Tv Programları

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Belli Oldu (2020)

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri geçtiğimiz günlerde yeniden belirlendi. Önemli ve birbirinden iddialı isimlerin jüri üyeliği yapacağı program da artık daha zorlu ve zor beğenen Jürilerle yarışacaklar.

Bu yazımızda Kuaförüm sensin yeni jüri üyeleri kimlerden oluştuğunu açıklayıp, onları sizlere kısa kısa sizlere tanıtacağız. Son zamanlarda ekranlarında Uzak kalan Diva, Milli kaleci Rüştü Reçber’in Eşi Işıl Reçber gibi farklı isimlerin bir araya geldiği Kuaförüm Sensin Jüri üyeleri işte burada.

2020 Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri

Pandemi Sürecinde ara vermek durumunda kalan yarışma programı, yeniden yapılanma için bu boşluğu fırsata çevirmeyi başardı. Programın daha fazla izlenebilmesi için ünlü sanatçı ve divası Bülent Ersoy ile anlaşma yaptığı haberleri geçtiğimiz haftalar da gündeme bomba gibi düştü. Bunun yanında Bülent Ersoy’un programdan alacağı ücret ise dudak uçuklatacak cinsten.

Kuaförüm Sensin Jüri üyeleri -yeni 2020

Bülent Ersoy’dan sonra magazin gündemine ünlü kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber’in adı jüri üyeleri arasında dahil olduğu kısa sürede yayıldı. Kendisi de bu haberleri yalanlamadı. Geldiğimiz noktada Işıl da kadroda yerini aldı.

Seçkin Süngüç de zaten programla adı uzun zamandır anılmaktaydı. Bugün itibari ile kuaförüm sensin Jüri üyeleri arasına adını yazdırmayı başardı.

Kuaförün Sensin Jüri Üyeleri

  • Bülent Ersoy (Diva)Kuaförün Sensin Jüri üyesi Bülent Ersoy
  • Işıl Reçber (Rüştü Reçber’in eşi )Işıl Reçber Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri
  • Seçkin Süngüç (ünlülerin kuaförü)Seçkin Süngüç - Kuaförüm Sensin Jüri üyeleri

Yeni sezon ilk bölümü de 15 Haziran Pazartesi günü ekrana gelecek olan bölümde karşımıza yepyeni bir jüri üyeleri ile karşımıza çıkacak. Daha önceki programlarda Bülent Ersoy ses yarışmasında Jüri üyeliği yapmıştı. Orada zor beğenen ve sinirli tavırları ile dikkat çekmişti. Şimdi kuaförün sensin jüri üyesi olarak nasıl eleştirilerde bulunacağı şimdiden merak konusu oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu