Kralın Kızı 27. Bölüm Özeti 20 Şubat Solnan Solhi’yi Gördü!

Solhi hainin General hae olduğunu söyleyince ortalık fena halde karışmış, yılların generali olan Hae hapse atılmıştır. Kralın Kızı 27. bölüm özetimiz başlıyor.

General Hae’nin hain olarak duyurulmasının ardından Hae’nin kızı olan kraliçe yaşadıkları nedeniyle hastalnır. Hae’nin eşi ise hayatını kurtardığı, kızı gibi sevdiği Solhi’nin bunu yaptığını duyunca büyük bir hayal kırıklığı yaşar ve olduğu yere yığılır kalır.

Prens Myeong Nong ise işin aslını araştırma konusunda Dolim’e güvenmektedir. Kral Solhi’nin haini bulma konusunda yaptıklarını dinleyip aferin derken kraliçe de babasını kurtarmak için ne yapabilirim diye düşünmektedir. Akıl alan kraliçe prensesin gözüne girip babasını çıkarması için ikna etmeyi düşünür. Hediyeler alıp prensese gönderir.

Hediyeleri götürmek isteyen kişi ise Solnan’dan başkası değildir. Solnan heyecanla hediyeleri götürür ama Solhi’nin hizmetçisi girmesine müsade etmez. Solhi içerden Solnan’ın sesini duyar. Solnan ise içeri alınmamasına tepki gösterir ve girmeye kararlı olduğunu söyler. Olduğu yerde uyuyakalır.

Solhi ise hala Solnan’ın hafızasını yok etme derdindedir. Çay hazırlar ve içine ilaç katar ama çayı hizmetçi Solnan’a götürdüğünde yerinde yeller esiyordur. Kısaca Solhi amacına yine ulaşamaz. Solnan ise içten içe prensesi havalı bulmuş ve merak etmiştir. Hatta Solhi olacağını da düşündüğü için yaşını da öğrenir ama 21 yaşında prenses denilince yanıldığını düşünür.kralın kızı 27. bölüm özeti resmi

Solnan kafayı yine de onun yüzünü görmeye takmıştır. Jimnu’yu yardım etmesi için ikna eder. Solhi ise belli ki kuşkulanmıştır ki başına peçe takıp gider. Solnan’ı gördüğünde de hastayım bahanesiyle geri gider. Solnan bir de prens Myeong Nong’dan yardım almayı dener.

Prens sayesinde sonunda Solnan kardeşini görüyor. Solnan onu hayatta olmasına o kadar çok sevinirken Solhi gayet soğuk bir şekilde yanına Solnan’ı da alıp odaya gitmeye niyetlenir. Ancak kraliçe Solnan’ı çağırdığı için Solnan gitmek zorunda kalır. Solhi bir adam gönderip kardeşini odasına ister ve ona bile yalan söyleyip prenses olduğuna kardeşini bile ikna eder ama kardeş olduklarını kimse ile paylaşmaması için de söz alır.

Solnan ise bunu kabul eder zira onun için önemli olan kardeşinin hayatta olmasıdır. Prens ise uzun süredir kardeşini arayan Solnan’a kardeşini fiziksel özellikleriyle anlatmasını ister ama Solnan bunu lüzum yok deyip konuyu kapatır. Solnan prensin zorlaması nedeniyle kardeşim diyerek çirkin bir resim çizdiriyor. Solhi ise Solnan’ın hafızasının gitmemesinden sorumlu olan adama fırça çeker.

Kralın Kızı 20 Şubat Özeti Solhi Ve Solnan Karşı Karşıya

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kralın Kızı 27. Bölüm Özeti 20 Şubat Solnan Solhi’yi Gördü! (2 Yorum)

  1. Merhaba kizlar nasilsiniz ben fazla siteye giremiyorum cunku genelde evde uslerim olyorda gidigimdede yorum yazmaya calisyorum