Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Dizisi Osman Bey Kimdir? (Gerçek Hayatı)

Kuruluş Osman dizisi Osman karakterini hangi oyuncu canlandıracağı yaklaşık 1 yıl önce netlik kazanmış oldu. Ünlü oyuncu Osman beyi canlandıracak. 

Kuruluk Osman dizisi baş rol oyuncunun gerçek adı ne diye merak eden yada ünlü oyuncunun gerçek ismini hatırlamayanlar için kısacık hatırlatacağım. Bu konuyu hem oyuncudan hem de karakterinden bahsetmek için açtım.

Kuruluş Osman Dizisi Osman Bey Kimdir?

20 Kasım 2019 Çarşamba günü Atv ekranlarında yeni isim ve yeni hikayesi ile başlayacak olan TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş’in devamı niteliğinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizide baş rol olarak izleyeceğimiz oyuncuya geçmeden evvel, bu sezon dizide Osman bey kartakteri nasıl zorluklarla karşımıza çıkacağını açıklamak istiyorum.Kuruluş Osman Dizisi Osman Bey - Burak Özçivit

Ertuğrul beyden sonra belli bir süre obanın yönetimini ele alan Dündar bey, Ertuğrul beyin koyduğu hedef ve ideallerinden oldukça uzakta olduğunu gören Osman, öncelikle içerideki amcası ile mücadele etmek zorunda kalacak. Tabi bunu yaparken babasının kılıç arkadaşı Bamsı en büyük destekçisi olacak. Sadece o değil. Samsa da aynı şekilde Osman’ın en güvendiği adamı olacak.

Osman hem içeride hem de dışarıda mücadele etmeye çalışırken ayrıca içeride dönen entrikaları da bozmak için büyük mücadeleler verecek. Bol aksiyonlu ve entrikalı bölümlerle izleyeceğimiz dizide elbette aşk da olacak. Osman gönlünü Bala hatuna kaptıracak.

Selçuklu Devletinin artık yıkılma sürecini de tamamlamak üzere olduğunun farkında olan Osman, bu sancılı süreç sonunda yeni bir devletin kurulacağına hem kendisi hem de adamlarına inandırıp, bu imanla kılıç sallayacaklar.

Sözlerimi burada sonlandırırken, Kuruluş Osman dizisi Osman bey karakterini canlandıracak, hem manken hem de oyuncunun kim olduğunu alt başlıkta açıkladım.

Kuruluş Dizisi Osman Gerçekte Kim?

20 Kasım 2019 da yeni bir macera Atv ekranlarında başlamaya hazırlanırken bizde baş rol oyuncunun şimdi tanıtmak istedik. Aslında bir çok kişi tarafında tanınan ünlü oyuncu Burak Özçivit yeni sezonda Osman bey karakterine hayata verecek. Kuruluş dizisi Osman bey - Burak Özçivit

Burak Özçivit, 24 Aralık 1984 yılında İstanbul ilimiz de dünyaya gelmiştir. Sosyal medyada kendi hakkında Adanalı olduğuna dair bilgiler olsa da bunların hiç biri gerçeği yansıtmamaktadır. Baba tarafından Gaziantepli olması nedeniyle aslen Gazianteplidir diyebiliriz. Şu an 34 yaşında olan esmer güzeli Burak, oğlak burcudur.

Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümü mezunudur. Tabi öncesinde Lise eğitimini 1998 ile 2001 yılları arasında Kazım İşmen Lisesinde zorunlu eğitimini tamamlamıştır. 

=> Bu arada [mavibuton]Burak Özçivit[/mavibuton] hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Burak Özçivit’in Oynadığı Dizi ve Filmler

 • 2006 – Eksi 18
 • 2007 Musallat
 • 2007 – Zoraki Koca
 • 2008 – Baba Ocağı
 • 2010 – İhanet
 • 2011 – Küçük Sırlar
 • 2012 – Muhteşem Yüzyıl
 • 2013 – Çalıkuşu
 • 2013 – Zarafa
 • 2015 – Kara Sevda
 • 2015 – Aşk Sana Benzer
 • 2016 – Kardeşim Benim
 • 2017 – Kardeşim Benim 2
 • 2019 – Kuruluş Osman

Yeni sezonda canlandıracağı Osman bey karakteri ile kendisine başarılar dileriz. 

Kuruluş Osman Dizisinde Osman Beyin Videosu (İlk video)

İlk bölümde izleyenler Osman beyin Kayı beyi olarak görmeyi düşündüklerini ama kayı beyi olarak amcası Dündar’ın olduğunu görünce büyük bir şok yaşadılar. 

Yapımcı Mehmet Bozdağ en başından hikayeyi almış. anlayacağınız bu sezon Osman, amcası Dündar’a karşı mücadele edecek.  Bunu dizinin 1. bölüm fragmanın da rahatlıkla görebiliyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu