenler ARMİNE,ALVİNA gibi deve hörgücü gibi topuz yapanlar,saçını örtüp dapdaracık giyenler dini ve zengin bir aileye gelin gidecekse kapananlar,sonra ziyadesiyle açınanlar daha neler neler ??? gerçekten Allah için kapananlara da gölge düşürüyorlar. Kapalı herkesten suphenır olduk. Erkeklerin dıkkatını de en çok kapalılar çeker oldu.
  Allah yardım eylesin
  ???
  Nuranay Ambikanın kötülüklerini Radhot ortaya çıkarıyor ve Meethi yi idam olmaktan kurtarıyor. Yok Ambıkayla hiçbir zaman evlenmıyor Akash detaylarını bilmiyorum
  ???
  Dinlen tabi Ferah annen haklı. İnternete girmemek dünyanın sonu değil ya.. şifalar dilerim

 46. oo MANYA CANIM ELİNE SAGLIK aynen bende farklı buluyorum hatta az once videosunu izledim benim hikayem isimli güzel seyler söylüyordu
  tip ten cok karakterde onemli o çok iyi oyuncu
  eglenceli kafya bişey takmıyor baslarının sözünü sallamıyor bildiği gibi yaşıyor
  değişik giyiniyor bazen kim ne der demiyor
  insanlara davranısı çok hoş
  20li yaslarda bir genc adam koluna ranveer yazdırmış görünce ona sarıldı tesekkur eeti hayranının elini öptu ben bile şasırdım normalde havalı olurlar ama o ranveer farkı olsun
  şu kanal 7 bir filmini yayınlasa ne güzel olur lootera romantik halkımız izler bence EVET OYE İSTE ş.. hanım:)
  biizm tercihimiz
  FRH

 47. SEV YETER beklerken . SIL BAŞTAN dizisinin reklamini izledim bir kiz var kisa saçli karşisindaki adama diyorduki ” söylesene ölmüş olan ilk sevgiline falanmi benziyorum ” bu sözi beni çok güldürdi ???
  Onlarin hepsi erkek kadin bir birlerine benziyorlar . A bu kiz soruyor sevgilinemi benziyorum diye . Ay canim tabiki benziyorsun . Hatda bizim ülkede bir fikra var . Korelilerde iki sevgili ayrilsa bir birlerini unutma şanslari yok çünki baktiğin her yerde onu göreceksin . Insanlar bir birlerini bu kadar çok benziyorlar . Birde makyaj yapmiyorlar . Yapmasinlar zaten hiç yakişmaz onlara . Gözleri zaten küçücük birde göz makyaji yaparlarsa eminim gözleri görünmez hale gelirler ???
  FERAHCIM ben yayinlanan tüm HINT DIZILERINI izledim , izliyorum ve izleyeceğim ??
  Iyi boşanmasinlar yakişiyorlar ikiside . Çokda tatlilar ??
  Tam olarak hangi şarkiyi merak ediyorsun canim ☺ Ben sadece bir şarkiyi buldum biraz önce çalan hani adamlar ISHITAYI rahatsiz etdi RAMAN elini tutdu. Sonra yağmurun altinda durdular taksi bulana kadar o sirada çalan şarkiyi buldum ben ??
  MIHIKA , TRISHNA , ANJALIYI seslendiren kişinin sesini beğenmedim ???

 48. DEFNE cim senin yorumlarını cok begeniyorum resmen insana tercüman oluyorsun kutluyorum canım seni ..
  tamam kızlar anladım sizi zevk ve tercih meselesi evet ben sevmiyorum hiç hoş degil benim için :)
  ama tercih haklısınız
  defne buragamı benzemek istiyorlar mış vay aksam inna ile sampuan reklamını izledim bu reklam
  pazardan sonra gideceğim defne tatile çok şükür
  ev curcuna öyle kafa dinleycegim babannemin yanında onlar deniz kanerı yazlık bi yerdeler hiç olmasa burdan iii dedim karar verdim paartesi yolcuyum
  ş.

 49. FERAHCIM aynen katiliyorum . Ranveer çok farkli . Diğer ünlüler gibi havali değil . Ister zengin ister fakir tüm insanlar onun gözünde ayni . Herkese karşi çok nazik . Tarzida fena değil . Kendisine yakişiyor giydikleri . Oyunculuğuda çok iyi . Seviyorum bende onu ama fani olduğum kişi ADITYA ROY KAPOOR VE SIDHARTH MALHOTRA . ARJUN KAPOORDA ÇOK YAKIŞIKLI VE TATLI ONUDA SEVIYORUM ???

 50. Kizlar MURLI SHARMAYI taniyormusunuz , çoğu zaman RAM CHARAN TEJ VE ALLU ARJUN ile beraber TAMIL filmlerinde polis rölünde oynuyor . SEV YETER dizide MIHIR ona çok benziyor oğlumu acaba merak atdim . Sizde benzetiyormusunuz onlari ?
  Yada daha tanimiyorsunuzdur siz MURLI SHARMAYI ???

 51. MANYACIM :) Evt haklısın kore dizisini 2 bölüm baktım dünde biraz gördüm ama begenmedim acıkcası sev yeteri sevdim korelilerin hepsi aynı gibi erkeklerinin tarzıda kız gibi öyle hiç hoş degil bencede
  bende hep şey derdim bunlarda bir çocuk kaybolsa kayıp arama programına katılsalar tv de 100lerce telefon gelir heralde bu cocugu gördük diye hepsi aynı gibi geliyor evet banada canım :)
  yagmur sahnesini izlemişsin?
  MANYACIM sarkının tam adı nedir ?
  birde zaten şimdilik dizide 2şarkı caldı zaten canım
  RANVER evet benim içinefsane son imajını gördüm az once yakışmış
  oyunculugu zaten harika kötü rolu herkes oyanmayamaz o hem jon oynuyor hemde kötü rolude ii canlandırıyor resmen yaşıyor karekteri
  aditya ve sidarth ikisinide biliyorum izledim canım evet onlarıda izlerim
  arjun kaporr komik adam
  ve bence ranverle güzel bitirim ikili gibiler
  her yerde baraberler iyi arkadaslar sonam kapoor dugun videoları izledim arjun ranveer çok tatlı komiklerdi gercekte iyi dostar
  yeniden beraber film yapmalılar çok tutuluyor
  gunday gibi değilmi
  manyacım FRH

 52. Oylemi Manyam hepsini izledinmi dizileri a kordugum dizi finala cenli bilyomudin Manyajym aydarmisin cok heyjanlanyorum ben

 53. Oylemi Manyam hepsini izledinmi dizileri a kordugum dizi finala cenli bilyomudin Manyajym aydarmisin cok heyjanlanyorum ben lutfan janm

 54. murli sharma 45 yaşında bir oyuncu manyacım
  mihirin onun oglu oldugunu zannetmiyorum canım

  FRH

 55. MANYAM tatlım TVT ayarladım ama nasıl seyredeceğim Sultanımı hiç bilmiyorum
  Y Bahar senaryosu gerçekten insanın psikolojisini bozuyor Sultan olmazsa onu bu kadar çok swvmesem hiç seyretmeyi düşunmeyeceğim??
  Diğerlerini ekranda buzlandırıp sadece Sultanımı seyretmek istiyorum ??
  Sultanım daha gelmez bu akşam gelecek İnşallah
  Dün akşam bölümün sonuna doğru giriş yapar diye iki de bir kontrol ettim ama Rka ve Madunun sarhoş sahnesi o kadar uzun sürdü ki bölüm yarısı iki kendini bilmez halde sarhoş yayınlandı???
  Madu salağının bi tek sarhoşluğu eksikti o da oldu tam oldu??

 56. manyacım sev yeterdeki mihir gercek adı Raj Singh Arora o oyuncuyla hiç akraba değil kendisi 1984 doğumluymuş canım
  FRH

 57. DEFNEM canım o söylediğin tarzda örtünen bayanları ben de tasfip etmiyorum ama Nurdanımın söylediği videoda hiç örtünmeyen bi bayandan bahsediliyor
  Ayy Buraka benzemek için estetik mi oluyorlarmış daha neler?? Çok şaşırdım ne insanlar var tamam beğenşrsin kendine idöl seçersin de bu ne??
  Ben bepenmiyorum Burakı yani onu da Allah yaratmış zevk meselesi tabi ama hiç öyle aşırı yakışıklı bulmuyorum doğrusu hatta Fahriye onunla evlenince nasıl evlendi ki onunla demiltim Fahriye çok güzel kadın nesela?

 58. MANYACIM cıkmak zorundayım ben malum fzlakalamam birde kızın netini harcamayım insallah daha iii olursam glirim
  DEFNE ABLA senin duan geciyor lutfen dua et olur mu seni seviyorum
  MANYACIM sende dua et şu gözlerim iyileşşsin ki aranıza donebileyim
  annem kızıyor haklı dinlendirmeliyim kendimi
  yine görüşürüz insallah
  ZÜLEYHA ABLAM yok ama onu unutmuyacağımm züleyha abla görüşmek dilegiye
  gül çicek abla hiç görmedim bugun ve eski sayfalara göz attım ozetler insallah iyidir
  herkse iyi sohbetler iiii gunler ve HAYIRLI CUMALAR HOŞÇKALIN

 59. FERAHCIM aynen ben sadece reklamlarda izledim ama sevmedim birde karma karişik bir dizi .
  Tarzlarini bende sevmedim birde kisa saçli kiz sürekli bağirip duruyor . Açikcasi hiç sevmedim diziyi ??
  Yok canim yağmur sahnesini izlemedim daha ??
  Şarkinin adi IK KUDI JE VASADI.
  Ranveeri kötü rölde görmedim daha . Ama oyuncuysa her kes oynar bence kötü rölü . FERAHCIM RANVEER , ARJUN VE SONAM KUZENLER CANIM ? evet yapsalar izlenir filmleri oyuncular başarili ???
  NURANAY izledim derken TATLI BELA , BIR GARIP AŞK , YALANCI BAHAR , IKI YABANCI dizilerinden bahsetdim . Izliyorum derken KÖRDÜĞÜM , AH KALBIMDEN bahsetdim . Izleyeceğim derken SEV YETER VE BUNDAN SONRAKI YAYINLANACAK OLAN HINT DIZILERINDEN bahsetdim . KÖRDÜĞIMIN finali izlemedim ama db sitesinden okumuştum oradan bak merak ediyorsan ☺☺
  INCEM SULTANIN başka dizileride var onlari izle istersen . Hem R.K ve MADHUBALADA yok . Rahat rahat izlersin canim ??

 60. KIZLAR Afrikalı kız eski sevgilisinin düğününü basmış hemde gelinlik giyip öyle gitmiş adama zorla onu alma beni al demiş yani ve damatta kovmuş onu oradan????
  Galiba Hint kızları gibi Afrikalı kızlarda gurursuz yahu adam evleniyor niye zorla yamanmaya çalışıyorsun e be akılsız kıız??

 61. FERAHCIM MIHIRIN gerçek ismini ve doğum yilini filan biliyorum ama onunla akraba baği varmi diye merak etdim sadece . Amcasida olabilir bence yada sadece benziyorlar ??
  Tamam canim dua ederim senin için hemen iyileşirsin inşallah dönüşini bekliyor olucam ve seni çok seviyorum ??

 62. İNCE HATUNUM ben çok küçükken dinimi öğrenmeye başlayınca kapandım. Şuan bile bir tek öarka baş örtüm yok almamda. Uygun olmadığı için tabikide benim tercihim. Ama ALLAHIN DİNİNİ HOR GÖRMÜŞ O KADIN. Böylede RABBİM aşikat eylemiş. O dedenin hocası ÖMER NASUHİ BİLMEN miş o olayı anlatınca bütün sohbetlerinde anlat demiş. O hoca diyorki bu olayın gerçekleştiği dönemde başları açık kadınlar HRİSTİYAN lardı. Birde elit kesimlerde vardı tek tük. ☹️☹️☹️ Çok etkilendim. RABBİM BİR MUCİZE GÖSTERMİŞ

 63. Tamam Ferah Allah’a emanet ol
  ???
  Yani İNCE BURAK dünyanın tescolledıgı bır aktör sonuçta Kıvancla birlikte. Tamam Zevk meselesi de öyle de aaa bu kadın bununla nasıl evlenmiş diyecek biri de değil yani Fahriye kendi estetıklerı ve kaprisleriyle Burakın onu kabul ettiğine dua etsin bir Adriana Lima değil sonuçta. ???
  Evet kendisine benzemek isteyen çok ama dünyada bir tane malesef..
  İnna ile yeni reklamı yıkılıyor??
  Ay Afrikalı kıza sormak lazim evlenmeye vadiyle birşey yapmamıştır umarım kıza yoksa niye nikahı bassın.

 64. defne bende bi yerde okumuştum. bi kız adamı silah zoruyla kacırmış evlenmiş ama neredeydi unuttum cunku epey oldu canım öyle seylerde var defnecim ş.

 65. manya sen ve arkadssın anladığım kadarıyla hint aşıgısınız canım ben kore dizisini de cok izledim yıllarca ama tabi secici olmak lazım tarihi dizilerinide begenirim evet aynı gibiler ama bence onlarda güzel ş….

 66. Benim yorumlarımı ve zevkimi beğenen kim Şeyma mı ??
  Şeymacım teşekkür ederim Burakın İnna ile olan reklamını izledim tabi ??Fahriye az kriz yaratmamıştı İnna Burak için:Uğruna ölünebilecek bir erkek dediğinde?servet aldı o reklamdan Slovenya gezisini izledin mı Burakın Hollywood aktorlerındem daha çok ilgi görmüş? ee Seymacım ayıptır söylemesi ben güzelden anlarım zevkli insanımdır ??? bunu herkes söyler ve sevgilisini sorar bana fikirlerimi
  Ben Burakı ilk gördüğümde bu çocuk olacak Dünya 1.si dedim ve o oldu. Çok ışıltılı bir enerjisi vardı büyüledim adeta. Şimdi dünyanın en çok aranılan ve beğenilip arzu edilen 10 ASYALI ERKEĞİN ARASINDA??

 67. evet canım seninle yakışlılık konusunda aynı
  yorumların bize hep tercüman biz yazamasakta sen yazıyorsun :) evet ben seyma
  defne şu rathot ya baksana yukardaki video kısmındaki tanıtım hemen üste mavi ceket gözlük adam karizma tarzını begeniyorum biliyorum sende begeniyorsun
  ş….

 68. ?? zevk meselesi GAMZELİM ama çok beyefendi bir kişilik Burak hiç saçma haberlerine şahit olmadık çocuğun ALLAH SAHİBİNE BAĞİŞLASIN. ?? Fahriyede bşr okadar şımarık ??

 69. NURDANIM ayben RABBİM bir mucize göstermiş orada herkese ibret olsun diye
  Bende çok etkilendim Nurdanım etkilenmemek elde değil RABBİM HEPİMİZİ AZAPTAN KORUSUN
  MANYAM aynen canım bende öyle istiyorum Sultanımı Madusuz ve Rkasız seyretmek ama keşke Avinin diğer dizilerini tv de verseler çünkü tvde izlemek güzel hem internette Türkçe çevri yok ama baktım artık tahammül edemiyorum iyice sinirlerim gerilip sağılım psikolojim bozulmasın diye seyretmek YBaharı?

 70. kız defne burak zaten öyle şu yabancı kızlar tarkana bile ısırdığın elma olayım yazmışlar daha az evvl okudum yabancılar bize hayran biz niye hayran ollaım ya dedmi bence oyuncularım basarılı yakışıklı bencede
  kızların yorumunu okuyunca defnecim baktim şimdi temmuz ayında yazlık dizi patlamsı olacak evet
  şeyma .
  senin yorumlarını merak ediyorum yeni dizilerle oyuncularla ilgili :) bayan realist yorumcu :)

 71. bugun izlemeleliyim kördüğümü sende izle defne rathore hapisten cıkıyor tam karizma :)
  şe..

 72. FERAHCIM şimdi bir baktim araştirdim AVINESH VE SHALMALEE 2017 senesinde BOŞANMIŞLAR ve Shalmalee instagramdan Avineşle olan tüm fotolarini silmiş ??
  Şeyme diyorum ya zevk meselesi canim ??

 73. Pardon ŞEYMA ?
  Evet INCEM Avinin başröl oynadiği dizi verilse izlenir . Ben Drashtinin Silsila dizisinide vermelerini çok istiyorum . Avi ve Drashti şöyle güzel bir dizide baş röl oynasalar yakişirlarmi sence ? Bence yakişirlar . Onlarin kesinlikle birlikte bir dizileri olmali ve o diziyi Kanal 7 yayinlamali . Hem olmasi lazim çoğu dizide 1 kiz 2 erkek oluyor tipki Y.B daki gibi . Kiz o dizideki ikinci erkek ile başka bir dizide oynuyor . Drashtinin Geet dizisinde olduğu gibi . Bence Drashti Avi ile başröl oynamali . Silsila dizisinden sonra ??

 74. manya canım haklısın zevk meselesi amabende kore seiviyorum tabi hint izliyorum sev yeteri begendim ben mesela manyacım bakıyorum kore dizisinede bakıyorum zaten o bitiyor sev yeter baslıyor
  bak mesala ramanın kardeşi erkek olan aly goni keşmirli hindistan müslüman oyuncu onu begeniyorum

 75. NURDANIM senin şu kaş kaldıran emojini yerim ben ya çok tatlı beni bir gülme alıyor görünce ??Burakı senin de çok beğendiğini biliyorum. Evet beyfendi. Ramazan oruçlarını da hep tutmuş herzaman kı gibi. Burakcım ne Putperset yabancı aktörlere ne yeni nesil aklı 5 karış havada şımarık aktörlere benzer bambaşkadır yani ;)
  ???
  Teşekkür ederim Şeymacım. Realist bir insan olduğum doğrudur evrensel genel geçer yorumlar yapıyorum burada. Kocam da olsa gerçekleri söylerim ;) kız bazen köşe yazarlarını okuyorum benim burada yazdığım yorumlarla aynı ;)

 76. defnecim burak öyle evet insallah mutlu olur
  ülkemizi güzel temsil eder haklısın tabikide putperest aktorlerle kıyas bile edilemez huy tip inanç asla zaten o bi dene dimi
  ş..
  senin yorumlarınla yorumlrımız uyusuzyor canım bazen benim yazamadığımı cesurca yazıyorsun bayılıyorum :)

 77. Bu arada Shlok yani Avinash Sacdev karısından 2017 Temmuz ayrıldı duymayanlara duyrulur boşandılar hatta yeni bir sevgili bile yapmış Shlok ;)
  Evet ya Drashtı Vivi yeni dizi cekseler keşke şöyle romantik komedi olsun ??

 78. Offg kaçtane yorumum gitti yine boşa ?
  DEFNEM canım zevk meselesi eminim Burakı beğenker kadar benmeyenler de vardır benim gibi
  Ben mesela basşt bir kız olmama rağmen onunla evlenmek istemezdim??

 79. DEFNEM NURDANININ dediği gibi kendisi beyefendi bir kişiliğe sahip şuana kadar hiç bir çirkin bir haber duynadaım hakkında ama herkes onu beğenecek diye bir şey yok zevk meselesi birde putperest aktörler kaf atıyorsunda onlar outperestliğin dışında çok iyi insanlar mesela Avi çok iyi bir insan müslüman bşr kuz 8 yalında ırzına geçildi diye protesto etti ben Burakı hiç görmedim böyle bir eylemde

 80. MANYAM ayben süper olurdu Avi Drasti birlikte dizi çekseler ikisi çok iyi anlaşıyorlar kamera arkasında müthiş eğlenceli videoları var yalnız boy pos olarak uyumlu değiller moğu sahnede Drasinin ayakları altına tabure koymuşlar ???
  Birde Drasthi eşinden boşanmış diye bir haber dolaşıyor sosyal medyada doğru mu acaba senin bilgin var mı?

 81. Herkese hayırlı cumalar dilerim güzel bir cuma günü sizinle olsun ❤️❤️??❣️❣️??

 82. İncem hadi gözün aydın olsun Sultan diziye girecek sonunda dizinin ?? sanırım 90. Bölüme kadar var benimde en sevdiğim bölümler dünde güzeldi ya Rk nasıl pişman oldu içim acıdı adama ağlıyordu resmen ??

 83. İNCEMDE BENİM GİBİ SULTAN HAYRANİ KİME SULTAN DESEM RK DERLER SUSARLAR ???? saygın sonsuz aaa AY ÇOK SEVİNDİM ŞU AN SULTAN DİZİYE GİRECEK DİYE

  İnCEM DE MUTLU OLMUŞTUR ŞU AN

 84. Burak Özçivit dünya hayran resmen ya hatta yabancı bir ünlü kadın takibe almıştı haberde görmüştüm önceden Fahriye çatlamış sinirinden ?? kadın hemen takibi bırakmış artık ne dediyse ?? ee haklı ama bu devirde Burak gibi koca bulunmuyor belki Fahriyede ne şans varmış ya kimlerden hayır dua aldıysa artık ??

 85. ZÜLEYHAM
  HELİMİM
  Hoşgeldiniz?
  ZÜLEYHAM evet bu akşam giriş yapar Sultanım aslanım artık?
  Kııız sen kanma Rkaya o sarhoş olduğu için ne yaptığını bilmiyordu dün akşamki bölümde ayılınca yine canavara dönülecek???

 86. defne slok yapmıştır seni sevgili capkınadam o:)
  züleyha canım hoş geldin nasıl olsun sıkıntıların azaldımı bir nebzeolsun
  ş..

 87. YENİ HİNT DİZİSİ BAŞLADI BU HAFTA ❤sev yeter❤ BEĞENDİNİZ Mİ BEN ÇOK BEĞENDİM.

 88. İNCEM??‍♀??‍♀
  HOŞ BULDUM CANIM BENİM MAVİ GÖZLÜ SULTANIMIZ GELİYOR İZLEMEM LAZIM MUHAKAK ??‍♀??‍♀

 89. İnşallah ŞEYMACIM..
  ???
  İNCE CANIM Burak da Ozgecan aslan cinayetinde aileyi bassaglıgına giden ve MOR Catıdakı kadınlar için bolca bağış yapan biri kim demiş ki duyarsız diye ben gördüm yeterince. Ben böyle şeyleri burada hiç dıllendırmedım o güzelmiş bu yakısıklıymıs. Şeyma konusunu açtı fikrimi sordu o yüzden söyledim. Sen Avıden övgüyle bahsedince ben yorum yapma gereği duymuyorum abartılacak birşey yok öyle değil beğenmiyorum tarzında birşeyler söylemiyorum .. ama Burak konusu açılınca illa olumsuz yorum yapılıyor ha yapılabilir tabi kendisi fani herkes beğenmek zorunda değil tanımayan bile vardır Amenna. Ama Aman Burakla da o kız evlenmiş şaşırdım yani hiç beğenmiyorum tarzında yorumlar yapılırsa bende özellikle mı yapılıyor can sıkmak için tarzında diye kasıt ararım yani ???
  Bu konu açıldığı ve önüme konulduğu için konuşuyorum yoksa Burak evlendikten sonra ben kendisini dünyada belki de en çok seven insan olmama rağmen başı bağlı olduğu için anmıyorumm. Klasik fanlar gibi ballandıra ballamdıra hergun bıktırır şekilde anlatabilirim ama yapmıyorum. Neyse bu konuyu da gömdüm burada. Dünya yeterince gözümüze sokuyor zaten ünlüleri bir de kim harika kim dünya iyisi yarışı yapmıycam..

 90. Evet İncem Sultan geliyor maşallah kurbağa gibi gölden çıkacak ya biliyormusun ben bu hint dizilerinde oyuncuların giriş şeklini seviyorum ?? adamlar en güzel orayı yapıyorlar mesela Rk giriş şeklide güzeldi ?? tam tarzına uygun ??

 91. ŞEYMA??
  MERABA NASILSIN YAZDIGINI GÖRMÜŞTÜm OLMAMİŞTİ ÇOK OLDU DEMİ BURDA OLMAN AMA BEN SANA ŞİMDİ HOŞGELDİN??? bu arada

 92. nasılsın züleyhacım ? senin adına sevindim ?
  yeni dizileri izliyormusun ? hint kore vs
  temmuz ayı dizi patlamsı olacak züleyha
  darsı basına
  meleklerin aşkı
  erkenci kuş
  elimi bırakma trt1

 93. HELİN TATLIM TESEKKÜR EDERİM KIZ SAOL
  SEN ÖYLE Bİ GÖRUNUP KAÇIYORSUN CANIM
  NELER YAPIYORSUN ?
  NASILSIN İYİMİSİN? Ş.ey.

 94. Kore dizisi bu akşamki bölüm güzel ya sanırım oğlan kıza aşık oldu kızda oğlana ama oğlanda yakışıklı ya ?? benim şimdi ilgimi çekti dizi ilk bölümleri karışıktı ??

 95. Anonim beni sormuşsun adını neden yazmıyorsun teşekkür ederim iyiyim ?? evet kore dizisi takip ediyorum hint dizisi fazla ilgimi çekmedi ama güzel ya ?? yaz dizileri çıkıyor saydıkların şu anda ilgimi çeken dizi erkenci kuş ile Meleklerin aşkı onlara göz atarım ?? darısı başıma sevmedim pek bilindik yaz dizisi

 96. Evet ŞEYMA oda yakişikli ☺ ben dizinin oyuncularini sevdim.
  DEFOŞ boşandiklarini sen söylemeden bir kaç dakika önce öğrendim ama sevgili yaptiğini bilmiyordum kimmiş peki sevgilisi biliyormusun merak etdimde ??
  Aynen INCEM yakişiyorlar . Aman ikisi baş röl oynasinlar Drashtinin ayağinin altina yine tabure koyariz bir kere koymuş ikincide tekrar koysa ne olurki ama ikisinin başrölü olmali ?
  Neeee ne diyorsun INCEM sonunda Drashti kocasindan boşaniyormuş. Ay acaba Vivian ile sevgili olurlarmi ? Allahim dualarim kabulmu oluyor ?? Hem Vivianda boşandi Garimada sikinti yok onuda kovariz . Vivian & Drashti birleşsin nolurrr ???
  Hoşgeldin ZÜLIŞ ?

 97. DEFNEM ben Aviden ballandıra ballandıra bahsetmiyırum eğer senin dediğin gibi bahsedecek olsam onun hakkında her gün sayfalarca yazarım buraya
  Sen de canım senin sevdiğin beğenilmese hemen karşı atağa geçiyırsun bitanem her kes herkesi benmek zorunda değil bu dünyada hiç kimseyi toplumun % 100 beğenmez her zaman beğenenler ve beğenmeyenler vardır
  Neyse kapatalım bu konuyu ben bekliyorum o kadar bepenenlere de saygı duyuyorum sadece fikrimi söyledim
  Sen Magazin haberkerinde neler neler söyleniyor ben Fahriye nasıl evlendi bununla dedim diye mı kızdın o zaman magazini hiç seyretme canım benim ?? Boşver sen Fahriye Burakı onlar bir birlerini beğenmişler mutlu olsunlar sonsuza kadar benim onlar hakkında ne dediğim ne düşündüğüm önemli değil
  FAHRİYE ? BURAK ?

 98. züleyhacım o bendim yazmayı unutmuşum yaz dizisi daha cok temmuz ayı bir suru dizi baslayacak baya izlenir diye düşünüyorum orta okul velise kızları bayılıyor daha cok o yaz dizilerine ben bi erkenci kusu merak etim birde öyle genel göz atarım canım
  ş.

 99. manyacım evet öyle bencede
  draştı boşanmazcanım zatende boşanmasın yazık
  dratşthi diyorki böyle açık fikirli bir adam bulduğum için çok sanslıyım diyor
  viviyle gercek hayatta anlaşamadıklarını okumuştum doğrumu bilmiyorum
  çok hint magazin takip etmem sadece baslayan dizilerle ilgili biraz bilgi edinirim
  bizim yerli biçok yazlık dizi baslayacakmış manya onlara da gözat eminim begendiğin olur canım
  DEFNECİM kore dzilerinden tarihi giyimli konulu olan dizi izledin mi canım?
  eskiden trt koyardı tacir vardı izlemiştim
  züleyha bende izliyorum ama sev yetere de bkıyorum
  şu ködğümüde kaç gundur izlemedşm bugun izlicem:)
  ş…

 100. Geldim kimse yok zannettim özür dilerim ?? Neeeee Drasti kocasından boşanıyormuymuş doğru haber mi ?? yeni dizisi çıktı bide oradaki adamla sevgili olabilir oda fena değil yada Rkle tekrar dizi çekseler olabilir değil mi ???? şimdiki bölümleri takip ediyorum Nandini hamile olduğunu öğrenmiş resimde gördüm yazıyordu gaddar kocası izin vermiyecekmiş hain ??

 101. MANYAM valla öyle duydum ama doğrumu bilmiyorum yalan haber de olabilir istersen Drastiyi takip ediyorsan onun sosyal ağlarına bak orada yazıyordur belki
  Boşandıysa evet Vivi ile güzel bir çift olabilirler ama tabi bunu ikisi bilecek karakter olarak kafa yapısı olarak birbirlerine uygunlar mı dış görünüşe göre fiziksel olarak bence de birbirlerine yakışıyorlar?

 102. Evet Ş. Temmuz ayında bir sürü dizi çıkacak yaz tatili ya bide adı neydi 4n1k başlayacak biraz saçma ya lise dizisi ?? erkenci kuş bende merak ettim

 103. HOŞGELDİN Zülişim ??
  ???
  Aa Şeymacım evet Radhotun tarzı çok hoş bugün hapisten çıkıyor sanırsın İtalya defılesınden fırlamış gelmiş ?? izlemeye calısıcam
  ???
  İNCE KIZ benim savunmaya gectigim şey başka ben Burakı kimseye begemdırme peşinde değilim fas fani bir insan bir sivilceyle güzelliği yok olabilecek bunu kaç kere söylediğimi hatırlamıyorum. Ben kasıt aradığım için atağa geçtim çünkü Burak konusu yüzünden daha önce gerginlikler çıktı burada. Özellikle senin gerıldıgın ve üzüldüğün anları hiç unutmadım o yuzden burada bir sürü insan Eylül Simge Feride adlı bazı Anonim yorumcular bana sürekli burakla ilgili konu açtıkları halde maşallah diyip gecıstırdım dün de aynısını yaptım. Adam heryerde konuşuluyor bugün kacamadım. Ben bu kadar hassas davranırken ve ınsanlar burada beğendikleri kişiyi anlattığında hiç olumsuz yorum yapmazken karşıdaki katı olursa ben tabi savunmaya geçerim. Avıyle ilgili de aynı şeyleri ben söylesem sende atak yaparsın susup beklemezsin. Ve evet burada sevdiği kişilerden en az bahseden benim ballandırmasını bilmem ama..
  Kaç posta elin Hintlilerini Zeus gibi övgüyle sessızce dinlediğimi hatırlamıyorum bile ??

 104. Aynen ZÜLEYHAM sana katılıyorum karakterler kendikerine yakışır şekilde diziye gşriyorlar?
  Sultan gökkden kurbağa gibi zıplıyor Maduyu ve oğlunu kötü adamlardan kurtarıyor Rka ise alkolü araba kullanıyor adama çarpıyor ve ardına bakmadan kamıyor ???
  Nadunun girişini hatırlıyor musun o da etrafına bir sürü erkek dolaşıyor ce erkeklerin yüzüne biver gazı sıkıyor ama sonra bu erkekler Trilna tarafından ayarlanmış Maduya otun yapılmış olarak ortaya çıkıyor???

 105. Hoş bulduk Defnem nasılsın iyi misin Burak Özçivit tüm dünya hayran ya adam dizi çekmiyor nedense Fahriyeden sonra emekli oldu bide karısına mavi tur hediye etmiş ?? gerçekten adam servetini Fahriyeye yatırıyor

 106. DEFNECİM üzüldüm şimdi bu konuda tartışmya gerek yok konuyu acmasaydım keşke ama cidden yabancı insanlarında begenmesi benim hoşuma gitti sonucta ülkemmizi temsil ediyor hep bizmi yabancı oyuncu tanıyacagız birazda onlar bizi tanısın degil mi
  ama sonucta bu begeni kmi begenir kimi begenmez bu göreceli bir kavram .onlar birbirini begenmiş evlenmiş Allah mesut etsin
  mutluluklarını daim etsin der onlar adına mutlu olurum ölüyoruz bitiyoruzdemedik satece takdir ettik hepsi bu kendisine basarılar diliyorum.
  rathot evet defileden gelmiş takımına bayıldım bende baslarsa izleyceğim evdeyim .
  ş..

 107. MANYOŞ sıska uzun bir kızdı ünlü değil sanırım. BEN pek bilmem kı KANAL7 Shlokunn dizilerini verse daha çok prim yapar ama çok hoş ve kısa dizileri var ;)
  ???
  SEYMA Sarayın İncisi Lemen Honun bazı dizileri ve pekçok tarihi kore dizisi var araştırman lazım.
  ???

 108. 4n1 k izlemem züleyha o birazçolukçocuk dizisi gibi erkenci kusa bakarım birde diger trt baska kanallardaki dizileri göz atarım canım
  ş..

 109. DEFNECİM ben onları izledim sarayın incisi dunya yı cok sevmiştim saraydaki mücevher izledim tacir izledim
  prensin sarkısını izledin mi ben onu sevmiştim
  birde yaban cicegi vardı onuda izledim birde suan cıkan güncel diziler baya izlemşliğim vardır :)ş.

 110. Evet Ş. Bende bakmam o diziye ne öyle ergen dizisi çoluk çocuk izler onları ☺️☺️ zaten pek uzun sürmez gibi diğerleri daha uzun sürer ama bu sene çok yok yaz dizileri ??

 111. Filizcim sayfada donma oluyor zar zor yazıyorum sıkıntımı var yazarken yavaş yavaş geliyor yazılar bide sürekli çok hızlı yazısı çıkıyor ☺️☺️

 112. selam melek hoş geldin canım nasılsın görüşmeyeli
  züleyha ynen canım bana göre erkenci kuş izlenir birde şu trt bi elimen tut o fazlilet hanım kızlarındaki sinan karakterinin basrol oldugu dizi izlenebilir onun hayranları vardı baya
  meleklerin aşkını bilmiyorum liseli kızlar izler belki :)
  bakacagız zaten şu kalbimin sulatanı cok kötü bir dizi cıktı bence
  ş..

 113. GAMZELİM şu. ???? iki emojiyi kendime benzetiyorum benim hareketlerimdir istemsiz yaparım ??

  BURAK ÖZÇİVİT hakkında çok bir bilgiye sahip değilim ama ALLAHI VAR Edepli hayalı düzgün bir çocuk kalitelide bir oyuncu. Ben beğeniyorum şahsen Aile hayatını bile çocuk olması gerektiği gibi yaşıyor. Bana kalırsada FAHRİYE EVCEN ona layık değil. Ama gönül işi ferman dinlemiyor. RABBİM ÖMÜRLERİNİ HAYIRLI UZUN BEREKETLİ EYLESİN YUVALARI HUZURLARI DAİM OLSUN.

  ????

  İNCE HATUNUM sen izinlimisin bu kadar katılmazdın gün içinde.

  ???

  ZÜLİŞİMM sen nasılsın a

 114. Meleğin negesi tıkandı ilaç verirken doktor onu deyistirdi

  Ama melek çok kötü oldu ???

  Ben bakamadım çıktım içerden bitene kadar

  Kuzum benim şimdi yatıyor

  Bende biraz yattım

  Şimdi yorumlarınıza biraz göz attım

  Nurdanım söylediğin videoyu izledim

  Rabbim affetsin

  Allah öyle insanı hidayete erdirsin inşallah

  Tabi rabbim ibretlik gösteriyor
  Ama biz aciz kullar anlayana kadar

  Benim teyzemin gelini

  İki gün önce doğum yaptı

  Dört tuncu beşinci aydan sonra hiç gitmemiş doktora

  Tahki sancıları başlamış

  Hemen apar topar seseryana almışlar

  Ve çocuğun ne çenesi varmış ne kulakları varmış nede gögusu varmış
  ??????????????
  Kalp yerine biraz kan pırtıcıgı varmış ???????

  Zaten hemen makinaya bağlamışlar

  Ve dün olmus ??????

  İşte rabbim ipretlik gösteriyor

  Allah hepimizi affetsin

 115. Ş. Meleklerin aşkı bekliyorum bende merak ettim doğrusu ?? kalbimin sultanı bende sevmedim ya kısa ömürlü gözüküyor bizim sultan dizilerimiz hepsi aynı konu oluyor tek mantıklı yeri sahnesi yok zaten ??

 116. Ooooo SALİHAMM çok üzüldüm şaştım kaldım ?? RABBİM rahmet eylesin daha melek o Allah ana babasına yardım eylesin sabır ihsan eylesin

 117. Hoş bulduk zulişim çok şükür iyi diyelim iyi olalım inşallah sen nasılsın canım moraller nasıl
  ???????

  Ş hoş bulduk canım ne olsun uğraşıyorum sen nasılsın canım???

 118. Teşekküt ederim ZÜLİŞİMM bende şuan çamaşır katlıyorum size bakıyorum birde kalkıp yemek yapcam İnşaAllah

 119. melek üzüldüm Allah şifa versin her hastaya üzüldüm yazdıklarına .Allah evet hepimizi affetsin insallahş.

 120. DEFNEM evet daha önce burada ben Burakı beğenmiyorum diye vatan haini ilan edikecektim nerdeyse ama bana saldırıldı diye benim fikrim ve zevkim değişmedi
  Bu gün magazin programı izledim ve Buraktan bahsedikdi hepsini yazmadım buraya tabi çirkin şeyler söykenmedi yani Burakın yaptığı çok çirkin olaylar yok ama onu beğenmeyenlerde fikirkerini söylediker ve ben de herkes gibi fikrimi söyledim senin alınmana gerek yoktu
  Ben aptal bir kız değilim bana söylediklerini gayet net anladım canım Defnem
  Bana ben evli adamı balkandıra balkandıra anlatıyorsun diyorsun ama sende evli adamı savunmak için benim kalbimi kırıyorsun
  Ben kimseye hakaret etmedim sadece beğenmiyorum dedim ama senin yazdıkların vana hakaret ve beni incitti
  Neyse
  KIZLAR BEN KAMIYORUM ZATEN ZOR YAZIYORDUM VARDIR BUNDA DA BİR HAYIR
  HAKKINIZI HELAL EDİN
  BENDEN YANA HELAL OLSUN
  SEVDİĞİM KİŞİLERİN YORUMLARINI OKUMAYA DEVAM EDEBİLİRİM
  SEVDİĞİM KİŞİLER KENDİKERİNİ BİLİYORLAR ZATEN????????
  ALLAHA EMANET OLUN?

 121. Aminn nuradnım çok zor ama Rabbimden gelen başımız gözümüz üstüne Allah hım kimseyi evlatlarımızla sınamasın inşallah

 122. Teşekkür ederim Saliha ablacım iyiyim morelim iyi ya çok şükür Meleğe çok üzüldüm Allah yardımcın olsun inşallah iyi olur ya dua edeceğim onun için ??

 123. Ben şimdilik çıkıyorum sonra gelirim bide uykum geldi ya esneyip duruyorum ?? havada yağmurlu havada hep uykum gelir

 124. kızlar ben çıkıyorum ç
  züleyhacım cok ayrılmamış drshti kocasından
  görüşmek züre biraz kördugum izleyeceğim
  Allah aemanet olun
  iyi gunler dilerim.
  ş.

 125. TEKRAR YAZACAK HALİM YOK LÜTFEN YORUMUMU YAYINLA ACİL
  NURDANIM EVDEYİM RAHATSIZIM BİRAZ O YÜZDEN İSTİRAHATTAYIM CANIM

 126. DEFOŞ kaç posta elin hintlilerini zeus gibi övgüyle dinlediğimi hatirlamiyorum bile demişsin . Benden başkada vardir tabi Hintler Hintler diyen hintkolikler ama bu tarz yorumlardan rahatsiz oluyorsan yapmam bir daha .
  INCEM ben sosyal medya filan takip etmiyorum yoksa bakardim .
  Iyiyim ZÜLIŞ . Yok ya oradaki adam ile olmaz kesinlikle R.K ile olmali . Evet Nandini hamile ama kocasi kürtajla bebeği aldirt diyor kiza ?
  ŞEYMA kimse Drashtiyi kocasi ile yakiştirmiyor . Oda onun kalbini kirmamak için demiştir şansliyim diye . Kocasida Drashti gibi dünyalar güzeli bir kadin bulduğu için şansli bence . Drashti en ideal eş seçilmişti . O kadar çok haber siteleri varki onlarin hangisinin yalniş hangisinin doğru haber yaptiğini bile bilmiyorum. Evet bende duydum anlaşamiyorlar haberini ama Drashti bir reportajinda dedi ki Vivian ile çok iyi anlaşiyoruz . Setde çok keyifli zamanlar geçiriyoruz . Gurmeet ile o kadar iyi anlaşmiyorduk sürekli tartişiyorduk filan demiş . Bazi haberlerde ikili kavgali diyorlar . Bazi haberlerde Vivi , Drashti ve Avi çok yakin arkadaşlar diyorlar . Ama ben olumlu olanina inaniyorum . Arkadaşlar onlar çok yakin ???
  Sizin dizilerden ERKENCI KUŞ , KALBIMIN SULTANI , DARISI BAŞIMIZA VE MELEKLERIN AŞKINA BAKICAM GIBI . HEPSI OLMASADA ERKENCI KUŞI KESIN IZLERIM GIBI.

 127. Haa birde ZÜLIŞ Drashtinin yeni dizisindeki kocasi gerçek hayatda Shaktideki Soumya ile sevgili . Aşik olacaği Kunal ise gerçekte zaten evli . O yüzden en iyisi Viv ☺☺

 128. Yok Şeyma senlik birşey yok
  ???
  Sağol NURDANIM desteğin için?herkes kaşını kaldıramaz biliyor musun?vücut kaslarının esnek olmasıyla alâkalı bir durum. Bende yaparım kaş kaldırmayı hep. Nurdanım benim de herkes hakkında bilgi sahibi değilim. Özellikle site içinde herhangi bir konu tatsızlık ve uzgunluge sebebıyet verdiyse hiç konuşmuyorum ve burada kim hangi konuda üzüldü kırıldı kayıt ediyorum ve hassasiyet gösteri yorum. Oncelıgım herzaman arkadaslarımın huzuru. Herzaman orta yolu bulmaya calısan biri olduğumu biliyorsun yeri gelip herkes birbirini sorgulayıp inanmazken yanlış anlaşılmaları ben düzeltiyorum ama bazı konuların açılmasını emgelleyemıyorum işte. Ben içine atan duygularını saklayan biri asla olamam. Kalbimde ne varsa dilimde o. Neyse bu hayatta hiçbir şeyin önemi yok???
  ???
  Melek atak mı geçirdi geçmiş olsun Saliham ????
  ????
  ZÜLİŞİM toparlayabildin mi kendini haa deden sizde mı hâlâ

 129. GECE GEÇ YATTIM ANACIĞIM KAYNANA GİBİ MUBAREK BULAŞIKLAR SENİN GÖREVİN DEDİ BEN DE HEE HEE DEDİM GECE 3 E KADAR BULAŞIK V.S İŞLERİ YAPTIM KONU YAZDIM SANIRIM 4 GİBİ UYUDUM. SABAH DA KAHVALTI SONRASI 11 GİBİ BİLGİSAYAR BAŞIMA GEÇTİM BALKONDA KONU YAZMAK İÇİN OTURDUM MAHALLENİN SOSYAL MEDYDAYSI YAŞLI KADINLAR KIZIM FİLİZ DİYE BİR ÖĞRETMENİ ARIYORUZ TANIYON MU SEN DİYE AŞAĞIDAN BAĞIRIYORLAR BENDE NEREDE OTURUYORMUŞ TEYZE DEDİM. O DA BU BİNADA GAVUR DİLİ OKUMUŞ ÖĞRETMEN OLMUŞ DEYİNCE KAFA DANK ETTİ MAHALLENİN AYAKLI GAZETESİ İLE BENİ GÖRMEYE GELMİŞLER BENDE TEYZE O KİŞİ BENİM BUYUR DEDİM. KADIN HİÇ ÇEKİNMEDEN KAÇINCI KATTA OTURUYORSUN DEYİP ÇIKIP GELDİLER HEMEN APAR TOPAR ÜSTÜMÜ GİYİNDİM GELDİM OĞLU İÇİN BANA BAKMAYA GELMİŞ BEN DE DİREK SÖYLEDİM TEYZECİM EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM DEDİM O DA BANA SEVDİĞİN Mİ VAR DEMESİN Mİ KADININ SAÇINI BAŞINI YOLASIM GELDİ. YAŞIM DAHA GENÇ İŞ HAYATINA ATILMADAN KENDİ AYAKLARIMIN ÜZERİNE DURMADAN EVLENMEYİ VE YUVA KURMAYI DÜŞÜNMÜYORUM DEYİP POSTALADIM ÇOK GEÇMEDEN BAŞKA BİRİ AKŞAM OTURMAYA GELECEĞİZ DEDİ AYNI KİŞİ İÇİN Mİ BİLMİYORUM AYNI İSE KAPIDAN KOVACAĞIM. EVLENMİYORUM ARKDAŞIM ZORLA MI?

 130. MANYOŞ bunun senle ilgisi yok kuzum. Ben konuya açıklık getirmek için söyledim. Sen zaten okulundan dolayı fazla yazamuyordun ki ben rahatsız olsam söylerim zaten sen sakın üstüne alınma ???
  ???
  İNCEM ilk taşı sen attın ama kalbi kırılan yine de sen mi oldun o da güzelmiş ??Bak burda kardeş gibiyiz ne konusucaksak konuşur sonra kaldığımız yerden devam ederız. Bir söz vardır ya:Kardeş kardeşi bıçaklar sonra döner kucaklar bu söze çok inanırım?Kırılacak birşey yok. Ben sadece bir konuya açıklık getirdim rahatsızlık duyduğum. He şimdi beni sevdiklerinin arasına koyup yorumlarımı okumuycaksın yani öyle mi bu mudur bu kadar basit.. Pekala herkese saygım sonsuz..

 131. FİLİZİM klasik ev kızı olmuşsun. ??? hemde gavur dili okumuş her nasıl güldüm ?? eee olcak artık kapını çok çalcaklar hazır ol böyle şeylere helede anne evindeysen ????

  ????

  İNCE hatunum neden böyle yazıyorsun ki herkes herkesi beğenmek zorunda değil. Öyle vatan haini ilan edilecektim ne söz ??? sevmek zorunda değilsin. GAMZELİM çok dikkatli çok hassasiyet gösterir. Mesela bende SULTANI hiç sevmem ama sen sevdiğin için hiç gıkımı çıkarmam fikrimi dahi yazmam seni kırmak istemem

  Bu konu hakkında fikrimi beyan etmek istedim taraf tuttuğumu sanmayın. Benim için herkesin yeri farklı farklı ❤️❤️❤️ Kıymetlisin benim için İNCE hatunum

  1. NURDANIM CNM AKLIMDA EN AZ 3 YIL EVLİLİK OLAYI YOK TABİ NASİP İŞİ AMA BEN HAYATIMI PLANLAMAYI SEVERİM. ÖNCE İŞ SONRA AŞ SONRA NASİP OLURSA EŞ HAYATI HEP BU SIRAYA KOYDUM. DAHA BEN ATANMADIM AYRICA KPSS YE BİLE ÇALIŞMADIM BU SENE ÖZEL SEKTÖR HAVASI ALMAYI İSTİYORUM BAKALIM NASİP İŞİ

 132. DEFNEM yazmayacaktım beni yazmak zorunda bıraktın cevap hakkı doğdu bana neyse bu son yorumum olur
  Ben sana ne taşı attım ALLAH Aşkına söyle
  Ben sadece BURAKI BEĞWNMİYORUM DEDİM oba hakaret küfür de etnedim hele senin şahsına asla bir şey demedim ama sen bana ELİN PUTOEREST EVLİ ADAMINI GÖPE ÇIKARIYIRSUN gibi bir şeyler söyledin sanki ben buraya gelip hergün sayfalarca Aviden bahsediyorum bende Manya gibi arada sırada giriyorum ve bazen küçük yazılar yazıyorum Avi hakkında ama hala sen Manyayama sen üzerine alınma ben İnce söyledim demeye getiriyorsun
  Ben sana aynı şeyi söyleseydim sen ne hissedersin Defnem deseydim SANA NE ELİN EVLİ VARKLI BURAKINDAN SEN ONUN NESİSİN Kİ ONU SAVUNUYORSUN ben böyle bir şey deseydim iyi olur muydu senin için ayrıca sende yeri geldiğinde gayatte hem Burakı hem de Viviyi övüyorsun ama ben bunlardan rahatsız olmuyorum isteyen şsteyeni över isteyen istediğini ekeltirir
  Herkes herkesi beğenecek diye bir şey yok eleştirikebilşr saygı çerçevesinde
  BEN eleştirmrdim bile sadece beğenmiyorum dedim o kadar
  Birde sevdiklerimin yorumlarını okumaya devam edeceğim dedim sevdiklerimin içerisinde elbette sen de varsın ben bir çırpıda sevdiklerimi silmem okuyacağım yorumları ama bir daha yazmayacağım?

 133. SELAM
  ???
  KIZLAR
  ???
  BEN GELDİM
  ????
  IMM KEK YAPTIM? ÇOKTA GÜZEL OLDU HEMDE ÇİKOKATALI? ÇAY☕ KOYDUM SİZLERİ BEKLİYORUM HADİ GELİN??

 134. FİLİZİM yandın sen ışığı gören gelir artık???
  Benim ablama da Covurca öğretmeni derlerdı(Gevurca yani )??
  Tası tarağı toplayıp kaç ;)
  ????
  NURDANIM aynen benim de sevmedıklerım oluyor gıkım çıkmıyor kimse üzülmesin diye ben sadece bana da hassasiyet gösterilmesini istemiştim ??
  Ben olsam bu açıdan kendimi değerlendirdim ama İNCE hemen bırakıp gitmeyi tercih etti sevmedıklerının arasına ekleyerek. Oysa ben hiçbir şey olmamış gibi ertesi gün gülüm balım konuşurdum yine onla bazen çeliştiysek ne varki bunda???

 135. Ya ne oldu valla anlamış değilim boş verin kızlar ya

  İncem sakin ya niye yamıcaksın

  Defnem neolduki

  Elin adamları yüzünden sisniye bir birinizi kırıyorsunuz değmez valla boş verin

  Kapatın bu konuyu

  İncem sende yazmaya devam et

 136. FİLİZİM yandın sen ışığı gören gelir artık???
  Benim ablama da Covurca öğretmeni derlerdı(Gevurca yani )??
  Tası tarağı toplayıp kaç ;)
  ????
  NURDANIM aynen benim de sevmedıklerım oluyor gıkım çıkmıyor kimse üzülmesin diye ben sadece bana da hassasiyet gösterilmesini istemiştim ??
  Ben olsam bu açıdan kendimi değerlendirdim ama İNCE hemen bırakıp gitmeyi tercih etti sevmedıklerının arasına ekleyerek. Oysa ben hiçbir şey olmamış gibi ertesi gün gülüm balım konuşurdum yine onla bazen çeliştiysek ne varki bunda???
  Hemen terk ediliyoruz

  1. OY KULLANMAYA GİDECEĞİM GELMESEM Mİ DİYE DÜŞÜNMÜYOR DEĞİLİM İKİ GÜNDE BUNALTTILAR ANNEME DE BU GÜN GECEN DE BİRİ GELMEK İSTEDİ BEN ENGEL OLDUM DEDİ ANLAŞILAN BU YAZ BANA ZULM GİBİ OLACAK

 137. ŞEYMA??
  OKUL ZAMANİ SIK SIK GİREMİYORDUM DERSLERDEN DOLAYI VE BAYRAMDAN 1 HAFTA DAHA GİREMEDİM AMA BUGUNDEN SONRA ARTİK GİRMEYE ÇALIŞIYORUM ÇOK ŞÜKÜR İYİM sen nasılsın

 138. OO SEN BÖYLE SAVUNMAYA GELECEKSEN BEN SENİ HEMEN KIZDIRIRIM İNCE ?? DE KIZ ELİN EVLİ BARKLI ADAMINDAN SANA NE DEFNE AĞZINI BURNUNU DAĞITIRIM SENİN DE???? İNCE BAK EĞER YAZMAZSAN HERGUN BURDA SENİN 100 POSTA SENİN GIYBETINI YAPAR,SULTANA HAKARET EDER İFTİRA ATARIM ?????
  VALLAHİ YAPARIM BAK DELIYIMDIR. KIZ BUNDAN İNSAN GİDER MI NOLMUŞ BİRAZ ATIŞTIYSAK????
  HİNTLİ GURURSUZ KIZLARDAN BAHSEDİCEZ DAHA. İNCE LÜTFEN GİTME BEN SENİN ABLAN SAYILIM ARAMIZDA NE OLDUYSA BURADA KALIR VE ERTESİ GÜN HATIRLAMAM BİLE ??LUTFENNN

 139. OO SEN BÖYLE SAVUNMAYA GELECEKSEN BEN SENİ HEMEN KIZDIRIRIM İNCE ?? DE KIZ ELİN EVLİ BARKLI ADAMINDAN SANA NE DEFNE AĞZINI BURNUNU DAĞITIRIM SENİN DE???? İNCE BAK EĞER YAZMAZSAN HERGUN BURDA SENİN 100 POSTA SENİN GIYBETINI YAPAR,SULTANA HAKARET EDER İFTİRA ATARIM ?????
  VALLAHİ YAPARIM BAK DELIYIMDIR. KIZ BUNDAN İNSAN GİDER MI NOLMUŞ BİRAZ ATIŞTIYSAK????
  HİNTLİ GURURSUZ KIZLARDAN BAHSEDİCEZ DAHA. İNCE LÜTFEN GİTME BEN SENİN ABLAN SAYILIM ARAMIZDA NE OLDUYSA BURADA KALIR VE ERTESİ GÜN HATIRLAMAM BİLE ?? GİDEMEZSİN İZİN VERMİYORUM ??

 140. iyi akşamlar diliyorum saygılarımı sunarım.
  FİLİZ HANIM GEÇMİŞE DONUK ÖZETİ AÇAMADIM SEBEBİ NEDİR?
  bu kördüğüm dizisi tam olarak ne zaman final olacak net bir bilgi mevcut mudur?
  bilgisi olan varmıdır .?
  DEFNE hanım iyi gunler tüm yorumlarınızı okudum .teşekürler .bizlere güzel yorumlar sunduğunuz için .
  dış yorumcu .

  1. SİTEMİZİN ANA SAYFASINDA LOGO ALTINDA ARAMA KISMI VAR ORADAN ARAYIP KONUMUZA ULAŞABİLİRSİNİZ. AYRICA GOOGLE AMCAYA “KÖRDÜĞÜM x BÖLÜM ÖZETİ DİZİCENTER” YAZARSAN DA ULAŞABİLİRSİN CNM

 141. Çok yanlış biz TÜRK KIZLARI SAVAŞÇI ruha sahibizdir İNCE hatunum öyle hemen son yorum daha yazmam falan olmuyor sanki ne olmuş. Demek sen bize yapılan hakaretleri duysaydın tövbe bir daha yazmazdın ??? kabul etmiyorum gidişini ???

 142. İNCE hatunum adı gibi gerçekten çok ince naif kırılgan ama elin oğlanları için gitmene değmez. Şahsınla ilgili birşey olda anlarım ama bu konuda anlayamıyorum ve kabul etmiyorum ??????

 143. 20 HAZİRAN ÖZETİNİ ACMAK İSTEDİM KORDUGUM BİRDE AH KALBİM GECEN HAFTA YAYINLANAN BÖLÜMÜ BENDEN Mİ KAYNAKLI SİTEDEN Mİ ANLAYAMADIM FİLİZ HANIM?
  FİLİZ HANIM DUN YAYINLANAN KÖRDÜĞÜM DİZİSİNDE YAYINLANAN ŞARKIYI BİLİYORMUSUNUZ SÖYLERSENİZ SEVİRİM TABİ BİLGİ MEVCUT İSE
  TESEKKÜR EDERİM.
  dış yorumcu

  1. 20 haziran kördüğüm özeti açılıyor şu an başka bir telefondan dener misin cnm

 144. Ya kızlar ben az önce haberlerde bişey gördüm

  Yurt dışından bussuru oy gelmiş ve hepsini kasalara koycaklarmış ve pazar günü diyer oylarla birlikte acçaklarmış
  Benim anlamdıgım şey yurt dışında olanlar Türkiye için niye oy kullanıyorlar

  Ozaman biz niye onlar için oy kullanmıyoruz bu benim aklımı karıştırdı

  Böyle bişey nasıl oluyor bileniniz varmı

 145. SALİHAMM bilmiyorum izlemedim öyle bir haber ama yurt dışındaki vatandaşlarımızın oyları olsa gerek ben öyle düşünüyorum

 146. FİLİZİM bu talıhsızlıkle kumar oynasam batarım zaten ben. ??Ama zaten kasılma var sanki sitede. Depresyondayım unutuldum sevgilim zaten bırakıp gitmişti gevur ellere ??bir de İNCE terk etti ?
  ???
  NURDANIM BIRAK GİTSİN İNCE SEVMEZDİM ZATEN KENDİSİNİ MEYDAN BANA KALDI???SULTAN DA GİRİYOR BUGÜN HİÇ SEVMEM SARI ÇAPARİ CANINA OKUYCAM ONUN OHH OHH İNCE DE SAVUNAMIYCAK ONU??????
  ???
  SAĞOL DIŞ YORUMCU KARDEŞ SİZLERLE VAROLDUM???❤❤?

 147. Vayy arkadaşşş hapisten nasıl çıkıştır öyle ??? o nasıl bir cekettir Byy Karizmaaa ???? daha neler neler diycem de evliyim eşceğizim var ?????

 148. NURDANIM BIRAK GİTSİN İNCE SEVMEZDİM ZATEN KENDİSİNİ MEYDAN BANA KALDI???SULTAN DA GİRİYOR BUGÜN HİÇ SEVMEM SARI ÇAPARİ CANINA OKUYCAM ONUN OHH OHH İNCE DE SAVUNAMIYCAK ONU??????

 149. FİLİZİM bu talıhsızlıkle kumar oynasam batarım zaten ben. ??Ama zaten kasılma var sanki sitede. Depresyondayım unutuldum sevgilim zaten bırakıp gitmişti gevur ellere ??bir de İNCE terk etti ?
  ???
  SAĞOL DIŞ YORUMCU KARDEŞ SİZLERLE VAROLDUM???❤❤?

 150. FİLİZ senin siten bir daha Spama düşürürse Yeminlen dünyada ne kadar azgın bekar anası varsa üstüne salarım haa yetti ya kaçıncı spam ???
  ???
  NURDANIM hapishaneden değil defıleden gelmiş Bay Karizma o sıcakta tepesine kadar iliklemiş dugmelerı tövbe haşa günaha sokuyorlar??

 151. Haklkaten paris moda haftasının son defilesinden çıkıyorrr zarrrrr ??? cidden by Karizmaaa

  ??

 152. bende kırıldım gittim ama bana kimse çağrı yapmmaıştı vay canına oysa cok deger verdim gunlık yasantımda bile önemsedim daima anmıştım :( bırakmakla ii yapmısım pişman değilim.

 153. Ya defnem nurdanım

  Valla gülmekten öldüm ya

  Nurdanım şuan kıskançlıktan catlıcam

  Banane banane bende istiyorum o emojinleri

  Banane banane banane banane ?????

  Valla çok haklısınız

  Bu ratot saki habisten değilde defilede çıktı

  Bide tapasyayla alıştılar ve tapasya gittiğinde arkasında nasıl güzelde güldü dediki senin sinirli halin dahada guzel????

  Valla bay karızma yüzünden günaha gircez Allah bizi affetsin ??? t

 154. Hoş geldin iremsu nasılsın canım bellam nasıl

  Fidan sende hoş geldin niye öyle söyledin bakam

 155. Kizlar Vivianin Shakti dizisindeki Soumya ile Drashtinin Silsila dizisindeki Rajveer yani Rubina Dilaik ile Abhinav Shukla 3 gün önce evlenmişler ???
  Şimdi yorumlari okumaya geçiyorum ☺

 156. Anonim kişisi sende kimsin vayy arkadaşş hem çıkın gidin hem isim yazmayın ne yazdığımızı harfiyen okuyun hem gelin sitem edin hemde iyi yapmışım diyin

  ????

  Evet bencede iyi yapmışsın

 157. Hoşbuldum melek?ah kalbime yazdım kimse yoktu buraya yazayım dedim saatinizde bakdım az önce konuşuyordunuz bende beni görüb kaçdılar dedim??

 158. Kurban olsun SALİHAMM emojilerrrr

  ???

  ???

  ???

  ???

  ???

  ??? (( bak bu emojinin de beyninin üst tarafı yok pek bir manidar ))

  ??? bunun midesi bulanmış ?? buda kusmuş

  ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️???

 159. Oh oh şükür gitmiş INCE zaten kendisini hiç sevmiyordum sadece seviyormuş gibi yapiyordum . Sultandanda nefret ediyorum o kimki boylu poslu R.K am dururken . Ona şöyle iyice hakaret edip saydirim rahat rahat . Oh mis artik onu savunan INCEDE kalmadi gitmiş ??
  R.K a en iyisi . Sultanda kimmiş dimi DEFOŞ ??

 160. Ay sende DEFOŞ birak şu INCEYI lütfenn diyip yalvarip durma ona hem napcan onu birak gitsin ben varim birlikte yapariz HINTLI GURURSUZ KIZLARIN GIYBETINI .
  Zaten şu an birinin giybetini yapip aşağilamak istiyorum. Birini buldum bile beraber SULTANA saydiralimmi seninle ?

 161. Ben geldim ?? İnce nereye gitti anlamadım ki bari tutarlı bir sebebi olsaydı elin hintlisi için vay arkadaş adam öldü gitti hala davası sürüyor anlamadım gerçekten ?? Rahmetli ne kadar çok severmiş İnce ??

 162. Defnem aşağı tarafta bana soru sormuşsun bilmiyorum belli değil dedemin kalması bugün uzaktan akrabalar geldi tedaviye götüreceklermiş hastayı orada kalma ihtimali var çünkü baya hasta ya hiç bir yeri tutmuyor babaannem gibi felç yemeği bile zar zor yiyor tedaviye gidecek büyük ihtimalle

 163. FILIZ zamanin varsa ve müsaitsen birtanecikk SEV YETER özeti rica edebilirmiyim ?
  Lütfenn ama müsaitsen . Işlerin varsa uğraşma ben beklerim ?

 164. Ya nurdanım çok tatlılar ?? niye bende yok ????

  Niye ö yy le bişey yapalım ki

  Fidan
  Bazen insan denk gelemiyor dakkada aynı yazıyorsun ama görmüyorsun

  Saniye farkıyla canım

  ??????????

 165. Hoş bulduk Manyacım ?? demek Soumya evlenmiş ha vay be ya çok mıy mıy gerçek hayatta nasıl bilmiyorum ama ?? önceden Tatlı beladaki Shlok ile nişanlıymış dizileri bile var

 166. Filizcim sayfada sürekli donma sorunu var ya acaba benim kullandığım tarayıcı yüzünden mi bide yazarken harfler yavaş yavaş ilerliyor ??

  1. Yorum 200 geçince yapıyor yeni yerde bende farkındayım gerekirse özetleri ikiye bolelim 100 yorumdan sonra diver sayfayı vereyim

 167. Sev yeter de tatlı beladaki Jyotinin hain kocası var ya adam o dizide sade iticiydi bunda iyice iyi itici ??

 168. KIZLAR beni yanlış anlıyorsun lütfen yorumları okuyun sanırım okumadığınız yorumlar var ben söylenenleri şahsıma hakaret olarak algılıyorum Sultana yada Aviye söylenen bir şey yok zaten bana söylenenler var
  Sayfa sürekli kapanıyor uzun uzun yazmak size güzelce izah etmek isterdim ama
  NURDANIM SENDE BENİM İÇİN KIYMETLİSİN VE BURADA BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ ARKADAŞLARIM VAR
  Birde BENİ VATAN HAİNİ İLAN EDECEKLERDİ BERDEYSE BURAKI SEVMEDİĞİM İÇİN derken bu günden bahsetmedim daha önceki olay DEfnem söyleyince bahsettim daha önceki o yorumları sen okumadın sanırım Nurdanım

 169. Yazıyorum yorumlarım çıkmıyor?
  Melecim anladım cnm bende şaka yapdım zaten?
  Selam züleyha iyim cnm sen nasılsın??

 170. DEFNEM
  MANYAM
  YAPIN BOLCA SULTANIMIN VE BENİM GIYBETİMİZİ BENİM YOKLUĞUMDA ÇOK SEVİNİRİM BUNA ??
  SULTANIMIN DA BENİMDE GÜNAHLARIMIZI ALIRSINIZ TERTEMİZ MELEK GİBİ OLURUZ SAYENİZDE????

 171. Evet ZÜLIŞ daha önce Avinash ile nişanlidilar . ZÜLIŞIM Soumyanin gerçek hayatda havasina maşallah fotolari çok havali . Arkadaşlarida ayni . Nia , Krystle , Surbhi , Tina , Sara bunlar Rubinanin arkadaşlari hepsi oyuncu hepsi havali ??

 172. Mereba kizlar
  MELEK ABLAM
  NURDAN ABLAM
  HELINJIM
  FIDANJIMM
  CERENIM
  MANYAAM
  CENNETGOZLUM
  FILIZJIM
  HERKESE IY GIJELER NASYLSYNYZ ISMINI UNUTDUGUM KIMSE WARSA SALAMALEYIKSELAM

 173. MANYAM tatlım anladım şaka yaptığınızı o yüzden ben de size takıldım şaka yaptım??
  Off son yorumum diyorum bir türlü kopamıyorum sizden bu yorumum son olur artık zaten siteye de çok zor girdim zor zar yazıyorum
  ÇOK SEVDİĞİM ARKADAŞLARIM KALIN SAĞLICAKLA ALLAHA EMANET OLUN?

 174. Meraba FILIZJIM DB STESINDE OZET YAZAN GOKER BEY EEE TANIYORSUNMU AJABA FILIZIM YENI OZEDE GARASYORUS LUTFAN GONDEREMISIN JANM FILIZIM

  1. Cnm dediklerini anlamadım
   Gökeri yiz yüze görmedim ama benden ne istiyorsun cnm onu anlamadım.

 175. Merhaba bende Kördüğüm fanıyım ve de favorim Radhot:))))))
  Bu siteyi hergin takip ediyorum
  Cennet Gözlü İnci Hanım herkes sizi çok seviyor sevmese niye bunca zahmete gerek duysunlar. Defne Hanım da hiç kötü niyetli biri değil zeytındalı uzattı ne güzel size bencede kardeş gibi olan insanlar arasında küslük olmaz bence gidilmez yani herzaman iyi şeylerden konuşulacak diye birşey yok bence. Bakın sizi öyle yürekten seviyorlar ve çağırıyorlar kı Aşağıdaki Anonim bile kıskandı seni Cennet Gözlü gitme bence kıymetini bil
  Sevgilerle Peyker::)))♡

 176. İncem bak sende gidemiyorsun arada kırgınlık olmasın mübarek günde tekrar yaz istersen bak Sultanın bugün giriş yapıyor diziye ?? tekrar devam et yazmaya yorumlara istersen tabi,??

 177. Manyacım haklısın aslında Soumya gerçek hayatta baya havalı ya resimlerde ama güzel kız ??dizide çok mıy mıy ?? seside pek ince duydum kadarıyla İcca gibi hatta ?? ya bu hint li kızlar gerçek hayatta hep havalı oluyorlar dizilerde ise saf ve salak oluyorlar ☺️☺️

 178. Bugün Arnav ile Zoyanın dizisine göz attım vay be Arnav namaz kılıyordu Zoya kenardan izliyordu ama bu dizide Arnav o kadar yakışıklı değil saçı sakalı birbirine karışmış gibi ?? Bir garip aşkta daha iyi ya Zoyada maşallah hep kısa kollu giyiyor zaten 10 bölümlük dizi kısa ya ha ben anlamadım bide Arnavın karısı Kuşiyi kıskanmış diye okudum bir yerde bu Zoyayı hiç kıskanmadı zaar ?? olan Kuşiye oldu

 179. Bir garip aşkı severek izledim ?? ilk başlardan çok ağır gelmişti zamanla alıştık bakışmalara ??? neme lazım aşkı güzel anlattılar bizim akıllı oğlan ile deli kız ??

 180. Oooo NAZ Hanımmm netelerdeydin. Sen bizi aldatıyorsun ah kalbimleeee heeee face gruplar falan ohhhh ne güzel

 181. PEYKER Hanım çok sağ olun
  Benim için beni seven arkadaşlarım için zahmet edip yazmışsınız ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM?
  Bende size sevgilerimi gönderiyorum?
  Belli ki çok kaliteli Bi insansınız ben buraya yazmasam bile siz herzaman yazın isterim buraya dışarıdan sizin yorumlarımızı okumak isterim?
  Evet arkadaşlarım beni çok seviyorlar BEN DE ONLARI ÇOK SEVİYORUM
  NURDANIM
  DEFNEM
  ZÜLEYHAM
  MELEĞİM
  MANYAM
  HELİNİM
  ÇOK ÇOK SAĞ OLUN SEVGİLİ ARKADAŞLARIM????????????

 182. Nasıl oldun İNCE HATUNUM rahatsızdın. Hemde yazmamak yok yaz her fırsatta gözüm arıyor seni ??

 183. Kesinlikle Peyker Hanım biz kardeş gibiyiz birbirimizi severiz de döveriz de??
  İNCE KIZ yazamazsam da ne demek sanki kan davalıyız. Bizi kader bağladı buraya. Nereye gıdıyon bacım hem ben birkaç gün sonra gidiyorum ta Eylülde geleceğim yokluğumu hissettirme buralarda. ??Gidersen bu acı kalbimde kalır tabi senin de heleki Sultan giriş yapmısken bugün
  Herşey zor zaten,hayat zor. Siteye giriş yapamazsan teknik sorunlardan ötürü anlarım tabi
  ???
  NURDANIM Naz bizi aldatıyor yani öyle mı heee?? vay canına İHANET ??
  ???
  Ay hiçbir şey yok izlenecek Salak Madhu ağlayıp duru yine ??
  İYİ GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN SİZLERE ??❤
  İYİ GECELER ELAM AHİRETLİĞİM S.Ç.S ❤❤??❤❤❤

 184. FİLİZ HANİM CİM BASKA YERDEN ACABİLDİM SUKUR LAKİN
  KORDUGUMDE CALAN SARKİYİ BULAMADİM .
  NE GUZEL YAZİYORDUNUZ HER BOLUMDEKİ SARKİLARİ FİLİZ HANİM 319 320 BOLUMLEREDE BAKTİM LAKİN BULAMADİM FİLİZ HANİM
  İYİ GECELER SEVGİ VE SAYGİLARİMLA
  dis yorumcu.

  1. ANONİM İSİM YAZARAK YORUM YAZIN EN AZINDAN KİM OLDUĞUNUZU BİLELİM SİZE ONA GÖRE HİTAP EDELİM. SORUNUZA GELİNCE SİZ BANA TAM OLARAK NEREDE ÇALDIĞINI SÖYLEYTİN BEN ELİMDEN GELENİ YAPARIM

 185. NURDANIM sağ ol biraz daha iyim ateşim düştü?
  NURDANIM canım benim siz sevgili arkadaşlarım böyle yazdıkça zaten ayrılmak zor geliyor şimdi daha da çok kafam karıştı kopamıyorum sizden
  PEYKER Hanım da çok güzel şeyler yazdı sağ olsun
  Nurdanım şimdi ben bir kez daha anladım sizlere nasıl bağlandığımı ve sizleri ne kadar çok sevdiğimi
  Ben yazmasam bile kesin sizin yorumlarımızı takip ederim kopamam sizlerden??

 186. Yaa aldatıyor hemide yan komşumuZla ???? nasılsın GAMZELİM akşamdır belli yoksun bizde çay içiyoruz tvde bişey yok kaçıncı tekrar bilmiyorum ama HZ YUSUF U izliyoruz adamlar nasıl kaliteli iş yapmışlar ???

 187. İncem sen kopamazsın buradan bu kaçıncı mesaj bak gel kırma hepimizi bak Sultanın kurbağa gibi giriş yapacak diziye daha onlar hakkında konuşacağız ?? değil mi devam et yazmaya yorumlara ☺️☺️

 188. Neyse ben kaçtım Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar ?? Bekledim İnceden cevap gelmedi kesin Sultana bakakaldı ??? ??inşallah devam eder yazmaya çünkü olmadığı zaman yokluğu belli olanlardan ??

 189. ANONİM KARDEŞ sen İnceye niye taktın ki kafayı yazmasını istemez gibi ruh halini bilemeyiz dimi la ilahe illallah yaa :)
  ???
  NURDANIM ben bayramdayken ıntermetımın bir kısmını dayım bir kısmını halamın torunu tercih için kullandı. O yüzden tutumlu yazıyorum size?tabi keyfim de yok. Ama burayla alakası yok. Sitede ben yaşarsam yaşayım terk etme nedenim olamaz. Kardeş gibi gördüğüm ınsanlarla atışırım da barışırım da güler eğlenirim de ertesi gün resetlerim zaten. ?Bılıyorsun neler gördük yine gitmedik.. Dertler bitmiyor kı bir düzlüğe çıkamadım..
  Hz Yusufu bir kere izledim Züleyha çok şanslı bir kadın hem cenneti hem yakışıklı cennet gibi mübarek kocayı kaptı??
  KALIN SAĞLICAKLA

 190. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR…

  ….
  DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM S. Ç.S KOMŞU KIZI ?????????????????????????????

 191. ANONİM arkadaşlarım bana yazınca ben de saygısızlık olmasın diye onlara cevap yazıyorum sana noluyor ki sanki gitmemi ister gibi bi halin var SEN KİMSİN İSİM YAZ BARİ KİM OLDUĞUNU BİLELİM VE DERDİN NE ONU SÖYLE AYRICA KİME BOZUK PLAK GİBİ DEDİN ONU DA SÖYLE SEN BURAYA BİZE SATAŞMAYA MI GELDİN ACABA??
  DEFNEM TATLIM BU GÜN OLANLARI UNUTALIM VE BİR DAHA HİÇ HATIRLAMAYALIM?
  ZÜLEYHAM SAĞ OL TATLIM?
  SEVİYORUM KIZLAR SİZİ?????????????
  İYİ GECELER İYİ UYKULAR?

 192. NURDANEM CANTANEM NAZ HANIM NERDEN CIKTI YA KIZ BEN BURAYADA SIZ DEYERLI ARKADAŞLARIM ICIN YAZIYORUM CUNKU BEN BURDAKI BUTUN KIZLARI COK AMA COK SEVIYORUM GUZELLER GUZELLI NURDANEM BIRTANEM ????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 193. DEFNEM kiz ne ihanetti kiz birde mahkemeye cikarin ihanettin cezasi ne kadar olur sence ????? ????????❣❣❣❣❣❣❣?????????????????❤❤❤❤❤❤❤???????????

 194. anonim olarak yorum yazan arkadaşlar bizler anonim adından çok çektik lütfen isim yazın yada yazılarınız silemek zorunda kalacağım

 195. Filizjim ben anlatmak istiyorum ama turkce dolu bilemiyoruum janm sen ozet yazyormusun kizlardan oyle esitmisim DB sitesinde ozetleri Goker bey yaziyoo bende taniyormidin dijekdim kardesim we ayrija turkmen dili bilyorsunmy yani bizim dilimizi ben turkce dolu bilemiyoorum ablajyym iy ukular Filizim byy byy

 196. NURANAY GÖKERDEN NE İSTEDİĞİNİ ANLAMADIM CNM? GÖKER’İN MAİL ADRESİ VAR ORADAN SORABİLİRSİN BEN GÖKER’İ TANIMAM BİZE KAFAYI TAKTIĞINI BİLİYORUM SADECE AMA RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN HERKESİN YOLU VE BAHTI AÇIK OLSUN

 197. Iy ukular herkese Allah rahatlyk wersin hastelemize sifa bersin jumle musluman kardeslermize amin. saol arkadaslar

 198. İYİ UYKULAR NURANAY SANA ALT YORUMDA YAZMIŞTIM AMA GÖRMEDİN GALİBA NEYSE
  KIZLAR SPAMDA YORUM YOK HABERİNİZ OLSUN KÖRDÜĞÜM ÖZETİNİ GECE YAZACAĞIM BU GÜN MİSAFİR ÜSTÜNE MİSAFİR GELDİ BU GELEN DE BAŞKA BİRİ ÇIKTI ANNEM BİRAZ KONUŞTU GÖNDERDİ BEN ÇIKMADIM BİKLE KARŞILARINA

 199. Ay yook Filizjim ben dijekdim siz ble calisyorsunmu dijekdim kardesim kotu dusunme janm lutfan gonluni kirmak istemedim kardesim sadeje ozet gonderyorsunuz ya o yuzden dedim bile calysyorunuzmy diye af et filiziim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu