Kördüğüm 344. Bölüm Özeti #Ambika Yaşıyor Mu? 16 Temmuz Kördüğüm

Kördüğüm 16 Temmuz özeti ile kaldığımız yerden özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. İşte sizler için Kördüğüm 16 Temmuz özeti.

Kördüğüm 16 Temmuz Özeti #Akash Ambika’yı Gördü

Mukta babası Radhot’a kızın için Meethi’yi yaktın diye kızar. Herkes Ambika’nın Radhot’un kızı olduğunu duyunca şok olur. Bir kızın için yaptığı bu hata ile beni kaybettin, aramızda bir şey kalmadı diyen Mukta babasına söz söyletmeden oradan sinirle ayrılır. Radhot ise Akash ve Maiyya’dan özür diler. Ancak Maiyya her şeyi kızın için yapmışın şimdi anladım deyince Radhot daha fazla duramadan gider.

Radhot karakoldan ayrılırken Damini yakasına yapışıp Meethi’nin bunu yapabileceğine inanmadığın halde neden bunu yaptın, bize açıklama yapmak zorundasın diye kızar. Akash’ın avukatı Radhot’un ifadesinden sonra yapabilecekleri bir şey kalmadığını söyler. Mukta ise Ambika’nın Radhot’un kızı olduğunu Meethi’ye de söyler. Hatta babasının nasıl ifade verdiğini de anlatıp özür diler. Meethi ise ne olursa olsun hala Radhot’a güvendiğini söyler ama Mukta artık benim güvenim kalmadı diye umutsuz konuşur. Meethi olay günü yaşadığı olayları en ince ayrıntısına kadar Mukta ile paylaşır. Maiyya ise Chaubey’e gelinim yerine bana ceza verin, o masum diye yalvarır ama nafile. Maiyya kendine kendine iyi oldu kızın öldü derken onu duyan Sankrant çıldırır. Chaubey ise yangına körükle gidip Ambika ve bebeğinin ardından üzülen bir ben bir sen varız der. Sankrant annesine oğlunda bugün öldü der ve annesini kovar. Ardından da masadaki içkiden içer.

Akash ise Meethi’den olay anıyla ilgili detayları dinler ve bahsi geçen telefon belki de oradadır diye düşünür. Akash bu işin ardını bırakmaz olay yerinde bulunan eşyalara bakar. Her şey vardır ancak Ambika’nın telefonu ortada yoktur. Akash neden diye düşünmeye başlar.

Mukta ise eve gittiğinde televizyonda haberleri dinler. Halka seçim hakkında sorular soran muhabir bir kadına da aynı soruyu sorar. Bu kadın Ambika’dan başkası değildir. Mukta şok olur. Ambika ise soruyu cevaplamadan kaçar. Mukta gördüklerini hemen evdekilere anlatır. Divya inanmaz, Nani burun kıvırır, Mukta ise hemen Akash’a söylemeliyim derdindedir. Jogi ona eşlik etmek ister ama Mukta Damini’ye destek olun diye onlara evde kalmasını söyler. Jogi haber sitesinden bakıp Mukta’nın söylediklerini teyit etmeye çalışır.

Mukta ise gördüklerini Akash ve Maiyya’ya haber verir. Akash da olay yerindeki bulunanları söyler ve altın bir saatin, Meethi’nin telefonunun bulunduğunu ama Ambika’nın telefonunun kayıp olduğunu söyler. Maiyya durumu tuhaf bulur çünkü Ambika sadece bilezik takar, saat takmaz der. Eski fotoğraflara birlikte bakarlar gerçekten de Maiyya haklıdır. Jogi ise bahsedilen haberin silindiğini görür. Ölen kişinin Ambika olduğundan şimdi hepsi de şüphelenmiştir ve bu konuda bir olup Ambika’nın yaşadığını kanıtlamamız gerek sözü verirler.

kördüğüm 344. bölüm özeti resmi


Chaubey ise Ambika’yı öldürdü diye Meethi’nin idam cezasına çarptırılmasını ister. Yuvaan ise gazetelerden Meethi ile ilgili haberleri okuyunca mutlu olur. Akash ise önce mabette Meethi için dua eder. Sonra dışarda küçük bir kızın duasını alır. Sonra holi oynayan insanlara bakarken yağmur başlar. Merdivenlerdeki kadın Ambikadan başkası değildir. Akash o diyerek parmağıyla Ambika’yı işaret eder. Kadın ise yüzündeki boyaları silmeyle meşguldür. Kördüğüm 16 Temmuz özeti bir sonraki başlığımızda devam edecek. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 344. Bölüm Özeti #Ambika Yaşıyor Mu? 16 Temmuz Kördüğüm (33 Yorum)

 1. Arkadash sen kimsin senin işin olmasın burası aile sitesi burada dizide soruluyor
  Kızlar bunun dediklerine bakin

 2. Saliha ablam Melegim için şimdi duga edicäm eskisi gibi çok sağlıklı olsun inşaallah sen moralini bozma Allah bizi duyar Melegimde eskisi gibi oynar

 3. Elam saol bitanem

  İnşallah ya tek dileğim o zaten

  Sen de hep iyi ol canım rabbim kolaylık versin canım sana

  Saol helinim canım benim eksik olma

  Nuranaay çok teşekkür ederim canım

 4. Zeynebim çok şükür diyer cocuklarım iyiler melekte iyi olsun inşallah

  Ben başka bişey istemem

  Seninde iyi olmana sevindim canım

 5. DEFNEM 🌹🌹🌹 RUH İKİZİM
  BEN BU ARA YOGUN DEGİLİM AKŞAMLARI ERKEN GELİYORUM SEN YOGUNSUN AHİRETLİGİM İŞLERİN İNŞALLAH İSTEDİGİN GİBİ OLUR KOLAY GELSİN KELEBEGİM SENİ ÇOK SEVEN AHİRETLİGİN S. Ç.S KOMŞU KIZI 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 6. FİLİZİM CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  EMEGİNE SAĞLIK ANALİZİN ÇOK GÜZEL

 7. HELİNİM TATLISI İYİYİM HEP İYİ OL EVET CANIM GİDİYORUM
  ..
  ZEYNEPCİM BİRİCİGİM GÖRDÜM

 8. ELOŞ ABLAM🎈🎈
  ÇOK ŞÜKÜR İYİM ABLAM İŞE GİDİYORSUN DEMİ ABLOŞ🎈🎈

 9. SALİHA ABLAM💋💋
  KIYAMAM YA MELEĞİM TEZ ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞUR YA😔😔

 10. HELİNİM TATLISI İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  NURANAYY CANIM KOLAY GELSİN UNUTMAM SENİ

 11. SALİHAM BİRTANEM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ÇOK GEÇMİŞ OLSUN MELEĞİM E ALLAH ŞAFİ İSMİNİN HÜRMETE ŞİFA VERSİN CANIM

 12. NASILSINIZ
  🎈🎈🎈🎈🎈
  KÖRDÜĞÜM
  💦💦💦💦💦
  AİLESİ
  💋💋💋

 13. Elam Zeynebim hoş geldin kızlar nasılsınız bakalım

  Nuranaay Allah yardımcın olsun işlerinde kolaylık versin canım

 14. Ayselim saol canım valla ne diyeyim hiç iyi deyilim melek bugün gittikçe daha da kötü oldu solunumu çok hızlı atıyor

  Bakalım eyer böyle giderse büyük ihtimal yine yoğun bakıma alırlar

  Sende hep iyi ol canım benim

 15. Aman Allahim bana yardemeeet ben yetisemiyorum islerime offffff kizlar lutfan beni unutmayin ablalarym kardeslerim arkadaslarim beniii unutmayin janlarm ben isler coook bu aralar ANONIMJIM SANA HEDIYEM⌚SAGAT GULE GULE KULLAN HALIMEJIM SANADA🍰PASTA NOS OLSUM AAA BIDE MELEK ABLAM NASIL IYMISIN JANM SANADA HEDIYEM👑BEGANDINMI TACIMI KIZINE VER BEN ADIMDAN OLURMU LEYLOOOJIM ZEYNEPJIM HELINJIM GULCICEK HEPINIZ NASIL sizi cook seviyooom😙😙😙

 16. MERHABA ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM 🌹🌹🌹

 17. Anonim sana hediyem 🕶 gözlük güle güle kullan

  Halima sanada hediye vereyim senin hediyense👜👜bu çantalar

 18. Hayırlı gunler herkese dün cevap veremedim kımseye 🙈🙈

  Halimi ahvalimi soranlar hamd olsun iyiyim…sizler nasilsiniz 😘😘😘

  Haaa bide anonim benim

 19. Vaybe gittikçe daha hecanlı oluyor

  Ah anbika azkaldı yakayı ele vercen sonunda

  Bide ilk benim

  Kızlar nerdesiniz ya

  😞😞😞😞😖😖😖😖😔😔😔😔