Kördüğüm 343. Bölüm Özeti Meethi Hapiste 15 Temmuz Kördüğüm

Kördüğüm 343. bölüm özetinde çok heyecanlı dakikalar var. Ambika kendini yaktı. Meethi ise hapiste. Neden mi? Gelin hep birlikte Kördüğüm 15 Temmuz özetinden bakalım.

Kördüğüm 15 Temmuz Özeti #Ambika Öldü Mü?

Meethi eve girer girmez Akash ve Sankrant’ı gelmesi için telefona sarılır. Maiyya’ya da videoyu izletip haklı olduğunu gösterir. Akash gelme konusunda ikna olmasa da geleceğim demekten başka çaresi kalmaz. Bu sırada Ambika arar ve 20 dakika sonra söylediğim yere gelmezsen intihar ederim deyince Meethi gitmek zorunda kalır. O giderken Gomti ve Pavitra iki düşmanın da gidiyor deyince Maiyya kıs kardeşine kızıp Meethi’yi korur ve ailesi için yaptıklarına bakmasını söyler.

Meethi ise belirtilen yere gittiğinde Ambika telefonu yere atıp kırar. Radhot ise ikisini görüp onların yanına gelmek üzeredir. Ambika yaptığı tüm kötülükleri Meethi’ye itiraf eder. Radhot hala onların yanına gelememiştir. Ambika eline aldığı benzini her tarafına döker hatta eline bir de kibrit alıp yakar. Meethi korku içindedir. (Kördüğüm 15 Temmuz özeti)

Radhot ise sonunda uzaktan da olsa onları görür. Onu fark eden Ambika, rol yaparak neden beni öldürmek istediğini söyle diye bağırır. Kısaca Meethi’nin onu öldürmeye kalktığı imajını oluşturacaktır. Radhot koşarken Ambika da Meethi’yi iter. Yere düşen Meethi bilincini kaybeder. Kendine geldiğinde alev topunu görüp Ambika’nın kendini yaktığını düşünür. Radhot ise geldiğinde çaresizdir. Polisler gelip Meethi’yi götürür. Çünkü Ambika hayatının tehlikede olduğu konusunda daha önce bilgi vermiştir. Radhot da tanık olarak ifade vermek zorundadır.

kördüğüm 343. bölüm özeti resmi
Suçsuz olduğunu bağıra çağıra söylese de polisler Meethi’yi parmaklıklar ardına atar. Akashlar sonunda kötü haberleri alıp karakola giderler. Sankrant benim mutluluğumu aldığın gibi sen de mutlu olamayacaksın diye beddualar edince Meethi daha da fena olur. Polisler zorla Akash ve Maiyya’yı oradan çıkarırlarken Meethi de beni burdan kurtar Akash diye bağırır.

Vishnu ise tam işten kovulmak üzeredir ki Yuvi başka bir bölüme transfer edilmesini talep eder. Yine kendini Mukta’nın gözünde iyi biri olarak kalması derdindedir. Radhot ise Jogilerin evine gidip olanlardan haber verir. Akash, Maiyya’ya bir gelinin öldü diğeri hapiste başın göğe erdi mi diye kızar.

Maiyya benim Meethi ile ilgili sıkıntım yok dese de Akash inanmaz. Bunun üzerine Maiyya bileğini kesip hala mı inanmıyorsun der. Akash şok olur. Maiyya son defa da olsa kendisine güvenmesini, Meethi’nin masum olduğunu ve onu kurtarmasını oğluna söyler. Radhot polise ifadesinde hiçbir şey göremedim der. Chaubey ise Meethi’nin yanına gelip seni astıracağım diye tehdit eder. Kördüğüm 15 Temmuz özeti bir sonraki yazımızda devam edecek. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 343. Bölüm Özeti Meethi Hapiste 15 Temmuz Kördüğüm (17 Yorum)

 1. ZEYNEBIM ELINE IYI BAK MALHAM SUR ILAC IC IYI BAK O YARAYA BAN AZDIRMISDIM BENIM AYAGIM YANMISDI O AN NE ILAC SURE BILYORDUM NEDE MALHAM AYAGIM COK KUTU OLMUSDU YURUYEMEDIM YEMEK YIYEMEDIM COK KUTU ZAMANDI CANIM SIMDI GECTI AMA O IZ BENIM GECMISIMI UNUTURMIYCAK GALIBA

 2. Kızlar nasılsınız bakalım bu gün neler yaptınız
  Çiçegim ablam iy olmana çok sevindim evet aciti yanık ama elimde iz birakicaga benziyor o yüzden morelim bozuk

 3. ESNA Hoş geldin Ne zamandır Kayıptın Naber Nasılsın İyimisin Canım

  ELİF Sanada Merhaba👋

 4. Teşekkürler ZEYNEPİM Tatlı Kızz Güller Çok güzel Çok Beğendim 😊Çok Geçmiş olsun Yanık Çok acıtır insanın Canını Şifalar diliyorum. Bende Hamd olsun Iyiyim Canim Saoll

 5. Kizlar size bir önceki sayfada çok mutlu olduğum bir haberi verdim ama çikmadi benim yorumlarim yaziyorum gönderiyorum çikmiyor sonra siteden çikip tekrar geliyorum yine çikmiyor yorumlarim . Ikinci defa çikip giriyorum ondan sonra çikiyor yorumlar acaba neden böyle oluyor ??

  • manya ben sitede kaç kez dedim özet yazmak isteyen veya bir proje ortaya koymak işsteyen her zaman kapımız açık diye ama sen başka bir siteye mi gittin?

 6. FİLİZCİM ELLERİNE SAĞLIK ANNENE GEÇMİŞ OLSUN NASIL OLDU BU ARADA TAM BUNUNLA İLGİLİ İNSTAGRAMDA Bİ VİDEO İZLEMİŞTİM MERAK EDİYORDUM TEŞEKKÜRLER

 7. Filizim Bende CIHAN BEYIN NUMARASI SILINMIS SEN OLMADIKTA ONA GIDE BILIRMIYIM NUMARASI KACTI😂😂😂😂

 8. Filizcim eline koluna sağlyk
  Gül çiçegim ablam sana hediyem adın gibi kujak dolusu GÜLLER 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹veriyorum ablacim sağ elimin üstü yandı Ütük yaparkän oldu yanık kremi sürüyorum iyim artık çok ciddi dil çiçegim ablam sen nasılsın canım
  Nuranaay ablam sanada hediyem 👜 abalam sen nasılsın canım çocukların nasilar