Kördüğüm 345. Bölüm Özeti Meethi İle Akash Boşanacak Mı? Kördüğüm 17 Temmuz Özeti

17 Temmuz Kördüğüm 345. Bölüm özeti alt kısımda ilk iki partı vermiştir. Bu iki partın en önemli olayı Ambika, Akash’a şantaj yaptı. Bakalım ne dedi? Hadi Kördüğüm 17 temmuz özeti vermeye başlayalım ve bu soruya cevap bulalım.

Kördüğüm 345. Bölüm Özeti Ambika’nın Şantajı

Akash, Ambika’nın sesini duyunca bir anda neye uğradığını şaşırır. Çünkü eşi Meethi, Ambika’yı öldürmekle suçlandığı ve ölüm cezası ile yargılandığı bir zaman da olayın baş aktörü Ambika’nın sesini duyunca şok oldu. Akash hemen sen yaşıyorsun ve eşim senin yüzünden ceza evinde der. Sanktan ise senin öldüğünü kabullenip acısından ne yapacağını şaşırdı.

Neden bize ve eşime bunu yaptın diye hesap sorar. Öldüğünü polis kanıtladı. Hatta cesedin yanmış halde morga olduğunu sanıyorduk. Ama sen karşımdasın ve neden bunu bize yaptın der. Ambika da sen benimle evlenmek için güvence verdin daha sonra nişanı attın ve bana hayır dedin. Kimse bana hayır diyemez. Akash da bu durum karşısında senden defalarca özür diledim. Üstelik bu olaylarla alakası olmayan Meethi su an ölümle karşı karşıya ve onun ne suçu var. Tüm bu yaptıklarına son ver. Evde bu konuda sana kimse kızmayacak. Bu konuda söz veriyorum. Bu oyunu bitirelim diye Ambika’yı ikna etmeye çalışır.

Meethi’den Boşan ve Benimle Evlen Kördüğüm 17 Temmuz Özeti

Ambika da geri geleceğim. Ancak bir şartım var. Ben seni ilerleyen saatlerde arayacağım. O vakte kadar benim aramamı bekle. Ben sana nereye geleceğini söyleyeceğim der. Akash da bu son oyunu olur düşüncesi ile kabul edip Ambika’nın aramasını bekler. Çok geçmeden Akash’ın telefonu çalar. Bu numara Ambika’ya ait değil düşüncesi ile açar. Karşısında Ambika vardır. Düzinelerce başka kimselere ait hattın olduğunu polise haber vermesinin bir anlamı olmadığını 10 dakika içinde Akash’ın bulunduğu yere çok uzak bir adres verir ve oraya gitmesini ister. Akash arabası ile çok hızlı bir şekilde Ambika’nın istediği adrese ulaşır. Daha sonra Akash’ın yanına bir münübüs yanaşır. İçinden katil tipli adamlar iner.

kördüğüm 345. bölüm özeti (17 temmuz kördüğüm) resmi

Ambika seni başka bir adres de bekliyor. Bu araba bin derler. Akash ise gelmek istemez ve adamlara karşı koymaya kalkar. Adamlar hemen silahını gösterip uslu durmazsan seni şuracıkta gebertiriz diye tehdit ederler. Akash da mecburen binmek zorunda kalır. Katil tipli adamlar Ambika’nın kaldığı odaya Akash’ı getirip bırakırlar. Akash bağırarak bu oyunu bırak yoksa elimden bir kaza çıkacak der. Hemen katip tipli adamlar içeri girer. Ambika ben çağırmadan sakın içeri girmeyin diye adamlarını uyarır. Akash’a dönüp bu adamlar beni bile dinlemez. Sakın onları kızdırma ve söyleyeceklerini sessizce söyle der.

Akash, Meethi’den Boşanmak İstediğini Söyler 17 Temmuz Salı Kördüğüm Özet

Akash bu oyunu neden yapıyorsun bize der. Ambika sebebi belli ben seni seviyorum. Meethi seni hak etmiyor. Zaten gördüğüm kadarı ile bir birinizi sevmiyorsunuz deyince Akash sen hangi gözle bize bakıyorsun. Ben eşimi ölesiye seviyorum der. Ambika da o zaman söyleyeceklerim iyi dinle. Sen Meethi’den boşanıp benimle evlenmezsen ayarladığım polislerin ifadesi ile Meethi ölüm cezasına çarptırılacak. Yani Meethi 4 gün içinde ölecek. Sen benimle evlenirsen bunların hiç biri olmayacak der. Katil tipli adamlarına Akash’ı aldığınız yere bırakın der. Akash arkadan bağırsa da Ambika, Akash’ın kaçacak yeri kalmadığından çok emindir.

Katiller Akash’ı arabasının yanına bırakır. Burada çok düşünene Akash başka çaresi olmadığını bilse de durumu Meethi’ye anlatmak için yanına gider. Ancak orada ki polisi bile Ambika ayarlamıştır. Bunları gören Akash Meethi’den boşanmak istediği ve böyle mutlu olacağını söyler. Meethi çok üzülür ama madem böyle mutlu olacaksın. O halde boşanabilirsin diye izin verir.

Maiyya İz Peşinde Kördüğüm 345

Bu sırada Maiyya ile Mukta morgları gezip para ile ceset satan satıcı bulmaya çalışırlar. Mukta böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söylese de Maiyya adama burada ceset satıp satılmadığını sorar. Görevli böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyleyince Maiyya sinir olup kavga etmek ister. Mukta Maiyya’yı da alıp dışarı çıkartır. Bir başka morga giderler. Maiyya sen dur Mukta ben onların dilinden anlarım. Sen konuşma der. Morga girip bana bir ceset lazım. Parası ne ise veririm deyince adam hemen kabul eder. Mukta ise şok olur.

Visnhu da iş yerinde şirketin Seosu Yuvaan’ın amacını merak eder. Bunun arkasında ne olduğunu niçin bu şekilde davrandığını çözmem gerek diye düşünür. Bir gün şirkte Yuvaan yanında bir kız ile alkollü gelir. Visnhu da saklanıp olanı biteni gizlice izler. Kız dosyayı alırken yere düşürür. Dosyanın arsında Ichcha ve ailesine ait resimleri gören Visnhu şok olur. Bunun çok gizli bir amacı var ve ne olduğunu ortaya çıkarmalıyım der.

17 Temmuz Salı Kördüğüm 345. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 345. Bölüm Özeti Meethi İle Akash Boşanacak Mı? Kördüğüm 17 Temmuz Özeti (9 Yorum)

 1. HERKESE merhaba arkadaşlar ve mutlu pazarlar dilerim
  Ya bölüm harika olmuş eline sağlık filizcim

 2. Ahanda yine geç kaldım herkes gitmiş uyumaya😆😆
  MELEĞİM yine Sultanımı seyrediyorum😍😍
  Kız Meleğim ben Cennet Gözlü Sultanımı seyretmekten asla bıkmam usanmam onun yeşil gözlerini bin yıl seyretsem yine de ne bıkarım ne de doyarım😍😆😆
  Ben de böyle bir Sultan manyağım işte😆😆
  Gece gece Sultan aşkına geldim yaa😍😆😆