Kurtlar Vadisi Kaos Nerede Çekiliyor? İşte Detaylar

Kurtlar Vadisi Kaos Seti Nerede? Kurtlar Vadisi Kaos Çekimleri nerede yapılıyor? Kurtlar Vadisi Hangi İlde? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Nerede Çekiliyor? İşte Ayrıntılar

Yakın zamanda ekran karşısına çıkcak olan Kırtlar Vadisi Kaos dizisinin daha fragmanı bile çıkmadan Kurtlar vadisi Kaos nerede çekildiği? Ne zaman başlayacağını ve konusunun ne olduğu merak edildi. Bizler de Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin konusunu Buraya TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Kurtlar Vadisi kaos dizisinin ne zaman başlayacağı ile alakalı yazımıza buraya TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Raci Şaşmaz Konya’da katıldığı ödül töreninde Kurtlar Vadisi Kaos ile alakalı bazı açıklamalarda bulunmuştu. Bizzat Raci Şaşmaz Kurtlar Vadisi Kaos ile yaptığı açıklamada günümüz dünyasında kaos ile yönetimin söz konusu olduğunu ve bu eksende Türkiye’nin konumunu işleyeceklerini ile akalı bilgi verdi. Türkiye, mazluma ümit olmaya hem bölgesel hemde dünyada Müslüman toplumlarına, devletlerine hem örnek oluyor, hemde onların yardımına koşuyor.

Kurtlar Vadisi Kaos da tam burada devreye gireceğini tahmin ediyoruz. Yani ülke dışında gelişen ve Müslüman halklarına yapılan zulümlere ve olaylara müdahale etme ve bu olayların Türkiye’de bulunan adamlarına karşı savaşacak. Bu yüzden Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinin Nerede çekiliyor? sorusuna tek bir yer veya tek bir ülke adı vermek yanlış olur. Tabi çekimlerinin çoğunluğu yine İstanbul’da yapılacak ama yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden ötürü yurt dışı çekimleri gerek kurgu sahneleri ile yine İstanbul’da yaparken dağlık araziler ile alakalı çekimlerini Ülkemizde yapılacak. Ancak dizide bu sahneleri Myanmar, Amerika, Afganistan, Suriye, Irak, Makedonya ülkelerini konu alan hikayelerin olacağını, bu hikayelerin çekimlerini tabi tek tek o ülkelere gidip yapılmayacak. Özel kurgulanmış yerlerde olacaktır. Ama yapımcı, kanal yetkililerin maddi desteği, yönetmenin görüşü ile gidilmesi mümkün olan yerlerde yurt dışı çekimleri olabilir. Özellikle ilk bölümlerin çekimlerini yurt dışı çekimlerinin olmasını bekliyorum.

İlk bölümden ses getirmek için yapılabilir. Buna en güzel örnek ise Çukur dizisinin ilk çekimleri Paris’te yapılmıştı.  Bu sayede Ülke çapında da reytinglerde önemli bir yer edindi. Dizinin çekimlerinden bahsetmişken görüntü yönetmeninde dizinin kalitesine çok etkisini olduğunu görüyoruz. Meryem dizisinin çekimlerinde ses efektleri, Çukur dizisinin aksiyon sahnelerinin çekimleri çok beğeniliyor. Bu sektörde hayatta kalabilmek için teknolojiyi çok iyi şekilde kullanmak gerekecek. Raci bey bu konuda yıllarını vermiş ancak bu işin mutfak kısmı da senaryo kadar oyuncu performansı kadar önemli olduğunu söyleyebiliriz. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın