Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Hazal Hatun Kimdir? Dündar’ın Eşi

Atv ekranlarında her Çarşamba ekranlara gelen Kuruluş Osman Hazal Hatun kimdir, gerçek adı ne, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle.

Tüm hızıyla yayın hayatına devam eden Kuruluş Osman dizisinde Dündar Bey’in bir diğer eşi olan Hazal Hatun, Bahadır Bey’in de annesidir.

Kuruluş Osman Hazal Hatun Gerçek Adı Bilgileri

Yeşim Ceren Bozoğlu Kuruluş Osman dizisinde Hazal hatun karakterine hayat verecek. Son olarak Kanal D ekranlarında “Yüzleşme” dizisinde Zümrüt rolüyle yer almış olan başarılı oyuncunun hayatı hakkında detaylarla devam edelim.yesim ceren bozoglu resmi

“Kalbimdeki Deniz” dizisinde Fikriye karakteri ile hafızalara yer eden oyuncunun değişimi dizide en çok dikkat şeylerden biri oldu. yeşim Ceren Bozoğlu, 1974 doğumlu. İstanbul’da dünyaya gelen Bozoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunlarından.Yeşim Ceren Bozoğlu resmi2019 yılına kadar 60’a yakın dizi ve sinema filminde rol almış olan oyuncunun rol aldığı ilk dizi “Sıcak Saatler” adlı dizisidir. Seslendirme konusunda da tecrübeli olan Bozoğlu, “Doktorlar” dizisinde Fikret karakteriyle yıldızı parlamıştır.

“Geniş Aile” dizisinde canlandırdığı Sevim rolü de oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahip. Yaklaşık dört sezon Nuran karakterine hayat verdiği “O Hayat Benim” dizisi de yine oyuncunun rol aldığı önemli yapımlardan bir tanesi. Son olarak “Misafir” adlı sinema filminde rol alan oyuncu Yüzleşme dizisinde Zümrüt karakteri ile de adından söz ettirecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu