Kurtlar Vadisi Kaos

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak? Kurtlar Vadisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Hangi Saatte Yayınlanacak? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak?

Kurtlar Vadisi dizisi hayatımıza 15 Ocak 2003 yılında hayatımıza girmişti. Kurtlar Vadisi dizisinin ilk yazarı Osman Sınav kaleme almıştı. Daha sonra bir çok senaristi değişse de bu dizinin senaryosu Raci Şaşmaz tarafından uzun yıllar devam ettirildi. Raci Şaşmaz Kurtlar Vadisi dizisinde ilk bölümlerde istihbaratçı rolü ile dizinin oyuncusu bile olmuştu. Daha sonra yüz ameliyatı ile yerini Necati Şaşmaz’a bırakmıştı.

Kurtlar Vadisi İstihbarat için suç örgütüne sızma ile  başlayıp ülkeye yöne veren konseye Polat Alemdar’ın kabul edilmesi ve bu konseyin yok edilmesini konu almıştı. Kurtlar Vadisi toplam da 3 Sezan yayınlandı ve 97. bölümü ile final yaptı. Ardından dizi terör konusunu işlemek için Kurtlar Vadisi Terör olarak 2007 yılında başladı ancak rütük bu diziyi çeşitli sebeplerle yayından kaldırdı. Senarist terör konusunu farklı bir şekilde ele aldı. 

Legal görünümlü illegal suç örgütleri (şirketleri) konu almak için Kurtlar Vadisi Pusu da karar kılındı ve dizi 19 Nisan 2007 yılında yayınlanmaya başlandı. Kurtlar vadisi Pusu toplamda 9 Sezon yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 300. Bölüm sezan finali ile ekranlara veda etti. Bir çok kesim tarafından dizinin 301. Bölümü ile ekranlara gelmesi beklenirken sezon finali ile ekranlara veda etti.

Yaklaşık 20 ay ekranlardan uzak kaldıktan sonra Kurtlar Vadisi Kaos ile ekranlara gelmeye hazırlanıldığını Raci Şaşmaz bizzat kendisi tarafından duyuruldu. Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman ekranlara geleceği merak konusu oldu?

Kurtlar Vadisi Kaos Resmi4

Bu konuyu da Raci bey kendisi açıklık getirdi. Raci bey Kurtlar Vadisi Kaos 2018 Şubat ayında ekranlarda olacağını bizlere duyurdu.  Dizinin halen Fragmanı yayınlanmadı. Raci beyin basın röportajından halen çalışmaların devam ettiğini senaryo aşamasının bittiğini, oyuncu seçimleri ve kalan anlaşması Şubat ayında ekranlara gelecek olmasından bu uğraş ve zaman isteyen bir durum olduğundan benim tahminim Şubat ayının sonlarında hatta Mart ayına  sarkabileceğini söyleyebiliriz. Eğer Şubat ayında kesin çıkacak ise son haftasına denk gelecektir.

Şubat ayının son haftasında Ülkemiz adına dikkat çeken tarih benim aklıma 28 Şubat geliyor ama Bu tarih anlaştığı kanalın yayın akışı da etkili olacak. Kurtlar vadisi Hangi saatte yayınlanacak? Kurtlar Vadisi yıllardır izlediğimiz dizi olduğu için 20:00 da ekran karşısında olur.

Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Kaos Resmi

Kurtlar Vadisi yakın zamanda ekran karşısında olacak. Kaostan nemalanan legal görünümlü illegal örgütlerle istihbarat teşkilatları ile mücadele edebileceğini tahmin edebiliyoruz. Peki Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda yayınlanacak?Bu konuda iki kanal öne çıkıyor. Öncelikle TRT 1 ve daha sonra Show TV’nin isimleri geçmektedir. Ancak ben buna bir kanal daha eklemek isterim Kanal D de bu diziyi yayınlayabilir.

Kurtlar Vadisi Kaos kendi gününde kendi saatinde sloganı ile gelecekse TRT 1 de çarşamba günü Diriliş olduğu için TRT 1 de yayınlanmaz ancak Pusu gibi Perşembe günü yayınlanacak ise TRT 1 de yayınlanabilir. Bir çok yerde TRT de yayınlanacağı konuşuluyor. Bizde özellikle bu kanalın boş zamanlarını değerlendirdik. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu