Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Aksakallıların Başı Kim?

Kuruluş Osman Aksakallılar tıpkı Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul beye yaptığı yardımların bir benzerini Kuruluş Osman dizisinde Osman beye yardım etmek ve yeni devletini temellerini oluşturmak için yardım etmeye geldiler.

Aksakallılar tarihte önemli bir yeri vardır. İstihbaratın temellerini oluşturan bu gizli teşkilat, Kurulu Osman dizisinde yine karşımıza çıktı. Bu yazımızda Aksakallıların başı olarak dizinin oyuncu kadrosuna bölüm oyuncusu olarak dahil olan oyuncuyu tanıtacağız.

Kuruluş Osman Aksakallıların Başı Kim

En Son Kimse Bilmez dizisinde Samim karakterine hayat veren başarılı oyuncu Kuruluş Osman dizisinde Aksakallıların başı olarak karşımıza çıkan Mehmet Ali Kaptanlar 1959 senesinde dünyaya gelmiştir.Mehmet Ali Kaptanlar - Kuruluş Osman Aksakallılar

Usta oyuncu 1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarını tamamladıktan sonra, tiyatro oyunları ile oyunculuğunun ilk adımlarını atmıştır.

İstanbul ve Antalya ilimizin Devlet Tiyatrolarında görev alan usta oyuncu çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır halen İstanbul Devlet tiyatrosunda oyunculuğunu sürdürmektedir.

2005 yılına dek hiçbir dizide ve filmde görev almamayı tercih etmiş olan oyuncumuz, oyunculuk hayatının çok büyük bir bölümünü tiyatro sahnelerinde oyunculuk yaparak sürdürmüştür.

2005 yılında ilk kez “sensiz olmuyor” adlı yapımla. Televizyonlarda kendisini göstermiştir “Cemile” adlı dizide oynamıştır ardından Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almıştır bu dizide reytinglerin çok yüksek olması sebebiyle kendisini Türk halkına tanıtmayı başarmış olup halk tarafından tanınan bir sima haline gelmiştir.

Son olarak TRT 1 de yayınlanan Yunus Emre dizisinde ardından Kimse Bilmez dizisinde görev almıştır hali hazırda şu sıralar da Atv de yayınlanan reyting rekortmeni bir dizi olan Kuruluş Osman dizisinde rol almaktadır.

61 yaşında ve oyunculuğunun usta dönemlerinde işine devam eden Mehmet Ali Beyi tebrik ediyoruz ve günümüz oyuncularına örnek teşkil etmesini diliyoruz.

Kuruluş Osman Dizisi Aksakallılar’ın Geldiği Bölüm

12. bölümde dizide Aksakallılar’ın desteğini alan Osman bey, yeni devletin adımlarını atmak için büyük destek gördüğü aksakallıların geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu