Kördüğüm

Kördüğüm 366. Bölüm Özeti (7 Ağustos) Asgar Meethi’nin Kartpostalını Yakar

Kördüğüm 366. Bölüm özeti iki part halinde anlatmaya çalışacağım. Kördüğüm 7 Ağustos Özeti ilk kısım için önemli olan gelişme Asgar Meethi’den şüpheleniyor. Bakalım neden ve niçin şüpheleniyormuş?

7 Ağustos Kördüğüm Bölüm Özeti

Geçtiğimiz bölümde Meethi Hindistan’a gitmek içi,n annesi Damini’ye haber vermek istese de başarılı olamadı. Akash ise Meethi’nin yaşadığı hayali ile yaşıyor. An an eşi Meethi ile yaşadıklarını hayal etmek ile geçiyor. Bakalım bir birlerini böylesine seven ikili bir araya gelecek mi? Kördüğüm 7 Ağustos özeti;

Asgar odasına gider ve etrafa bakınır. Evin altını üstüne getirdi. Zubeida ise ne aradığını söylemesi halinde daha kolay bulabileceğini söyler. Asgar sen ne anlarsın ki hafıza kartın diye Zubeida’yı alaya alırcasına cevap verir. Zubeida, eğer anlatmak istersen anlamaya hazır olduğunu söylese de Asgar boşa zaman harcamak istemediğini söyler. Birden ağlamaya başlar. Hemen neden ağladığını sorar. Asgar, Fida’nın Hindistan’ı yerle bir edecek imha planını hafıza kartının içinde olduğunu söylediği o sözleri hatırlar.

Bu arada Ansari de polis karakoluna gelip patlamayı yapan kadından bir haber olup olmadığını sorar. Polis ekipleri kamera kaydını an ve an taramaya başlar. Arkası dönük bir kadın dikkatlerini çeker. Bomba patlamasına bir durak önce kayda girmiş olan biri bombaya zamanlayıcı koyup Hindistan ile Pakistan’ı bir birine bağlayana Tavi nehrine atlayıp kaçabileceği ihtimalleri üzerine yoğunlaşırlar. Ansari Meethi hakkında şüpheleri bu analizden sonra gittikçe artmaya başlar. Bu sırada Meethi ile karşılaşırlar. Ansari hemen yalan söyleyip Meethi hakkında konuştuklarımızı umarım duymamıştır diye içinden geçirir.

Ardında Fida hakkında bazı sorular sorar. Nasıl gördün? Ne dedi sana gibilerinden sorular sorar. Meethi de yaşadıklarını an ve an anlatsa da Ansari, hala bazı konularda şüpheleri olduğunu ama bunu Meethi’ye karşı belli etmemeye çalışır. Bundella konağında ise Maiyya’nın çığlık sesleri ile yankılanır. Rüyasında Meethi’nin boynunda bir ip ve asılmak üzere olduğunu ve tek suçlunun kendisi olduğunu söyleyen korkunç bir ses ile uyanır.

Ardında ellerini silip, yattığı yatağın altında Meethi’nin evi terk etmeden önce Akash’a hitaben ne için evi terk ettiğini anlatan CD’ye bakar. Bu sırada Karji oradan geçerken Maiyya’nın elindeki CD’yi görüyor ve Maiyya’nın bu CD’ye nasıl baktığını ve korumaya çalıştığını görünce şüpheleniyor.kördüğüm bölüm özeti

Maiyya ise Karji’nin kendisine baktığını fark etmeden Akash bunu bulmadan ve bütün işlerin kabahatlisi olmadan bir an evvel bu CD’yi yok etmeliyim diye düşünür. Kördüğüm 366. bölüm özeti ilk kısmın özeti burada son buldu. İkinci kısmı görmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Kördüğüm 7 Ağustos ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Burdaki kizin ismide Zubeida imiş benim çocukluk arkadaşim fakat şimdiler taşindiğimiz için pek çok görüşemediğimiz değer verdiğim bir arkadaşimin ismide Zubeida , ayrica buraya yazdiğimi bir tek o biliyor başka kimse bilmiyor Nazli bile bilmiyor.

  2. Leyla tartişmadik ki , sadece eskisi kadar sik görüşemiyoruz ben eski yaşadiğim yerde taşindiğim ve okuldan ayrildiğim için yoksa beraber dolaşirdik hem okulda hem başka yerlerde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu