Kördüğüm

Kördüğüm 379. Bölüm Özeti Ambika Boşanma Evraklarını İmzaladı Kördüğüm 20 Ağustos Pazartesi

Kördüğüm 379. bölüm özeti için iki konu halinde anlatacağız. Kördüğüm 20 Ağustos özeti için en önemli kısım Ambika Sankrant’tan boşanmak için gerekli evraklara imza attı. Bakalım Damini de dedi merak ediyorsanız, İşte Kördüğüm 379. bölüm özeti alt kısımda sizleri bekliyor.

Kördüğüm 379.Bölüm Özeti

Sankrant artık Ambika’dan boşanıp, Kajri ile evlenmek için ilk adımı atar. Ambika’nın yanına gidip ona boşanmak için gerekli olan evrakları imzalatmak peşindedir. Ailedeki herkes şaşkındır. Sankarant’ın Ambika’nın yerini neden bildiğini bunu kendisine soramazlar Sankrant tek başına gidip bu evrakları imzalatacaktır. Malvika evde olan tüm olayları Ambika’ya bir bir aktarmaktadır. Malvika  telefonda Ambika ile konuşurken konuşmalarına Maiyya kulak misafiri olur. Malvika’ya senin kimin kimsen yoktu, kiminle konuşuyorsun şimdi peki? diyerek, tepki gösterir. Malvika da bir şeyler diyerek olayı geçiştirir. Maiyya da Malvika’nın timsah göz yaşlarına kanar.

Mukta nın eşi Vishnu, evde bebeğe bakmaktadır. O evde bebeğe bakarken karısı Mukta ise, taksi şoförlüğü yaparak eve ekmek getirmektedir. Vishnu evde çocukla meşgul olurken oldukça daralır ve Meethi’den biraz olsun yardım ister. Ancak Meethi bu günlerde Sankrant ile Kajri nin olacak düğünleri için meşgul olduğunu dile getirir. Sankrant ile Ambika’nın  sorunsuz bir şekilde boşanacağını anlatır. Mukta ve Vishnu Kajri ile Sankrant’ın evleniyor olmasından oldukça memnundur. Bu arada Mukta  taksi şoförlüğü yaparken tanıştığı adam Chameli den, Meethi ye bahseder. Meethi de oldukça şaşırır ve kısa zaman içerisinde bu kadar güven tesis etmenin kolay bir şey olmadığını Mukta’ya aktarır.

Maiyya nın evine falcı bir kahin gelir.  Kajri’nin falına bakmasını ister. Falcı kadın Malvika’nın parayla tuttuğu bir sahtekardır ve Kajri ile Sankrant’ın evliliğinin iyi olmayacağı yönünde yalan fal bakarak Maiyya’yı, yani Sankrant’ın annesini etkilemek peşindedir. Meethi buna kesinlikle karşı çıkar  ve sizin söylediklerinize asla inanmıyorum yalan söylüyorsunuz der. Rahip bunun üzerine ayağa fırlar ve Meethi ye tepki gösterir. Ben asla yanlış bir fal bakmam ve yalan bir kelime konuşmam der. Bunun üzerine Maiyya’ya Meethi bu evlilik kesinlikle olacak, buna engel olan bir durum asla yok der.

Sankrant da bu arada Ambika’nın evine varır ve ona boşanma evraklarını gösterir. bunları imzala ve artık seninle olan tüm ilişkimiz burada sonlansın  der. Ambika kabul etmeye önce yanaşmaz. Sankrant’a : “Alkollü iken benimle oldun, şimdi ise bir mendil gibi kullandın ve atıyorsun beni” diyerek tepkisini dile getirir. Sankrant o gece için özür dilese de Ambika nın siniri için bu yeterli olmaz ardından Ambika sakinleşmiş gibi yaparak, kağıtları imzalamayı kabul eder. Sankrant da bunun için teşekkür eder ve oradan ayrılır.

Mukta taksi şoförlüğü yapmaya devam etmektedir ve Chameli ona bir ricada bulunmuştur. Bir telefon verip, Mukta dan onu bir yere götürmesini rica etmiştir. Chameli nin yanında arabada bir kız oturmaktadır. Mukta onun kim olduğunu sorsa da bir cevap alamaz. Sen ondan kimseye bahsetme der.kördüğüm bölüm özetiSankrant eve gelir ve aile üyelerine olan biteni yani artık Ambika’nın boşanmayı kabul ettiğini aktarır. Herkes şaşırır ama içlerinde bir kişi var ki o hepsinden daha şaşkındır. Bu kişi Malvika dan başkası değildir Sankrant, Ambika hiçbir kefaret talep etmeden boşanma evraklarını imzalayacak ve bana teslim edecek der. Bunun üzerine Malvika gizlice Ambika’yı arasa da, Ambika Malvika’nın telefonlarına cevap vermez. Malvika iyice şaşırmıştır.

bir kaç gün sonra Ambika eve gelir. Akash Malvika Meethi Ambika’yı görür görmez şoka uğrar. Ambika boşanma evraklarını herkesin yanında imzalar ve Sankrant’ın ne olursa olsun içi burkulmuştur. Mukta nın sakladığı para poşetini Vishnu bulur ve Mukta nın kendisine bununla ilgili bir şey söylemediği için endişelenir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu