Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Gence Bey Kimdir? Gerçek Adı

Kuruluş Osman Gence Bey karakteri dizinin dikkat çeken karakterlerinden bir tanesi. Peki Kuruluş Osman Gence Bey kim, Kuruluş Osman Gence Bey gerçek adı ne işte bu ve bu soruların daha fazlasının yanıtı sizlerle!

Kuruluş Osman Gence Bey Kim? Tarihte Gence Bey Var Mı?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisinde yer alan Gence Bey karakteri Karadağ’dan gelmektedir. kurulus osman gence bey resmiBamsı Bey’in yanında sıkça gördüğümüz Gence Bey karakteri hakkında tarihte herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bakın Kuruluş Osman Gence Bey rolüne dünyaca ünlü hangi isim hayat vermekte!

Kuruluş Osman Gence Bey Gerçek Adı Dizileri

Zabit Samedov Kuruluş Osman Gence Bey rolüyle ekranlara gelmektedir. Azerbeycanlı olan oyuncunun ilk rol aldığı yapım Kuruluş Osman dizisidir. 21 Temmuz 1984 tarihinde Gürcistan’da dünyaya gelen oyuncu Azerbaycan Türküdür.zabit samedov resmi

Zabit Samedov dünyaca ünlü bir kick boksçudur. Madalyalarıyla ülkesini taçlandıran Zabit Samedov’un Kuruluş Osman’a dahil olduğunu yapımcı Mehmet Bozdağ şu sözlerle dile getirmiştir:

Tüm dünyada başarılarıyla göğsümüzü kabartan Azerbaycanlı kick boks ustası Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine katıldı. Can Azerbaycan’a selam olsun. Ordularımız Muzaffer olsun.

Bu sözlerin ardından oyuncunun canlandıracağı karakter de merak konusu olmuştu. Başarılı sporcu kimliğiyle tanınan Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisiyle oyunculuğa da ilk adımını atmış oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu