Kördüğüm

Kördüğüm 329. Bölüm Özeti # Akash Meethi’yi Yangından Kurtarır (1 Temmuz Kördüğüm Özeti)

Kördüğüm 1 Temmuz özeti ile sizleri buluşturacağımız yazımızda yine olaylar bitmek bilmiyor. İşte sizler için Kördüğüm dizisi 329. bölüm özeti.

Kördüğüm Dizisi 329. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisi 329. bölüm özetimiz başlıyor: Ambika elinde Meethi ve Akash’ın fotoğrafına bakarak benim olmayan başka birinin olamaz diye söylenir. Hatta albümü yakacaktır ki kapıya birisi gelir. Ambika hemen albümleri dolaba koyar. Maiyya balayına gidecekleri yere hep birlikte gitmelerini söyler. Ambika mutlu bir halde kabul eder ve Meethi’ye de danışayım der. Akash eve geldiğinde morali çok bozuktur. Nedeni ise toplantıda bilgisayarı açması gerektiğini ama üzerine kahve döküldüğü için bilgisayarın açılmadığını, rezil olduğunu söyler. Akash bunu yapanın kim olduğunu da bilmiyorum der. 

Ambika sevinç içinde olanları dinlerken onu izleyen Maiyya bir önceki gece Ambikanın odadan çıkışını hatırlar ve acaba bu olanların ardındaki o mu diye şüphelenir. Meethi ise Akash’a hadi boşver bunları da hava iyiyken dışarda balayı yerimizi belirleyelim der. Akash onu kucağına alır ve o halde dışarı çıkar. Meethi utanırken onların mutluluğunu izleyen Ambika bir kez daha kinlenir.

Kördüğüm dizisi 329. bölüm özeti devam ediyor: Radhot Chaubey’i izlemektedir. Onun hakkında epeyce de bilgi toplamıştır. Chaubey on bir yıldır Mumbai’de yaşamaktadır, Ambika adında bir kızı vardır ve Sankrant ile evlidir. Radhot, bu bilgiler yeterli değil deyince bilgi getiren adam gider. Mukta ve Vishnu ise dışarıda hoş vakit geçirirken yine biri onları izlemektedir.

Ambika ise gece olunca dolaptan albümü çıkarır ve yakar. Bir sonraki sabah Ambika’nın babası konağa gelecektir. Maiyya’ya durumdan bahseder ve yemekleri Meethi yapsın der. Sankrant pazar alışverişi sonrası her şeyin fiyatı artmış diye şikayet edince Ambika tuhaf karşılayıp kardeşin milyonlardan bahsediyor sen neyden şikayet ediyorsun diye kızar. Elindeki poşetleri alıp içeri girer. Mukta ise iş görüşmesi için mülakata girer. 

Kördüğüm 1 Temmuz Özeti #Ambika Meethi’yi Öldürmeye Kalkar

Meethi mutfakta hazırlık yaparken Ambika onun mutfaktan çıkmasını sağlar. Ardından da mutfağa benzin döker. Çakmağı da ocağın yanına koyar. Hemen oradan gizlice çıkar. Meethi ocağı yaktığı an mutfağın her tarafını ateş kaplar. Meethi korku içinde Akash diye bağırır. Akash evde yoktur ama Allahın işine bak ki o gün işten erken gelir. Onun geldiğini fark eden Ambika rol yaparak yangın diye bağırır. Akash onu duyar ve içeri hızla koşar. Yangının ortasından Meethi’yi kollarında çıkarır. Akash Maiyya diye bağırınca herkes koşarak gelir. Snakrant yangını söndürür.

kördüğüm 329. bölüm özeti resmi (1)

Kördüğüm dizisi 1 Temmuz özeti devam ediyor. Meethi yavaş yavaş kendine gelir. Akash ise kim Meethiden yemek yapmasını istedi diye herkese sorar. Maiyya Ambika’ya, Ambika Maiyya’ya bakar. Ambika babasının geleceği için Meethi ile beraber mutfağa girdiklerini söyler. Meethi de onaylar. akash kızarak kim gelirse gelsin bundan böyle Meethi mutfağa girmeyecek der. Meethi’yi tekrar kollarına alarak odalarına gider. Divya ise Daminilere ziyarete gelir. Mukta da gelir ve iş görüşmesinden geldiğini söyler. Nani kızımı çalıştıracak bir de diye için için kızar. 

Meethi artık ayakta durmak istediğini ve bu nedenle kendi başına iş yapmak istediğini, kendisinden tek isteğinin destek olduğunu söyler. Akash kulaklarını tutarak özür diler. İkili sımsıkı sarılırken onları izleyen Ambika ikinizi ayırmak için elimden geleni yapacağım diye yemin eder. Kördüğüm dizisi 329. bölüm özeti sona erdi. Peki sizce Ambika başka neler yapacak Meethi’ye?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

162 Yorum

 1. Hadi ben geldim çok şükür elektrik geldi ya resmen sinir krizlerine girdim suda yoktu elektrik neysede su olmadan olmuyor ya sıcak hava bide ?? Allah kimseyi susuz koymasın

 2. Amin NURDANIM ??
  ???
  Gözün aydın Zülişim ??
  Amin kuzum
  ???
  Diğer sayfada biri bana seslenmiş ??
  EFENDİM ANONİM KARDEŞ SÖYLE ☺
  ????
  Hakkaten şu Adminler dese ki Kördüğüm ızleyemıycez daha fazla bıktık usandık. Siteyi kapatıp kepenkleri indirip gidiyoruz ben hak veririm yani ???
  Bitmedi arkadaş şu saçma melodram????

 3. Aynen Defnem ya adminler istifa etse bu dizi yüzünden gerçekten hak veririm resmen uzadıda uzadı ta geçen sene ağustos ayında başlamıştı yanlış olmasında ?? ondan beri sürüyor daha dün gibi hatırlıyorum kördüğümün ilk bölümlerini oyuncular bile aynı ilk bölümlerdeki gibi Nani cadısı bile değişmedi ya bide şimdiki bölümlerde Nani saçına siyah boyamış ?? geçen dikkatimi çekti amaa demişim Nani saçındaki kırları göstermemek için saçını boyamış ?? bide Bay Karizma Raghot kilo vermiş ya ne yapsın adamın yüzü gülmedi Bi Tapu yüzünden ne yapsa yaranamadı ?? kaç kere dedik ama Raghot gel yol yakınken evlenme Tapu ile sonra pişman olursun dedik adam illede Tapu dedi durdu ?? en çok bu dizide Raghota acıyorum yazık adama

 4. Zaten ZÜLİŞİMM db sitesinde ilk özet verilmeye başladığında şu muktayla methi den başladı sonra kanal 7 taaaa baştan özet verince adminler özür dilediler biz keserler diye düşündük çok uzun diye ??

 5. defne abla sırf senin için geldim üstelikte ne zorluluklarla o gunfur bugundur içim içimi kmeirdi uyunadım ve cok üzüldüm seni terk edemedim böyle ayrılmazyız güzel tatile gireliyiz vedalşmalıyız
  seni gercekten seviyorumki geldim bilsen nasıl geldim ben :( çok üzgünüm
  bana hakkını helal et seni seviyorum

 6. Ya bugün bahçede bir kedi vardı ona bir şeyler veriyim dedim vermez olaydım dört tane yavrusu çıktı bir yerden ?? aynı anda tuzak kurmuşlar gibi şimdide bahçede bekliyorlar bir şeyler vereceğim diye ?? tam rezillik ya kediler bile ayrı bir uyanık olmuşlar anaları başında bekliyor bide inşallah alışmazlar ?? yoksa annemden iyi bir azar işitirim kediler yüzünden ??

 7. Hintliler Drama konusunda çok maharetliler. Saçmalama konusunda da intikam almakta da. Gurursuz ezik sümsük okumuş kızlarda da ölüp başkası olarak gelmekte de daha hangi maharetlerinden bahsetsem bilemedim amma aşkı saf ve temiz anlatmakta gerçekten maharetliler ❤️❤️❤️❤️❤️

 8. Ha doğru Nurdan ablacım siz oradan db sitesinden takip ediyordunuz özetleri o zamanlar ben yoktum ?? sadece sizleri tatlı bela dizisinden biliyordum ondan sonra takip edemedim yorumları işte baştan almışsa zor olmuştur sizler için en azından kaldığı yerden devam etseydi ??

 9. Bu arada Mukta ile Visnuyu gözetleyen İccanın sapık oğlu Yuvi. Kendisi Muktadan intikam almaya geldi. Kendisine kalan mirasla koca bir şirket kurmuş ve Mukta beni tanımasın diye estetik ameliyatı olmuş. Mukta onun yaninda işe başlıyor bilmeden. Ona çok iyi davranıyor. Muktanın patronunu Radhotun gözü tutmuyor ve araştırıyor. Yuvı olduğunu tespit ediyor. Yuvı Muktayı işimiz var diyip çatı katına çıkarıyor onu oradan atacakken Radhot ve Meethi imdada yetişiyor. Meethi abi ne olur yapma diye yalvarıyor ama Yuvi Meethiyi tutup fırlatıyor.
  Meethi hamile birden kanaması başlıyor ve Radhot onu hastaneye götürüyor malesef çocuğunu kaybediyor.
  Radhotu bıcaklayacakken polis geliyor ve kaçıyor. Yuvi Visnuyu da ağır yaraladı öncesinde hastaneye gidip yarım kalan işini tamamlanak için hastaneye geliyor onu Akash yakalayıp bir güzel dövüp polislere teslim ediyor. Mukta da yaşanan streslerden erken doğum yapıyor ve oğlu oluyor?
  Bizim sümsük İccanın böyle canavar bir oğlu olsun inanılır gibi değil ??
  ???
  Meethi cephesine gelirsek Akadısh sonunda Meethiyı çok seviyor ve gelini olarak kabul ediyor yanı Akashın anası. Ama Ambıkayı gelini olarak artık isteniyor çünkü Akash da gözü var iki oğlunun arasını bozacak diye korkuyor ve Meethi ile plan yapıyor. Ambikayı sarhoş edip tüm hain planlarını telefona kaydediyorlar. Sonra Ambika sabah olanları hatırlayınca Meethiyi bir ıssız yere çağırıyor Meethi nın üstüne benzin döküp yakarken Radhotu görüyor uzaktan. Ve numarasına başlıyor Meethi ben hamileyim nolur beni yakma diye kendi üstüne benzin döküyor sonra ortalık alev alıyor ve polisler geliyor Meethiyi götürüyor Radhotun bir feryadı var kızım diye görmeniz lazım??ama Ambika ölmüyor oradan kaçıyor ölmüş süsü veriyor kendine. Sonra Mahkemede Radhot Meethiyi seni kurtarıcam sen birşey yapmadın diyor ama salak Meethi amca tüm gördüğünü anlat ben senin hamile kızının ölümüne sebep oldum diyor sonra Radhot gördüklerini anlatıyor Meethiye idam veriliyor tam asılacakken bir ses durun diyor Ambika yaşıyor. Radhot ve Akash Aöbikayı bulup getirmiş Meethi kurtuluyor. Bütün hikayelerin kahramanı Radhot. Adam kaç cephede savaşıyor arkadaş tüm manyaklarla sülalenin gençleriyle o ilgileniyor Superman sanki ????
  Yazık yediler adamın ömrünü ?

 10. Aa bugün Vivian dsenanın doğum günüymüş vay be adam bir sene daha yaşlandı ?? biraz değişik oldu ama biraz önce fan sayfasında gördüm röportaj bile vermiş bu sene annesi ile kutlayacakmış doğum gününü annesiyle tapınağa falan gidecekmiş Allah yardım ede ??

 11. FERAHCIM ben sana hakkımı helal ettim zaten. Kırgınlığım da geçti. Benim bu sene nelerle mücadele ettiğimi nasıl zor günler gecırdıgımı bilemezsin ama tüm dertlerımı ve alınganlıklarımı sitenin dışında bırakıp tatlı sohbetler ettim burada.? FERAH sen çok gençsin senin 2 katın yaşım var nerdeyse benim o yüzden senin bazı davranıslarını gençliğine veriyorum asla da kırgın değilim sana kendini boşuna üzmüşsün günlerce senin için rahat olsun canım. Müslüman müslümana dargın durmaz zaten ben hiç durmam hele..
  ???
  Aynen öyle Zülişim Adminler bıkacak yakında??
  FİLİZE acıyorum bazen bır de Sev yeter çıktı şimdiden 1800 bölüm olmuş nasıl izleyecek bu kız bunu yazıktır gunahtır ya???

 12. Çok şükür bir daha siteye giremicem diye çok korktum . Son yazdiğim yorumdan sonra siteye bir türlü giremedim açilmadi , ağladiğim bile oldu keşke girmeyeceğimi haber verebilseydim ama çok şükür açildi . Içim rahatladi artik girebiliyorum o kadar özledimki yazmayi hatda googla Manya dizicenter yazdim benim doğum güni sayfam yorumlarim çikti ama okuyamadim çok üzülmiştim ama mutluyum şu an ???
  Kizlar bu gün Vivimin doğum güni ben kutladim kendimce pasta falan sipariş etdim ??

 13. Ay NURDANIM senin emojilerın öldürüyor beni gülmekten ???hele şu kaş kaldıran emojısını görünce bir gülme alıyor beni ????
  Arkadaşıma diyorum kaş kaldıran EMOJİSİ at bana neee diyor sen zaten tuhaftın iyice tuhaflastın Defne diyor ???
  NURDANIM şimdi tabi Mr Karizmayı Allah affetsin ama keşke tüm kadınlara da böyle bir adam musallat olsa????
  Tövbe ya Rabbi bana ya????

 14. MANYA kız hoş geldin nasılsın

  ????

  ZÜLİŞİMM ne yapıyorsun gözün aydın ne işler yaptın

  ?????

  İNCE hatunum nerdesinn sennn

 15. DEFNE ABLA tesekkür ederim :)
  seni gercekten seviyorum inan içim içimi kemirdi oh şimdi rahatladım huzur içinde yaz tatilime başlayabilirm
  bende kırgın olamam hiç zaten dayanamdım geldim senin için
  babamın tfonu bile asırdım:)
  nelere ktlandım bi bilsen sana daima dua etim
  insallah her sorunun çözülür ve çok güzel yaz tatili gecirisin oöüyorum
  bende yaz boyu dinlenicem bu günden baska yazmayacağım okul sezonuna kadar yazmam gözlerimi dinlendirip sağlımla ilgilenip real dünyada olacağım biraz :)
  TESEKKÜR EDERİM :) SENİ SEVİYORUM
  iyiki hellaleştik rahatladım :)

 16. Kader ama ??? sonuçta tecavüzcü gerçeği değişmiyor ??????????? al sana kurban olsun benim kaşlarımı kaldırdığım emojiii ?????????

 17. manyacım selam bende bugun yaz tatiline girdim yazamıyacağım artık evet senin vivvini doğum gunu şimdi gördüm defne ablayı beklrken kendiside kutlamış elleriyle pasta yiyordu :)

 18. Manyacım sen kutlandın mı ?? kendince pasta bile sipariş etmişsin daha ne olsun ?? Bu sene annesiyle birlikte kutlayacakmış vay be adam ne düşünceli hatta pasta bile kesmişler annesiyle fanları hediye göndermiş baya bir fanlarına teşekkür etmiş İngilizce yazıyordu oradan çevirdim yanlış olmasında ?? ??

 19. DEFNE ABLA ve ZÜLEYLA ABLA bütün ablarım arkadaşlarım bende bu gün itibaryle artık yazmayacagım yaz tatili basladı zaten bu yaziyice dinlenme ve iyileşmem lazım
  taki okul sezonunakadar hepinizi seviyorum
  hepnizi özleyeceğim tatilde
  hakkınızı helal edin hepiniz ablalarım hepiniz
  sizlerede hayırlı güzel tatiler
  manyacım sanaada iii tatiler senide özleyeceğim seni seviyorum
  nurddan abla ii tatiler sanada ..
  bende sezon tatline giriyorum:)
  hepinizi seviyorum
  Allah a emanet olun
  kendnize çok iyi bakın.
  hayırlı akşamlar .ve saglık mutluluk dolu güzel günler diliyorum.

 20. Ne iş yapayım Nurdan ablacım aynı işte bugün zor geçti ya ay hatırlamak bile istemiyorum ?? bide havalar ayrı bir sıcak oldu resmen yanıyor her yer içeride durulmuyor ya ??

 21. aaa züleyha abla sensiz olumur mu sen seviyorum biliyorsun defne ablama once kendimi bir affetireyim diye once ona yazdım bak sanada yazdım ablam sana her zaman dualarda kalbimde yer var senide seviyorum cok
  sezon tatline giriyorum abla kendine çok iiii bak insallah görüşmek ümidiyle
  yaz boyu dinleneceğim hakkkını helal et dularında unutmabeni opuyorum

 22. Gerçekten bıksalar hak Defnem ben admin olsam önüme 1500 bölümlük dizi gelse Allah korusun herhalde ikinci gün istifa ederim Filize Allah sabır versin ?? ne diyelim bide sev yeter çıktı başa oda finali bile belli değil ya insan dayanamaz izlemeye

 23. Sağol NURDANIM Radhotun inancı yok zaten. Geçen de dedi yine:Ben kaderin vermesini beklemem bizzat gidip kendim alırım istediklerimi ;)
  Evımdeyım NURDANIM
  O da öyle değişik bir abimiz naparsın??
  Ay teşekkür ederim ????
  ???
  MANYOŞ nerde diyordum siteye giremiyordun demek geçmiş olsun kuzum hoşgeldin ??❤
  İYİKİ DOĞDUN VİVİAN?? LÜTFEN YİNE ÇİRKİN VE KISKANÇ KARILAR BULUP BAŞINA MUSALLAT ETME. ÇOK KALİTELİ BİRİYLE YENİDEN EVLENİP BABA OLMANI DİLİYORUM VİVİCIM. BABALIK SENİN GAMZELERİNE ÇOK YAKIŞACAK EVLADINA GÜLÜMSERKEN???
  ????
  Ben de seni çok seviyorum Ferahcım. Ayrıca aramızda kan davası ya da namus lekesi yok ki niye küs kalalım :)
  Ben de senin sağlığına kavuşmanı ve çok güzel günler gecirmeni temenni ediyorum canım. ❤❤❤

 24. Teşekkür ederim Ferahcım ben öylesine dedim ?? sende benim dualarımdasın daima iyi tatiller dilerim bol bol dinlen sen dikkat et kendine

 25. Hayırlı tatiller Ferah cım tamamen iyileşip sağlığına kavuşurda öyle yazarsın İnşaAllah

  ????

  ZÜLİŞİMM buralat serin çok hoş??? ama sonrası irkütüyor beni ??????

  ????

  GAMZELİM dinlen yaz boyu kas yapcan ???

 26. Sağol NURDANIM ben alışkınım. Keşke yazın evlenme kararı allsam ve 1 yıl hiç çalışmadan uzaklarda balayı yapsam??
  Hayattan çok yoruldum ama en çok gönlüm yorgun. Her hücremin restore edilmesine ihtiyacım var..

 27. Defnem güldürdün beni ya ???haklısın ama adam kıskanç karılar yüzünden çekmediği kalmadı dizisini bile yarıda kesmek zorunda kaldı yazık ya en sonunda boşandı ama ?? ay bide Vivian dsenanın hakkında konuşunca yada karıları hakkında konuşunca ertesi gün başıma kötü bir olay geliyor hatta önceden laf etmiştim kendi kendime yorumları okurken ay bide elimden telefon düşmesin mi pat diye ?? tövbe estağfurullah onda eski Nokia telefonum vardı bide laf etmiştim diziyi izlerken ertesi gün hiç yokken grip oldum öyle böyle değil ama ?? ahları tutuyor ya bunların hatta video izlemiştim ondada Ertesi gün grip olup hastalanmıştım elin hintlileri yüzünden başıma gelmedik kalmadı ya ne zaman laf etsem Ertesi gün başıma kötü olay geliyor ??

 28. Buralar resmen yanıyor Nurdan ablacım ya çok sıcak kışın hiç kar yağışı görmedik tehlike altındayız ya inşallah bu sene ve öbür sene kar yağışı ve yağmur görürüz İnşallah ??

 29. Mereba Nurdan ablajym Mereba defnejim Mereba Manya kardesim Mereba Zulayha arkadas nasyl iymisinIz hepiniz

 30. Ay Zülişim alemsin ya ?? sana yaramıyor demekki bu Hintliler
  ???
  Sana da Merhaba Nuranaay kardeş
  ???
  İYİ GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN SİZLERE ❤❤?

 31. Hoşgeldin Nuranay ?
  Hoşbuldum Nurdan abla iyiyim , sen nasilsin .
  Selam Ferah ? iyi tatiller sanada ben seni seviyorum bolca dinlen tabi ☺☺
  Ben kutluyurum Vivin doğum günlerini Züliş pasta , pizza , yiyecek icecek bir şeyler ile ?
  Hoşbuldum Defoş evet giremedim yaa bilmem neden böyle olduğunu aynen katiliyorum Viviye olan dileklerine ??
  Şimdi herkese iyi geceler tatli rüyalar dilerim ben çiktim .

 32. Iym Nurdan abla iym defnejiim iyim Manayajiim hepinize iy geceler ve tatli tatli ruyalar janlarym Allah rahatlik versin hepinize byy byy(D?

 33. Hayırlı akşamlar herkese

  Aynen öyle nurdan abla defnem bunlara söyleyecek söz bulamıyorum iğreniyorum boylelerinden

 34. Ben Sew yeter diziye bayilyorum isita cok tatli kiz..
  KIZLAR HEPINIZE IY UYKULAR DILERIM ALLAH RAHTLIK VERSIN SAOL BENIM INT BITMISDI O YUZDEN KOJAMYN TEL.. KULLANYORUM ERTESI GUN YAZIMIJAM BURAYA HOSSA KALIN ARKADASLAR HEPINIZI COOK SEVIYORUM BENI UNUTMAN FILIZJIM ANNEN NASYL IYMI… SALIHAAM KIZIN NASIL IYMI .. NURDAN ABLAM OGLUNU SUNNET ETDIRDINMI AJABA COCUKLAN IYMI … KIZLAR HEPINIZ IYMISINIZ SAOLUN JANLARYM BYY BYY??

 35. ALLAH
  RAHATLIK
  VERSİN
  KIZLAR
  ….
  NURANAY ABLA?
  SANADA ALLAH RAHATLIK VERSİN ÇOK ŞÜKÜR İYİM?
  ….
  İREMSUYUMM?
  BELLA NASIL İYİ Mİ
  ..

 36. Kizlar sizin Hande Erçel Pakistan oyuncular ile başröl film çekiyormuş . Fawad Khani taniyormusunuz Alia Bhat ve Sidhart Malhotra ile Kapoor Sons filminde röl aldi haah iştr o Fawad Khan ile Hande Erçel başröldemiş . Birde filmde Maya Ali diyede bir Pakistanli oyuncu varmiş filmin ismi ise Dil mein rehne do .

 37. GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  …..
  DEFNEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️
  GELDİM KUSURUMA BAKMA SANA HABER VERECEKTİM FIRSATIM OLMADI BU ARA YOGUNUM AKŞAM 10 OLUNCA UYUYA KALIYORUM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR AHİRETLİGİM
  S. Ç.S VE ÖZLEDİM KELEBEGİM
  ATAR DAMARIM ????????????????????????????????????

 38. Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu CUMALAR dilerim HERKESE
  ❤❤❤?????
  HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR HAYIRLI GÜNLER.BEN GELDİM KIZLAR ÇOK ŞÜKÜR ALLAHA ABİM GÜNDEN GÜNE İĞLEŞİYOR ALLAHINDA İZNİYLE DAHADA İYİ OLACAK İNŞALLAH BU ARALAR AİLEMLE ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİK ONDAN PEK YAZAMADIM ŞİMDİ ARA ARA VAKİT BULDUKCA YAZACAĞIM İNŞALLAH…
  ..,
  DEFNEM ?İNCEM ?NAZIM ?NURDAN ABLA ?RÜYA ABLA ?SALİHA ABLA ?AYSEL ABLA ?ZÜLİŞİM ?FİLİZİM ?MANYAM ?ELAM ?DENİZİM ?HELİNİM ?FERAHCIM ?İSABELLA? İREMSU?İSMİNİ UNUTTUĞUM VARSA KUSURA BAKMAYIN BU ARALAR KAFAM DOLU ONDAN HEPİNİZE SELAMLAR SEVGİLER NASILSINIZ İYİMİSİNİZ??
  ….
  FİLİZİM ANNENİN DURUMU NASIL CANIM..
  ….
  NURDANIM OĞLUNUN SÜNNETİNİ YAPTINIZMI CANIM??
  …..
  SALİHA Abla Melek nasıl oldu bıtanem
  ….
  NURANAAY yenisin Qaliba hoş geldiniz

 39. Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu Cumalar dilerim Herkese
  ❤❤❤?????
  HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR HAYIRLI GÜNLER.BEN GELDİM KIZLAR ÇOK ŞÜKÜR ALLAHA ABİM GÜNDEN GÜNE İĞLEŞİYOR ALLAHINDA İZNİYLE DAHADA İYİ OLACAK İNŞALLAH BU ARALAR AİLEMLE ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİK ONDAN PEK YAZAMADIM ŞİMDİ ARA ARA VAKİT BULDUKCA YAZACAĞIM İNŞALLAH…
  ..,
  DEFNEM ?İNCEM ?NAZIM ?NURDAN ABLA ?RÜYA ABLA ?SALİHA ABLA ?AYSEL ABLA ?ZÜLİŞİM ?FİLİZİM ?MANYAM ?ELAM ?DENİZİM ?HELİNİM ?FERAHCIM ?İSABELLA? İREMSU?İSMİNİ UNUTTUĞUM VARSA KUSURA BAKMAYIN BU ARALAR KAFAM DOLU ONDAN HEPİNİZE SELAMLAR SEVGİLER NASILSINIZ İYİMİSİNİZ??
  ….
  FİLİZİM ANNENİN DURUMU NASIL CANIM..
  ….
  NURDANIM OĞLUNUN SÜNNETİNİ YAPTINIZMI CANIM??
  …..
  SALİHA abla Melek nasıl oldu bitanem?
  ….
  NURANAAY yenisin Qaliba hoş geldiniz

 40. ELAM ❤❤❤ sanada günaydın hayırlı sabahlar hayırlı Cumalar Canım Nasılsın iyimisin

 41. GÜLÇİÇEGİM ??? PASTACI GÜZELİ HOŞ GELDİN SENİ ÇOK ÖZLEMİŞTİM ŞİMDİ GÖRÜNCE ÇOK GÜZEL OLDU İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  HAYIRLI CUMALAR BİRİCİGİM

 42. Merhaba kızlar beni hatirladinizmi bän sizi çok özledim telefonumda bir sorun oldu o yüzden gelemedi
  Manya jelabi tarifini verdiğin için yeni den teşekkürler jelabi yapdim canım çok güzel oldu

 43. Artık demir almak günü gelmişse zamandan
  Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan
  Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol
  Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol
  Rıhtımda kalanlar bu seyahatten elemli
  Günlerce ufka bakarlar gözleri nemli…
  ?Yahya K.Beyatlı
  Evet şiirde de söylendiği gibi yolculuk vakti geldi. Ben yaz sezonuna giriyorum kızlar 2 aylık tarla maceram başlıyor. Ne yazıkki köyde sizlere yazmam mümkün değil vaktim olmuycak. Hatta çoğu zaman tarlada yatıcaz bu sene yağışlardan dolayı işe geç başladık eylüle yetıstırmemız lâzım yeni sonbahar yağışları başlamadan. Telefonumu bodrum katındaki cekmeceye kılıtlıycem yeğenim kurcalamasın diye? ne zaman bakarım bilmiyorum. Haklarınızı helâl eyleyin benden yana varsa da hep helâl olsun istisnasız herkese. Kızlar olur da dönemezsem temelli endişe etmeyin. Malum faniyim. Ölüm var,aile felaketi olabilir,ruhsal çalkantılarım olabilir. Donmeyebilirim. Zaten 3 yılı devirdim site aleminde emekliliğin de vakti geldi? Dönmeye calısıcam. Sizleri çok seviyorum. Bunu dualarıma da yansıtıyorum buna bütün kalbınızle inanın.
  ALLAH’A EMANET OLUN.??

 44. ELAM ❤❤❤hoş buldum bitanem bende seni çok özledim İyi olmana çok sevindim Nârın çiçeğim benım Hamd olsun Bende idare ediyorum sizleri çok özledim geldim neler yapıyorsun Canım

 45. ELAM ?AHİRETLİĞİM? CAN SUYUM❤ RUH İKİZİM? KELEBEĞİM ?AFRODİTİM ? HAYALLERIMDEKİ KOMŞU KIZI.? SEN BAŞIMA GELEN EN GÜZEL ARKADAŞSIN. SENİN İÇİN NE SÖYLESEM AZ.ILIK BİR MELTEM RÜZGÂRI GİBİ HEP KALBİMDE EDECEKSİN. KELİMELER HEP KİFAYETSİZ KALIP UTANACAK SENİ ANARKEN. SAMİMİYETİN VE SEVGİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM RUH İKİZİM .?? HAKKINI HELÂL EYLE❤. BENDEN YANA ZATEN SONSUZ HELÂL. SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP ÖZLÜYCEM.❤❤
  ALLAH’A EMANET OL ELAM AHİRETLİĞİM?????

 46. FİLİZİM HEP ZİRVEDE VE BAŞARILI OL. HAKKINI HELÂL EYLE. SENİ SEVİYORUM
  ???
  HAZALIN MİRANIN VE DOĞUM GÜNÜ YAZA DENK GELEN HERKESİ ŞİMDİDEN TEBRİK EDERİM..
  HOŞÇAKALIN ???❤❤

  1. defnem yorumların için çok ama çok teşekkür ederim seni 2 ay sonra capcanlı bekliyor olacağız emekliliği kabul etmiyoruz :)

 47. DEFNEM Ben geldim sen gidiyon bıtanem çok özledim seni İnşAllah Tez vakitte işlerin biterde dönersin ALLAH yardımcın olsun ❤❤❤

 48. Azından yel alsın DEFNEM seni hep bekleyeceğiz ALLAH’IN İzniyle dönersin İNŞALLAH Seni seviyorum Hakkım varsda helal olsun bıtanem ALLAH’A EMANET OL ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN CANIM BENİM

 49. ALLAH rızkı dilediğine bol verir , dilediğinede kısar. Onlar dünya hayatı ile sevinmektedirler. Halbuki dünya hayatı , ahiret hayatı yanında çok az bir yararlanmadan ibarettirr.

  ?? Rad Süresi 26. Ayet??

  ??????

  GAMZELİM içime öküz oturdu. Çok üzüldüm İnşaAllah yazarsın. Alıştık birbirimize. Zaten kayıplarımızz var AYSELDİ DENİZDİ senin vedan üstüne zor oldu. ???? gerçekten içim bir tuhaf oldu. RABBİM işlerine kolaylık , yüreğine inşirah versin. Sağ salim gelirsin İnşaAllah. Gözlerim arıyacak seni. RAHMETİ RAHMANA EMANETSİN. Sağ salim git gel İnşaAllah.

  ???????

 50. GÜLÇİÇEĞİMM hoş geldin. Nasılsın ablam abinede geçmiş olsun ne olduki kaçırdım orayı ??? sen nasılsın

 51. Defnem sende Allaha emanet ol inşallah tez vakitte gelirsin hakkım helal olsun sana sende helal et çünkü sizleri çok kırdım ve üzdüm ne zaman yazsam buraya hep içime dokundu ?? işlerinde Allah kolaylık versin kardeşim ❤️❤️❤️❤️

 52. HAYIRLI SABAHLAR HERKESE
  ???
  DEFNEM BIRTANEM gidiyormusun.Cok uzgunum ne diyecegimi bilemiyorum Arkadasligini samimiyetini hic bir zaman unutamam.Benim icin hep ozel olucaksin bende senin icin her zaman duaciyim Defnem insallah emeginizin karsiligini alirsiniz.Sen ve ailene mevlam yardim etsin keske arada yazabilseydin inan cok kotu oldum nasil baglandim sizlere ayrilik cok zor geldi.Seni seviyorum ve CANIMIN ICI dunyanin neresinde olursan ol cok mutlu ol aramizdaki bu ozel bag hic kopmaz buna yurekten inandim.Hepimiz seni bekliycez kendine iyi bak allah’a emanat ol hayirli yolculuklar❤❤❤❤

 53. Hoş buldum NURDAN Ablam teşekkür ederim Hamd olsun İdare ediyorum Canım. Abim İnşaatta çalışıyordu Düşmüştü paslı Demir karnına isabet etmişti durumu çok kötüydü Öyleki kaç gün hastaneden çıkarmdı doktorlar ALLAH a çok şükür ki Ameliyat başarılı oldu şimdide Durumu iyiye gidiyor. Sen nasılsın Abla
  …..
  Zeynep ben tam beş aydır burada yazıyorum Ve seni tanımıyorum Teşekkür ederim Hamd olsun. Sen nasılsın
  …..
  ZÜLEYHA Teşekkür ederim Canım Şükür bıraz daha iyiyim sen nasılsın

 54. GÜLÇİÇEK ABLOŞ??
  ÇOK SAOL İYİM SEN NASILSIN ABLOŞUM??
  …..?…………..?…….?……

  DEFNE ABLOŞUM??
  SANA DA KOLAY GELSİN ABLOŞ 2 AY SONRA BURDASIN DEMİ ABLOŞ SENİ ÖZLİYECEZ ABLOŞ BİZİ UNUTMA BIZ SENİ UNUTMİCAZ HOŞÇAKAL??

 55. Zulisim sagol birtanem sen nasilsin iyimisin.Sana hic kirilmiyiz tatli zulisim sende cok degerlisin allah yolunuda bahtinida acik etsin insallah❤❤❤

 56. Cicegim hosgeldin canim benim asil sen nasilsin iyimisin. abinin durumu nasil.Her zaman aklimdasin allah yardimciniz olsun birtanem❤❤❤

 57. Gül çiçek canım buraya katildigma çok olmadı ben Türkmenistandanim 15 yaşındayım okuyorum

 58. Günaydin kizlar ?
  Bakiyorumda vedalar olmuş , vedalari hiç sevmem ama DEFOŞUM umarim işlerini bitirip tekrar aramiza dönersin senin yerin çok özel ve seni seviyorum . Allah yardimcin olsun :)
  2 ay sonra seni tekrar burada görmeği umuyorum ☺
  Allaha emanet ol DEFOŞ ??
  Hoşgeldin ÇIÇEĞIM sen nasilsin . Kiz yel alsin deme sil alsin de bir daha o söz tekrarlanmaz . DEFOŞU bekliyor olucağiz(-_^)
  Hoşgeldin Zeynep rica ederim ☺

 59. Teşekkür ederim Rüya ablacım biliyorum ama içime dokunuyor kaç kere gitmeye çalıştım sudan sebeplerle ama gidemedim işte ?? sizde benim için değerlisiniz ikinci ailem gibisiniz ??

 60. Hep iyi ol HELİNiM Ablasının güzeli Bende Şükür İdare ediyorum. Çok Teşekkür ederim saol Evet durumu iyiye gidiyor Abimin ALLAH a çok şükür
  …..
  Hoş buldum RÜYAM Saolasın Ablam inan düşüncelerimiz karşılıklı sizlerde benim hep Aklımda ve kalbimdesiniz kıymetli kardeşim Çok çok saol Bitanem evet durumu iyiye gidiyor abimin ALLAH ında izniyle daha iyi olacak İNŞALLAH. Sen nasılsın Canım
  …..
  Anladım ZEYNEPCİM Yeniden hoş geldin o zaman Tatlım

 61. Vay be Vivian dsena fan sitesine baktım biraz önce adam bir gözlük takmış ?? bir insana bir gözlük bu kadar mı yakışır tövbe estağfurullah Allah günah yazmasın diye bakamadım mübarek günde ?? fanları hediye göndermiş herhalde video vardı onu izleyeceğim indirdim biraz önce ??

 62. Hoş buldum MANYAM Evet İNŞALLAH gelecek Defnem. Nasılsın Canım

  ZÜLİŞİM İyi olmana sevindim Kardeşim Hastanız nasıl oldu iğleştimi?

 63. DEFNEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️
  CANIM İÇİ ❤️❤️❤️ HAYATIM ??? GÜN IŞIGIM ??? NURUM ??? GÜLÜM ??? HERŞEYİM ??? NEREYE GİDİYORSUN BEN SENİN İÇİN BÜTÜN İŞLERİMİ HALLETTİM SIRP SENİNLE BUGÜN AKŞAMA KADAR KONUŞALIM DİYE BEN SENİ ÇOK ÖZLÜYECEM ???
  HER KAHVE İÇTİGİM ZAMAN AKLIMA GELİYORSUN AHİRETLİGİM OLSA BERABER İÇSEK BİRGÜN GERÇEKTEN SENİNLE TÜRK KAHVESİ İÇECEM
  KELEBEGİM HERŞEY GÜZEL KALBİN GÖNLÜN İÇİN OLSUN KENDİNE ÇOK İYİ BAK
  AFRODİTİM ???????
  BENDE SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM ??? ÇOKTA ÖZLÜYECEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️
  ALLAHIMA EMANETSİN???
  DEFNEM AHİRETLİGİM ???
  BİZ SENİNLE GERÇEK DOSTTUZ ÖLENE KADAR BÖYLE OLACAK SEN HEP BENİM KALBİMİN İÇİNDESİN
  SEN BENİM GÖKYÜZÜNDEKİ PARLAYAN YILDIZIMSIN ?? RUH İKİZİM HELALİ HOŞ OLSUN
  ELA ?? DEFNEM ?? ELDE ??

 64. Evet Zülişim Vivana herşey yakışıyor adam çok yakışıklı olduğu için Napsa yakışıyor

 65. Gülçiçek bende iyi olmana sevindim ??Yok ya iyileşmedi daha fazla sıkıntısı olmuyor ya bu sıralar sürekli uyuyor ilaçlar nedeniyle tedaviye gidecek işte uzaktan akrabalar yardım edecek onları bekliyoruz ??

 66. Manya Züleyha gül çiçek hoş bulduk canlarim Vivan çok yakışıklı ya hayraniyim yalancı bahar dizisini gözünü kırpmadan izlemişdim kanal 7 de

 67. Ozaman ALLAH Yardımcımız olsun ZÜLİŞİM şifalar diliyorum herşey gönlünüzce olsun İnşallah. Evet kilo almıştı Bi ara ama şimdi fit olmuş ?

 68. Arkadaşlar üzülerek söylüyorum bende uzun bir süre yazmayacağım yarından itibaren çünkü yurtta kalacağım Kuran Kursu için Sivasta ağustos ayına kadar mülakat için ?? bugünlük bol bol yazayım yarından itibaren yokum yazarım zaten gidiyorum diye büyük ihtimalle pazartesi günü yurta yerleşirim Allah izin verirse ??

 69. Evet Zeynep Yb dizisini bende severek hayranlıkla izledim Kanal 7 ama şimdi İzlemiyorum Bi kere izlemek yetti
  ….
  Aa ZÜLİŞİM önce defne şimdide sen Çok üzüldüm Ya. Ama İNŞALLAH Herşey gönlünüzce olsun ALLAH emeklerini boşa çıkarmasın Canım

 70. İnşallah Gülçicek seninde ne dileğin varsa Allah onu kabul etsin inşallah ?? evet ya baya vermiş kilo fan sitesine baktım fanları hediye göndermiş baya bir

 71. Cümlemizin Zülişim AMİN. Evet Vivan Dsenanın Fanları çok hediye göndermeleri doğal??

 72. Evet Zeynep bende izlemiştim merakla ilk defa izleyince dizinin tadı oluyor ya ikinci kez izleme sıkıyor tekrar tekrar ?? kanal yayından kaldırmasaydı şimdi heyecanlı bölümleri gelmişti

 73. Üzülme Gülçicek Allah izin verirse Eylül ayının başında tekrar burada olacağım inşallah yarın hazırlık var işte hoca Sivastan yurt ayarlayacak bugün haber gelir Kayseriye gidecektim oralar ful doluymuş Sivasta boşluk varmış yurtta ?? Allah izin verirse inşallah pazartesi günü yurta yerleşirim

 74. Tamam Züleyha canım çok üzüldüm senin için hayırlı olsun canım
  Gül çiçek tatlım senin için sorun olmasa kendini tanıtır mısın seni tanımak istiyorum

 75. Evet ya adamın fanları her yerden hediye göndermiş ?? ne diyelim Allah yardım etsin bide Madunun yeni dizisi çıktı biliyormusun orada bir garip aşktaki Anjelide varmış öyle okudum bir yerde ☺️☺️

 76. İnşAllah ZÜLİŞİM Senide Bekleyeceğiz ALLAH Yardımcımız olsun
  ….
  ZEYNEPCİM sorun yok tamam Ben Azerbaycanlıyım 21 buçuk yaşım var Ailemle yaşıyorum pastacıyım Başka bişey bilmek istersen sor canim

 77. Demek drashti dhaminin yeni dizisi çıktı bilmiyorum Zülişim Bu Aralar Hiçbir şeyi takip edemedim Abimin durumundan dolayı çok üzgündüm Şimdi durumu iyiye gidiyor O’ndan mutluyum ve Yazmak istedim bugün

 78. Evet Gülçicek yeni çıkmış dizi işte olsun ya sevindim senin adına inşallah daha iyi olur ?? Allah ne sıkıntınız varsa ona ferahlık versin

 79. Kızlar işleriniz varsa ben tutmayım sizleri aksamasın işleriniz isterseniz sonra konuşalım akşama kadar buradayım ??

 80. Teşekkürler ZÜLİŞİM Evet Abim AİLEM iyi olsunda bende iyi olurum İnşAllah. Rabbim seninde ve Bütün Kalbi temiz olanların Gönlüne göre versin İnşAllah Canım benim Saoll

 81. Şarjım az kaldı zaten birazdan çıkacağım Zülişim Zaten Kızlarda Pek yazmıyor
  İNCEM DENİZİM AYSEL ABLA PERİ NİHANCAN YOKLAR KAÇ ZAMANDIR İNŞALLAH İYİLERDİR ÖZLEDİM ONLARIDA??

 82. Tamam Gülçicek benimde şarjım bitiyor 14 oldu sonra konuşuruz yine ?? uzun zamandır kimse yazmıyor ya tek tük işte millet tatile girdi zarr özlettiler kendilerini ??

 83. Kusura bakma Zülişim tel söndü şarjım bittiği için şarja taktım açtım Sonra görüşürüz ??

 84. ZÜLAYHAM BİRTANEM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 85. NURDANIM . DENİZİM. AYSELİM
  .
  HABERİNİZ OLSUN
  KANKAM ZARANIN DOGUM GÜNÜ YARIN
  SİTEYİ BİLİYORSUNUZ

 86. Zulisim bitanem sende gidiyorsun demek.Hakkinda hayirlisi olsun.Durumunu arada yazarsan sevinirim.Ruhum daraldi bugun umarim hersey gonlunce olsun zulisim bende yazan arkadaslarim icin yazmaya devam ederim.

 87. Allah iyilik versin Cicegim insallah bu zor gunleri atlatirsiniz.Bende evdeyim canm esim izine ayrildi bu sene tatile gitmek istemiyor.Annesini kaybettikten sonra kendini toparlayamadi.Bende hic israr etmedim.Sonradan fikir degistirirse bilemem.Simdilik bir planimiz yok gibi vakit buldukca burada olucam. Sizlerden kopmak istemiyorum??

 88. RÜYAM BİRTANEM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  EŞİNİN BAŞI SAGOLSUN MEKANI CENNET OLSUN

 89. INCEM BIRTANEM NERELERDESIN SENDEMI TERKETTIN ASK OLSUN HICMI HATRIMIZ YOK ARADA IYI OLDUGUNU YAZARSAN SEVIRIM.Sultan hayrani incem bekliycem seni???

 90. AMİN RÜYAM cümlemize Teşekkürler Canım. Burda olmana sevindim De ALLAH eşinede sabr versin Sıkıntıların gidersin Ablam Rabbim yardımcın olsun vakit buldukça yaz bu arada kızının rahatsızlığı vardı şimdi nasıl iğleştimi Kardeşim
  …..

 91. ZEYNEP merhaba canim hosgeldin.Nasilsin iyimisin.Ben evliyim ve iki kizim var.Yasimi yazmayim baska merak ettiginbirsey varsa sorabilirsin.Bende seni tanimak isterim mumkunse??

 92. Amin Cicegim cumlemize insallah.Kizimin rahatsizligi gecmedi canim takip ediliyor.Ameliyat icin biraz daha beklemekte fayda var dedi doktoru bazen kendiliginden koyboluyormus taslar suanlik agrisi yok arada oluyor.Sende bu engamede kendini ihmal etme.Kan degerlerinde yukselme oldumu hala aynimi??

 93. Rüya ben 15 yaşimdayim okuyorum şarkı dinlemeyi çok seviyorum voleybola bayılıyorum oynuyor hem de Hint Kore Türk dizilerine bayılıyorum çok seviyorum izliyorum kitap bütün gün kitap okuyorum taniştigma memnun oldum Rüya canım

 94. RÜYAM ALLAH yardımcınız olsun Bıtanem kızına şifalar dilerim İNŞALLAH tez vakitte sağlığına kovuşurda sende rahatlarsın herzaman dualarımdasın değerli ablam. Bende Ne bileyim İdare ediyorum Bu aralar abimin durumu Sağlığımı etkiledi dengemi kaybedip bi kaç gün önce düştüm hatta O kadar çok üzgündüm ki tansiyonum bile düştü bir ay sonra Kan testi yaptıracağım İNŞALLAH sonuçları iyi çıkar ALLAH ın izniyle Canım.

 95. Rüya ablacım evet ya uzun bir süre yazamayacağım durumumu bildiririm sizlere telefon elimde olduğu sürece sizleri merakta bırakmam ?? inşallah Eylül ayında tekrar burada olurum Allah kısmet ederse

 96. İnşallah telefon serbesttir orada yurt ortamı ya dışarı bile çıkmak yasakmış sadece pazar günleri çıkabilirmişim ?? telefona izin verirler herhalde bugün kayıt ettirdik kardeşimle oda gidecek

 97. SLM IYI AKSAMLAR KIZLAR BEN GELDIM NASILSINIZ BAKALIM INSALLAH IYISINIZDIR CANLARIM BANIM ??

 98. Hepinize iyi akşamlar diliyorum

  KIZLAR NERDESİNİZ NURDAN ABLA NÂZIM SALİHA ABLA AYSEL ABLA DENİZİM İNCEM İNŞALLAH İYİSİNİZDİR?

  FİLİZİM NERDESİN CANIM BARİ Bİ HABER VERSEYDİN DURUMUN İYİDİR İNŞALLAH

 99. ELA ABLA nerdesin ben bekledim ama gelemdin gidiyorum erken yatıcam yarın sınavım var biliyorsun seninle konuşcaktım gelemdin erken uyumak zorundayım yarın benim için dua et sınav 10 da baslayacak kendine iii bak geldim ama göremedim seni hoşçkal iyi aksamlar canım ablam kardeşin C

 100. görüşemedik ama olsun inşallah iyisindir elbetteki eni unutmadım lütfen beni unutma duana ihtiyacım var ara sıra geldim ama göremeyince yazmadım seni abla unutmadım seni ELA ABLAM
  kardeşin Cr…

 101. Ceren Kardeş sınavlarında başarilar dilerim ALLAH yardımcın olsun Elam Gündüz burdaydı şimdide belkide birazdan gelir

 102. Kızlar bu gün öldüm yorgunluktan cihan abi özetleri yazıyordu bu gün onunda iai vardı cumadan so ra yazmaya başladı ben de annem için fizik detayı ye başladık bu gün ama annem çok zorlandı doktor 1 ay sonra başlayalım dedi annem coşkan bir kadın sindi yaparım dedi ama elektrotlar çok acı verdi inşaallah devamında öyle olmaz doktor dayanabilirse devam etsin dedi bu gün bir deneme yaptık yani o yüzden sabah annemle çıktım öğleden sonra geldim çamaşır yemek derken akşam öldü sindi kördüğüm yazdım

 103. GEÇMİŞ OLSUN FİLİZİM ANNENE ŞİFALAR DİLİYORUM CANIM ALLAH SAĞLIĞINA KOVUŞMAYI NASİP ETSİN BİRAN ÖNCE

 104. Merhaba ben hepinizi uzun zamandır aranızdaydım? malesef uzun zamandan sonra yeni geldim zaten beni çok yakından tanıyorsunuz. ? Geçmiş yorumları okudum da ?Tüm hastalara ,kader mahkumlarına acil şifalar diliyorum?
  Gerçekten tırnak olayına katılamıyorum ?Annem mekruh olduğunu söyledi tırnak uzatmanın bende uzun tırnağa bayılıyorum ? bugün upuzun tırnaklarıma veda ettim .Ambikadan da çok gıcık kaptım ?sakrant Akash gibi çılgın bir aşık olmasa da, Ambika bacım sen bulmuşun öyle iyi çocuğu bundela evine gelin diye koymuşlar seni?demezler mi belanı mı istiyon diye!!!hıım…
  Hala çok merak ediyorum gerçekten Hindistanda da et fiyatları bu kadar pahalı mı? Hindu kardeşler acaba ganj indus gibi nehirlerde hem yıkanıp hacı oluyorlar.?hem de ölülerinin küllerini döküyorlar ya bence de ?Defne ablamın dediği gibi ?demek? küllü su mucizesi var ? saç sağlıklarını buna borçlu olmalılar .Defne abla benim saçım sürekli kabarıp elektiriklenir malum köyde sürekli iş yapınca süreklide duş alıp duruyoruz??? bence saçlarım bu yüzden fazla asi ? saçıma hangi ürünleri kulkandıysam kar etmedi

 105. GULCICEYIM TESEKKUR EDERIM BIRTANNEM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN IYIMISIN VALLAH INTERNETTIM BITMIŞTI BU GUN ANCAK YUKLEDIM ??

 106. Ayy miti seni kuzu kapama gibi nerdeyse bundela tandırında yakıyorlardı yaa…Lütfen artık büyük cadıyla işbirliği yap da Ambika cadısı gitsin yaaa ?bize de yazık ama dimi haklısınız bu melodram geçen senenin ağustosunda başladı doğru hatırlıyorsam daha bitmedi gitti bacım ? yeter diyiyor bir gönlüm ? diğeri de bugün sadna ve ragininin yarılmada özellikle de sadnanın dans ettiği şarkıyı duyunca çok mutlu oldum sahi şarkının adı neydi?

 107. Lutfen dizi boyle uzucu olasin ve mitiye bisey olmasinboyle guzeldil IH diziler ve sev yeter dizizi harika olsun uzucu olmasin hic bigenbiyorm uzucu dizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu