Kördüğüm

Kördüğüm 375. Bölüm Özeti Meethi Asgar’ın Gerçek Yüzünü Öğrendi Kördüğüm 16 Ağustos


Kördüğüm 375. bölüm özeti için iki başlık açılacaktır. Zira olayların her anının önemli olası ve yazıların uzun uzun olmasından dolayı Kördüğüm 16 Ağustos özeti için iki başlık halinde sunulacaktır. Alt kısımda ilk kısmın özetini bulabilirsiniz.

Kördüğüm 375. Bölüm Özeti # Meethi İle Asgar Karşı Karşıya

Meethi, Akash’ın yakınlarda bir yerlerde olduğunu düşünüyorum der. Kalbi her zaman Akash’ın kendisine yakın olduğunu ona hissettirir. Asgar tam Meethi gelmeden önce Akash’ın başına vurmak suretiyle onu bayıltır ve Meethi onları görmeden Asgar, Akash’ı Meethi’nin göremeyeceği bir yere taşır. Meethi, Asgari görüp ne yaptığını sorar. Tam da bu sırada duvardaki Akash’ın kanını gören Meethi’ye yanlışlıkla elini kestiğini söyler ve konuyu kapatır. Bu sırada Akash kendisine vuran kişinin Asgar olduğunu bilincini kaybetmeden evvel görmüştür.

Asfaque odasında Meethi ile sahte evliliklerinin şahidi olan Nilofer’e teşekkür etmekle meşguldür. Zubeida bu sırada Asfaque’ye süt getirmek için odasına gideceği sırada Asfaque Nilofer’i odada yatağın altına saklamaya çalışır ve başarılı da olur. Zubeida Nilofer’i odada fark etmez ve  ardından odadan ayrılır. Visnhu hastalıktan yeni yeni kurtulmaya başlamıştır ki Mukta çocuklarına aralarından bir kişinin daima bakması gerektiğini söyler. Bu sırada eski patronu bir işin olduğunu Visnhu ya söyler ve Visnhu işi kabul ettiğini patronuna beyan eder. Ardından da Mukta’ya haber verir Mukta ve Visnhu bu olaya oldukça sevinirler. 

Ammi ve Saba Meethi’ye hakaret ederek onu küçük düşürürler. Meethi’nin bu duruma tepkisi ağlayarak olur. Bir anda karşısında Akash’ı gören Meethi oldukça sevinir hemen kocasına sarılır buradan lütfen gidelim der o anda bilincini kaybeden Meethi bayılacakken Asfaque onu yere düşmeden tutar. Meethi sadece halisülasyon görmüştür. Patrondan işi alan Visnhu hemen oraya gider yapacağı iş ise arabayı sahibine sorunsuz teslim etmesidir. Yanlışlıkla elini  kesen Visnhu arabayı kesik elle kullanmak zorundadır. Visnhu bu durumun sorun çıkarmayacağını patronuna belirtir. Asfaque Meethi’ye Fida’nın verdiği SD kartı aramaktadır.

Bunun için yengesi Zubaida’nin odasına varır. O sırada Zubaida ibadet etmekle meşguldür Zubaida, ibadetini bitirir. O sırada Asfaque SD kartı sorar. Zubaida ise bir şey bilmediğini söyler. Tam o anda Zubaida’nin eşi olan Asgar ile fotoğraflarına kolu çarpan Asfaque resimleri düşürür. Fotoğrafın altında Asgar ile Fida’nın da fotoğraflarını gören Asfaque donakalır ve fotoğrafı hemen cebine koyup Zubaida dan saklar ve oradan ayrılır. Mukta’nın yanına gelen Visnhu oldukça üzgündür. Elleri yaralandığı için arabayı bugün kullanmayacağını Mukta’ya söyler. Mukta ise ben kullanabilirim arabayı deyip Visnhu’ya yardım edebileceğini söyler ve Visnhu da bu teklifi kabul eder.

 Hindistan dan bir polis ekibinin Pakistan bir iş için gideceğini öğrenen Damini, kendisinin gidip Meethi ile Akash’ı bulup getireceğini söyler. Jogi Damini’ye senin yerine ben gideyim daha uygun olur dese de Damini kendisinin gitmesinde kararlıdır. Meethi Asfaque ye SD kartı sorar. Asfaque ise bulamadığını ve evde garip bir takım olayların yaşandığını söyler. Asgari Fida ile de evli olduğunu ifade eden resmi Meethi’ye gösterir. Meethi biraz düşündükten sonra patlamayla Asgar’ın yakından ilgisi olduğunu anlar ona güvenmekle hata ettim der. Mukta Visnhu’nun yapamadığı işi tamamlamak için harekete geçmiştir.

Visnhu’nun patronuna gider ve Visnhu iyi olana dek ben yapacağım bu işleri der. Bu konuda kendisine güven duyulmasını ister ve sahibine teslim edilmesi için  başka bir araba verirler kendisine bu işi Mukta sorunsuz bir şekilde halletmiştir. Asgar Akash’ı tutsak etmiştir. Akash uyanır uyanmaz kızgın bir boğa gibi Asgar’a saldırmaya çalışır. Akash büyük bir öfke duyuyordur. Eğer ki Meethi bir zarar görürse seni öldürürüm diyerek Asgar’ı tehdit eder. Asgar ise sizleri birbirinize karşı kullanacağım der. Kördüğüm 375. Bölüm Özeti Son kısmı okumak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Sizce Meethi’ye ne olacak Tahminleri alayım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. FİLİZİMM seni çok merak ediyorum balım keşke seninle konuşma imkanım olsa ne sıkıntın var bilmeyi çok isterim. Hiç aklımdan çıkmıyorsun. ??? nasıl ulaşabilsem bilmiyorum ki ???

    1. nurdan ablam ailevi mesele biraz kafamı toplayım anlatırım sizler özetsiz bırakmama için yazıyorum canım ablam yoksa herseyi kapatasım var

  2. Merhaba filizim nasil iymisin kardesim annen nasil kendin nasil bu aralar sen nedan yoksun canim
    Filizjim nedan 367 hizla 375 bolum ozeti geldi anlamadim galiba 368 369 370 371 372 373 374 bolum ozetleri nerede kardesim mesela bana anlatibilersen cook sevinerim canim kardesim

  3. Ban hic iyi biri diyilim dimi ban iyi biri olsaydim arkadaslarim beni tark etmazdi zeynep filiz bahar isquan ela hurdan huranaay ece diğar harkes beni tark etdi ban hastanedan taburcu olduğum gundan beri sizi hic goremedim ban galdim diyemi gitdiniz peki ban gidicam siz gelin tamami kendinize iyi bakin canlarim harkes kendine iyi baksin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu