Kurtlar Vadisi Kaos

Kurtlar Vadisi Kaos Çekimleri Başladı! Kadrosunda Kimler Var? Yayın Tarihi Ne Zaman

Kurtlar Vadisi Pusunun bitmesinden sonra Necati Şaşmaz’ın yeni projesi hep merak ediliyordu. Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda başlayacağını ve Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları kimler olduğunu tek tek açıklamaya çalışacağız. 

Kurtlar Vadisi Kaos’un Çekimleri Antalya’da Başladı!

Kurtlar Vadisi,Türkiye dizi tarihinin en unutulmaz yapımlarından birisi olmuştur, bu ayrıca hali hazırda en uzun soluklu yapımlarından olmuştur. Bu yazımızda merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vereceğiz. Sadece dizicenter adresinde bulabileceğiniz Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili bilgileri duymaya hazır mısınız?
Kurtlar Vadisi olarak 2003 yılında yayın hayatına başlayan dizi derin devlet ve mafya arasında ki çatışmayı ele almıştı. Benzersiz bir yapım olan Kurtlar Vadisi, yayınlandığı dönemde çok büyük ilgi görmüştür. 4 sezon süren Kurtlar Vadisinin ilk yapımı tüm Türkiye’yi ekrana kilitlemiştir.
Ardından Kurtlar Vadisi Terör adıyla aynı kanalda tekrar başlayan seri, 3 bölüm sürmüş, yayından kaldırılmıştır. ardından Kurtlar Vadisi Pusu olarak başlayan dizi konsept değiştirmiştir. Bu şekilde de 2007 yılında başlayan Kurtlar Vadisi Pusu filmi 2016 yılına kadar sürmüştür.

Bu süreçte birçok kanal gezen dizi en son Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı. Kurtlar Vadisinin yapım şirketi olan Pana Film, yıllar geçen bu süreçte sadece televizyon dizisi değil sinema filmi yapımları da olmuştur. Bunlardan en sonuncusu Kurtlar Vadisi vatan filmi ile vizyonda olan Kurtlar Vadisi ekibi, dizi olarak ta devam edeceği haberini en yetkili ağızlardan defalarca duyurmuştu.

Geçen yıl dizinin efsane başrol oyuncusu Necati şaşmaz in duyurduğu, Kurtlar Vadisi Pusu artık bitti. Kurtlar Vadisi Kaos olarak bizler yayın hayatımıza devam edeceğiz demişti hatta dizinin senaryosunun bile hazır olduğunu söylemiş, çekimlerinin de başlayacağını söylemişti. Şubat ayı gibi ekranlarda olması bekleniyor diyerek Kurtlar Vadisi hayranlarını heyecanlandırmıştı. Ancak yayınlanacağı kanalı o dönemde henüz görüşmelerimiz sürüyor diyerek kanal adı açıklanmamıştı. O zamandan bu zamana kadar adeta yılan hikayesine dönen dizi bugün açıklığa kavuşmuşa benziyor.Kurtlar Vadisi Kaos Polat Alemdar

Kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan Kurtlar Vadisi yapımı, söylenen dönemde ekranlara gelmeyince dizi hayranları tarafından büyük bir üzüntü ve hayal kırıklığına neden olmuştu. Şimdi ise sizler yani Kurtlar Vadisi hayranları sıkı durun müjdeyi veriyoruz! Yeni sezonda Kanal D de Kurtlar Vadisi Kaos olarak ekranlarda olacak.

Çekimleri gizli bir şekilde Antalya da başlayan dizi Kasım ayında ekranlarda olacağı söylense de Aralık ayında kesinlikle ekin karşısında olacak. Gelelim bomba habere. Ulaştığımız bilgilere göre diziden eski bölümlerde çıkan efsane oyunculardan Ali sürmeli(zaza dayı), Hüseyin Avni Danyal (Yalçın Bulut), Kenan çoban (Abdülhey) de kurtlar vadisi kaos oyuncuları arasına dahil oldu. Çekirdek kadronun da devam edeceğini düşünmekteyiz. Diziye katılım olduğunda yazımızı yeniden güncelleyeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. Hüseyin Avni Danyal (Yalçın Bulut) eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizinin fragmanında gözüktü demek ki neymiş bu bilgide fos çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu