Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Helen Kimdir? Çukur Oyuncusu Yeni Dizisi!

Kuruluş Osman Helen kimdir? İşte bomba sorunun yanıtı ile sizlerin karşınızdayız. Son olarak “Kıstırma” adlı film ile dikkat çeken oyuncu Kuruluş Osman dizisine dahil oldu.

M. Mehmet Bozdağ’ın yapımcısı olduğu Kuruluş Osman dizisine ilk bölümün ardından yeni karakterler dahil oluyor.  Helen karakteri dizide oldukça önemli bir karakter olacak. Sofiya ile bağlantısı olan Helen karakterine hayat veren oyuncu ise Ayşen Gürler. Ayşen Gürler kimdir gelin hep birlikte bakalım.

Kuruluş Osman Helen’in Gerçek Adı Oynadığı Filmler Diziler

Burak Özçivit’in baş rolünde yer aldığı Atv’nin yeni dizisi Kuruluş Osman dizisinde bomba transfer! Son olarak Kıstırma filmi ile seyirciden tam not almayı başaran Ayşen Gürler Kuruluş Osman dizisine dahil oldu. Kuruluş Osman Helen rolüyle seyirci karşısına çıkacak olan Gürler, diziye önemli bir rolle dahil oldu.aysen gurler resmi

1979 yılında dünyaya gelen Ayşen Gürler, sunuculuk yapmıştır. 2001 yılında “Aşkına Eşkıya” dizisinde Meryem rolüyle ekranlara gelen oyuncu “Karaoğlan” dizisinde Aygız karakterine hayat vermiştir.

Yine aynı yıl “Yarım Elma” dizisinde Pınar karakterine hayat veren oyuncu, üç sezon boyunca “Sihirli Annem” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Sevin rolünü canlandırmış olan oyuncu, “Kod Adı” dizisinde aylin Aladağ karakteri ile ekranlara gelmiştir.aysen gurler resmi

2007 yılında “Küçük semazen” dizisinde Özlem rolüyle ekranlara gelen oyuncu “Zoraki Başkan” dizisi ile yeniden ekranlara gelmiştir. Bu dizide Meral karakterini canlandıran oyuncu, TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Leyla ile Mecnun” dizisinde rol aldıktan sonra “Ötesiz İnsanlar” dizisinde Şenay karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu