Kördüğüm

Kördüğüm 351. Bölüm Özeti Vishnu Ölecek Mi? 23 Temmuz Kördüğüm

Kördüğüm 23 Temmuz özetinde olaylar iyice karışıyor. Vishnu hastalığın etkisinde başına büyük dertler açıyor, Kajri kurtuluyor. İşte sizler için hazırladığımız Kördüğüm 23 Temmuz özeti.

Kördüğüm 23 Temmuz Özeti #Kajri Kurtulur Ama 

Mukta Vishnu’nun elinden tutup onu kaldırır. Akash bir daha o sözlerin birini daha söylersen senin bu aileden olduğunu unuturum der. Herkes ne olduğunu merak eder ancak Akash Vishnu’nun ne dediğini söylemez. Vishnu ise ben kötü bir şey söylemedim diye Mukta üzerine yemin eder. akash ise yalan söylediğine Meethi üzerine yemin ederim der. Nani araya girip bu iki oldu diye ortalığı karıştırır. Akash sinirle oradan çıkar. Meethi ve Damini Akash adına özür diler. Akash evde de Vishnu’nun ne söylediğini söylemek istemez. Hatta Meethi haklı da olsan özür dile der ama Akash haklıyken özür dilemek istemez. Meethi’ye de özür dilediği için kızar. Ancak Meethi dayanamaz ve Akash’a gidip özür diler. Akash ile birbirlerine sarılırlar. Sabah da Muktanın yanına gitmeye karar verirler.

Kajri ise boğazını kesmeye kalkar ama Maharani engel olur. Doktor yaralarına dikiş atar. Mukta ise Meethi’nin arabasına binmek istemez ama Meethi ne olduysa kocalarımız arasında oldu deyip zorla da olsa onu arabaya oturtur. Mukta Akash’ın özür dilememesine şaşırmıştır. Meethi ise Akash’ın Vishnu şunu dedi diye anlattığı şeyleri söylese de inanmayacak diye Akash tokat atmakta hata etti der. Mukta ile karar alıp akşam yemeğine dördü beraber çıkma planı yaparlar.

Maharani Kajri’ye gelecek defa ben senin boğazını keserim ama şimdi sen benim kazanç kapımsın der. Meethi Kajri’nin küpesini o tehlikeli yerde bulunca telaşlanır ve durumu akash’a haber verir. Akash son defa da olsa Agarth Dayıma sorayım der. Durumu polise bildirmek üzere yola çıkar. Vishnu’ya gelen bir mektupta ise karında gözü olan Yuvaan’a suçüstü yapmak istiyorsan adresi şu yazıyordur. Vishnu kim bunları yazan diye sinirle içeri girerken Yuvaan da olanları izleyip keyifleniyordur.

Meethi ise Akash’ı Kajriden haber var mı diye arar ama ulaşamaz. Sabırsızlanan Meethi eline Kajri’nin resmini alıp evden çıkacakken fotoğrafı yere düşürür. Maiyya nereye der ama Meethi Akash nereye gittiğimi biliyor geldiğinde evden çıktığımı haber ver der. Meethi elindeki fotoğrafı göstermek için oldukça tehlikeli insanların olduğu yere gelir. Kimse Kajri’yi tanımaz. Tam bu sırada Yuvi de oraya gelir. Çünkü mektupta Vishnu’yu çağırdığı yer burasıdır. Vishnu da ardısıra gelir. (Kördüğüm 23 Temmuz özeti)

Vishnu kendine gelir ve ben neredeyim diye gitmeye kalktığında yine başı ağrır ve Vishnu’nun adamı siz buraya birini görmeye geldiniz der. Vishnu aklı başında olmadan o adamı takip eder. Adam onu bir odaya kilitler. Odada Kajri vardır. Kajri önce ondan korkar sonra beni burdan kurtarın diye yalvarır. Ardından cüzdandaki fotoğrafı görünce onun Radhot’un damadı olduğunu anlar ve nolur burdaki kötü insanlardan uzak durun siz iyi birisiniz burası size göre değil diye yalvarır. Vishnu onun Akash’ın teyzesi olduğunu öğrenince şaşırır. Meethi ise Kajri’nin yanına gideceğini zannederken adamlar onu bir odaya kilitler. Akash ise durumu öğrenince bu defa Meethi’yi aramaya çıkar ama kimse onu görmediğini söyler.

Akash Meethi’yi kurtarır. Vishnu ise Kajri’yi kurtarmak için çabalarken onun videosunu çekerler. Vishnu Kajri’yi ordan ne bahasına olursa olsun kurtaracaktır. Meethi ve akash ise onu görünce şok olurlar. Visnuyu Kajriyi zorlarken gören Akash durumu anlamadan Vishnuyu çok fena döver. Yuvi ise olanları kaydetmiştir. Maharani adamları ile geliyor olunca Meethi Kajri ve Akash birlikte kaçarlar. Yuvi ise Vishnu’nun kurşunla yaralanmış olan kısmına sopayla vurunca kan fışkırır. Vishnu bayılır. Yuvi ise bir taşla iki kuş vurdum diye sevinir. (Kördüğüm 23 Temmuz özeti)

kördüğüm 23 temmuz özeti resmi
Meethi ile Kajri eve dönerler. Kajriyi gören ev ahalisi şok olur. Akash ise Vishnu’yu arıyordur. Ama kavga ettikleri yerde bulamaz. Yuvi’nin adamları da o bahsettigin adam çoktan gitti der. Maharani ise Yuvi’yi karşısına alır senin yüzünden elimdeki kızlardan biri kaçtı ve herkese örnek oldu seni bırakmayacağım odaya kilitleyeceğim der. Yuvi onları durdurup Kajri’yi getirmek için iki gün ister. Mukta ise defalarca aramasına rağmen Vishnu’ya ulaşamayınca Meethi’yi arar. Meethi Akash’a sorayım der. Akash ise onu hiç görmedim diye yalan söyler. Mukta iyice telaşlanır. Kapı çalar gelen zarftan çıkan fotoğraflara bakan Mukta’nın gözlerinden yaş akar. Kördüğüm 23 Temmuz özeti  burada sona eriyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. İnce doğruyu söylemek gerekirse ben de Arnavi beğenmiyorum ?
  Ben Hint erkeklerden sadece Sultanı beğeniyorum değerleri pek ilgi alanına girmiyor
  Helin ben Sultan fanatgim anladın zaten sen?
  Doğru kız da Kushiye benziyor

 2. Sanada hayyrli aksamlar Melek ablam janm nasyl kizin iylesyormy eeee ben sana hediyem ?cicek bide kizin ilesmesini dileyorum ablam kizin ilessin diye dua ederim mutlumusun hediyelermi begandinmi ablam iy giceler

 3. Eee HELINJIM BENJE ROHINI YOKDU SAGOON VARDI ARABADA O YUZDEN YAPDY SANARIM ZAVALLI ISITAM HELINIM IY GIJELER
  DIGER ARKADASLAM HEPINIZE IY GICELER ALLAH RAHATLIK VERSIN BU ARADA DOGUM GUNUM YAKINLASYOO NESIPSE HEPINIZ DAVETLI JANM KIZLAR BYY BYY 26 TEMMUZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu