Kördüğüm

Kördüğüm 378. Bölüm Özeti Damini Patavatsızlık Yaptı Kördüğüm 19 Ağustos Pazar

Kördüğüm 378. bölüm özeti için iki konu halinde anlatılacaktır. Kördüğüm 19 Ağustos özeti için en önemli kısmı Mukta’nın bebeğinin isim gününde Damini’nin söyledikleri olay oldu. Bakalım Damini de dedi merak ediyorsanız, İşte Kördüğüm 378. bölüm özeti alt kısımda sizleri bekliyor.

Kördüğüm 378. Bölüm Özeti # Jogi Evi Terk Edecek Mi?

Mukta ve Vinshu’nun çocuklarının isim töreni Bundella konağında yapılacaktır. Bundan rahatsız olan Nani, orada yapılmasının doğru olmadığını düşünür. Ama Mukta kararlıdır. Misafirler tek tek gelir. Akash ile Meethi onları karşılarlar. Divya, Jogi ve Damini de eve Bundella konağına ulaşırlar. İsim töreni başlayacağı sırada, Akash Sankrant’ı merak eder.

Nerede olduğunu anlamak için arayarak bilgi almak ister. Sankrant ise o sırada sokağın köşesinde oturmuş, Ambika ile yaşadıklarını düşünür. Rahip çocuğun ebeveynlerini, Meethi ve Akash zanneder. Bunun üzerine Nani hemen olaya müdahil olur. Çocuğun annesinin babasının henüz  gelmediğini söyler ve tören ebeveynler gelene kadar başlamaz.

Tören başlar ve törenin en önemli kısmına gelir. Şimdi sıra çocuğa ismini koymaya gelmiştir. Rahip “M” harfi ile başlayan bir isim, çocuğun kişiliğine göre olabilir der ve bunun üzerine herkes isim önerir. Ancak Akash da ismi “Manav” olsun der. Evdekiler tarafından hoş karşılanır. Her şey iyi giderken bir anda Nani ile Damini tartışmaya başlarlar.

Nani Damini’ye bizimle aynı olduğunu söylüyorsun. Evimizde yaşıyorsun der. Damini ile hizmetçi olduğu zamanlardaki günleri hatırlatır. Kendince  Damini de asıl evin sahibinin kendisinin olduğunu, kimin kimin evinde yaşadığını iyi bilmesini Nani’ye söyler. Bu lafın üzerine Jogi üzülür. Jogi Thakur bu lafın üzerine evden ayrılmak ister.kördüğüm bölüm özeti

Yanında Nani ve Divya da vardır. Damini öyle demek istemediğini defalarca söylese de Jogi’yi evden ayrılmamaya ikna edemez. Valizlerini toplayan Nani, Jogi ve yanlarındaki Divya ile evden ayrılırlar. Damini söylediklerine çok pişmandır. Nani onu kışkırtmıştır. İstemeyeceği lafları söylemiştir. Damini ne olursa olsun kendisinin suçlu olduğunu düşünür ve başını duvara vurmak suretiyle kendisine zarar verir. Kafası yarılır. Jogi ve yanındakiler bu sırada evden ayrılır. 

Meethi Damini’nin kendisine zarar verdiğini başından yaralandığı ve evde yattığını Jogi’ye telefonda söyler ve eve gelmesini Damini’ye bakmasını ister. Bunun üzerine Damini’ye bakmak için Jogi, Nani ve Divya gelir. Nani her zamanki gibi art niyetli bir şekilde düşünür. Damini’nin rol yaptığını, yalan söylediğini düşünür. Ancak durumun gerçek olduğunu anlar. Jogi’ye evde kalması için Meethi ısrar eder.

Bunca yıllık ilişki hemen bitemez. Affetmek büyüklüktür. Bunu sen bizlere aşıladın der. Nani ise asla bu olaydan sonra  Jogi’nin ve ailesinin burada kalamayacağını söyler. Meethi ise Jogi nin önünde eğilir ve Jogi ne kadar da kalamam dese de kararsızlık içerisine düşer. Sonunda Meethi başarılı olur ve yanındakiler de dahil Damini’yi affeder. Nani ise tüm bu ani gelişen olaylara karşı şaşkınlık içerisindedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. NURANAAY ABLAM??
    Sana hediyem ? bi hedşye kutusu en çok hayal ettiğin bir eşya çıkacak haberin olsn??

  2. Nuranaay abla nasilsin canim ablam harkesede gunaydin nuranaay abla sana hediyam pasta afyet bal sekar olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu