Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Vasilyus Kimdir? Netlik Kazandı!

Kuruluş Osman Vasilyus karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğu bugün itibari ile netlik kazandı. Çekimleri yakın zamanda başlayan Kuruluş Osman setinden haberler gelmeye başladı. Bu sezon birbirinden değerli isimleri kadrosuna katacağını öğrendiğimiz reyting yıldızı diziye yeni isimler katılmaya başladı. İlk olarak da Yunan Komutan Vasilyus oldu.

ATV ekranlarında yeni sezon da yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisinde bu sezon İstanbul’un fethi konu edilecek. Bu nedenle Bizans komutanı Vasilyus karakteri 2020-2021 sezonunda en dikkat çeken isimlerden birisi olacak.

Kuruluş Osman Vasilyus

Daha önce Çukur dizisinde Çeto karakterine hayat veren ve bu rol sayesinde milyonlarca insanın dikkatini çeken mavi gözlü oyuncu, yeni sezonda Kuruluş Osman dizisinde Vasilyus karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Erkan Avcı’dır.

Kuruluş Osman Nikolas resmi
Kuruluş Osman Vasilyus – Erkan Avcı

Erkan Avcı; 1982 yılında Diyarbakır ilinde hayata gözlerini açmıştır. Şu an 38 yaşında olan Avcı, Mimar Sinan üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Karadayı dizisinde “Barut Necdet” karakterini canlandırması ile bir anda dizi ve sinema dünyasında yıldızı parlamıştır.

2016 yılında Cesur ve Güzel isimli dizisinde yine önemli bir rol alsa da dizinin reytingleri istenilen düzeyde olmaması nedeniyle ekranlara erken veda etmiştir.  Müslüm dizisinde Müslüm Gürses’in menajeri olarak harika oyunculuk çıkartmıştır.

Kuruluş Osman Nikolas kim Resmi
Kuruluş Osman Vasilyus kim – Erkan Avcı

Şimdi Kuruluş Osman Vasilyus karakteri ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. zira bu sezon Kuruluş Osman dizisinde en çok konuşulan isimlerden birisi de Bizans komutan Vasilyus olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu