Kördüğüm

Kördüğüm 376. Bölüm Özeti Asgar Meethi’yi Canlı Bomba Yaptı! Kördüğüm 17 Ağustos Cuma

Kördüğüm 376. bölüm özeti için iki konu halinde anlatılacaktır. Kördüğüm 16 Ağustos özeti için en önemli kısmı Asgar, Meethi’ye oyun kurup onu canlı bomba yaptı. Bakalım Meethi kurtulabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası alt kısımdaki Kördüğüm 376 bölüm özetinde sizleri bekliyor.

Kördüğüm 375. Bölüm Özeti # Meethi’nin Üzerinde Bomba Var

Geçtiğimiz bölümde Asgar, en son Meethi’yi evden çıkarıp götürmekte idi. Meethi ise yalvarıp durmasını ve buna son vermesini istemekte idi. Bakalım olay nasıl şekillenmiş. Meethi’nin sesini kimse duymaz, dinlemek istemez. Meethi oldukça çaresiz bir durumda kalmıştır. Asgar bunları fırsat bilip, Meethi’yi götürmekte kararlıdır. Asgar, Meethi’ye nasıl istiyorsan öyle yap, canın isterse Ansari’ye istersen de sana sesini dinleteceğim. Adama git dedi Meethi şaşırdı, o kim deyince, Asgar telefonda Akash’ın sesini Meethi ye dinletti. Meethi şok oldu.

Bir yandan da kocasının sesini oldukça iyi duymuyordu. Bir şey mi? yaptın kocama diyerek Asgar’ye yüklenir. Asgar Meethi’yi tehdit edince Meethi ne yapacağını bilemez. Ashfsque ye Meethi’yi Asgar’ın evden götürdüğünü yönelik haberi Nilofer vermiştir. Ambika’nın hapisten çıktığını öğrenen Sankrant oldukça şaşırır. Telefonda Sankrant ile görüşen Ambika eski kocası Sankrant’a bana bir şans daha ver der. Sski ben değilim artık. Çok değiştim dese de Sankrant asla eski karısına bir şans vermekten yana değildir.

Sinirle elindeki telefonu bile parçalar. Bu sırada Ashfaque eve gelip durumu öğrenmeye çalışmaktadır. Ammi’ye neler olup bittiğini sorar. Ammi de Asgar gelip Meethi’yi götürdü der. Ashfaque çok sinirlenir ve kendinden habersiz böyle bir şeyin olmasına haklı olarak tepki gösterir. Asgar da Meethi’yi kocasının yanına götürmüştür. Akash’ı gören Meethi sevinir, ancak Akash’ın hasta olduğunu görünce, zalim Asgar. Kocamı doktora götür der. Ancak Asgar, Meethi’nin bu dediğini yapmaz ve arada arbede çıkar.

 Asgar ile Fida Akash ile Meethi’nin durumunu konuşmaktadırlar. Terörist olan Asgar ile Fida Hindistan devleti Pakistan büyük elçiliği önünde eylem yapmayı planlamaktadırlar. Asgar ile Fida’nın ortak kararı içlerinden birisinin intihar bombacısı olması, diğerinin ise kendilerinin tarafından öldürülmesidir. Bunun kararını siz vereceksiniz diyerek bir süre onları yalnız bırakırlar. Meethi ile Akash konuşurlar kendi aralarında bu yapılanlara asla izin veremeyiz derler. Aslında iki devletin insanlarının iyi insanlar olduğunu, teröristler yüzünden şu an bu durumda olduğunu konuşurlar. Meethi, Akash ile kimin intihar eylemcisi olacağını tartışırlar.kördüğüm bölüm özeti

Akash kendisinin olmasını ister. Ancak Meethi de bunu kabul etmez ve Meethi ben engel olacağım sen polise git Akash der. Asgar kimin intihar eylemcisi olacağını sorunca da Meethi kendisinin olacağını söyler. Ev halkı merakla olanları izlemektedir. Ashfaque, Asgar’ın Meethi’yi karakola götürmediğini ev halkına yalan söylediğini söyler. O sırada eve gelen Asgar’a Meethi’ye ne yaptığını sorar. Asgar bu soruya cevapsız kalır. Zubaida’nin elindeki kuranı kerimi gösteren Ashfaque abisini Meethi’nin söylediklerinin doğru olmadığına dair el basarak yemin etmesini söyler. Asgar kardeşinin boğazına sarılır.

Hadsizlik etme ve haddini bil diyerek onu tehdit edip, silah çeker. Ashfaque bu duruma tepkisini şöyle dile getirir. Senin Khalid’in öldüğü gün evden çıktığını görmüştüm ama bunu herkesten sakladığını söyler. O yüzden ben vurulmayı hak ettim beni vur der. O sırada Zubaida silahın önüne geçer. Sen Khalid’i öldürürken ben buna şahit oldum. Asıl beni vur der ve ev halkı tam bir şok içerisindedir. O sırada bir arbede çıkar silahını düşüren Asgar, Ashfaque’yi itince Ashfaque başını duvara vurup bayılır. Özetin son kısmını okumak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton].

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ARKADAŞLAR
    ..
    KIZLAR DİGER SAYFAYA YAZDIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu