Kördüğüm

Kördüğüm 336. Bölüm Özeti #Meethi Yuvi’den Şüphelenir

Yuvi ile Meethi’nin tanıştığı heyecan dolu Kördüğüm dizisi 336. bölüm özeti sizlerle. 

Kördüğüm Dizisi 336. Bölüm Özeti #Yuvi ve Meethi Tanışır

İçkinin etkisinde olan Sankrant, Ambika’nın elinden sıkıca tutup onu dans etmeye zorlar. Ardından Ambika’nın kıyafeti açılınca herkes şok olur. Akash Sankrant’a müdahale edip onu durdurmak isterken Meethi de Ambika’nın kıyafetini örtmeye çabalar. Akash bu sırada sinirke Sankrant’a tokat atar. Maiyya’nın yüzündeki acı ifadeyi gören Ambika sevinir ama rol yaparak akash’a ona vurma diye ağlar. Ancak iki kardeş çoktan kavgaya tutuşmuştur. Mukta ise Vishnu ile barışmak için çabalasa da Vishnu olanları çok içerlemiştir.

Herkes partiden ayrıldıktan sonra Akash pişman olup kendine zarar vermeye çalışınca Meethi onu durdurur. Meethi Sankrant’ın kendinde olmadığı için böyle davrandığını ve birini onu durdurması gerekiyordu der. Maiyya ise olanları dinler. Meethi Akash’a gidip kardeşinden özür dilemesini söyler. Akash gider. Maiyya ise Meethi’yi durdurup ilk defa oğullarım kavga etti bunun ardında kim var diye hesap sorar. Meethi ise ne ekersen onu biçersin deyip hatayı kendinde aramasını isteyince Maiyya neye döndüğünü şaşırır. Ben bir şey yapmadım derken Meethi çoktan yanından ayrılmıştır.

Akash da Sankrant da birbirlerinden özür diler. Akash bu alışkanlığı bırakma konusunda hepimiz sana yardım edeceğiz der. Ancak ilaçların neden etki etmediğini de düşünmekten kendilerini geri alamazlar. Ambika ise ilaca bakarak o sizin sandığınız ilaç değil de o yüzden diye içten içe sevinir. (Kördüğüm dizisi 336. bölüm özeti)
Meethi Mukta’nın iş yerine gelmiştir. Yuvi ile onu tanıştırmak ister anacak Yuvi kendisine uzatılan eli sallamaktan geçtim yüzüne dahi bakmak istemez. Meethi de Mukta da şaşırır. Meethi annesinin eğer bir senden bir şey gizliyorsa gözüne bakamayacağını söylediğini anlatır ve Yuvi’den şüphelenir. Yuvi odasına çıkarken onun adını Mukta’dan öğrenen Meethi bu işin ardını bırakmamaya niyetlidir.

kördüğüm 336. bölüm özeti resmi

Yuvi odasına sinirle geçip dolabından Iccha ve Meethi’nin fotoğrafını çıkarır. Buraya gelerek yarama tuz bastın Meethi, hata ettin diyerek fotoğrafa bakar. Meethi ise Vishnu ile arasında bir sıkıntı olup olmadığını Mukta’dan öğrenmeye çalışır ama Mukta problem yok diye geçiştirir. Meethi kabinde gizlenmiş kamerayı fark edip Mukta’ya değiştirebiliyorsan bu kabini değiştir, izlenildiğini düşünüyorum der. Tam bu anda Yuvi’de kameradan onları izlemektedir.
Maiyya ise artık her şeyin arkasında Ambika’nın olduğunu anlar ve Gomti’ye gelinimi öldüreceğim der. Meethi ise kulak misafiri olunca kendisinden bahsedildiğini zanneder ve beni öldürmek isteyen Maiyya diye düşünür. Mukta ise elindeki evrakları yarına bitirme sözü karşılığında işten erken çıkma konusunda Yuviden izin alır. Yuvi izin verse de Vishnu ile kutlama yapacak olmasına sinir olur. (Kördüğüm dizisi 336. bölüm özeti)

Meethi, Maiyya’nın sözlerini düşünüp ağlarken yanına Ambika gelir ve asıl hedefin kendisi olduğunu anlar ama Meethi’ye bak söylediğim gibi düşman Maiyya der. Meethi akash’a söylemek istediğini söyleyince Ambika bir erkek için eşi ve annesi arasında tercih yapmak çok zordur boşuna onun da canını sıkma ben sana desteke olacağım deyip sarılır. Maiyya evde arıza çıkınca elektrikçiyi çağırır. Ambika yeni planını uygular.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. TUANA Teşekkürler Selâm Gönderen de Getirende Sağolsun Aleyküm Selâm Bendende Selamlar sevgiler İlet Canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu