Kördüğüm 363. Bölüm Özeti 4 Ağustos Cumartesi (1 ve 2 Part) Fida Bombayı Patlatacak Mı?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisinde artık sona yaklaştı. Bu sayfa da Kördüğüm 363. bölüm Özeti iki başlık halinde vermeye çalışacağız Şüphesiz bu bölümün en önemli olayı Fida’nın bombayı patlatıp patlatmayacağı olacak. Bakalım Kördüğüm 4 Ağustos özeti‘nde neler olacak?

Kördüğüm 4 Ağustos Özeti (Kördüğüm 363. Bölüm Özeti)

Kördüğüm 363. bölüm özeti (İlk iki partın özeti)Geçtiğimiz yazımızda hem 362 hemde 363’ü tek başlık halinde anlatmaya çalıştık. Şimdi kaldığımız yerden devam edelim. Ortalığı kana bulamak isteyen teröristler bombanın bir an önce patlaması işçin acele derler. Trenin yanındaki adama dışarıdan telefon gelir ve bombayı ne zaman patlatacağını sorar. Adam, bombayı karısı ateşleyeceğini yakın da patlatacağını söyleyip kapatır.

Bu arada polis ekipler de istihbara çalışmaları neticesinde bombadan haberdar olur ve Fida hakkında bilgi alabilmek için adamın birini ifadeye çeker. Sorguladığı kişi bilet satan görevliden başkası değil. Polis müfettişi, Fida’nın resimlerini gösteriyor. Görevli bu kişiye iki adet bilet sattığını kocası ile balayına gideceğini sırası ile Jammu, Jaipur ve Jaunpur trenlerinden üçüne de bilet aldıklarını balayı yapacaklarını bu yüzden çok gezmek istediklerini anlattığını söylüyor. (Kördüğüm 363. Bölüm Özeti)

Polis müfettişi dikkatsiz bir görevlisin diyerek adama tokat atar. Polis müfettişi bu üç adresten birinde bu kişiler bombayı patlatmayı düşünüyor. Acaba nere olabilir diye muhtemel patlama noktalarını tespit etmeye çalışır. Rathod, Meethi ile Damini’nin peşinde Akash ile birlikte onları elleri ile koymuş gibi bulacağından emin adımlarla aramaya devam ediyorlar. Trende Fida kocası Damini ve Meethi sohbet ediyorlar. Fida sizleri tanıdığıma memnun oldum der. Meethi yine görüşürüz dese de Fida belki de bu asla olmayacak. Ben bir intihar bom bacısıyım der. Bir anda orada bulunana her kes şok olur. (Kördüğüm 4 Ağustos Özeti)

Fida hemen şaka canım. Sizde hemen inandınız buna diye işi alaya alır. Meethi de bir an çok korkmuştum deyip derin bir nefes alır. Kocası, Fada’dan böyle bir şaka beklemediği için onunla konuşmak için çevresindeki bulunanlardan özür dileyip bir dakikalığına eşimle dışarıda konuşmak istiyorum der. Meethi bunu çok garip bulur. Çünkü toplum içerisinde bu hareketler Hindistan da ayıplanan bir durumdur. Kocası dışarıda Fida’nın beynini bir kez daha yıkar.kördüğüm bölüm özeti

Cennetin kapıları bizim için açıldı. Meethi seni etkilemesine müsaade etme gibisinden konuşup Fida’yı yeniden intihar bombacısı olduğunu hatırlatır ve görevini yapmasını ister. Bu arada Meethi de dışarıdan su alamaya çıkar. Karı ile kocanın konuşmasına bakınca Fida’nın endişeli olduğunu görür. Yanlarına yaklaşıp her şey yolunda mı? diye sorar. Fida da bir şey yok deyip kocasının yanından çantayı da alıp ayrılır. 4 Ağustos kördüğüm 363. bölüm ilk iki kısmın özeti burada bitti. Son iki Kısmın Özetine ulaşmak için Tıklayınız. Özet ile alakalı yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Kördüğüm 363. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=nRQxIKZwZN8

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 363. Bölüm Özeti 4 Ağustos Cumartesi (1 ve 2 Part) Fida Bombayı Patlatacak Mı? (24 Yorum)

 1. Önceki bölümde Anasari Khalid’in ölümüyle ilgili Meethi’yi tutuklayarak hapise atmış ve sonra masum olduğunu anlayınca onu ülkesine geri gönderme sözü vererek serbest bırakmıştı.Daha sonra Akash’ın kaldığı yere gitmişler ancak Akash’ı bulamamışlardı.

  Meethi ve Asgar araba ile ayrılırlar. Meethi Akash’ı aramak için Asgar’a eşlik etmek istemiş ancak Asgar kabul etmeyerek onun evde kalmasını istemiştir. Meethi, Asgar’dan Akash hakkında bilgi aldığında onu aramasını ister. Meethi’nin Akash’ın aldığı halhalı kaybolmuştur. bunun için arkadaki koltukların altını kontrol eder ve halhalı bulamaz. Bagaja doğru yönelirken Asgar onu durdur çünkü Akash baygın şekilde bagajda yatmaktadır. Asgar Meethi’nin onu görmesini istemez. Kendisi bagaja bakar ve halhalı alarak Meethi’ye verir. Asgar büyük güne kadar çiftleri birbirinden uzak tutmaya karar vermiştir.

  Maiyya, Malvika’yı evine getirir. Ona arkadaşı olarak burada kalmasını önerir. Ev halkına seslenir Malvika’yı Mauli olarak onlara tanıtır. Mauli’nin bundan sonra da onlarla yaşayacağımı söyler. O Sandalı(Tapınmak amacıyla rahibe verdiği gümüş metal) hırsızdan kurtardı der. Sankrant onu takdir eder. Maiyya onlara Mauli’nin yalnız olduğunu ve ailelerinin bir parçası olarak bundan sonra onlarla yaşayacağını söyler. Malvika daha sonra gizlice Ambikayı arar ve planında başarılı olduğunu artık bu evde kalacağını söyler. Meethi eve geldiğinde Ammi namaz kılmış ve dua etmektedir. O da oturur ve dua eder. Meethi ona Ansari’ye her şeyi anlattığını söyler. Şimdi bana güveniyor ve beni buraya geri yolladı der. Geri dönmeme yardım edecek der. Saba onu gördüğü için her zamanki mutsuz olur. Meethi Khalid’i öldürmediğini onun kardeşi olduğunu söyler. Bana çok tahammül ettin, birkaç gün daha burada kalmama müsaade et sonra gideceğim der.
  Akash uyanır ve Meethi’yi sorar. Asgar, Meethi’nin evde olduğunu söyler. Onu Ansari’den kurtardım der. Akash Meethi’nin sesini duymuş gibiyim der. Asgar rüya görmüş olabileceğini söyler. Ansari her yerde seni arıyor. Seni güvenli bir yere götürüyorum der. Asgar Akash’ı bir dergaha götürür. Burada güvende olacaksın der. Dergahta görevli olan birisi onları karşılar. Asgar Halid’in ölümüne bağlı olarak, evde hiç kimsenin ona düzgün bakamayacağı için hasta arkadaşının bir kaç günlüğüne burada kalacağını söyler. Adam kabul eder ve Akash’ı içeri alır. Ashfaque, kötü bir haberle gelir. Akash’ın fotoğrafı gazetede Pakistan polisinden kaçmaya çalışan Hintli bir terörist olarak haber yapılmıştır. Meethi şok olur. Meethi Ansari’nin Akash’ın fotosunu istediğini hatırlar. Bana söz vermişti. Bunu neden yaptı der. Asgar gazetedeki habere bakar ve gülümser. Akash’ı gözetimimde tutacağım ve Meethi için onu korkutacağım, Meethi’yi Fida olmaya zorlayacağım der. Arkadaşına Akash’a iyi bak o benim görevimi yerine getirmem için çok değerli der.
  Ansari, Rehmat’a Akash’ı neden gazetede yayımladığını sorar. Terörist olduğunu kanıtlamak için kanıtın var mı? der. Rehmat Pakistan’a illegal girmesi ve kaçması yeterli değil mi, neden onun tarafını tutuyorsun der. Anasri eğer masum birisi sınırımızı hatayla geçerse onu göndermek bizim görevimiz der. Komiser Aftab Ahmed arar ve Ansari Meethi’nin masum olduğunu ve onu ülkesine geri göndereceğini ve Akash’ı en kısa zamanda yakalayacaklarını söyler. Vishnu ve Mukta bebekleriyle çok güzel zaman geçirmektedir. Malvika kendisini ev halkına sevdirmeye devam etmektedir. Teyzeler Maiyya’nın ona olan ilgisini kıskanır. Ambika’nın bahsi geçer ve evin kadınları ondan cadı diyerek bahseder. Malvika içinden buraya Ambika’yı bu eve geri getirmek için geldiğini ve çok yakında onun geri geleceğini söyler.
  Meethi ve Ashfaque alt kata iner ve gazete kupürleri hakkında konuşmaktadırlar. Ansari oraya geliyor. Meethi’nin bugün saat 18’de Pakistan’dan sınır dışı edileceğini söyler. Meethi, Akash olmadan gitmeyi reddeder. Bu resmi neden gazeteye verdin? Bana böyle bir şey yapmayacağına söz vermiştin, der. Ansari, masum olduğu kanıtlanırsa kendisine yardım edeceğine söz verdiğini ancak Akash’ın polisten kaçtığını söyler. Kağıtları imzalamasını ister. Meethi Akash olmadan imzalamayı ve gitmeyi reddeder. İsterseniz hapse girmeye hazırım der. Ansari saat 6’da almaya geleceğini, Asgar ya da ailesi seni saklamaya çalışırsa, hepsini hapse atacağını söyler. Meethi sonunda ailenin iyiliği için kağıtları imzalar. Asgar planından endişe eder. Meethi’yi kaybedersem, o zaman Fida kim olacak? Ansari’nin bunu yapmasına izin veremem. Bir şekilde düşünmek zorundayım. Pakistan’da Meethi’yi yasal olarak durdurabilmem için ne yapmalıyım? der.

 2. Bende çok iyim LEYLA arkadaşım asıl sen nasılsın sağlığın nasıl seni çok merak ettim
  ÇİÇEGİM ABLAM SENİ ÇOK ÖZLEDİM YA SAGLİGİNİ HATRİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM TEDAVİN NASIL GİTİGİNİ EN KİSA ZAMANDA GELİRSİN İNŞALLAH ALLAHİN İZNİYLE ÇİÇEGİM ABLAM

 3. Sülgün affedersin ama buraya sikicimi diyorsun burası civcivli yer biraz bekle ABLALARİM arkadaşlarim gelirler bide burada hiç kimse kendi başına dil herkes bir biriyle hepimiz birlikte muhabbet ederis bide SADECE söylemek istedim saygısızlık anlamında söylemedim bana kirilmani istemiyorum Sülgün

 4. Burasy cok sikici ya sev yetere bakin cok iyi.burasi gibi her kes kendi basina diyl .birazcikda olsa arkadas olmali.sev yeter sayfasindaki arkadaslarimi coooook seviyorum

 5. Helincim GÜNAYDIN bende öylen gidicem kursa ben çok iyim
  LEYLA arkadaşım hoşgeldin nasılsın

 6. GÜNAYDIN
  🌸🌸🌸🌸
  KIZLAR
  💓💓💓💓
  NASILSINIZ
  💕💕💕💕
  .
  Ben iyim çok şükür birazdan okula gidecem bys😘

 7. Filiz nasilsin canim ablam iyisin insallah ne yapyorsun caim kolay galsin bitanam sey abla sansan bi rivam var o diğar bolumude yazarmisin

 8. Fida bombayı patlatacak ama methiye birşey olmasın diye methiyi bir önceki durakta inmeye ikna edecek damini ile methi iner methi aldığı yiyecekten vermek için trene tekrar biner tren hareket eder fida methiyi karşısında görünce şok olur ne yapacağını bilemez pencereden pakistanın nehrine fırlatır onu çok güçlüymüş bu fida da hindistandan pakistana fırlattı kızı daha sonra bomba patlar herkes ölür