Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Cerkutay Kim? [Balgay’ın Adamı Moğol Askeri]

Kuruluş Osman Cerkutay karakterine hayat veren oyuncuyu görenler hemen Savaşçı dizisindeki Kürşat Teğmen olduğunu fark ettiler. Balgay’ın adamı Cerkutay karakterine hayat veren oyuncu ve karakter hakkındaki tüm bilgiler yazının devamında sizleri bekliyor.

Sosyal medyada Savaşçı dizisindeki Kürşat Teğmen’i, düşman Moğol askeri olarak Kayı obasını talan eden bir karakter olarak görenler, “Yakışma be komutanım” diyerek tepki gösterdiler.

Atv’nin beğeni ile takip edilen dizisi Kuruluş Osman’a yeni oyuncu! Kuruluş Osman dizisi Cerkutay kim sorusunun yanıtı yazımızda sizleri bekliyor.

Bu akşam (12 Şubat 2020) yayınlanacak olan Kuruluş Osman dizisine Moğollar damga vuracak. Yurdaer Okur  Balgay adlı bir Moğol komutanına hayat verirken, Burak Çelik de onun yardımcısına hayat verecek.

Cerkutay de Balgay’ın has adamlarından biri olarak ekranlara gelecek. Bu karaktere hayat verecek oyuncuyu ise çoğumuz tanıyoruz. Bakın oyuncu kimmiş!

Kuruluş Osman Cerkutay Gerçekte Kim

Kuruluş Osman Cerkutay karakterine hayat veren isim Çağrı Şensoy. İşte Çağrı Şensoy hakkında kimdir, nerelidir, ne mezundur, daha önce hangi dizilerde rol aldı gibi tüm merak ettiklerinizin cevapları bu yazının devamında sizleri bekliyor.Kuruluş Osman Cerkutay - Çağrı Şensoy

Bunun dışında Cerkutay’a hayta veren oyuncu kaçıncı bölümde diziye dahil olduğunu ve kısa kısa önemli soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor. 

Kuruluş Osman Dizisinin Cerkutay’ı Çağrı Şensoy Kimdir?

Balgay’ın adamı Cerkutay katakterine hayat veren Çağrı Şensoy, 17 Nisan 1986 tarihinde kültür başkenti olan İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise hayatı boyunca İstanbul’da tamamlamıştır.cagri sensoy resmi

Ardından yine İstanbul’dan ayrılmayıp, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu, İngilizce ve Almanca konuşma konusunda oldukça iyi. Daha önce pek çok oyunda rol alan oyuncu, ilk dizisi olan Ölüm Çiçekleri adlı televizyon dizisinde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Çağrı Şensoy’un Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

  • Kavak Yelleri
  • Mazi Kalbimde Yaradır
  • Çakıl Taşları
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem
  • Savaşçı
  • Kuruluş Osman

gibi oldukça bilindik dizilerde de rol almıştır.

“Savaşçı” dizisinde Beni Affet’in Bahar’ı olan Gaye Turgut Evin’in canlandırdığı Çiğdem Teğmen’le aşkı dillere destan olan Kürşat teğmen karakterine hayat vermiştir.  

Kuruluş Osman Yeni Gelen Cerkutay’ın Geldiği Bölüm Fragmanı

12 Şubat 2020 tarihinde ATV ekranlarında yayınlanan dizide Moğol askeri be Balgay’ın adamı olarak oyuncu kadrosuna bölüm oyuncusu olarak dahil olan Çağrı Şensoy’un geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Cerkutay kim

Balgay’ın adamı Moğol askeridir.

Cerkutay'ın Gerçek Adı Ne?

Çağrı Şensoy

Çağrı Şensoy'un yeni dizisi Ne?

Kuruluş Osman dizisi Cerkutay

Kuruluş Osman dizisi Cerkutay ölecek mi?

İlerleyen bölümde Osman bey tarafında öldürülecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu