Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Kladius Kimdir? Nikola’nın Yardımcısı

Kuruluş Osman Kladius karakterine hayat veren oyuncu yeni sezonun ilk fragmanı da en çok dikkat çeken isim oldu. Kuruluş Osman Nikola’nın Yardımcısı Kladius karakterine hayat veren oyuncu ve bilgileri bu yazımızda sizler bekliyor.

Kuruluş Osman Kladius; Osman beyin en büyük düşmanlarında birisi olacak. Zira Nikola’nın tüm emirlerini yerine getirecek olan Kladius karakteri bu sezona damga vuracak. Osman bey önce Nikola’yı daha sonrada Kladius’u ortadan kaldırmak için alpleri ile birlikte savaşacak.

Kuruluş Osman Kladius kim (Oyuncu Seçkin Özdemir)

7 Ekim 2020 tarihinde ikinci sezonuna başlayacak olan sevilen tarihi dizide Bizans tarafında rol alacak isimler de oldukça popüler isimlerden oluşunda yeni sezonda için Kuruluş Osman dizisinde beklentiler artmakta.

Kuruluş Osman Kladius Kim

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisine yeni oyuncu müjdesini 2021 yazında basına yansımıştı. Başarılı oyuncu Seçkin Özdemir Kuruluş Osman Kladius karakterine hayat vereceği, bugün itibari ile netlik kazandı. Her ne kadar kadroda yer alacağı 2 ay evvelinden basına yansımış olsa da canlandıracağı karakteri bugün netlik kazandı.

Kuruluş Osman Kladius (Oyuncu Seçkin Özdemir)

25 Ağustos 1981 yılında Sinop da hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu 39 yaşındadır. Kanal D ekranlarında yayınlan “Hizmetçiler” dizisinde “Yiğit” rolüyle dikkat çekmiştir. “Ateşböceği” dizisinde canlandırdığı karakter ile yıldızı parlamıştır. 1981 yılında Sinop’ta dünyaya gelen başarılı oyuncu, “Kiralık Aşk” dizisinde Pamir rolüne hayat vermiştir.

Seçkin Özdemir, Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır. 2008 senesinde “Yaban Gülü” adlı dizide rol alan oyuncu, 2012 yılında “Al Yazmalım” dizisinde İlyas rolünü canlandırmıştır.

2011 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Leo” karakterine hayat veren başarılı oyuncu “Bir Aşk Hikayesi” dizisinde baş rolde yer almıştır. Star Tv’de yayınlanan “Ateşböceği” adlı  dizide baş rolde yer alan Seçkin Özdemir son olarak Show TV de yayınlanan “Tehlikeli Karım” dizisinde rol almıştır.

Şimdi yeni sezonda Seçkin Özdemir Kuruluş Osman Kladius karakteri ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu