Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Ayaz Kimdir? Ayaz’ın Gerçek Adı & Bilgileri

Kuruluş Osman Ayaz karakteri 4 mart 2020 tarihinde yayınlanacak olan 13. bölümde kadroya dahil olan iki isminden birisi oldu. Osman beyin yeni devlet kurmasında önemli etken olacak isimlerden birisi olmasını beklediğimiz Ayaz karakteri hakkında tüm detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Kuruluş Osman dizisi Ayaz karakterine hayat veren oyuncu ve karakter hakkındaki bilgiler geçmeden önce Osman bey bu bölümde en yakını zannettiği isimlerin kendisini sırtından bıçaklaması ile karşı karşıya kalacak.

Yeni devletin tohumlarının atılmaya başlamadan önce en yakınında yer alan hainleri de bu vesile ile görmüş oldu. Ayaz karakteri ise Osman bey’in yeni yerleri fetih etmesinden önemli rol oynayacak bir isim olacak.

O Halde Vakit Zalimlerle Cenk Vaktidir.

Evlat yiğitlik yolunda en büyük dostun yalnızlığındır.

Sözleriyle dikkat çeken Ayaz Kuruluş Osman dizisinde çok konuşulacak bir isim. Bakın Ayaz karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu kimmiş!

Kuruluş Osman Ayaz Gerçek Adı Hayatı

Atilla Güzel Kuruluş Osman dizisinde Ayaz karakterine hayat verecek. Cüsseli duruşuyla karşısındakileri korkutan bir karakter olan Ayaz’a hayat veren oyuncu aslında bir güreşçi.

Rıza Kayaalp ile müsabakaya katılan oyuncu 1984 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Konya Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Öğretmenlik Bölümü mezunu olan Güzel, 120 kg’da yarışlara katılmaktadır.atilla guzel resmi

Kariyerinde pek çok madalya ile ülkemizi temsil etmiş olan Atilla Güzel ilk kez bir televizyon dizisinde rol alacak. Oyuncu daha önce “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” adlı sinema filminde yer almıştır. Filmde Akıncı Turhan karakterine hayat vermiştir.

Kuruluş Osman Ayaz Kilosu Boyu

Ayaz karakterine hayat veren Atilla Güzel 110 kg ağırlığındadır. Boyunu merak edenlere de hemen cevap verelim: oyuncu 190 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu