Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Adelfa Kim? Prenses Adelfa Gerçek Adı

Kuruluş Osman 17. bölümde diziye Prenses Adelfa damga vuracak. Peki Kuruluş Osman Prenses Adelfa kim, nasıl biri, gerçek adı ne sizler için derledik.

Kuruluş Osman dizisi 17. bölümde Moğollar ile Bizanslar anlaşma içerisinde. Bu anlaşmanın bir göstergesi olarak da Prenses Adelfa ile Geyhatu’nun evlendirilmesi gündemde olacak. Adelfa bu nedenle Konya’ya doğru yola çıkar. Prenses Adelfa ile uçlarda yeni bir hareketlilik söz konusu olacak.

Kuruluş Osman Adelfa Gerçek Adı Yaşı

Hazal Adıyaman Kuruluş Osman dizisinde Prenses Adelfa karakterine hayat vermektedir. Trust Menajerlik oyuncusudur. 1994 yılı da İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu yay burcudur.hazal adiyaman resmi

Uğur Akademik lisesinden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitim alarak bu sektöre 2013 yılında “aşkın bedeli” adlı dizide seyirci karşısına çıkmıştır. 2014 yılında Bir Yusuf Masalı Kiraz Mevsimi 2016 yılında Hanım Köylü dizilerde rol alarak adından sıkça söz ettirmiştir.hazal adiyaman resmi

En son yıldızının parlamasına en büyük katkıyı 2016 yılında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde Ece rolü ile oldukça beğeni toplamayı başarmıştı. Kalbimdeki Deniz dizisinin aniden final kararı alması ile gözler Hazal Adıyaman’ın üzerinde ve yeni projesinde olmuştu.

Güzel oyuncu daha sonra “Bizim Hikaye” dizisinde Derin karakteriyle de büyük beğeni almıştır. Kuruluş Osman dizisinde Prenses Adelfa rolüyle de herkesin beğenisi almaya hazırlanıyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu