Kördüğüm

Kördüğüm 328. Bölüm Özeti Meethi & Akash İle Sankrant & Ambika Evlendi 30 Haziran Kördüğüm

Kördüğüm 328. bölüm özeti alt kızımda detaylandırarak verilmiştir. Kördüğüm 30 Haziran özeti için en önemli kısmı aynı anda Maiyya iki oğlunu evlendirdi. Tüm bunları alt kısımda detaylı şekilde anlattık.

Kördüğüm 30 Haziran Özeti ( Kördüğüm 328. Bölüm )

Ülkemizde merakla izlenen Kördüğüm 328. bölüm özeti vermeye başlamadan evvel geçtiğimiz bölümü bir kaç cümle ile anlatalım. Akash, Meethi’yi ölümden kurtarmış ve ana ile kızını tekrar Thakur konağına geri getirmişti. Damini evlenmelerinde bir sakınca olmadığını söyleyince evlilik hazırlıkları başlar. Akash ben anneme eşim Meethi’yi ezdirmeyeceğim deyip Bundella konağında kalmayacaklarını söylemişti .Maiyya Damini’nin ayaklarına kapanık Akash’ı ikna etmeyi başarıp hem Akash hem de Meethi Bundella konağında hep birlikte kalmaya karar verdiler. Şimdi 30 haziran kördüğüm özetine geçelim.

 

Görünüşte her şey yolunda olduğu için hem Sankrant ile Ambika ile hemde Akash ile Meethi’nin düğünü aynı anda yapılmaya başlanır. Her iki gelin de bir birleri ile tanışır. Ambika, Akash bu yürüyemeyen kız için mi beni terk etti. Ben bu Meethi’den on kat daha güzelim. Bana kimse bu zaman kadar kimse hayır diyemedi. İlk defa bunu deneyen Akash’ı da pişman edeceğim diye düşünür. Ambika’nın yanına Sankrant oturur. Akash da Meethi’nin yanına oturur ve din görevlisi nikah kıyma işlemlerine başlar. Ambika’nın gözü hep Akash’ın üzerindedir. Kanha, Meethi’nin evliliğinde düğümü bağlarken Chaubey de kızı Ambika ile Sankrant’ın evlilik düğümünü bağlar. Meethi ve Akash’ı ev halkı kutlarken ve ilgi hep onların üzerinde olduğunu gören Ambika bu duruma çok kıskanır.

 

Maiyya da oğlum bu sakat Meethi ile evlenerek gençliğini yaktı. Bu durumu nasıl düzeltebilirim diye düşünür. Hala anlayacağınız Maiyya aynı kafada Akash ile Meethi’nin evlenmesinden rahatsız olsa da bunu dışarıya yansıtmaz. Bu sırada din görevlisi her iki çifte de karı koca olduklarını ilan etti. Haset ve fesat olan Ambika, reddedilmenin acısını asla unutmayacağım ve unutturmayacağım diyerek kendi kendine söz verir.

Kızım Bundella Konağını Yönetecek Mi? 30 Haziran Kördüğüm

Düğün sırasında Ambika’nın babası Chaubey, Maiyya’nın yanına gelip ben kızımı sana bu evin hanımı olması için verdiğini ama son anda damat değişikliği ile Hindistan da en büyük gelin evi yönetimi onun elinde olduğu için kızım bu durumda ezilecek der. Maiyya ise kesinlikle Bundella konağını Ambika yönetecek. Bu konuda içiniz rahat olsun diye güvence verir. Daha sonra Maiyya, Chaubey ile Thakur ailesini ve Radhot ile tanıştırır.

 

Bir an olsun güzünü Akash’ın üzerinden ayırmayan Ambika, ikili bir birleri ile yakınlaşınca çok kıskanır. Jogi Thakur Maiyya’ya artık çocuklar geçmişi unutacak. Sende unutacaksın ve eski konuları açmayacaksın diye tembihler. Maiyya ise onlar çok geride kaldı. Her şey çok daha iyi olacak Jogi bey diye ikna eder. Rathod ise bir köşede geçmişinden bir anı hatırlar. Yangın ve ateşin olduğu bir anı gözlerinin önüne gelince sinirlenir. Ne kadar hatırlamak istemese de buna engel olamaz. Düğün bittiği için konuklarda birer birer ayrılır. Mukta ile Visnhu kendi evlerine gelirler. Visnhu, Akash Meethi’yi çok sevdiğini onların aşkı da çok büyük der. Mukta ise benim öyle bir büyük aşkım olmadı diye mırıldanıp Visnhu’yu kızdırır. Tabi şakacıktan kızdırır. İkili romantik anlar yaşarken bir tekrar Rathod’un yanına dönelim.

Ambika Yalandan Akash’ın Kollarına Bayılır Kördüğüm 30 Haziran Özeti

Damini bir köşede yalnız başına oturan Rathod’un yanına gider. Rathod gerçek ile hayal arasında kalmıştır. Geçmişinde yaşadığı olayı halen hatırlamaya devam eder. Rathod, gitme orada ateş var. Sakın girme diye bağırır. Damini ise nerede ateş var anlamadım diye tepki gösterir. Rathore birden gerçek dünyaya döner. Damini ne olduğunu sorar. Ancak Rathore çok fazla bilgi vermez. Bizim yeni evli çiftler de Bundella konağına ulaşır. Maiyya ile Pavitra yeni gelinlerini karşılamak için hazırlık yapar. Gelinler kapı girişinde boyalı suya girip evin etrafında yürümesi gerektiğini anlatır. Meethi ben nasıl yapacağım der. Pavitra ayakların değil tekerlek boyalı suya girdin diye dalga geçer. Meethi daha sonra Atişgan da cam kırıkları ile dolu suya girdiği için bu ritüelden oldukça çekinir. Akash boyalı suyun içinde bir şey olup olmadığını kontrol ettikten sonra Meethi’yi kucağına alıp ritüeli tamamlar.

Kordugum 328. bolum ozeti ( 30 haziran kordugum ozeti ) resim 1

Akash ile Meethi evin en büyük kişisi olan Maiyya’nın ayaklarına dokunup duasını alır. Sıra Sankrant ile Ambika çiftine gelir. Ambika boyalı suya girer. Sankrant ile birlikte Maiyya’nın duasını aldıktan sonra Maiyya Akash ile Meethi den de dua aşınması gerektiğini söyler. Sankrant hemen ağabeyi Akash’ın ayakların ardından Meethi’nin ayaklarına dokunur. Ambika Akash’ın gözlerine bakıp birden bayılma numarası yapar. Akash hemen kanepeye Ambika’yı taşır. Ambika bu sırada Akash’ın elini sımsıkı tutar. Ambika uyanmış numarası yapıp Akash’ın gözlerine bakar. Akash ise hemen gözlerini kaçırır. Kördüğüm 328. Bölüm özeti (İlk iki part) burada bitti. Kördüğüm 30 Haziran özeti son iki partın gün içerisinde yayınlanacaktır.

Kördüğüm 328. Bölüm Fragmanı

Bu yazımızda sizlere kördüğüm 30 haziran de yayınlanacak olan bölümün sadece yarısını anlattık. Diğer yarısını ise gün içerisinde ekleyip sizleri merak da bırakmayacağız. 

https://www.youtube.com/watch?v=YqyNsJdgn3k

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

41 Yorum

 1. Eeeeee kizlar ilk benim oleyyyy bana guzal hediye bekliuoom atkadadlardan .
  ..tmm nurdan abla ben burasy oyle oldugnu bilmiyoduum tmm jnm ben simdi anladim

 2. Filiz kardesim cok guzal olmus dizi ahveti miti ve akas birikdiler oley su Ambika jadysy war ya of onu irenyorum

 3. Herkese iyi geceler ???

  Saliha abla meleğimize bolca dua edicem ediyorum

  Defne çok kötü olmuş bu aralar hiç yorumları takip edemesemde sanırım yine sorunların var ondan bu kadar dalginsin kendini toparlamaya çalış geçmiş olsun üzülme buda geçer hep söylerim buda geçer

  Manya tv zaten hiç takip etmem sadece çukuru izlerim ama bu olaylara artık tv’ yle bağlantım kalmadı yoktuda zaten.

  FILIZIM annen mi rahatsız anladığım kadarıyla geçmiş olsun inşallah iyi olur sanada işlerinde kolay gelsin

  Nurdan abla komsunla günün güzelmiydi

  Başka bir şey kaldımı unuttuğum bilmiyorum

  Allaha emanet olun görüşürüz.

  Dünden beri aklımda önemli bişey var şimdi yazınca hatırlayamadım neydi okadar ćok şey var ki unuttum

  FİLİZİM NEDEN İNSTAGRAM DA ÖZET PAYLAŞIMI YAPMIYORSUN

 4. Günaydin kizlar .
  Allah allah Ambika bir kere Meethi senden bin kat daha güzel sakat hali ile bile çok güzel . Sankrantin seninle evlendiğini için kendini şansli hissetmelisin . O kadar çirkinmişsinki seninle yaşli amcalar bile evlenmek istemez . Sanki Akaş sana seni seviyorum seninle evleneceğim seni birakmayacağim dedi . Terk edilmişmiş sen Akaş tarafinda sevildinmiki terk edil allah akil fikir versin şu kiza öff salak yaa sinirimi bozdu . Maiyya denen cadi kari elime geçse onu bir kaşik suda boğarim valla sinir bozucu ve itici .
  Ah Radhot ah Tapunun derdi yetmemiş gibi otur Ambikami Malvikami uğraş . Sen bunlari yaşayacak adammiydin . Geçmiş hatirlanmaya başlanmiş bile .
  Sana geçmiş olsun . Dizideki en akilli adami bile delirticekler yahu.

 5. Şimdi bir önceki sayfanin yorumlarina baktim ve
  FILIZ sana kolay gelsin ?
  GÜL ÇIÇEĞIM çok teşekkür ederim düşünmen bile yeter canim ❤
  Abin nasil oldu ??
  Nuranay bana abla değil Manya de yaş olarak senden küçüğim .

 6. Kizlar dün akşam SEV YETER izledim bitdikten sonra Y.B izledim . Sonra yine uyku tutmayinca Silsila izledim . Izledimde içim tuhaf oldu . Nandininin kocasi olacak herif kiza bu bölümde yapmadiğini birakmadi . Ama izlediğim bölümde Nandini Kunal ile tanişti . Anlatim bari . Dün 5, 6 ve 7 bölümleri izledim . 7 bölümi anlatiyorum .
  Şimdi Rajveer ve Nandini Goa geldiler Rajveerin toplantisi için tesadüfe bak Kunal ve Maulide ayni yerde . Havuzun yaninda iki çiftde Rajveer ve Nandini görüşmesi gereken kişilerinin yanina geldiler Rajveer 1 metre araliktan bağira çağira karşiladi adami tövbe tövbe . Adama dedi ki efendim karim size yemeğe davet etmem için o kadar israrci oldu sizi karim ile taniştirim . Işte bu adi Nandini . Sonra kizi çaktirmadan arkasindan iterek selam versene dedi . Nandini ellerini birleştirerek selam verdi ama cani herif kocasina yetmedi . Daha modern bir şekilde selam vermesi gerekiyormuş yani elinden tutarak . Kocasi ve ortaği konuşurken Nandini havuzun o tarafinda oturan kizi fark etdi ve yüzüne gülümseme geldi . Kiz onun 6 yil görüşmediği arkadaşi Mauli . Nandini yanina koşmak istedi ama hem kocasinda çekindi hemde Mauli ile aralari bir nedenden dolayi bozuk ama bunu daha göstermiyorlar . Kizlarin ikiside bir birlerini seviyorlar ama o nedenden dolayi görüşemiyorlar .Dönelim Rajveer efendiye . Adam ile konuştular Rajveer adami geçirmeye gitdi Nandini kaldi tek başina . Sonra Kunal içecek bir şeyler almaya gitdi karisina ve kendisine . Oradan bir gül aldi ve garsona Mauliyi gösterip ona vermesini söyler . Garson Mauli yerine güli Nandiniye verdi kocaniz size gönderdi diye . Nandini hem şaşkin hem mutlu . Gülü kokladi gülümsedi o kadar güzel güliyordiki çok güzel görüniyordu . Sonra yanina Rajveer geldi uzun uzun bakti karisina dedi ki sen bu gün bir başka görüniyorsun resmen işildiyorsun . Söyle bana o güli sana kim verdi yoksa bir yerden kopardinmi onu ? Nandini şaşkinlikla kocasinin gözüne bakip dedi ne nasil , bu güli bana siz göndermedinizmi ?? Rajveer hahaha güldide güldi . Sen ne saçmaliyorsun kadin ben sana bu güne kadar gül verdimmi hiç bu güni özel kilan ne ben sana gül vereyim dedi . Sonra söyle bana bu güli sana kim verdi yoksa sevgilinmi bana onun adresini veya telefon numarasini ver . Bak Nandini sen benim karimsin en azindan karim olarak görevlerini yapmalisin . Şimdi ver o güli bana . O güli böyle suya firlatmak lazim dedi ve güli suya firlatdi . Sonra otele geldiler . Site dondu arada pek şeyi kaçirdim ve izlemeye başladiğimde şöyledi dizi . Nandini korkulu Rajveer sinirli. Kiz koltukta oturuyor sanirim banyodan çikmiş üstü sirilsiklam ve üşüyor . Rajveer su verdi al iç ve sakinleş diye kiz suyu içmeye başladiğinda bardaği aldi firlitdi kizin boğazina sarildi onu boğarak dedi sen kimin koridorda elin pastali pasta mumlu dolaşiyorsun . Kimin için yaptin onca hazirliği yoksa sana gül veren kişi içindimi onlar ha çabuk söyle kim o adam . Kiz zar zor nefes alarak pasta sizin içindi dedi . Rajveer haa öylemi benim doğum günimmiki bana pasta hazirliyorsun . Nandini
  nefes … nefes dedi . Kocasi alamiyorsun dimi ? Sen nefes almayi değil ölmeyi hak ediyorsun senin yerinde başka bir kadin olsaydi kendisini suya atip öldürirdi sen ise utanmaz cahilsin . Sonra klimayi yükseltdi kiz tam aşağinda oturuyot klimanin üstü sirilsiklam ve üşüyor kocasi dedi bu klima kapanmiyacak eğer üşüdiğini hissedersen üşü eğer donduğunu hissedersen don eğer burdan kalkmaya ceserat edersen senin bacaklarini kirarim Nandini dedi . Sonra buz dolabindan çikan suyu içti ve Nandiniye bakip pis pis güldü ve suyu onun başinda aşağa döktü . Ve site yine dondu ve başladiğinda şöyle başlamişti . Rajveer Nandiniye vuruyordu cahil kadin diye . Sonra ona bakip Nandini yikil karşimdan seni gördükçe ellerim kendi kendine haraket ediyor diyor kizi otelin kapisindan firlatdi kizin alni yaralandi çarptiği için . Sonra kapiya vurarak yalvarmaya başladi Rajveer özür dilerim lütfen beni affedin bir daha böyle bir hatayi tekrarlamiyacağim . Lütfen açin kapiyi benim üstüm kiyafetim islak ben nereye giderim diye . Sonra arkasinda Kunal geliyordi Nandini hiç bir şey yokmuş gibi durdu orda sonra Kunal bir odaya girdi . Ranveer çikti kizi iterek kovdu bir daha buraya gelme diye . Kunal çikti sinirle ama Ranveer girmişti . Nandini koşarak çikmaya başladi otelden Kunalda peşinden koşuyordu . Dişarida yağmur yağiyordu . Kunal Nandiniyi yakaladiğinda onun üzerine düştü bir birlerine bakiştilar sonra Kunal kalkti Nandiniye elini uzatdi kalkmasi için . Nandini tutmakdan çekindi Kunal onu kendisi yerinden kaldirdi . Nandini yine gidecekti Kunal bekleyin dedi . Kiz durdu . Kunal dedi her şey yolundami . Nandini evet yolunda dedi . Kunal yaralariniza bakmama izin verin dedi . Nandini sinirle dedim ya her şey yolunda dedi . Kunal bağirdi ben doktorum birakin işimi yapiyim diye onu bir yere götürdi pansuman yapti . Nandini dedi eğer işiniz bittiyse benim kocama dönmem lazim . Kunal daha bitmedi benim eski yaralarada bakmam lazim dedi. Nandini haa bunlar ben banyoda düşmüştim o yüzden oldu dedi . Kunal banyodan düşen yada koşarak kaçan kadinlarin ya kocalari duygusuzdur yada ona şiddet uyguluyordur dedi . Nandini sinirle doktor lütfen dedi . Sonra ikili evlilik hakinda konuşmaya başladilar . Kunal bende evliyim ama evlikikte olmasi gerekenler var olmamasi gerkenler var diye konuştular burda benim internetim bitti off en heyecanli yerleridi ??
  Sizlerle paylaşmak istedim .

 7. Bu gün dizinin devamini izleyeceğim akşam çok heyecanliyim ama şimdi çikmam lazim kizlar görüşiriz ? bye

 8. GÜNAYDIN ARKADAŞLAR

  DEFNEM RUH İKİZİM
  GEÇMİŞ OLSUN KOLAY GELSİN
  KENDİNE DİKKAT ET AHİRETLİGİM S. Ç.S KELEBEGİM ?????????

 9. ??Kafirle Müminin arasındaki en ince ve keskin perde NAMAZDIR❗❗ Dikkat edin Namazı terk edip de bu perdeyi aradan kaldırmayın ??
  ♣♣♣
  ??Peygamber Efendimiz (S.A.V) ve ümmeti arasında görünmez bir perde vardır. Dua ederken SALAVAT GETİRMEK bu perdeyi kaldırır. Salavat Duaların kabulüne de vesiledir ❗❗??
  ??????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM MUTLU GÜNLER ???
  ?????
  ELAM AHİRETLİĞİM GÜNÜN AYDIN OLSUN ??❤????
  SAĞOL KOMŞU KIZI NASILSIN BOLCA DİNLENİYORSUN SANIRIM??
  ????
  MANYOŞ eline sağlık çok güzel anlatmışsın bitanem ??❤
  Ama sadece dizi ve filmler izleme faydalı kitaplar da oku. Hızlı okuma ve düşünme tekniklerini geliştir ??
  ???
  NURANAY kardeş elbette iyi birisindir ne demek istediğimi kızlar söylemiş zaten. Fakat Türkçen çok kötü nasıl iletişim kurucaz bilmiyorum Manya gibi değilsin o zehir gibi ??
  ???
  SALİHAM dualarım seninle metanetli ol..
  ????
  İREMSU sağol bitanem değişik bir derdim yok. BELLA ve ailen için duacıyım. Rabbim sizi de feraha kavuştursun
  ????
  NURDANIM nasılsın ne var ne yok ?❤
  ???
  ZÜLİŞİM İNCE KIZ
  AYSELİM DENİZİM YOKLAR❤❤
  ???
  FİLİZİM kolay gelsin merak etme ev işlerini yapa yapa otomatiğe bağlıyorsun bir müddet sonra ??? 1000 Devirli oluyorsun bir anda?? bağışıklık kazanıyon

 10. DEFOŞ hoşgeldin ❤
  Sağol biraz öncede dizinin
  8,9,10,11 bölümlerini izledim keşke izlemeseydim yaa sulugöz oldu Madu gibi ağla ağla birde fotolarini indirdim dizinin Draşti her zamanki gibi çok güzel ama hiç olmadiği kadar ezik ??
  DEFOŞ ben küçükkem çok okurdum kitaplari gece geç saatlere kadar okurdum hatda babam kizardi bana geç yat birak artik kitabi diye sonra uyumuş numarasi yapip banyoya girip okuduğum zamanlar çok oldu ama son 1 yildir bilmem neden kitap falan okumami koydum hep şu diziler yüzünden yaa artik ara vericem gerçekten yine kitap okucam daha faydali çünki benim için ☺??
  Gerçekten Türkçemin iyi olduğunumu düşüniyorsun . Çok sağol DEFOŞ çok mutlu oldum yaa dahada ilerleterim kendimi ?

 11. GÜLÇİÇEK abinin iyi olmasına sevindim bitanem hayırlı haberlerini hep bekliycez❤❤
  Hiç üzülme bir dönem kötü şeyler üst üste gelir bir dönem iyi şeyler en azından ben kendimi böyle teselli ediyorum?Ramazanda 30 gün boyunca orucumda ve tehecudlerımde Rabbime yalvarıp yakardım huzuru bulmak için. Elbet dönüşü olacaktır..
  ???
  Vay arkadaş ilk şöhret budalası olma hanımından olma kızı Ambika da teşrif ettiler. ?Radhotun kaderinde kız babasi olmak varmış??Ben böyle talihsiz bir adam görmedim. Senaristin yerine ben olsaydım Radhotun ilk çocuğunu erkek yazardım ve Meethi ye aşık ederdim daha hoş olmaz mıydı?
  Ambika daha güzelim diyor mantık bu mudur yani ben daha güzelim banane banane beni al onu alma?Hintli kızları hiçbir zaman anlayamıycam. Evet Kördüğümun yeni kadrolu belası Radhot ve Meethinin püsküllü ruh hastası belası Ambika tüm izleyenlere hayırlı olsun geldi çattı ???

 12. Manyacım Nurdan ablacım dün beni sormuşsunuz özür dilerim ya yazamadım hiç dün ne olduysa gün nasıl geçti bilemedim baktım ki akşam olmuş resmen ayakta uyuyordum ?? dün yoğun gündü yazamadım

 13. Hoşgeldin ZÜLIŞ Allah kolaylik versin canim ?
  Kizlar ben kaçtim sonra dönerim dişari çikicam ?

 14. Manyacım Silsileyimi izledin ay orada Madu çok mıy mıy ya resmen güçlü ve kendi ayakları üzerinde duramayan biri bende 8 izledim işte 8. Bölümde Madu hamile olduğunu öğreniyor kocasına söyleyemiyor ?? bide kurtaran adam anlıyor ya Kocası tarafından sopa yediğini ?? bence Madu dayanamayacak ve evden kaçacak öyle tahmin ediyorum sonra kocası arayacak olaylar olaylar ?? sürer artık bin bölüme kadar

 15. Kore dizisine bakan var mı ya oğlan acayip yakışıklı gözlük falan ?? bide kızın sesi çok ince ya sürekli bağırıyor kulağa tırmalayan ses tonu var Astanın sesi gibi ?? bende vakit bulunca izliyorum işte

 16. Aa Raghotun kızımı varmış vay be adamın her yerden çocuğu çıkıyor ?? bunuda gördü Bay Karizma Raghot şaşırdım doğrusu ya Tapu ile tekrar ne zaman nikah tazeleyecekse bide Mehht salağı vuruldu galiba dizi iyice karmakarışık oldu finali o kadarda güzel değil ama duydum kadarıyla ??

 17. Bir şey değil Gülçicek inşallah tez vakitte sorunlarınız hallolur Allah kolaylık versin ???

 18. Het kim günde 100 kere “”LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAH “” derse fakirlik ebediyen ona isabet etmez.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ???????

  Hayırlı sabahlar hatun kişilerim nasılsınız SALİHAMM konuşabildinmi doktorla. Meleğimizi gördün mü nasıl

  ????

  İREMSU teşekkürler canım biraz geç gidince duaya yetiştim. Accık oturdum geldim. Sen nasılsın bella nasıl.

  ????

  ZÜLİŞİMM hoş geldin İNCE hatunum nerelerdesin

  ????

  GAMZELİM bugün enerjin yüksek MaşaAllah. RABBİM daim etsin ???

 19. ZÜLİŞİMM ilk bölümü izledim. Sil baştanın saatleri çok kötü ama tam bizim yemek ? zamanı izleyemiyorum ama merak ediyorum güzel bir senaryo

 20. Evet Nurdan ablacım bende arada bakabiliyorum ya saati hiç uygun değil yemek saatine denk geliyor haklısın güzel olmaya başladı dizi ilk bölümleri karışıktı işte ?? bakalım bundan sonra ne dizisi verecek Fedayı verebilir

 21. Evet Züliş Silsila izliyorum . Çok sevdim sirf Draşti için izliyorum aslinda diziyi . Evet hamile aldiriyordu çocuğu doktorun kapisindan tam girecekti dedi ki kendine bunu Rajveere söylemeden yapmamaliyim belki çocuğu görüp fikiri değişir sonra doktor girin lütfen dedi o doktorda arkadaşi Mauli sonra Nandini girmeden kaçinca Mauli hissetdi bir şeyler hemen peşinden koştu kizin ama bulamadi . Sonra Rajveer ile karşilaşti filan Rajveer takti kafayi kiza beline falan dokunuyordu kiz bağirdi ayir eline diye sonra kaçti gitdi . Sonra sabah Nandini havuzun yaninda kafede oturuyordu bir kiz çocuğunun oyuncak arabasi havuza girdi çocuk almak için havuza doğru yürüdi anne babasinin umrunda değil ama Nandini kurtardi kizi ama kendisi havuza düştü bağirmata başlada kurtarin diye etraf adamdan dolu bir tanesi dönüp bakmadi Nandinin kurtardiği çocuğun anne babasida mal gibi palyoçaya bakar gibi bakip duruyor kiz ise boğuluyor imdadina Kunal yetişti Kunal koştu 5 dakka suya daldi 5 dakka Nandinin yanina kolaylaşip elini tutdu 5 dakka suyun içinde bakiştilar 5 dakka sudan çikana kadar yine 5 dakka böylece geçip gidiyor dizi . Sonra onlari Mauli gördü hemen Nandiniye koştu havlu ile üstüni örtdi Nandini arkadaşina o kadar etkileyici bakiyorduki allahim anlatamam ben ağladim o sahnede o kadar masumdiki Nandini . Sonra onlar otelin banyosuna doğru yürümeye başladi bunlari Rajveer balkondan gördi sinirle dediki hayir bunlar bir birlerini görmemeliydiler ? Sonra kizlar banyoya girdiler Nandini dur Mauli fönle onun saçini kiyafetlerini kuruladi üşümesin diye elini ovaladi Nandini ağliyor Maulide ağliyor sonra Nandini Maulinin eline dokunucakti Mauli havlu almak için elini çekti Nandini kiza sarilicakti kiz arkasina dönüp bir şeyler aldi Nandini sonunda duramadi o kadar siki sarildiki kiza . Maulide ona sarilip ağladilar Rajveer kapida acaba ne konuşuyorlar iç organlarim dişariya çikmak üzere şu an meraktan diyor . Sonra Nandininin karnina ağri girdi Mauli noldu sana karninmi ağriyor gel sana ilaç vericem dedi . Sonra Nandini onu durdurdu dedi
  Mauli .. Ben … Ben
  Sen ne Nandini dedi
  Kiz tam hamileyim diyecekti kapidan bayanlarin banyosuna kocasi girdi Hanimlar diye
  Sonrasini izlemedim ??
  Neyse kaçtim ben fazla konuştum sanirim ??

 22. Manyacım baya güzel anlatmışsın ?? güzel dizi aslında ama fazla ağlamalı insanın içine işliyor ben pek bakamadım hediye İnternet olunca izlerim ama ?? biraz zaman geçince kanal yayınlar ya ??

 23. MANYOŞ kesinlikle Türkçenin iyi olduğunu düşünüyorum ??
  Ee kuzu herşeyi abartmadan dozunda yapacaksın gece gündüz kitap okumak da iyi değil sürekli film izlemek de iyi değil biraz ondan biraz bundan
  Su bile fazla içersen vücuda zarar verir ;)
  ????
  Sağol Zülişim hastanız nasıl oldu??
  ???
  NURDANIM elhamdülillah. Hayat geriye bakıp duranların değil,önüne bakıp her daim koşanlar için akıyor ne yazıkki bende formatlayıp güncelliyorum kendimi ?? amin
  ???

 24. Evet Züliş aslinda dizide pek ağlayan yok Nandini hariç herkesin yerine o ağliyor maşallah ??
  Inşallah yayinlar diziyi Kanal 7 çok mutlu olurdum yayinlasalar .
  Çok sağol DEFOŞ ? haklisin her şey dozunda olmali ama bende öyle değip malesef kendimi düzeltmem lazim benim değişmem filan senin dediğin gibi her şeyi dozunda yapmaya çalişicağim
  ヽ(^0^)ノ

 25. Aynen öyle GAMZELİM geçmişin acısıyla yada tatlısıyla yaşamak doğru değil ne aldığın kararlar nede hissettiklerin gerçekleri yansıtır. ??? geçmiş bitmiştir. Gelecekte ümit vardır. ???.

  Kaç gündür akşam yemeklerini savsaklıyorum bugün düzgün bir yemek yapayım ???

 26. Defnem Hastamız aynı ya bu sıralar sürekli annemi babamı çağırıp duruyor dün baya sıkıntılı geçti dükkanda işlerde yoğun ?? kötü bir gündü işte bugün iyi ama günüm Allah yardım ediyor işte sabrınıda veriyor

 27. Manyacım inşallah yayınlar diziyi kesin tutar ya kördüğüm gibi ??haklısın Nandini herkesin yerine ağlıyor ?? bakalım sonraki bölümlerde ne olacak

 28. MANYOŞ ortayolu bulanlar her zaman kârdadır ?Senin zamanla herşeyi duzeltecegıne eminim özellikle üniversite hayatında
  ????
  Zülişim bu deden annenin mı yoksa babanın mı babası?
  Rabbim yataklara düşüp yollara bakıtmasın kimseyi..
  3 gün yatak 4.gün toprak derler ya bizde büyükler..
  Sen yazın kursa falan gidecektin sanki ?
  ????
  NURDANIM valla ben yemek falan yapmıyorum son günlerde dışarıda ne bulduysam yiyorum zaten yazın iştahım olmuyor fırsat bulursam dinlemiyorum ?
  ???
  Madhunun yeni dizisi ha. Geçmişte unutulamayanlar
  Ah ne yapsam ne yapsam kurtulabılsem.
  Ne yapsam kendimi avutabılsem
  Kendimi unuttum seni kalbimde.
  Hiç olmazsa yılda 1 kez unutabilsem ??
  Emrahın güzel şarkısı ve dizisiydi ne izlerdik ;) be

 29. Babamın babası Defnem evet ya Amin Allah çekdirmesin çok zor bakması ?? falan kursa haftaya başlayacağım inşallah hocayı aradık ayarlayscak kardeşimle gideceğim ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu