Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Eftelya Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

Kuruluş Osman Eftelya 2. sezonda diziye dahil olan karakterlerden biri oldu. Bomba oyuncuların kadroya katıldığı 2. sezonu çok yakında başlayacak olan Kuruluş Osman dizisinde Eftelya kimdir, Kuruluş Osman Eftelya gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide ve filmde rol aldı işte yanıtları!

Bozdağ Yapımın iddialı dizisi Kuruluş Osman dizisinde yer alan karakterlerden biri de Eftelya karakteri olacak.kurulus osman eftelya resmi

Ertuğrul Gazi’nin de geleceği 2. sezon merakla beklenirken diziye katılan oyuncuların canlandıracağı karakterler de her geçen gün netlik kazanmakta. İşte bunlardan biri olan Eftelya rolüyle izleyeceğimiz genç oyuncu bakın kim!

Kuruluş Osman Eftelya Gerçek Adı Yaşı Dizileri Filmleri

Sezanur Sözer Kuruluş Osman Eftelya karakterine hayat vermektedir. 1999 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu, Boğaziçi Üniversitesi Dil Bölümü öğrencisidir.sezanur sozer resmi

Hilal Saral Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır. Hasan Güngör Menajerlik oyuncusu olan Sezanur Sözer daha önce “Malazgirt 1071 Sultan Alparslan” sinema filminde rol almıştır.

Tarihi filmde Eleni karakterine hayat veren güzel oyuncu yeni sezonda Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman Eftelya rolüyle yer alacak. Oyuncu şimdiden merak konusu oldu.

Sezanur Sözer Dizileri ve Filmleri (Kuruluş Osman Eftelya)

  • Kuruluş Osman (Eftelya) – 2020
  • Malazgirt 1071 Sultan Alparslan

Sezanur Sözer Kaç Yaşında? (Kuruluş Osman Eftelya)

Başarılı oyuncu Sezanur Sözen 21 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu