Kralın Kızı 22. Bölüm Özeti 13 Şubat Solhi Solnan’ı Gördü Ama…

Solnan Solhi’nin yerine gönderilmiştir ama Solhi gönderilen kişinin ablası Solnan’dan başkası olmadığını anlayınca ne yapacaktır? İşte Kralın Kızı 22. bölüm özeti.

Dolim her ne kadar Solnan ve kralın tanışmasını istemese de kral dediğini yapar ve Solnan’ı tanımaya çalışır. Krala verdiği samimi ve akıllıca cevaplarla kralı gülümsetmeyi başaran Solnan, kralın yanından çıktıktan sonra Dolim ona düşman hakkında bilgilensin diyerek kimseye vermediği bilgilerin bulunduğu bir kitap verir.

Prens Myeong Nong ise dalga geçerek madem kralın kızı sensin ben de senin abinim diyerek abi kardeş nasıl olursa öyle olmayı teklif eder. Birlikte ay ışığında yürümek isteyen prense Solnan tepki gösterse de prens kimseyi umursamaz.

Solnan üşüdüğünde elini bile ısıtan prensin yanında ayrıldığında gizli grubun yöneticisi olan adam Solnan’a değerli eşyalarını koyması için kutu verir. Solnan annesinden yadigar olan tokayı kutusuna koyar. Bir sonrakiş gün kral yanında kızım diyerek Solnan’ı götürür.

Solnan’ı rehin olarak götüren adam kral ile belli saatlerde görüşebileceğini söyleyip onu odasına götürür. Solhi ise prenses olarak götürülen kişiyi merak etmiştir. Aradığı cevabı içkili olan kraliçeden alır. Kraliçe rehin olan kızın da ailesi katledilmiş deyince Solhi, gönderilen kişinin aslında Solnan’dan başkası olmadığına inanır.kralın kızı 22. bölüm özeti resmi

Solnan ise prensin daha önce iyilik ettiği bir adamın gözetimindedir. Tabiki bu durumdan bihaber olan Solnan, başına neler geleceğinden de bihaberdir. Prensin casusu sayesinde Solnan’ın gerçek prenses olduğuna da inanırlar.

Solhi ise Solna’ın gerisinde bıraktığı değerli eşyaların olduğu kutuda annesinden yadigar kalan tokayı da görünce gönderilen kişin ablası olduğundan emin olur ve aslında gitmemesi gereken kaleye giderek hem kendi hayatını hem de kralın hayatını riske eder.

General Hae onun gittiğini fark edince telaşlanır ve o da yola çıkar. Kral karşısında dans eden Solnan’ı izleyen Solhi ablasını yine kıskanır. Ve beklenen olur, Solhi yakalanır ve ben prensesim der. Bakalım şimdi ne olacak? Kralın oyun oynadığı da ortaya çıktı, kimin başı yanacak hep birlikte Kralın Kızı 23. bölümde izleyeceğiz.

Kore Dizisi Kralın Kızı 13 Şubat Özeti 

  • Solhi, Solnan’ı kendi yerine gönderilen kişi olduğunu öğrenir.
  • Solnan’ı kralın beğendiğini gören Solhi yine kıskançlık krizindedir.
  • Solhi yakalanır.

Kralın Kızı 13 Şubatta Neler Olacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kralın Kızı 22. Bölüm Özeti 13 Şubat Solhi Solnan’ı Gördü Ama… (1 Yorum)

  1. Dizide en güzel kız solhidir .Prens cimnuda ondan hoşlanıyo, ve seviyoo .Nasıl oluyoda cimnu solnandan hoşlanıyo.Anlamıyorum