Dizi Haberi

Kurşun Final Mi Yapacak? Keramet Engin Altan’da Değilmiş!

Kurşun Final Mi Yapacak? Evet bu konu Kuruluş Osman dizisinin başlaması ve ilk günden itibaren total da 15.73 reyting alması yeni başlayan ve bir türlü seyirci kitlesi oluşturamayan dizi hakkında söylentiler de başlamasına neden oldu.

Kurşun dizisi Final yapıp yapamayacağı konusunda bu yazımızda sizler için kesin kanaatler içeren bir yazı olacak. Henüz ne yapımdan ne de oyunculardan bir açıklama gelmedi. Ancak sonuçları hep birlikte değerlendirdiğimiz de neticeyi hep birlikte göreceğiz.

Kurşun Dizisi Final Yapacak Mı?

23 Ekim 2019 Çarşamba günü Fox TV ekranlarında başlayan dizi büyük umutlar içinde başlamış ve dizide yer alan baş rol oyuncusu, geçtiğimiz sezon Çarşamba günü zirvede yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinin baş rolünde yer alıyordu.Kurşun Final mi görseli Beklentiler ve söylentiler, Engin Altan Düzyatan’ın olduğu her dizi tutacağını ve yeni başlayacak Kuruluş Osman dizisinin bile bitmesine neden olacağı konusunda büyük söylentiler vardı. Ancak ilk sonuçlar öyle gösterdi ki

“Keramet Engin Altan Düzyatan’da değilmiş!”

Tabi bu söz Engin beyin kötü bir oyuncu olduğu anlamına asla gelmesin. Uzun yıllar eğitim görmüş ve oyunculuğunu defalarca kanıtlamış Engin Altan Düzyatan, dizide Savcı Orhan karakteri ile harika iş çıkartmış olsa da dizinin hikayesi izleyicileri sarmadı.Kurşun dizisi Final mi görseliTek sebep bu da değil, yakın zamana kadar Allah Allah nidaları ile sefere giden Ertuğrul bey bir anda Savcı Orhan olması izleyenleri pek de inandırmadı. Bir dizide özellikle baş rolünde yer alan oyuncunun rolüne izleyenleri inanmaması, o dizisinin geleceğinin de umutsuz bir vaka olarak düşünmeye itiyor.

Kurşun Neden Final Yapar

  • Senaryonun sevilmemesi
  • Engin Beyin yakın zamanda Ertuğrul bey olarak sevilmesi
  •  Ertuğrul bey diye hitap edilen oyuncunun, savcı Orhan’ı benimsenmemesi

Kurşun Dizisi Gün Mü Değiştirecek? 

Engin Altan Düzyatan hayranları yukarıda söylediklerime üzülebilir. Ancak yapım ve kanalın ikici bir hamlesi var. İlk etap da diziyi Cumartesi gününe kaydırılması gündem de oldu ve şu an için karar aşamasında olduğunu, gelecek hafta yine Çarşamba günü yayınlanacağını ve alacağı reytingler sonucunda yine beklentileri karşılayamaması halinde 7 Aralık 2019 Cumartesi günü yayınlanması gündeme geleceğini söyleyebilirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı