Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Dumrul Alp Kim? Bomba İsim!

Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kuruluş Osman’a yeni oyuncu müjdesi! Kuruluş Osman Dumrul karakteri Osman Bey’in alplerinden biri olarak ekranlarda olacak.

Bozdağ Yapım Şirketinin sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Osman Bey’in verdiği mücadelede yeni alpler de ona eşlik edecek. Bunlardan biri Dumrul karakteri olacak.

Bundan sonra artık hiç bişey eskisi gibi olmayacak, taş üstünde taş, omuz üstünde baş kalmayacak!

Sözleriyle ne kadar önemli bir karakter olduğunu da belli eden Dumrul, canını hiç korkmadan verebilecek bir alp. Osman Bey’i çok seven Dumrul cüssesiyle bile düşman korku salacak bir karakter. Dumrul karakterine ise bakın hangi oyuncu hayat verecek? Yazımızın devamında sizlerle!

Kuruluş Osman Dumrul Gerçek Adı Hayatı

Tolga Akkaya Kuruluş Osman dizisinde Dumrul karakterine hayat vermektedir. Tolga Akkaya kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizi ve filmde rol aldı sorularının yanıtları ile yazımıza devam edelim.

Ordulu olan Tolga Akkaya oyuncu ve yönetmen olarak çalışmakta. Henüz 15 yaşında iken Almanya’ya ailesiyle birlikte giden oyuncu, orada güvenlik görevlisi olarak çalışmıştır. Film konusunda eğitim almamasına rağmen kendi filmlerini yapan oyuncu bu konuda eğitim almaya karar verdi.tolga akkaya resmi

AKTO Film Şirketi’nin sahibi olan oyuncu, “Tanak” adlı film ile büyük beğeni almıştır. “Kan Sevdası” adlı kısa filmi de sosyal medyada en beğenilenler arasına girmeyi başarmıştır.”türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” adlı sinmea filminde rol alan oyuncu Atv ekranlarının sevilen dizisi “Kuruluş Osman” dizisine Dumrul rolüyle dahil oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu