Kördüğüm

Kördüğüm 332. Bölüm Özeti Ambika, Balayından Üç Kişi Geri Döneceğiz! 4 Temmuz Salı Özeti

Bu sayfada kördüğüm 332. bölüm özeti vereceğiz. Bu bölüm kanal 7 ekranlarına 4 temmuz çarşamba günü gelmesi bekleniyor. Kördüğüm 4 temmuz özeti için en önemli kısım Ambika Meethi’yi öldürmek amacıyla balayına gitmek konusunda Sankrant ve Akash’ı ikna etti. Akash da Meethi’yi ikna etti. Bakalım Ambika, Meethi’yi öldürebilecek mi?

Kördüğüm 332. Bölüm Özeti (4 Temmuz Çarşamba)

Kanal 7’nin sevilen kördüğüm dizisinin 332. bölümü için iki sayfada anlatmaya çalışacağız. Şimdi sizlere kördüğüm 4 temmuz özeti ilk iki partın özetini anlatmaya başlayalım. Mukta çalıştığı yerden istifa edecekken birden görevli gelip şirketin Ceosunun özel sekreteri öldüğünü hayatında en büyük fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini söyledikten sonra Mukta sevinçle kabul eder. Bu sırada camekanlı bölmeden Yuvraç her şeyi izlemektedir. Sana şans verdim ama sen kalmayı seçtin. Artık pençelerimin arasındasın. Hiç bir yere kaçamayacaksın ve bana yaptıklarının hesabını burnundan fitil fitil getireceğim der.

Thakur konağına dönelim. Meethi, kocası Akash’ın işleri iyi idare ettiğini ama kendisi Akash’a yük olduğunu düşünür. Damini ise asla böyle düşünme kızım. Sen Akash’ın aşkı ile ayağa kalktın. O aşk seni ayağa kaldıracak der. Kanha ise Damini annem ile aynı fikirdeyim. Bir kez ayağa kalktın. Şimdi yine yapabilirsin. Bunda en büyük destekçin Akash ve aşkı oldu der. Meethi de söylenen güzel sözleri düşünüp mutlu olsa da ya geri ayağa kalkamazsam. Hep tekerlekli sandalyeye mahkum olursam diye düşünüp kendisini üzer durur. Kanha sıkma canını kardeşim Akash ile olan aşkın her şeyin üstesinden gelmene yardım edecek diyerek moral verir.

İkinizin Aşkı Seni Ayağa Kaldıracak Kızım! Kördüğüm 4 Temmuz Özeti

Yakışıklı Radhot’a dönelim. Trafikte hızla yol alırken trafik polisi tarafından durdurulur. Polis memuru aracın camlarının film olduğunu emniyet kemeri takmadığını ve yolda çok hızlı seyrettiği için ehliyetini isteyip para cezası kesmek ister. Bu sırada oradan geçmekte olan Ambika’nın babası Chaubey, zengin birisine ceza yazdırmayıp yalakalık etmek için trafik polisi ile konuşur. Chaubey aracı süren bey efendi dışarı çıkın der. Radhot araban çıkar. Chaubey ona yalakalık yapıp arabayı bağlatmadan gönderir. Rathore ona teşekkür edip olay yerinden ayrılır. Akash, Meethi’nin yanına gelir. Meethi annesi Ichaha’nın resmine bakıp ağlar. Annesine güçsüz olduğunu ya eskisi gibi olamazsam ne yaparım diye dert yanar. Akash da gelip ona destek olur ve eskisinden daha iyi olacaksın der.

Yuvraç’ın şirketine dönelim. Yuvraç, Mukta’yı her an izleyebilmek için güvenlik kameraları taktırmış ve Mukta’yı izlemektedir. Artık bana daha yakınsın. Şimdi elimden kurtulamayacaksın. Benim beş yıl çektiklerimin hesabını vereceksin diye kendi kendine konuşur. Şirket yöneticilerinden biri Yuvraç’a neden bu kadar önemsiyorsun. Bu kızda ne var der. İlk gün promosyon verdiniz. Sonra maaşına zom şimdi de güvenlik kameralarını bu kız için kurdurup izliyorsunuz. Bu kız ile aranızda kişisel bir düşmanlık mı var? diye sorunca Yuvraç birden sinirlenip üstüne vazife olmayan işlere burununu sokma. Sen işini yap der. Görevli hemen özür dileyip odadan çıkar. Yönetici odadan çıktıktan sonra Yuvi, evet kişisel bir düşmanlık ve ben Mukta’yı mahvedeceğim der.

Buradan Meethi’nin Cesedi Mumbai’ye Dönecek! 4 Temmuz Salı Kördüğüm Özeti

Bu sırada Yuvraç birden eski anılarını hatırlar. Mukta ile yaşadığı o gece ve Iccha annesinin odayı basması ardından polisin kendisini götürmesi ve mahkemede şahitlik yapmasını hatırlayıp morali bozulur. Hepsini sana ödeteceğim Mukta. Bu yüzden ceza evinden çıkar çıkmaz plastik cerrahiye gidip yüzümü değiştirdim. Şimdi beni tanımayacaksın. Ama ben seni çok iyi tanıyor olacağım der. Bundella konağına geçelim. Meethi odasında altın bileziklerini arar. Ancak bir türlü bulamaz. Bu sırada Ambika balayına gitmediklerini, bu yüzden bir balayı planlaması yaptığını her iki çift olarak birlikte gitmek istediğini söyler. Akash ve Sankrant da gelir. Ambika’nın teklifini duyar. Meethi tekerlekli sandalye ile Smila’ya gidemem. Bensiz gidin der. Akash sen gitmezsen kimse gitmeyecek. Tekerlekli sandalye buna engel deyip diyerek Meethi’yi ikna etmeyi başarır. 4 temmuz salı kördüğüm özeti alt kısımda devam ediyor. 

Kördüğüm 332. Bölüm Özeti ( Kördüğüm 4 Temmuz Özeti ) Resim 1

Vinshu eve yorulmuş bir halde geldi. Mukta hadi deyip onu dansa kaldırdı.Daha sonra ona ve kendisine dışarıdan yemek siparişi etti. Fakir Visnhu bunlar biraz lükse kaçıyoruz Mukta der. Hemen sakladığı kağıdı çıkartan Mukta artık iki kat maaş alacağım der. Visnhu her zaman tedbirli ve temkinli biridir. Mukta’ya patronun ile tanıştın mı? Çalıştığın şirketi araştırdın mı? diye sorar. Mukta bir an sessizleşir. Çünkü bunlar hiç aklına gelmemişti. Ancak Mukta şirket 6 aydır almaya çalıştığı iki günde aldığını bu yüzden terfi ettiğini düşündüğünü söyledi. Nani, saresinin yırtıldığını Damini’nin dikmesini eğer daha kötü ederse yenisini almak zorunda kalacağını söyleyip dışarı çıkacağı sırada Meethi, Damini’yi arayıp Sankrant, Ambika ve Akash ile balayına birlikte gideceğini söyler. Nani de bunu duyar. Daminin telefonu kapattıktan sonra çok endişelenir. Çünkü daha önce İsviçre’ye giderken Meethi’ye sahte kimlik yapıp Atişgan da hapis hayatı yaşamıştı. Nani bu kez merak etme Akash senin torununu çok seviyor. Ona bir zarar vermez deyip Damini’yi sakinleştirir.

Evli Çiftler Shimla’ya Ulaştı Kördüğüm 332

Nani, Mukta’nın evine elleri dolu gider. Mukta kapıyı açar. Nani hizmetçilerin yok galiba al sen bunları yerleştir evin hanımı diye hem dalga geçer hem bu yaşadığı hayatı eleştirir. Mukta’nın buz dolabına bakar. Bomboş olduğunu görünce üzülür. Meethi balayına Shimla’ya gezmeye gitsin. Benim torunum açlıkla mücadele ediyor diye düşünür. Bizim balayı çiftler Shimla’daki otele yerleşirler. Ambika buraya dört kişi geldik ama üç kişi geri döneceğiz der. Kördüğüm 332. bölüm özeti burada son buldu (İlk iki partın) son iki partın özeti gün içerisinde ekleyeceğiz. Kördüğüm 4 temmuz özeti için yanlış çevirileri alt kısımdan bizlere bildirebilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

197 Yorum

 1. Oleyyyyyyy oleyyyyyyyy ŞAMPİYON ADEM KILIÇÇİ???????????????????????????????????????????????????????????????????ADEM KILIÇÇİ ŞAMPİYONNNNNN??????????????????????

 2. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM TATLI RÜYALAR SEN BU SAATE UYUYORSUNDUR AHİRETLİGİM ??????????

 3. ALMİRAM PAPATYAM SENDE BENDENSİN
  HAKKEDEN ADEM KILIÇCI KAZANDI
  ŞAMPİYONLUGU HAKKEDEN BİRİSİ

  1. Merhaba Mersinli Elam beni hatırladın mı ?ben seni yazmaya başladığın ilk zamanlardan bu yana tanıyorum .Mersinli 33 yazardın ?senin sayende güzelliğiyle göz dolduran Mersinin plaka numarasanı öğrenmiştik???
   Heyyy gidi günlerheyyyy…
   Ne güzeldi o günler
   Peki herkes nerde ? Benim Çikolatalı Kurabiyem yok?
   Ve diğer güzellikler ?

   1. Kendime cevap yazmak da bir tuhaf hissettirdi ?neyse benim gitmem ve geri gelmem uzun hikaye
    Defne abla hala aklıma geliyor da Holi ateşinde Niro’yu kızartma isteğine hala hak veriyorum ?
    O zamanlar Hülyaya çok kırılmıştım bidaha senin sayfana gelmiycem demiştim .Şimdi düşününce
    zamanında büyük Rk Sultan kavgalarından birini farkında olmadan başlatan biri olarak ,farklılarımızın beğenilerimizin farklı olması bizi biz yapıyor ,

    Şimdi daha iyi görüyorum 16 taşında olmak böyle bişey demek bu arada ben bu sitete ilk yazdığımda 14 yaşındaydım .Yani kalbi gibi kendileri de güzel insanlarla tanışmak çok güzel bişey şimdilik adımı söylemek istemiyorum

 4. Lütfen Sil baştan özetlerini verirmisiniz Filiz hanım sizi tanımayı da çok isterdim doğrusu sadece Defne ablamın arkadaşı olduğunuzu biliyorum .
  ?Kolay gelsin emeği geçen herkese önce özetten okuyup sonra diziyi izkemek çok heyecan verici oluyor da…?

 5. Acaba sen Aynur musun gökkuşağı kardeş kimsin bilmiyorum ama herkesi çok iyi tanıyorsun gizem yapmaya çalışıyorsun demek ??? hadi bakalım ??? yap gizemini

 6. Özetleri harika filizcim eline sağlık
  Naz abloşum ilk olmuş ama hediye istememiş ama ben sana hediye vericem abloşuma bir kucak dolusu güller vericem ?????????????????????????????????????????????????????
  Gökkuşağı sen kimsin ya çok merak ediyorum senin kimliğini kendini tanıtırsanız çok memnun olurum

 7. Gül çiçegim günaydın nasılsın gel hadi dünki konuyu konuşalım ben böyle ve senin gibi düşünür säm hayatımda hiç sıkıntı olmaz bence AŞK bi kızın en zayıf yanıdır bence bi kız ayaklarının üstünde durabilmeli kendine kariyer yapmalı ondan sonra Aşki düşünebiler
  Benin hayatımda en çok korkutan şey hayellerimin param parça olmasi senin korkutan şey ne çiçegim ??????????????????

 8. Gökkuşağı kardeş 15 yaşında sin galba yanilmasam Nurdanin söylediği gibi gızem dolusun kardeş

 9. ?????CANIM ARKADAŞLARIMA

  ?????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM ARKADAŞLARIM güzel bir pazar günü diliyorum

  ??????????
  AYSELİMMM
  ??????????
  ELOŞUMMMM
  ??????????
  FİLİZCİM
  ??????????
  DEFNEMMM
  ??????????
  NURDANIMMM
  ??????????
  MELEGİMMM
  ??????????
  KARDELEN A♥A
  ??????????
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ?????????
  NAZIMM
  ?????????
  HELİNİM
  ?????????
  RUYAM
  ?????????
  GÜLÇİÇEGİM
  ?????????
  ZÜLEYHAM
  ???????????

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 10. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız

  Beni sorarsanız hiç iyi deyilim

  Melek halen aynı hergun hemşiresiyle konuşuyorum
  Halen kandeyeri yukselmiyir

  Telefonda konuştuğum zaman ağlama sesi geliyor bana çok kötü oluyorum

  Çok husursuz Muş hiç durmuyormus

  Artık çok ağlamaktan sersemleşmisim başımın ağrısı hiç durmuyor

  İlaç içtiğim halde hiç bırakmıyor

  Bilmiyorum dünyadan sogdum
  Hiç bişey yapmak istemiyorum

  İki oğlum için ve melek için iyi ve güçlü durmam lazım

  Ama çok zor

  Hamdolsun rabbime elbet Allah bizede hayırlı bir kapı acmıstış

  İnşallah

  İnternetim yoktu kızlar hediye geldi bana ordan yazıyorum

  Daha baketim ayın 8 doluyor ozaman yuklicem

  Bende durumlar böyle

  Sizde neler var

  Gülüm sen nasılsın canım abim nasıl oldu

  Nurdanım hade hayırlısı olsun busefer hayırlısıyla olur inşallah

  Denizim canım sende benim için çok değerlisin seni çok seviyorum

  Rüyam nasılsın canım

  Zulişim hayırlı olsun basladınmı canım

  Defnem yok galiba Allah emanet ol Allah yardımcın olsun canım benim seni bekliyoruz

  Filizim annen nasıl oldu

  Elam nasılsın canım

  Helinim nazım iremsum nuranaay
  Sizler nasılsınız iyisinizdir inşallah

 11. Saliha Ablamm çoook geçmiş olsun inşallah melek daha iyi olucak Allahtan acil şifalar diliyorum ablam

 12. ???
  EY AZGIN TOPLULUK SİZE GELEN DOĞAL AFETLER DEPREM LODOS SEL KURAKLIK DOLU VE BENZERLERİ BİLİN Kİ SİZİN KENDİ ELLERİNİZLE İŞLEDİĞİNİZ GÜNAHLARDAN NANKÖRLÜKLERDEN AZGINLIKLARDAN SAPIKLIKLARDANDIR
  DERHAL BU GÜNAHLARI TERK EDİN RABBİNİZİN UYARILARINI DİKKATE ALIN
  KENDİNİZE GELİN HADDİNİZİ BİLİN AKSİ HALDE HALLAK OLMANIZ ÇOK YAKINDIR GEÇMİŞTE YOK EDİLMİŞ TOPLULUKLARI İBRET ALINIZ
  ???
  Merhaba kızlar?
  Nasılsınız?

 13. GÜNAYDIN HEPİNİZE KIZLAR?????❣????

  NAZ ABLAM evet ya istediğim oldu zaten baştan beri favorimdi ADEM KILIÇÇI virgül koymuştu geçen sene şimdi nokta koydu aferim ona??

  ELOŞUMMM GERCEKTEN DE ÇOK HAKKETTI ŞAMPİYONLUK ONA ÇOK YAKIŞTI?????

 14. Kızlar sizi çok özledim
  Bir haftadır siteye giremedim sayfa kapandı durdu benim de moralim bozuk olduğu için tekrar tekrar deniyecek halim yoktu zaten yazma hevesim kaçmıştı birde geçen pazar seçim günündwn sonra iyice moralim bozuldu şimdi anca kendime geldim size bi bakayım dedim neler yapıyorsunuz?
  Kızlar seçim sonuçları Vatanımız Milletimiz için Hayırlı Uğurlü olsun İnşallah sonuçlar istediğim gibi sonuçlandı çok şükür Rabbime de Hayırlısı neyse o olsun diye dua etmiştim
  Ama sevincimizi kursağımızda bırakanlar oldu kaybeden zihniyet bize saldırdı aslında kaybeden yoktu tüm Türkiye kazanmıştı ama maalesef bunu anlamayan zihniyetler var Allah ıslah etsin onlar onlarla aynı ülkede yaşamaktan endişe duyuyorum zalimler iki abimizi şehit ettiller Allah bin belalarını versin İnşallah

 15. Yok ben Aynur abla değilim ?
  Nurdan ?
  Ben bir ara boşboğazlık edip arkadaşlarıma herşeyi sizinle burasıyla ilgili herşeyden bahsetmiştin
  Ben başka bir isimle yazıp sizi kandırmayı da ,başkasının ismini çalıp hakkınıza girmeyi hiç istrmiyorum
  o yüzden isim yazamamak benim için en büyük ceza belki de gelemediğim süre zarfında ismimi karalamak için herşeyi yapmışlardır diye düşündüm bu yüzden ? şimdilik gökkuşağıyım

 16. MELEĞİM küçük Melek hastanede yalnız mı kalıyor artık sen kalmıyor musyn?
  Allah yardımcın Olsun canım benim
  NURDANIM
  MANYAM
  ZÜLEYHAM
  NAZIM
  GÜL ÇİÇEĞİM
  RÜYAM
  DEFNEM
  FİLİZİM
  ELAM
  Sizler nasılsınız nasıl gidiyor hayat iyisinizdir İnşallah önceki yorumları okuyamadım müsait olunca ve sayfa kapanmazsa bi ara okurum?

 17. INCEM bende ayni senin gibi giremiyorum sayfa kapaniyor ara sira anca girebildim canim ben iyiyim sen nasilsin naber ?
  Kizlar hepiniz nasilsiniz iyisinizdir inşallah ?
  Defoş ve Züliş sizlere allah kolaylik versin çabucak dönün .

 18. GÜNAYDIN
  ????
  SİTENİN
  ????
  GÜZEL KIZLARI
  ??????

  ..
  .
  HAYIRLI
  ???
  PAZARLAR
  ?????

 19. Saliha abloş????
  MELEĞİMİZ TEZ ZAMANDA SANA KAVUŞUR İNŞALLAH DUA ETMEKTEN BAŞKA HİÇ BİR ÇAREMİZ YOK ??

 20. DENİZİM??
  ÇOK ŞÜKÜR IYIM SEN NASILSIN İNŞALLAH IYISINDIR ÖPÜYORUM SENİ??

 21. Hepinize günaydın hayırlı Sabahlar Mutlu Huzurlu Bi gün geçirmeniz dileğiyle… ?
  ……
  ZEYNEPCİM sanada günaydın hayırlı sabahlar Teşekkür ederim Şükür iyiyim Sen nasılsın Aynen Zeynepim böyle küçük yaşta Güzel düşüncelere sahip olman sevindirdi beni dilerim hep böyle kalırsın Benim Hayatımda en çok Korktuğum Yüce ALLAH ın gazabı Hayallere gelirsek bi çok hayalim çöp olup BEN’im Âmâ ALLAH a hamd olsun Elimden ne gelir Bütün İmanlı ALLAH yolunda olan bütün insanların Geleceğini Ahirettini hayırlı etsin AMİN
  …..
  DENİZİM Teşekkürler Bitanem Sen Nasılsın neler yapıyorsun
  …..
  SALİHA Ablam ALLAH yardımcımız olsun Meleke şifalar diliyorum herzaman dualarımdasın bıgun melek in güzel haberini verirsin bize İNŞALLAH. Teşekkür ederim Abim Çok Şükür ALLAH’IMA Durumu iyiye gidiyor
  ……
  İNCEM Merak etmiştik seni hepimiz hoş geldin Canım Nasılsın neler yapıyorsun İyimisin
  …..
  MANYAM ALMİRAM Sizede günaydın hayırlı sabahlar Nasılsınız
  …..
  NÂZIM Sana ????????Bi düzü ne Gül veriyorum benim gibi seviyorsun Nasılsın Canım

 22. GÜLÇİÇEĞİM??
  ABLOŞUM SANADA GÜNSYDINN NASILSIN ABLOŞ İNŞALLAH İYİSİNDİR BEN ÇOK ŞÜKÜR İYİM??

 23. HELİNİM tatlım senin ismini yazmayı unutmuşum çok özür dilerim yeşil gözlü Panterin Sultanın güzel hayranı Helinim?
  Nasılsın canım iyi misin?
  MANYAM iyi diyeyim de iyi olayım bştanen işte yuvarlanıp gidiyırum?
  Defnem ve Züleyham gittiler mi çok uzüldüm?
  Dönmelerini sabırsızlıkla bekkeyeceğim

 24. Helinim Nasılsın Gülüm Sanada günaydın
  ….
  RÜYAM NURDANIM Bu Sabah yoksunuz
  NURDAN ABLA ANNEN GELDİMİ
  ….
  FİLİZİM Bİ HABER VER CANIM NERDESİN NASILSIN ANNENİN DURUMU NASIL??

 25. GÜLÇİÇEĞİM??.
  ABLOŞUM SANADA GÜNSYDINN NASILSIN ABLOŞ İNŞALLAH İYİSİNDİR BEN ÇOK ŞÜKÜR İYİM??.

 26. HELİNİM Ablasının Güzeli İyi olmana Çok Sevindim Bende İyiyim Canım Teşekkür ederim Neler Yapıyorsun Bi Ara Dişin Ağrıyordu ağrısı dindimi

 27. GÜL ÇİÇEĞİM Hoşbuldum bitanem ?
  Sizi merakta bıraktığım için beni affedin işte dediğim gibi oldu o yüzden yazamadım
  Sen nasılsın tatlım abin nasıl oldu iyileşti mi
  Rabbim şifa versin

 28. Ne Affetmesi İNCEM İyi olda Bitanem. Bende Aynıyım Abim çok Şükür ALLAH’IMA durumu iyiye gidiyor Çok Teşekkür ederim Canım AMİN Bütün Hastalara RABBİM şifalar versin İnşAllah

 29. HAYIRLI GUNLER KIZLAR NASILSINIZ???
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  NURDANCIM cok sagol canim cok sukur iyiyim.Haklisin esin evde olunca is bitmiyor.Sen nasilsin iyimisin. Sunnetiniz hayirli olsun insallah Allah kolaylik versin.

 30. Cicegim birtanem geldim canim esim izinli bir ay kadar evde olucak.Cok vaktim olmuyor olunca da yaziyorum.Sagol canim merak ettigin sizlerle sohbet etmek bana da iyi geliyor. hepinizin yeri bende cok ozel.Sen nasilsin daha iyimisin???

 31. GULCICEYIM GULLER ICIN COK TESEKKUR EDERIM BIRTANEM EVET GULLERI SEVERIM GUZELLIM ??

 32. Anladım RÜYAM Hoş geldin Bitanem Düşüncelerimiz Aynı Değerli Kardeşim Bende Sizinle Sohbet edince iyi hissediyorum Hep iyi olursun İNŞALLAH. Bende Aynıyım Ne iyi Ne kötü Bugüne Şükür

 33. Rica ediyorum NÂZIM Eee Arkadşınım Gülleri sevdiğini bilmem doğal Bitanem ❤❤ Nasılsın neler yapıyorsun Bakalım

 34. SALIHAM HOSGELDIN BACIM VALLAH BENDE IYI DIYEK IYI OLSUN INSALLAH MELLEKTE EN KISA ZAMANDA SAGLIGINA KAVUŞUR BACIM ALLAHTAN ACIL ŞIFALAR DILIYORUM KUCUK YEGENIME SENDE KENDINE DIKKAT ET BACIM ??

 35. İNCEM Yine Kayboldu Ya Neden Siteye girmekte zorluk çekiyor Acaba Daha yeni gelmişti Sohbette edemedik ??

 36. SALIHAM CANIM BENIM allah yardimcin olsun.Cok uzgunum
  Melek icin elemizden hic birsey gelmiyor.Saliha bitanem bu bas agrilari stresten oluyor.Eger cok siddetli ise tansiyonuna baktirmanda fayda var.Biliyorsundur bende tansiyon hastasiyim hic gecmeyen bas agrilarim oluyor.Kendinide ihmal etme sifalar dilerim.

 37. GÜL ÇİÇEĞİM sağ ol bitanem?
  Abinin iyi olmasına çok sevindim
  Ver ben den sana hediye şarkı ? İSMAİL YK KURABİYEM? Lütfen ve izle youtubeden azerice söylüyor çok güzel?
  RÜYAM
  NAZIM Hoşbuldum ben iyim sizinde iyi olmanıza çok sevindim?

 38. İşlerin Yok Demek NÂZIM Sınavların Nasıl Geçdi Bu arada canım
  ….
  Teşekkürler İNCEM Dinleyeceğim Şarkıyı İsmail YK şarkılarını çok seviyorum zaten. Neler yaptın bakalım görüşmeyeli Hayatında değişen bişey varmı

 39. Teşekkürler RÜYAM Saolasın Bitanem Ablam Buarada Sen TÜRKİYEnin neresindensin
  ..
  Bahar Seni Tanımıyorum Yeni misin hoş geldin

 40. Cicegim ben Bursa’da yasiyorum.Tarihi yerleri turbeleri ulu camii unludur.Sehrimiz istanbul ankara izmir’den sonra 4.buyuk sehirdir.Turkiye’ye hic geldin mi? Cicegim bende Azarbeycan bakuyu merak ediyorum.Farkli kulturler hep dikkatimi cekmistir.

 41. Yok RÜYAM Hiç gelmedim Türkiye’ye Ama en çok Gezmek görmek istediğim yer Bi kaç Akrabam İstanbul’da yaşıyor. Evet Bakü Çok güzel bir Yer Gezmek için Azerbaycanında Güzel Gezmeli yerleri çok ve farklı kültürleri Ama Türk Azeri Milleti kardeş Konuşmalarımuzda Çok Benziyor

 42. GUL ÇİÇEĞİM İso şarkılarını sevdiğine sevindim bitanem?
  Ben bir hafta boyunca iş ve ev arasında mekik dokudum??
  Tatil yok bana bu sene çalışmaya devam?
  GOKKUŞAĞI yorumlarında tahrik hissediyorum Hülyama karşı
  bunu yapma yazacaksan doğru düzgün yaz burası diğer siteye benzemez hakaret ve küfür yapılamaz bunu iyi anla
  Anladığım kadarıyla burayı güzel takip ediyorsun o zaman Hülyamın buraya yazmadığını biliyorsun onu tahrikle buraya yazacağını sanma o mutlu mesut kendi hayatına bakıyor sena vakit ayıracağını hiç sanmıyorum o yüzden o burada değilken onun ismini zikretmen doğru değil
  Şunu çok iyi biliyorum Hülya beni kırdı diyorsun ya Hülyam Rkayı sevmediği için mi kırıldın ona
  Bende Rka ve Maduyu sevmiyorum şimdi bana da kırılıp bana da mı hakaret edeceksin ?
  Ama o zamanlar küçukmüşsun şimdi biraz daha büyümüşsun sanki bşraz hatanı da anlamışsın gibi duruyor ama dediğim gibi kimseye sataşmadan yazacaksan yaz lütfen
  Benim de koyu Sultan hayranı ve Hülyamın arkadaşı olduğunu da biliyorsun dur zaten
  Oyuzden doğru düzgün yazalım lütfen BEN KAVGALARI HAKARET VE KÜFÜRLERİ HİÇ SEVMEM HELE Bİ DİZİ KARAKTERİ HAYAL ÜRÜNLERİ İÇİN KİMSENİN KALBİNİ KIRIP GÜNAHA GİRMEM ALLAHTAN KORKARIM

 43. Gulcicek tahminime gore gelecek Ay sinavim olur Bu gun biraz ders calisacam birtanem??

 44. Gül çiçegim tabiki de benimde ilk korkum Allah korkusudur seninki gibi
  Rüya canım nasılsın
  Naz abloşum ne teşekkürü dünyanın bütün gülleri senin için feda olsun nasıl gidiyor hayat abloşum
  Cennet gözlüm hoş geldin biz tanışmadık galiba
  Melek Allahın yardimiyla yakın da iyleşir inşallah Saliha abla Allah dan hiç umudunu kesme
  Manyacim geldin mi tatlım hoş geldin nasılsın oralarda hayat gidiyor boş zamanlarında neler yapıyorsun

 45. Kolay Gelsin İNCEM İşlerinde. Evet İsmail YK Şarkıları çok güzel Eskiden Daha çok Severdim Ama şimdide İyi. İncem kim kime hakaret etti pek anlamadım canım
  ….
  Derslerinde Kolay gelsin NÂZIM ALLAH Sınavlarının Gönlüne göre Çıkmasını Nasip Etsin Bitanem
  ….
  Rica ederim BAHAR

 46. ZEYNEPCİM ALLAH Tan korkmak değilde En çok Saygı duyuyorum Korktuğum Yüce ALLAH’IN Gazabı Rabbim Bizleri ALLAH’IN Gazabından Korusun Hep İNŞALLAH

 47. Kızlar İsabella dan Haberi olan Varmı Nasıl Oldu Acaba İremsuda Yazmıyor İnşAllah İyilerdir Nihancanıda merak ediyorum Oda kaçvakittir yok Babaannesi rahatsızdı en son Sonrada bi haber yok

 48. Cicegim evet canim hepimiz kardesiz cok sevdigim Azeri arkadaslarim var en az bizler kadar iyi turkceniz.Gecen sene Avinash Sachdev baku’ye davet edilmisti.Avinash baku’ye hayran kaldigini soyledi.Bende izlerken cok begendim.Gezmek ve gormek isterdim insallah sana Turkiye’ye gelmek nasip olur???

 49. NAZIM BASARILAR DILERIM CANIM BENIM ALLAH GONLUNE GORE VERSIN???
  Simdilik cikiyorum kizlar vakit bulunca yazarim gorusuruz??

 50. Teşekkürler RÜYAM Evet İki Millet bir devletiz. AMİN İnşAllah Ablam Rabbim Sanada Azerbaycana gelmeği gezmeği Nasip etsin Avinash Sachdev Bakü’yü çok sevmişti bizim Azeri Programında çok güzel dans etmişti Maşallah
  ….
  Hayır BAHAR Ben Dediğin yere hiç gelmedim

  1. Tatlım dogu tarafı güzel yerdir gelmemişsin allah nasib eder inşallah bu güzellikleri görürsün gül çiçek

 51. Bahar nerelisin sen nasılsın bide tanışalım canım
  Çiçegim inşallah bide hayat nasıl gidiyor boş zamanlarında neler yapıyorsun çiçegim
  Evet Rüya Avinash Sachdev Türkiye de geldi dimi çok yakışıklı ya Avinash

 52. Hatun kişilerim yorumlara baksamda hepsini okuyamadım özür dilerim şimdiden. İnşaAllah ciddi bişey kaçırmamışımdır.

  ?????

  GÜLÇİÇEĞİMM anneciğim geldi çok yorgun dinleniyor accık. Bende heyecandan uyuyamadım şimdi sarhoş gibiyim. Yazmaya çalışacağim ama yazamazsam merak etmeyin beni olurmu

  ????

  İNCE hatunum hoş geldin yerin belliydi nasılsın. İki abimizi şehit ettiler. Demişsin tanıdık falanmı nerde Erzurumdaki olayı mı kasdediyorsun. ????

 53. Zeynepcim Ben hep Çalışıyorum bi kaç yıldır Ama bu aralar Boşum Dini Kitaplar Okuyorum Canım sıkılınca Tv izliyorum şarkı dinliyorum Bide Bi yakınım yardıma muhtaç Rahatsızlığım Olmadığında ona Yardım ediyorum Ev işleriyle uğraşıyorum Ailemle vakit geçiriyorum Böyle. Sen Neler yapıyorsun boş vakitlerinde Tatlım
  ….
  RÜYAM ALLAH’A emanet ol Abla Görüşürüz

 54. Kızlar RABBİMe emanet olun fırsat buldukça yazarım yorumları okuyamazsam birde bana bişey derseniz büyük harflerle yazın. Dikkatimi çeksin

 55. Hoş geldin NURDAN Ablam Kolay Gelsin işlerinde Annenin Sağ salim gelmesine sevindim Bitanem Sağlığına dikkat et Bu kadar yorma kendini uykusuzluk sağlığa Zararlı ALLAH işlerinde Yardımcın olsun

 56. GÜLÇİÇEK ABLOŞ?
  DİŞİM IYILEŞTI DOLGU YAPTIM ASLINDA KORKACAK HIC BIR SEY YOKMUŞ ??

 57. GÜL ÇİÇEĞİM rumuz kullanmak istiyorum şimdilik ? Cennet Gözlü kim olduğunu fa tahmin ediyorsundur herhalde???
  Gül Çiçeğim Hülyamı karalamaya çalışıyor Gökkuşağı sanırım buranın huzurunu bozmaya gelmiş Sultan Rka kavgalarından bahsediyor
  Burada olmayan kişilerin arkasından konuşulması doğru değil cevap hakkı doğuyor ki ben biliyorum Hülya Rkayı sevmediği için ona hep hakaret küfür edilmiş şahsına diğer sitede hep ona saldırmışlar hatta daha geçen gün Defnem söyledi orada bir hastalıklı Rka fanı Hülyayı arıyormuş onunla kavga etmek istiyorum gibi bir şeyler söylemiş yani tahrik etmeye kavga etmek için arıyormuş daha önce yaptığı gibi
  Neyse KAVGA ARAYANLAR BURADAN UZAK DURSUNLAR BİZ KAVGA İSTEMİYORUZ
  ZEYNEP Hoşgeldin?
  Tanışalım benim adım İnce?

  1. Cennet gözlü :ben kimseyi karalamaya çalışmıyorum.Anlatmama müsade etseydiniz asıl beni karalamaya çalıştıklarını anlardınız .Evet kavgalardan bahsediyorum çünkü ,mevcut durumumda en azından uzun zamandır ikinci ailem olarak adlandırdığım burada sevdiklerimle olduğumu ve ileriki zamanlarda da olmak istediğimi anlatmak istedim.

   Ben Hülyayı aramıyorum Ne kavga etmek için ne de başka birşey için aramıyorum Ayrıca ben sadece burada yazıyorum bide kore dizileriyle ilgili yazmak istersem fikrimi belirtirim o kadar…
   Anonimlerle karıştırılmak istemediğim için sadece Gökkuşağı emojisini kullanarak yazıyorum bu güne kadar ne başkasının ismini kullanarak yazdım ne de Anonim olarak yazdım belli bir süreye kadar

   benim burada yazdığım ismimi kim kullanarak beni kötülemek istedi?
   Kim benim buradaki kişisel hesabımı kapattı hepsini öğrenmem gerektiği için şimdilik adımı söyleyemem .

   BENCE DE KAVGA ARAYANLAR BURDAN UZAK DURSUN!!!

   Benim burada olmamdaki amaç Sevgimi paylaşıp mutlu olmak çünkü SEVGİ bilindiği üzere paylaşıldıkça çoğalan birşey???

 58. NURDANIM Sende ALLAH’A emanet ol Abla görüşürüz inşAllah ALLAH işlerinde yar ve yardımcın olsun??
  …..
  HELİNİM Ablasının güzeli Oh ne güzel Hep iyi ol ??

 59. Çiçegim napiyim hep Tarih kitap okuyorum okul yarışlarına katılıp 1 nji olmak istiyorum çiçegim bana hep duga et kazanmak için geçen yıl kazanmamişdim o yüzden çok üzüldüm bide iňlisce öğreniyorum kursa gidiyorum ama her akşam TV izlerim kendime vakit yaparım akşamlarina bana duga etmeyi unutma çiçegim annem babam çok çalışıyorlar beni okutmak için bana çok güveniyorlar bende onların güvenlerini boşa çikarmaya çalışıyorum çiçegim

 60. NURDANIM HOŞBULDUM CANIM BENİM ?
  ÇOK SAĞ OL İYİM SEN NASILSIN?
  ANNEN MI GELDİ GÖZÜN AYDIN
  ELLERİNDEN ÖPÜYORUM GÜZEL ANNENİN?
  NURDANIM YOK TANIDIK DEĞİLLER KAZANAN İKTİDAR PARTİYİ VE SAYIN CUMHUR BAŞKANIMIZI DESTEKLEDİKLERİ İÇİN ŞEHİT EDİLEN İKİ KÜRT KÖKENLİ ABİMİZ ALLAH RAHMET EYLESİN İÇİM PARÇALANDI ONLAR İÇİN? BİRDE SEÇİM KAMPANYASI DÖNEMİNDE YİNE BİR MİLLET VEKİLİMİZ ŞEHİT EDİLDİ AYNI SEBEPTEN DOLAYI
  ALLAH RAHMET EYLESİN VE HAİNLERİN CEZASINI VERSİN LANET OLSUN ONLARA
  BİRDE ASIL KÖTÜ OLAN O CANİLERE DESTEK VEREN Bİ ZİHNİYET VAR ALLAH ONLARDAN DA KORUSUN VATANIMIZI MİLLETİMİZİ

  1. Ayrıca Şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine rahmet diliyorum ben artık Ne şehit haberlerine ne de Masum çocuklara yapılan istismarlara tacizlere bakmamak için haberlere bile bakmak istemiyorum yüreğim kan ağlıyor.

   Neden mi buraya yazıyorum,çok basit kalbimden ve aklımdan bunlar geçiyor . Neyse zamanla en azından adımı buraya gönül rahatlığıyla yazabilecek kadar geçen sürede umarım beni önyargısız ,yargısız infaz yapmadan anlarsınız temennim bu yönde…

 61. FİLİZİM NERDESİN NASILSIN Bİ HABER VER İNŞALLAH İYİSİNDİR ANNENİN DURUMU NASIL SEN HİÇ İHMAL ETMEZDİN BİZİ CANIM İNŞALLAH ÖNEMLİ SORUNUN YOKTUR

 62. Zeynepim Tatlı Dillim ALLAH Zihin açıklığı versin İnşAllah Başarılı olursun Tamam Her zaman Duâ ederim RABBİM senın gibi Okumak isteyen Ailesinin Güvenini boşa çıkarmak istemeyen Bütün öğrencilerin Yardımcısı olsun. Üzülme Daha Yaşın Çok az ALLAH ın izniyle Kazanırsın bi gün

  1. İsmimi yazamadan gitti dediğin anonim olarak beni mi kastettin merak ettim de ,beni kastrttiysen bizim buralarda internet pek çekmiyor
   o yüzden yorumum gödernemden siteye girmeme kadar çok uzun sürdüğü bir gerçek?
   Açıklamak istrdiklerimi de yazıcam bir bakarsanız memnun olurum???

   1. Anlamadım Ben13: 28 yorum yazdım Ve İsmimi Yazamadan Yorumum Gitti ondan Yazdım Anonim benim diye Kimseyi kastetmedim Yanlış Anlamışsınız

 63. Çiçegim senin gibi arkadaşım olduktan sonra benim için duga eden arkadaşım benim çiçegim hep kazanirim iyki varsın iyki seninle tanişmişim Gül çiçegim seninde hayatın adın gibi gül çiçekli olsun

 64. Çok Teşekkür Ederim Zeynepim Saoll Sende İyiki varsın Tatlı dillim BEN’im ??

 65. Ben Artık Çıkayım Çamaşır Yıkayacağım İşlerim Var Akşama Nasip Olursa gelirim Sağlıcakla Kalın

 66. FİLİZİM GÜL ÇİÇEĞİME VE ZEYNEPE yazdığım yorum spama düştü lütfen çıkarır mısın?LÜTFEENN?

 67. Çiçegim benim senin tatlı sözlerin ve duaların bana güç verdi ben kitap okumaliyim akşam gelirim sende gel olurmu seninle konuşmam kendimi iy hissediyor um

 68. Hepinizle konuşsam kendimi iy hissediyor kızlar tatlı kizlar akşam gelin olurmu

 69. Evet arkadaşlar kendim sizler tanıtayım katmanlı yım boş zamanlarımda ise ev de zaman gecririm ve arkadaşlarımla zaman geciririm. gezmeyi çok severim ve telefonla zaman gecirmeyi severim ve kitap okumayı severim

 70. Cerencim hoş geldin nasılsın çocuklarin nasıl iydirsin umarım
  Bahar yeniden aramıza hoşgeldin sen nerelisin tatlım bahar cerencim yeni dil ol çok dan beri yazıyor buraya

 71. İNCEM Tabikide Tahmin ediyorum bitanem. Şimdi anladım İncem Ya Ben böyle kavgaları hiç sevmem ne yani Rk içinmi Kalp kırıyor Bende Rk Hayranım Ama Sultanda çok Yakışıklı Böyle bişey için Hakaret edilirmi ya pes Valla Böyle huzur bozan insanlarla Muhattap bile olmak istemem Açıkcası
  …..
  Aleyküm selam CEREN Hoş geldin
  ….
  BAHAR Sende Hoş geldin Yeniden Yaşın Kaç Aslen Nerelisin
  ….
  ZEYNEPCİM Naptın okudun mu Kitap bol bol Tatlım

 72. KIZLAR Nerdesiniz ?
  NURDANIMIN İŞİ VAR RÜYAMIN MUHAKKAK EŞİ EVDEDİR ONDAN YOK
  FİLİZİM SEN NERDESİN ?

 73. Çiçegim okudum tatlım bu gün biraz ara verdim sizlerle vakit geçirmek istiyorum

 74. ZEYNEPCİM İncemin13: 23 bana Yazdığı yorumu oku Anlarsın Kiminle muhattap olmak istemediğimi

 75. Bende çiçegim hiç sevmem kavgaları küfürleri burası çok güzel ve siçak kanlı bir site burada saygılı konuşsak daha iyi olur bence
  İncem hoş bulduk canım tanışalım canım seninle tanişmayi çok isterim bide senin için sorun olmasa bişey sorucam Hülya kim daha önce giriyordumu buraya

 76. Ayrılık zor, ayrılık
  Çekilir dert değil sevgilim
  Gurbetin soğuk geceleri
  Alın yazım kaderim benim

  Off off… Arada aşkın hatrı olmasa
  Off off… Durmazdım inan buralarda

  Yalnızlık zor, yalnızlık
  Her yiğidin harcı değil sevgilim
  Gurbetin ıssızdır geceleri
  Yar teninin sıcağına hasretim

  Off off… Arada aşkın hatrı olmasa
  Off off… Durmazdım inan buralarda
  tarkan :) birisine gelsin benden

 77. Zeynepcim Saygı ve sevgi çerçevesinde Konuşmayan Ve Küfür eden İnsanları ALLAH islah etsin Bizler burda Birbirimizle Saygi ve sevgi çerçevesinde Konuşuyor ve birbirimizi Seviyoruz Kimsenin kimseye küfür Saygısızlık yapmasından hiç hoşlanmıyorum

 78. Bende çiçegim insanın konuşmasında saygı ve sevgi olurasa onunla hemen arkadaş olmak istiyorum çiçegim seninde yazdıklarında hep sevgi ve saygı hissediyorum o yüzden SENİ ÇOK SEVİYORUM

 79. Teşekkürler Zeynepim Saoll Tatlı Dillim Benim Sende çok Saygılısın Yaşına göre olgunsun Maşallah
  ……
  Tarkan Hekimsen Bilmiyorum Ama Burası Kızların olduğu bi yer Erkeklerin yazmasını şahsım Adına istemiyorum ❕❗❕

 80. Gül çiçegim konu bul canım sohbet yapalım benim hiç işim yok kitaplarimi okudum ben müsayidin sende müsayidin sän

 81. Zeynepim Ben 21buçuk yaşındayım. Anonim olarak yazan Şiirin altına Tarkan yazmış Zeynepcim erkekmi değilmi bilmiyorum ama Erkek olarak ve birisine şiir Yazması hiç hoşuma gitmedi Ne sanıyor burayı Böyle Umarım bidaha yazmaz

 82. Birazcık Vakitim Var ne konuşmak istersin Zeynepcim Mesale Ne tür dizilerden hoşlanırsın Ne tür giyimleri tercih ediyorsun

 83. Ben anlamlı şirleri çok seviyorum çiçegim Deniz arada yazıyor ya o şirlere bayılıyorum kusura bakma Anonim ama şirde hiç anlamadım

 84. Gülçiçeğimm Naz ablam sagolun ben iyiyim sizler nasılsinız iyisinizdir umarım??

 85. Zeynepim bende anlamlı şiirleri severim Ama en çok Mevlânâ sözleri okumayı tercih ediyorum Çünkü hem Mevlana sözleri Anlamlı hemde bişeyler öğreniyorum anlıyorum okuyunca

 86. Almiram Hoş geldin Balım İyi olmana sevindim hep iyi ol bende Hamd olsun Iyiyim ??

 87. Çiçegim ben Komik Romantik dizileri çok seviyorum bide gerçek yaşamı anlatan dizilerine severim
  Çiçegim burda hep uzun elbiseler giyilir ama ben arada kot jinsi gömlek giymeyi seviyorum
  Bana vakit yaptığın için sağol çiçegim

 88. :) şarkı tarkanın efsane şarkısı ayrılık zor ayrılık
  şarkısı çok meşhurdur TARKAN DA dünya starı bilginize :)

 89. Seninde iyi olduğuna sevindim Gulçiçeğim bu arada filizi bende merak ediyorum ah kalbim sayfasina da uğramadi birkac gundür nerde acaba umarim iyidir

 90. Bişey değil Zeynepim Ben bi ara Türkmenlerin Giyimine göz attım Hep Uzun Çiçekli filan Giyiyorlardı kot Pantolon Jins en çok sevdiğim ve ilk tercihlerimdendin benimde Kısa elbiseleri hiç sevmem
  ….
  Anonim Kardeş Şarkı bile olsa Diğer Şarkımıydı şiirmiydi herneyse Anonimin yazmasından hoşlanmadım bide birisine benden demiş pes

 91. Almiracim hoş geldin buraya
  Çiçegim ne çok ortak yanimiz var ya Bende Mevlana sözleri seviyorum
  Mevlana Der ki
  Her şey üstüne gelip ,
  Seni dayanamijagin
  Bir noktaya getirdiğinde ,
  Sakin vazgeçme!…
  İŞTE ORASI
  KADERİNİ
  DEĞİŞECEK
  ‘NOKDADİR’

 92. Teşekkürler Baharcım Hamd olsun İyiyim sen Nasılsın.
  …..
  Almiram Filiz’in Annesi Rahatsızdı ama yinede arada haber verirdi bize iki gün oldu haber yok çok merak ediyorum inşAllah önemli bir sorunu yoktur

 93. gül çicek burda bir arkadaşım var kime yolladığımı o biliyor ayrıca sen neden kötü düşünüyorsun kalbin mi kötü ben onu burada sevdiğim bir arkadasıma kankama yolladım o kendini iyi biliyor zaten buraya yazmayı bırakmakla çok iyi yapmışım hiç pişman degilim sadece tek kişi için yazıyorum .erkek değilim ben bu nefret ya

 94. Kız Çiçegim ben şok seninle aynı şeylerden hoşlaniyoruz ben çok sevdim beyendinmi Türkmenistanin elbiselerini çiçegim

 95. Zeynepcim Yazdığın Mevlana sözünü eskiden burda paylaşmıştım ben Çok Seviyorum Mevlana sözlerini Canım
  ….
  Bahar Yok Filiz iyidir İnşAllah Sadece İki gündür yazmıyo ve bizlerle hep konuşurdu ondan merak ediyoruz bide Annesi Rahatsızdı

 96. Anonim hiç hoş dil yazdiklarin benim çiçegim kalbi ter temiz böyle yazma benim gül çiçegime Anonim çok kötü hissediyorum
  Baharım ben çok iyim ama gül çiçegime laf söylediler çok kötü oldum şu an sen nasılsın bahar

 97. Anonim Her kimsen muhattap olmak istemiyorum Saygıyla konuş Bi kankana yolluyorsan isminle yaz Anonim olarak yazarsan birisini diye yazarsan Bende tepkimi gösteririm nefret ertiğimide söylemedim sadece erkeklerin yazmasından rahatsız olduğumu şahsim adına dile getirdim!!
  …..
  Aynen Zeynepcim Birazcık abartılı elbiseler giyiyor Türkmenler Aslında ama Belkide ben pek bilmiyorum bana öyle geldi

 98. Kızlar gitmek zorunda kaldım babama yemek verdim şimdi geldim
  Çiçegim senin yazdığını bilmiyordum

 99. asıl sen saygıyla konuş benimle bu isteye tek bir dostum için gelmiştim o zaten şarkımdan anlar bir şarkı yazıyorum tarkanın sarkıkısı hemen gelmiş erkek istemiyorum flan bu nasıl bir dil anlamadan dinlemeden sen beni tnımıyorsun kız erkek nerden biliyorsun hemen karar veriyorsun herkese acık bir site neden hemen şarkıma yorum yazıyorsunuz
  bi türlü anlam veremedim
  ah degerli ikizim nelere katlandım senin için ama yoksun artık yazmayagım cnım haber veriyorum senin hatrın olmasa durmazdım buralarda şarkıda dediği gibi
  canım yazamıcam artık yazmakta istemiyorum kendneiyi bak..

 100. önce bir anlayın neden yazılmış illa şarkıyı kötü niyetlemi yollanır anlmadım böyle yanlış düşünüyorsunuz ay size acıklama yapmayacağım yazdığım kişi beni anlıyor

 101. Zeynepim Lütfen üzülme Öyleleriylede Muhattap olma Muhatapım değil Önce saygıyla konuşsun İsmiyle yazasın Sonra Geçerli sebep bulupta bana kalbin kötü söylesin beni tanıyanlar tanıyor En Esasıda ALLAH Tanıyor bana yeterli

 102. Evet çiçegim senin gibi ilk defa görsem bende senin gibi düşünerim ama ben alişdim çok seviyorum elbiselermizi
  Bende çok merak ediyorum filizcimi alahim iydir umarım

 103. Anonim Bak Eğer erkek olduğunu sandıysam Bunun sebebi sensin isim yazsan Kankanın ismini yazsan Sana hiç bişey yazmazdım birisine gelsin söylemen ve Şarkı olduğunu Bilmemem erkek olduğunu sanmama neden oldu hem erkek olduğunu yazdıysam kibarca ben kızım ve bi arkadaşıma yazdım yanlış anladın diye bilirdin!!

 104. beni de Allah biliyor o bana yeter ama size yazılmamış seylere yorum yazmayın lütfen anlamadan şarkımı ne demek istenilmiş sen şuan kalp kırdın gül çiçek bunuda bil….

 105. Anonim ne değişik tipsin önce yazmiycam diyorsun yazıyorsun Anonim sana gül çiçegim oğlan demedi oglandigini bilmiyorum dedi bana söyledi onu birazcık saygılı konuşmayı ögren Anonim sen yanlış anladın her şeyi
  Napiyim çiçegim seninle öyle konuşsalar hiç hoşuma gidmiyor

 106. tanımadığın birinin şahsına hakaret etme öyleleri demek ne ya ben hakaret mi ettim size neden yazılmış anlayın sen düşünceni söyleidn ben kendi sahsi düşüncemi bunda bir şey yok fakat öyleleri nedemek ya
  bende sana senin gibilerle muhatap olmam deseydim SENCE HOŞ OLUR MUYDU bence senin hiç hoşuna gitmezdi benimde hoşuma gitmedi
  ben beni unutan uzun zaöandır yazmadığım dostuma msj verdim o anladı eminim

 107. Evet gulçiçeğim biliyorum Filizin annesi rahatsızdi fakat filiz gunde bir defa olsada uğrardi ugramayinca merak ettim doğrusu??

 108. zeynep sana yazmıyorum !!!!!!!!! sen anlamdan karışma lüfen rica ediyorum daha nasıl kibar olayım ah birde siz kibar olsanız neyse
  lütfen cevap gerektiren birşey yazmayın ki bende cevap vermeyim zaten çıkmak zorundayım
  size İYİ AKŞAMLAR HAYIRLI GECELER VE hoşsohbet diliyorum hanımlar hoşçakalın

 109. Anonim sen şarkının sonunda kankama yazıyorum deseydin hiç kimse sana bişey söylemedi Anonim sen kindi üstüne alıntının gül çiçegim sana bişey söylemedi
  Bence bu konuyu kapatalim

 110. Anonim olayi bu kadar büyütmene hic gerek yok gulciçegim senin erkek olduğunu düşunmüş bir an ve bu çok normal çünkü burada anonimler tarafindan çok hakaretlere uğradık böyle düşunmemiz biraz normal sende anlayış göstermelisin ve yazarkende ismini yaz veya bir rumuz kullanabilirsin tabi şiirini veya sarkıni buradaki hangı şahısa gönderiyorsan onun da ismini söylersen emin ol sorun olmayacaktır ve yanlış anlaşımlar yaşanmayacak okey????

 111. şarkı birisine gelsin sözünden nasıl erkek olduğumu çıkarıyorsun :)
  kız kıza şarkı yollayamaz mı :)
  arkadaş arkadsa sarkılı gönderme yapabilir bence ben hiç öyle düşünmem ben ona sitemli olsun diye isim yazmadım arkadaım anlayacaktır diye
  hem GÜL ÇİÇEK hin dizi sayfasınd erkek ne gezsin hangi erkek izleyip yorum yazar ki ben sahsen hiç öyle düşünmezdim ki neden düşüneyim of bi sitem yollatmadınız

 112. demedim çünkü üslübün çok sertti gül çicek! bende öyle yazmak zorunda kaldım sen öyle yazınca bende öyle üslüp kullandım:)

 113. neyse gitmek zorundayım GÜL ÇİCEK İYİ aksamlar yanlış anladın ok hoşçakal iyi sohbetlet Allah a emanet ol cıkmak zorundayım iiiii geceler

 114. Anonim Ben kimsenin kalbini kırmayı hiç istememişem bugüne kadar Ben senin erkek olduğunu sandığım için Muhatapım değilsin dedim niyetim kimseyi kırmak değildi Asıl sen benim kalbimi kırdın beni tanımadan kalbin kötü diyorsun ne tanıyorsun benide öyle söylüyorsun Ama olsun yine söylüyorum isminle yazsaydın yanlış anlaşılmazdın
  ……
  Zeynepim çok teşekkür ederim Saoll Ama üzülme kişi kendini bilir bitanem. O mevlana sözünü yazdığımda sen buraya yazmıyordun O’ndan bilmiyorsun
  .
  Almiram İnşAllah Filiz iyidir evet Cihan beydende olsa bize haber verirdi şimdi hiç haber yok

 115. Cennet gözlü yazdıklarına cevaben yazdıkşarım aşağıda umarım kendimi yeterince iyi ifade edebilmişimdir .Artık yanlış anlaşılmak istemiyorum

 116. gül cicek aslında sen hep sevdiğim biri sin fakat kırıldım çünkü hemen hitam ettin beni
  kalbin kötü derken ben sadecekötü niyetli neden düşündün demek istedim neden hemen erkek deyim birde öylleeriye muhatap olmm yazınca kızdım öyle yazdım bende kalp kırmak istemem ama üzüldüm acıksası az kızdım sarkının sözleri ayrılık sarkısıydı ama hemen yanlış anlayaınca öyleleri deyince yazdım hepsi bu :
  NEYSE GÜL ÇİCEK KUSUR BAKMA canım hakkını helal et yanlış anladık birbirimizi ama sende beni kırdın be güzelim :(
  biraz öyle oldu canım ah kalbim başladı izleyceğim çıkacam kendine iiiyi bak opuyorum

 117. Zeynepim Almiram teşekkür ederim Beni Anladığınız için çok Saolun
  ….
  Anonim ben Anonimlere güvenmiyorum ismini yazsaydın veya rumuz kullansaydın böyle olmazdı Kankana yazdıysan Şarkınınsonunda birisine değil kankama yazıyorum yazacaktın ! Neyse Konuyu uzatmak istemiyorum Sanada iyi geceler Allah’a emanet ol

 118. isimsiz yazan cok baksana gül çicek ama sen beni yanlış anlıyorsun tek buna üzüldüm işte ben

 119. birisine deuince o anlar canım birisne sitem ifadeeder bu yuzden sitemli yazdım benden başka isim yazmayan cok asagıda bak bir tek bana tepki gösterdin buna üzüldüm acıkcası neyse bende uzatmıcam!!! yzaten yazmam artık arkadasım görse bile yazamayacağım gibi biranda vaz gectim üzüntüden neyse sana iyi geceler …

 120. Bu arada Merhaba Zeynep?
  Amacım bu arada gizem dolu olmak değidi.Hesabımı kimin kapattığını ve beni kimin kaaralamak istediğini bulmam gerek o yüzden bu arada Gülçiçek

  Söylememe fırsat verseydiniz sıkı bir Sultan hayranı olduğumu söyliycektim zaten
  bu arada ben herkesin şahsi kararına saygı duyuyorum en büyük örneği de RK hayranı olan arkadaşlarımın olması .Ben herkesi olduğu gibi seviyorum

 121. her anonim kötü olamaz ama değil mi ayrıca anonim bile yazmayan var bkasana
  ok neyse ya unuttum giti artık bye

 122. Anonim İsminle yazsaydın Seni kırmazdım inan Dedimya kimseyi kırmak istememiştim ben Erkek Olduğunu sanmam Sencede doğal değilmi Ama yinede Üzgünüm Seni kırdıysam Hakkım varsa helal olsun sende helal et Bende beni tanımadan kalbin kötü demene kırıldım Ama Sohbeti kapatalım Sana iyi Seyirler iyi geceler

 123. tamam gül çicek ben hakkımı helal ediyorum senden hakkını helal et bende öyleleri diye hitabına kırılmıştım bende kırmak istemedim öyle yazdığın için yazdım bencede helalleşip kapatalım konutu daha hoş olacak canım teşekkürler iyi geceler …

 124. Çiçegim senin hep yanında olurum kötü iy vakitlerinde sen benim arkadaşımsin seni çok seviyorum
  Yanlış anlaşılmasın bittiğine göre mutluyum

 125. Anonim Kardeş isimsiz yazan çokta Ben Şarkının altına Tarkan yazdığını görünce erkek olduğunu sandım ondan tepki gösterdim Ben nerden bileyim şarkıcı tarkan Lütfen Yorum yazarken bi isim Yazınki nasıl hitap etmeğimizi bilelim!!
  ….
  ALLAHIM ya Gökkuşağı Kardeş ben sizinle ne zaman Konuştum ki Fırsatta vereyim seni tanımıyorum bile Yorumum altına yorum yazdın öğlen yanlış anladığını söyledim bende bu kadar
  ….
  Kızlar işlerim olduğu için yorumlara geç cevap yazıyorum

 126. gül çicek benden yana sıkıntı yok canım meselyi kapatıyorum hellalleştik meseleyi unutalımmbnece kendine dikkat et iii akşamlart

 127. Konu tatlıya baglandigina çok sevdim
  Gül çiçegim yanındayım bunu hep bil olurmu
  Gökkuşağı kardeş amacını söyle bizde seni anlayalim

 128. Zeynepim Çok teşekkür ederim Saoll bende seni seni Çok sevdim yeni gelmene rağman Tavırlarınla kalbime girmeği becerdin Tatlı dillim benim
  ….
  Anonim kardeş sanada iyi geceler Tamam Sende Kendine dikkat et İyi seyirler
  ….
  Baharcım Sanada iyi Akşamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu