Kördüğüm 339. Bölüm Özeti Meethi Ambika’dan Şüpheleniyor

Kördüğüm 339. bölümü ile 11 Temmuz ekranlarda olacak. İşte sizler için Kördüğüm 11 Temmuz özeti.

Kördüğüm 11 Temmuz Özeti #Meethi Maiyya’yı Serbest Bıraktırır

Polis memuru Maiyya’ya serbest bırakıldığı müjdesini verir. Onu serbest bırakan Meethiden başkası değildir. Meethi, Maiyya’ya sonuçta eşimin annesisin deyip kendisinin kurtardığını söyler. Maiyya ona her şeyi anlatacağını söyler. Sankrant ise elinde Ambika’nın fotoğrafları aşık aşık bakarken Akash gelip kardeşine takılır. Mukta ise kendi iş yerine başvuru yapması konusunda Vishnu’yu ikna etmeye çalışır. Eğer işe başlarsa hep yanında olacağı için çok mutludur. Vishnu da mülakata gitmeye karar verir.

Maiyya geçmişte hata ettiğini ama hatalarından döndüğünü anlatır. Ardından da ona zarar vermek isteyen kişinin Ambika olduğunu söyleyince Meethi şok olur. Ambika’nın onu Akash’tan ayırmak istemesini ve öldürmek niyetini kabul etmek istemez. Sen söylemedin ben de duymadım geçti gitti diye konuyu kapatmaya çabalar. Meethi neden byle bir şey yapsın diye sorunca Maiyya Akash ile Ambika’nın nişanlandığını hatta evlenmek üzere iken onu tercih ettiğini anlatır. İntikam almak niyetinde olduğunu da sözlerine ekler. Meethi ikinci defa şok olur.

Maiyya her şeyi Meethi’nin tekrar düşünmesini sağlayan bir konuşma yapar. Meethi düşüncelere dalarken Akash telaş içinde hemen eve gelmesini söyler. Ambika Maiyya bugün beni kaçırtmaya çalıştı diye timsah gözyaşları dökerek Akash’ı annesine karşı püskürtür. Radhot ise elinde Maldiva’nın ifadesinin kopyası Chaubey’e giderken Meethilerle karşılaşır. Maiyya elektrikçiyi şikayete geldik diye yalan söyler. Radhot ise Chaubey’in izinde olduğunu öğrenip çıkar.

Ambika ilaç almaya gittiğinde Maiyya’nın adamları tarafından kaçırıldığını iddia eder. Herkes Ambika’ya inanırken Akash da Meethi’ye kimi serbest bıraktığına bak der. Sankrant ise önce Meethi’ye şimdi de Ambika’ya yaptıkların yeter deyip ağlamakta olan Ambika’yı alıp odasına gider. Meethi de Maiyya’ya kızar. Maiyya gerçeği ortaya çıkarmalıyım diye düşünür.
Akash odada annesine atıp tutarken Meethi annesinin sözlerini söyleyince Akash’ın da kafası karışır. Ambika ise Meethi’nin konuşmasını kapıdan duyup sinir olur. Radhot ise kanıtları bulduğu haberini Jogi ile paylaşır. Sankrant ise Ambika için sevgililer gününe özel bir gecelik alır ama Ambika hediyeyi yatağa atıp giymeyeceğini söyler. Ambikanın aklı hala Meethi’nin sözlerindedir. Kördüğüm 11 Temmuz özeti bir sonraki yazımızda devam edecek. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 339. Bölüm Özeti Meethi Ambika’dan Şüpheleniyor (15 Yorum)

 1. Gerçekten ben şok oldum DAMİNİ nasıl NANİNİN KIZI oluyor NANİ öğrenince gülsün mü ağlasın mı

 2. HEPİNİZE İYİ GECELER Kızlar Nasipte Varsa Görüşürüz Yine ALLAH a Emanet olun
  …..
  LEDİ Aleyküm selam

 3. KIZLAR BUGÜN PEK YAZAMADIM BAKIYORUM Kİ Zaten Yazan olmamış Pek Çok Yorgunum Yoğun bigün Atlattım Uyuyup Dinleyeceğim İyice
  …..
  NURDAN Abla Naptı Acabaa Çok Sitres Yapıyordu İnşAllah Herşey Gönlünce Olmuştur
  …..
  RÜYAM Ve NÂZIM Bugün Dışarı Çıkacaktınız Hayla Dönmediniz Kızlar İyi Eğlenmişsinizdir Umarım
  ….
  ELALEM DENİZİM AYSEL ABLA SALİHA ABLA Nerdesiniz İyisinizdir İNŞALLAH
  ….
  NURDANIM DEFNEM ZÜLİŞİM Yeriniz Çok Belli Sohbet Ettiğimiz Günleri Özledim İnşAllah Tez vakitte Yine Bi arada Oluruz😞

 4. Yalnis tahmin edmiyorsam 384 yani tam olarak 15 agustosda bitiyor… Nasil o buyuk anenin kizi oluyor o hangi bolumde sakimjasi olmazsa soylarmisiniz…

 5. Aa ben şok oldum😱😱😱
  DAMİNİ NANİNİN KIZI MIYMIS KOMEDİYE GEL😂😂
  NANİ NEFRET ETTİĞİ HİZMETÇİNİN KENDİ KIZI OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE KALP KRİZİ GEÇİRECEK DESENE CÜMBÜŞEE GEL HELE 😆😆😆😆😃😃

  • Evet yusra cok uzadi ama benim merak etdiyim baska bisey var damini nasil buyuk annenin kizi olyor onu anlamadim