Kördüğüm

Kördüğüm 365. Bölüm Özeti Meethi Damini İle Telefonda Konuşamadı

Kördüğüm 365. bölüm özeti ilk kısmını daha önce vermiştik. Şimdi Kördüğüm 6 Ağustos özetini vereceğiz. Bu bölümde en önemli kısım Damini’ye telefon etmesine rağmen Asfaque’nin müdahalesi ile konuşamadı.

6 Ağustos Kördüğüm 365. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinin 6 Ağustos da ekrana gelecek olan 365. Bölüm Özeti ikinci kısmı okumaktasınız. Meethi tüm zorluklara rağmen Damini’yi aramayı başarmıştır. Bir anda dili tutulan Meethi Damini’ye tam cevap verecekken Asfaque, Meethi’nin telefonla konuştuğunu görüp, telefonu Meethi’nin elinden alıp hemen kapatır. Meethi, Asfaque’ye tepki gösterir. Neden böyle yaptığını sorar. Asfaque ise senin eğer ki Hintli olduğunu anlarlarsa, Pakistan yargısının ve polisinin Meethi’ye ağır yaptırım uygulayacağını söyler. Meethi şaşırır. Ben bir suç teşkil edecek bir şey yapmadım ki neden polisler beni tutuklasın ki der. (Kördüğüm 365. Bölüm Özeti)

Asfaque de iki ülkenin kaçak sınırı geçenlere acımadığını söyler. Böyle yaparak hem bizi hemde kendini zora sokuyorsun Meethi der. O sırada Damini’nin yüzüne kapanınca telefon Damini şaşırır ve şüphelenir. Asfaque de bu sırada Meethi’yi alıp tekrar eve götürür. Meethi gitmek istemese de sesini çıkarmaz. Meethi’nin odasındaki fotoğraflara bakan Akash ise de bu sırada ağlamaklı ve hüzünlüdür. Morali bozuk olan Akash, Meethi’nin tekrar eve dönmemesini, Meethi’nin çocuğunun olmamasına bağlar.

Akash’ın annesi ise olanlardan habersiz gibi Meethi’ye gitme dememiş gibi davranır ve bunlardan Akash’ın haberinin olmasından oldukça korkmaktadır. Meethi ise polise gidip her şeyi anlatmak istemektedir. Tam her şeyi anlatmaya karar verdiği anda sınırdan geçen kaçak iki kişiye müebbet hapis cezası verildiğini duyan Meethi oldukça sarsılır ve söylemekten vazgeçer. Bu sırada Damini’nin yanına giden Akash, onunla konuşmak ister. Damini, Akash’ın konuşmasına fırsat vermeden neden yalnız geldin diyerek Akash’a Meethi’yi sorar. (Kördüğüm 6 Ağustos Özeti)

Akash ise sürekli polisler ile arıyoruz der. Damini ise ikna olmaz eğer gerçekten Meethi’yi bulmak isteseydin şimdiye kadar onu çoktan bulmuş olurdun diyerek Akash’a sitem eder. Asıl derdinin Meethi’yi bulmak olmadığını Akash’a söyleyen Damini Akash’ın derdinin Meethi den olacak çocuğu olduğunu söyler. Bu sırada Meethi Pakistan da kaldığı evde evin kızı evlenecektir.kördüğüm bölüm özeti

Meethi’nin bir pot kırmasından tüm ev halkı korkar. Meethi’nin kıyafetleri Hintli kıyafeti olduğu için üzerini değiştirmesini söyleyen Asfaque’nin annesi, Meethi den olumsuz yanıt alır. Bunun Meethi’nin dini inancını sembolize ettiği için sonradan zorladıkları için ev halkı üzülür. Ancak sonra Meethi den başını kapatıp yüzündeki boyaları da bugünlük saklamasını Rica ederler ve Meethi de kendisine yardım eli uzatan bu ailenin isteğini bu defa kabul eder. Kördüğüm 365. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Arkadaşlar bazı olaylardan dolayı (Ailevi) yorumlarınıza dahil olamıyorum hakkınızı helal edin bazen niye bu dünyaya geldim ki dediğim zamanlar yaşıyorum sizleri unutmadım kusuruma bakmayın hayırlı geceler

 2. Filizim ne oldu canim seninle kunusmak isderim dardini berabar cekismek isderim canim san bizim icin harseysin filizcim iyi ki varsin canim

 3. Önceki bölümde Anasari Khalid’in ölümüyle ilgili Meethi’yi tutuklayarak hapise atmış ve sonra masum olduğunu anlayınca onu ülkesine geri gönderme sözü vererek serbest bırakmıştı.Daha sonra Akash’ın kaldığı yere gitmişler ancak Akash’ı bulamamışlardı.

  Meethi ve Asgar araba ile ayrılırlar. Meethi Akash’ı aramak için Asgar’a eşlik etmek istemiş ancak Asgar kabul etmeyerek onun evde kalmasını istemiştir. Meethi, Asgar’dan Akash hakkında bilgi aldığında onu aramasını ister. Meethi’nin Akash’ın aldığı halhalı kaybolmuştur. bunun için arkadaki koltukların altını kontrol eder ve halhalı bulamaz. Bagaja doğru yönelirken Asgar onu durdur çünkü Akash baygın şekilde bagajda yatmaktadır. Asgar Meethi’nin onu görmesini istemez. Kendisi bagaja bakar ve halhalı alarak Meethi’ye verir. Asgar büyük güne kadar çiftleri birbirinden uzak tutmaya karar vermiştir.

  Maiyya, Malvika’yı evine getirir. Ona arkadaşı olarak burada kalmasını önerir. Ev halkına seslenir Malvika’yı Mauli olarak onlara tanıtır. Mauli’nin bundan sonra da onlarla yaşayacağımı söyler. O Sandalı(Tapınmak amacıyla rahibe verdiği gümüş metal) hırsızdan kurtardı der. Sankrant onu takdir eder. Maiyya onlara Mauli’nin yalnız olduğunu ve ailelerinin bir parçası olarak bundan sonra onlarla yaşayacağını söyler. Malvika daha sonra gizlice Ambikayı arar ve planında başarılı olduğunu artık bu evde kalacağını söyler. Meethi eve geldiğinde Ammi namaz kılmış ve dua etmektedir. O da oturur ve dua eder. Meethi ona Ansari’ye her şeyi anlattığını söyler. Şimdi bana güveniyor ve beni buraya geri yolladı der. Geri dönmeme yardım edecek der. Saba onu gördüğü için her zamanki mutsuz olur. Meethi Khalid’i öldürmediğini onun kardeşi olduğunu söyler. Bana çok tahammül ettin, birkaç gün daha burada kalmama müsaade et sonra gideceğim der.

  READ Kördüğüm 15 Ağustos Özeti 9. Bölüm Fragmanı Tapasya ve İşça Evden Kaçtılar

  Akash uyanır ve Meethi’yi sorar. Asgar, Meethi’nin evde olduğunu söyler. Onu Ansari’den kurtardım der. Akash Meethi’nin sesini duymuş gibiyim der. Asgar rüya görmüş olabileceğini söyler. Ansari her yerde seni arıyor. Seni güvenli bir yere götürüyorum der. Asgar Akash’ı bir dergaha götürür. Burada güvende olacaksın der. Dergahta görevli olan birisi onları karşılar. Asgar Halid’in ölümüne bağlı olarak, evde hiç kimsenin ona düzgün bakamayacağı için hasta arkadaşının bir kaç günlüğüne burada kalacağını söyler. Adam kabul eder ve Akash’ı içeri alır. Ashfaque, kötü bir haberle gelir. Akash’ın fotoğrafı gazetede Pakistan polisinden kaçmaya çalışan Hintli bir terörist olarak haber yapılmıştır. Meethi şok olur. Meethi Ansari’nin Akash’ın fotosunu istediğini hatırlar. Bana söz vermişti. Bunu neden yaptı der. Asgar gazetedeki habere bakar ve gülümser. Akash’ı gözetimimde tutacağım ve Meethi için onu korkutacağım, Meethi’yi Fida olmaya zorlayacağım der. Arkadaşına Akash’a iyi bak o benim görevimi yerine getirmem için çok değerli der.

  Ansari, Rehmat’a Akash’ı neden gazetede yayımladığını sorar. Terörist olduğunu kanıtlamak için kanıtın var mı? der. Rehmat Pakistan’a illegal girmesi ve kaçması yeterli değil mi, neden onun tarafını tutuyorsun der. Anasri eğer masum birisi sınırımızı hatayla geçerse onu göndermek bizim görevimiz der. Komiser Aftab Ahmed arar ve Ansari Meethi’nin masum olduğunu ve onu ülkesine geri göndereceğini ve Akash’ı en kısa zamanda yakalayacaklarını söyler. Vishnu ve Mukta bebekleriyle çok güzel zaman geçirmektedir. Malvika kendisini ev halkına sevdirmeye devam etmektedir. Teyzeler Maiyya’nın ona olan ilgisini kıskanır. Ambika’nın bahsi geçer ve evin kadınları ondan cadı diyerek bahseder. Malvika içinden buraya Ambika’yı bu eve geri getirmek için geldiğini ve çok yakında onun geri geleceğini söyler.

  READ Kördüğüm 374. Bölüm Özeti 15 Ağustos Çarşamba Fragmanı (2. Kısım) # Meethi Ashfaque ile evlenir.

  Meethi ve Ashfaque alt kata iner ve gazete kupürleri hakkında konuşmaktadırlar. Ansari oraya geliyor. Meethi’nin bugün saat 18’de Pakistan’dan sınır dışı edileceğini söyler. Meethi, Akash olmadan gitmeyi reddeder. Bu resmi neden gazeteye verdin? Bana böyle bir şey yapmayacağına söz vermiştin, der. Ansari, masum olduğu kanıtlanırsa kendisine yardım edeceğine söz verdiğini ancak Akash’ın polisten kaçtığını söyler. Kağıtları imzalamasını ister. Meethi Akash olmadan imzalamayı ve gitmeyi reddeder. İsterseniz hapse girmeye hazırım der. Ansari saat 6’da almaya geleceğini, Asgar ya da ailesi seni saklamaya çalışırsa, hepsini hapse atacağını söyler. Meethi sonunda ailenin iyiliği için kağıtları imzalar. Asgar planından endişe eder. Meethi’yi kaybedersem, o zaman Fida kim olacak? Ansari’nin bunu yapmasına izin veremem. Bir şekilde düşünmek zorundayım. Pakistan’da Meethi’yi yasal olarak durdurabilmem için ne yapmalıyım? der.

 4. Asgar Khalid’e bir daha böyle bir şey yapamayacaksın der. Khalid eline bakar ve kanı görür. Asgar silahı ona doğrultmaya devam eder. Kalbine başka bir mermi ateşler. Khalid kanlar içinde acıyla yere düşer. Asgar şeytanca sırıtır. Beni dinle görevimi tamamlamak için herkesi bile öldürebilirim. Cennete gitmenin zamanı geldi der. Alnından onu öper ve camda atlayarak oradan ayrılır. Asfaque abisi çıktıktan sonra, gelen bağırışı duyar ve yukarı çıkar. Saba yerde Khalid’i tutmakta ve yardım çığlıkları atmaktadır. Meethi de odaya gelir. Khalid Meethi’nin ismini fısıldamaktadır. Asfaque Khalid’in bir şeyler söylemek istediğini anlar ancak Khalid sadece Meethi tehlikede diyebilmektedir. Saba Meethi’yi iter ve kocasını öldürdüğü için onu suçlar. Meethi ona şokla bakar. Appu ambulansı çağırmasını ister. Asfaque ambulans geç kalabilir onu biz götürelim der ancak Khalid son nefesini vermiştir. Meethi aşağı inerken Saba’nın sözleri kafasında yankılanır. Odanın arkasındaki kapıyı kapatır ve yere çöker. Tanrı bunu neden yaptın? bana yakın olan herkesi alıyorsun, neden? Bugün sadece Khalid eline Rakhi(Erkek kardeşlere bağlanan kolye) bağladım ve onu benden aldın mı? İstersen beni öldür, sevdiklerimi bırak. Onları hiçbir şey için üzme diyerek, haykırır.
  Asgar yemeğine koyulan ilacın etkisi altında olan Akash’ı kontrol etmeye gelir. Ablasının kocası öldüğü için birkaç günlüğüne eşinle buluşamayacaksın onu haber vermeye geldim der. Juman Chacha tarafından verilen yemeği yedikten sonra çok uykulu hissettiğini genelde bu kadar uyumadığını ve uyandığında başının ağrıdığını söyler. Asgar birkaç gün sabretmesini ister. Akash uyuya kalır. Asgar, Juman Chacha’ya kapıyı dışarıdan kilitli tutmasını ve ilacın dozunu ikiye katlamasını söyler.
  Asgar eve gelir hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranır. Onlara neden ağladıklarını sorar. Saba kardeşine sarılır ve ona Khalid’in öldüğünü söyler. Ashfaque, birisinin Khalid’i vurduğunu söyler. Asgar kızgın bir şekilde evime girip Khalid’i öldürmeye kim cesaret etti? Onun tüm ailesini bitireceğim ve onu kendi ellerimle cezalandıracağım der. Saba Meethi’yi suçlamaya devam eder Ashfaque, Meethi’nin sadece odasında olduğunu söyler. Saba, Khalid’in son nefesin de Meethi’nin ismini ve tehlikede olduğunu söylüyordu der. Asfaque abisinin Khalid’in vurulması ile aynı anda dışarı çıktığını hatırlar ve neden böyle davrandığını düşünür.Ansari eve gelmiştir. Khalid’ın cesedi, Ansari’nin adamları tarafından bir sedyeye konur. Asgar şok olmuş gibi rol yapmaya devam eder . Ansari cinayet olduğunu söyler. Rizvi ji bu cinayet ailemizde leke sürmüştür. Katilin tutuklanması gerekiyor der. Cesedi yarın işlemler bittikten sonra teslim edeceğini söyler. Ansari Meethi’ye bu cinayet işlendiğinde nerede olduğunu sorar. Meethi odada olduğunu ve çığlıkları duyunca geldiğini söyler. Ansari bu sefer Asgar’a nerede olduğunu sorar. Asgar akşamdan beri evde olmadığını söyler. Ashfaque’ın kafası karışır. Asgar içinden bu görevi en kısa sürede yerine getirmek zorundayım yoksa başım belaya girecek der. Akash dışarı çıkmak ister ancak Juman Chacha ona izin vermez.Ansari Khalid hakkında gelen raporları inceler ve susturucu takılan bir silahla vurulduğunu ve Khalid’in katilini görmüş olması gerektiğini düşünüyor. Katilin evden birisi olduğu hakkında şüpheleri vardır. Hatta Rizvi ailesinin katili sakladığını bile düşünür. Saba Ansari ile görüşmeye gelir ve ona katilin Meethi olduğunu söyler. Ansari, Fida’nın gerçek isminin Meethi olduğunu duyunca şaşırır. Saba, Meethi’nin tutuklamasını ister. Ansari bu ismi sanki duymuş gibi hisseder Hint polisi onun ismini telaffuz etmişti sanki der. Saba ayrıca Meethi’nin Hintli olduğunu ve ailesinin onu sakladığını, kocasının son sözlerinin ‘’Meethi, tehlike ‘’ olduğunu söyler.
  Ashfaque ablasının söyledikleri için Meethi’den özü diler. Onun böyle bir şey yapmayacağına emindir. Meethi, Saba’nın acısını ve öfkesini anlıyorum . Beni hiç beğenmedi ve bugün nefrete dönüştü der. Meethi, Khalid’in hiç kimsenin bilmediği bir sır hakkında bilgi sahibi olup olmadığını merak eder Ashfaque’a sorar. Saba eve gelir. Ammi ona koşar. Nerede olduğunu sorar? Saba, uzun zamandır gitmesi gereken yere gittiğini söyler. Asgar onun Ansari’ye gittiğini anlar. Biraz sonra Ansari adamlarıyla birlikte gelir. Hepinize iyi haberlerim var der. Fida’yı çağırır. Meethi alt kata iner. Ansari, Khalid’in cinayeti için Meethi’yi suçlar. Onu tutuklayacağını söyler Saba’nın ona her şeyi anlattığından bahseder. Ashfaque ona gerçeği anlatmak ister ama Ansari başka bir hikayeyi dinlemenin havasında değildir. Ashfaque’a seni tutuklamadığım için minnettar ol der. Ashfaque de Meethi ile gitmek ister. Ansari, her iki kardeşin Hintli misafirlerini savunmasına şaşırır. Meethi hepsinin durmasını söyler. Artık yalan söyleyemem. Ben bir Hintli olan Meethi Chatterjeeyim, der . Kelepçelenmesi için elini uzatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu