Kördüğüm

Kördüğüm 334. Bölüm Özeti 6 Temmuz Cuma Rathore Kızının Peşinde

Kördüğüm 334. bölüm özeti için ilk iki partın özetini siz değerli okurlarımıza verdik. Şimdi kördüğüm 6 temmuz özeti vereceğiz. Bakalım bu bölümde Damini, Meethi’nin ayağa kalktığını öğrenince ne hissedecek. Rathod ise kendisinin hiç bilmediği bir kısı olduğunu öğrenecek.

6 Temmuz Kördüğüm Özeti (Cuma)

Geçtiğimiz ilk iki partta en önemli kısım Meethi, Akash’ın kaza yaprağını görünce heyecanla ayağa kalkmış ve onu kurtarmıştı. Otele sağ salim bir şekilde döndüğünü gören Ambika ise sakat kızı yaptığım plan neticesinde ayaklandırdım diye kendi kendine dövünüp durdu. Meethi ise artık olayın arkasında biri olduğunu araştırmaya başladı. Bakalım iz sürüp Ambika’yı bulabilecek mi? Şu anda kördüğüm 334. bölüm özeti son iki partın özetini okumaktasınız. Daha önce ilk iki partın özetini okumadıysanız alt kısımda bulunan benzer konulardan ilgili özete geçebilirsiniz.

 

Mukta’ya kızıp evi terk eden Visnhu bir anlık öfke ile hareket ettiğini düşünüp Mukta’dan asla ayrılamayacağını çok çok sevdiğini anlar ve eve geri döner. Eve girdiğinde zavallı Mukta yere oturmuş ağlamaktadır. Visnhu eşini o halde görünce hemen yanına gidip oturur. Daha sonra bir birlerine sarılıp her ikisi de bir birinden özür diler. Mukta beni bırakıp nereye gidiyorsun? Eğer o iş yerinde çalışmamı istemiyorsan söyle yarın istifamı vereceğim. Yok bana güveniyorsan bırak çalışayım der. Vinshu da sana sonuna kadar güveniyorum. Aramıza bir üçüncü kişi giremeyecek. Seni asla bırakmayacağım diye söz verir.

Yenge Ne Düşünüyorsun! Kördüğüm 334. Bölüm Özeti

Balayı çiftlerinin yanına dönelim. Sankrant ile Akash eşyaları arabaya yerleştirirken Meethi de resepsiyona yakın bir yerde oturup düşüncelere dalar. Onun bu halini gören Ambika yengesi Meethi’ye gelip ne düşündüğünü sorar. Meethi de şüphelendiği ne varsa anlatır. Ambika da hemen Meethi’nin şüphelerine yön verip Akash’a veya sana zarar vermek isteyen geçmişte biri oldu mu der. Meethi’nin aklına Maiyya gelir. Ancak Maiyya son zamanlarda oldukça iyi tavırlar sergilediğini hatırlar. Pavitra veya Gomti de olamaz der. Ancak Maiyya aklında kalır ya yalan söylüyor ve kendisini öldürmek istiyorsa diye de düşünmekten kendini alamaz. Bu sırada eşyaları yüklemeyi bitiren Akash, Meethi ile Ambika’yı arabaya çağırır.

Damini Meethi’nin Yürüdüğünü Öğrendi Kördüğüm 6 Temmuz Özeti

Akash ile Sakrant’ın geri dönmek üzere yolda olduğu haberi Maiyya’ya ulaşır. Maiyya, yeni gelini Ambika ve babası Chaubey’den oldukça rahatsız olduğu için Ambika gelince Chaubey de sık sık Bundella evini ziyaret edeceğini düşündüğünden birden morali bozulur. Ne yapıp edip bu Ambika cadısından kurtulmalıyım ama nasıl diye düşünür. Rathod ise gördüğü rüyaların neticesinde eski eşi Malvika’nın ölümü hastane kayıtlarından aramaya devam ediyor. Kayıtlarda ciddi bir şey bulamaz. Ama oranın en eski çalışanı kayıtlarda yazmayan ama her şeyi hatırlayacak birini tanıdığını söyler. Akash ile Meethi Bundella konağından önce Thakur konağında gelir. Akash boş tekerlekli sandalye ile içeri girince Damini kızıma bir şey olacağını biliyordum diye ağlamaya başlar. Jogi Meethi nerede gerçekleri söyle bize Akash oğlum der. Akash da konuşmaya gerek yok kendi gözleriniz ile görün deyip Meethi’yi içeri davet eder. Meethi hemen annesine sarılır.

Rathore Kızının Doğduğunu Öğrendi! 6 Temmuz Cuma Kördüğüm Bölüm Özeti

Yürüdüğünü gören herkes çok mutlu olur. Rathore de eski baş hemşireyi buluyor ve Malvika dan olma 20 ağustos da dünyaya gelmiş bir kızı olduğunu öğreniyor. Ancak kızının yaşayıp yaşamadığını kayıtlarda bulamıyorlar. Ambika da Akash’ın telefonunu Maiyya’nın odasına koyar. Meethi dolabı temizlerken Akahs’ın telefonunu bulur.

6 temmuz kördüğüm özeti ( kördüğüm 334. bölüm özeti ) Resim 1

Bu arada alt katta Ambika ,le Maiyya yalnız kalınca Maiyya ben sanan oğullarımdan birine zarar verme demedim mi? O yılan ve kaza meselesi hep senin oyunların. Eğer ben istersem gerçek yılanı haberin bile olmadan kucağına atarım diye tehdit eder. Kördüğüm 6 temmuz cuma özeti burada son buldu. Bir daha ki özette görüşmek üzre esen kalın.

Kördüğüm 334. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Hepinize Selamlar Sevgiler iyi Akşamlar??? Diliyorum Kızlar
    KAYIP ARKADAŞLAR NERDESİNİZ ?? NE BU SESSİZLİK

  2. FİLİZİM ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK CANIM ANNEN NASIL TEDAVİSİ NASIL GİDİYOR İNŞALLAH TEZ VAKİTTE SAĞLIĞINA KOVUŞUR DA ANNEN SENDE RAHATLARSIN CANIM

  3. NURDANIM Değerli Kardeşim Şimdi Misafirlerin Vardır ALLAH Gününün Çok güzel Geçmesini Nasip etsin Herşey Gönlünce olur İNŞALLAH Canım
    ……
    SALİHA ABLA RÜYA ABLA DENİZİM ELAM İNCEM Nerdesiniz Kızlar İnşAllah Önemli Sorununuz yoktur İyisinizdir Hepiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu