Kördüğüm

Kördüğüm Tapasya Geri Dönecek Mi? Ne Zaman Geri Gelecek?

Kördüğüm dizisinde entrikaya ve heyecan yaşanmadığı bir bölüm dahi olmuyor. Ancak Dizinin 26 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümde Tapasya evi terk etmişti. Peki Tapasya geri gelecek mi? Neden gitti? Eğer gelecekse kaçıncı bölümde gelecek? Oyuncunun yerine başkası mı gelecek? Bu sorularının cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm Tapasya Geri Dönecek Mi?

Kördüğüm dizisinde herkesin aklına aynı soru var. Tapu geri gelecek mi? Bizim sitemizde de bu konuda çokça soruldu. Kısa bir araştırma yaptım. Önce Tapasya neden evi terk etmişti onu bir hatırlayalım. Hatırlarsanız ölen Vansh’ın yerine ceza evinden Rocky adında Vasnh’ın neredeyse ikiz kardeşi kadar benzeyen birini Mai ile Kasap’ın planı ile eve almışlardı. Gerçek Vasnh’ın Tapasya ile olan son konuşmasında, kendisini öldürmesini istemiş ve gaza getirecek cümleler kurmasından sonra gerçek Vasnh kendi kafasına silah sıkarak yaşamına son vermişti. Mai ise bunu Rocky’e anlatır. Rocky de bu konuda Tapasya’yı sıkıştırmak ister. Tapu’nun evden gitmesine sebep olan birinci etken eve gelen ve Vansh’ın kopyası olan adam her şeyi bilmesi ve Tapasya’nın foyasının ortaya çıkmasından korkmasıdır. İkinci etken ve bana göre en büyük etken olan üniversite yıllarında daha bekarken,

Kördüğüm 204. Bölüm Özeti (26 Şubat) Resim 2

Raghu’nun küçük kardeşi Sid ile yaşadığı aşk ve sonrasında Tapasya’nın Sid’e karşı oynadığı oyun sonrasında Sid’in yıllarca hapis yatması ve bunu da ailesinden saklamak zorunda kalmıştı. Sid hapisten çıkıp abisi Rathore ve annesini ziyarete geldiğinde Tapasya’yı abisinin hanımı yani yengesi olarak karşısında gördüğünde çok şaşırmıştı. Geçmişin intikamını almak için gerçekleri abisi Rathore’ye söylemekle tehdit edip Tapasya’dan para kopardı. Yetmedi bir daha istedi. Tapasya ise artık baş edemeyeceğini anlayınca en iyi çözümün evden kovulmadan kendi başına gitmek olduğunu  düşünüp kördüğüm dizisinin 204. bölümünde evden ayrıldı. Peki geri gelecek mi? Evet Tapasya geri gelecek. Dizinin fanları, en çok merak ettiği ise Tapu’nun ne zaman kaçıncı bölümde yeniden diziye dahil olacağını çok merak etmektedir. Gelin bu sorunun cevabını da bir alt başlıkta verelim.

Ne Zaman Geri Gelecek? Kaçıncı Bölümde Dahil Olacak?

Kördüğüm dizisinde Tapasya 204. bölümde ayrılmıştı. Tam olarak 52 bölüm sonra yani bir aksilik olmaz ise 19 Nisan 2018 tarihinde  kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan 256. bölümde dahil olacak. Ancak şunu unutmamak gerek. Hint dizilerinin dört partını biz burada bir bölüm olarak izliyoruz. Bazen kanal 7 üç part şeklinde verdiği zamanlar da oldu. Ama hiç bir zaman beş partı birleştirmedi. O yüzden dizi bu akışında giderse 19 Nisan günü dizinin 256. bölümünde dahil olacak. Tapasya’yı 18 yıl sonra geri getiren olay ney? Niçin geri geldi. Aklınızda bu soru muhtemelen gelmiştir. Hemen cevaplayalım. İnsan bir yeri sevdiği için terk ederse yine sevdiği için geri gelirmiş. Ancak Tapasya geri gelmesi Rathore için değil biricik kızı Mukta için gelecek. Bundella ailesinin yaşlı bir akrabası şu na ismini öğrenemedim ancak resmini ekleyeceğim. Onun türlü türlü oyunları ile Mukta’yı evliliğe zorlayacak.

Kördüğüm Tapasya Geri Dönecek Mi

Mukta’nın artık çıkar yolu kalmayınca Nani ile birlikte Bundella ailesinden gizlice tapınakta evlenmeye gidecek. Mukta zannettiği kişi ile tüm evlilik ritüellerini yerine getirip Bundella konağına gidecekler. Bu sırda bu evlilik haberini alan Mai de çılgına dönüp nikahı durdurmak için tapına gitseler de geç kaldıklarını anlayacaklar. Bu sırada yaşlı adam gelinin eve girerken yapması gereken ritüelleri yapıp yatak odasına gitmek isteyecek. Bu sırada başı ve yüzü kapalı olan gelinden bir ses duyulur. Seninle asla yaşlı bunak der. Adam bir anda neye uğradığını şaşırır. Gelin yavaş yavaş örtüsünü kaldırınca karşısında hiç görmediği Tapasya vardır. Yani Tapasya kızı Mukta’yı kurtarmak için geri geldi. Tapasya karakterine hayat veren “Rashmi Desai” neden 52 bölüm ara verdi? Gelin bu sorunun cevabını da bir alt başlıkta açıklayalım.

  Tapasya (Rashmi Desai) Neden 52 Bölüm Diziye Ara Verdi? 

Bu soruyu ben özellikle merak ettim. Bir oyuncu neden 52 bölüm ara verir ki. Bizim ülkemizde neredeyse iki yıl yani iki sezon dizinin kadrosunda baş rol oynayan bir oyuncunun olmadığını düşündüğümde bu olayın perde arkası illaki vardır diye aklıma geldi. Kısa bir Hint magazin yazılarını arşivden karıştırdığımda işin gerçekte de bir perde arkası olduğunu anladım. Tapasya karakterine hayat veren Rashmi Desai dizinin çekimlerinin yoğunluğunun çok olması üstüne gerçek yaşamında evlenecek olmasından dolayı yapım ekibinden 2 ay izin istemiş. Tabi senarist bunu kabul etmemiş. Tapasya da hem evlenecek olmasını hem de dizide yaklaşık 10 yıldır kötü karakteri canlandırdığı için evde çalışanlarına karşı dizideki gibi kötü davranmaya bağırmaya başladığını hissetmiş. Tabi bu durumun kendisine karşı bir geri dönütü olmuş. Psikolojik destek bile almayı düşünmüş.

Kördüğüm Tapasya Ne Zaman Gelecek

Senarist ve yapımcı Rashmi Desai’nin durumu ciddi olmasından dolayı çekimlerin ara sezonuna gelmesi yani bizde diziler haziranda sezon finali yaptıkları zamana kadar diziye devam etmiş. Ardında dizi çekimleri ara vermiş. Hem o 2 aylık arada hemde çekimlerin başladıktan sonra psikolojisi düzelene kadar başka bir yerde gibi dizi de gösterildi. Bu boşlukta  Rashmi Desai  hem dinlendi hem de psikolojisini düzeltmiş dinç bir şekilde diziye döndü. Ancak basına verdiği demeçte bir daha asla kötü rolü canlandırmak istemediğini dans ve eğlence üzerine dizilerde oynamak istediği söylemiş. Bu haberi sizler için uzun uğraş sonucunda derledim. Sizden ricam altta bulunan sosyal medya butonları ile paylaşmanızdır. 

Kördüğüm Dizisinde Tapasya Nasıl Gitmişti?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

      1. Çok zor buldum yaa ama başardım ?? o zaman biz oraya yazalım arkadaşlarla buraya yazmıyalım

  1. FİLİZCİM O ADAMIN ADI TEJ VEERİN BAĞIMLI AMCASI İLK BÖLÜMLERDE DE VARDI NİYE EVLENDİĞİNİ ÇOK MERAK EDİYORDUM TEŞEKKÜR EDERİM AÇIKLADIĞIN İÇİN
    PEKİ TAPASYANIN NASIL HABERİ OLDU MUKTANIN EVLENDİĞİNDEN

    1. YUSRA BEN 110. BÖLÜMDEN İTİBAREN YAZDIĞIM İÇİN TANIMIYORUM TEŞEKKÜR EDERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu