Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Sultan 2. Mesud Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Kuruluş Osman Sultan 2. Mesud karakteri bakın kim, Kuruluş Osman Sultan 2. Mesud gerçek adı ne ve daha fazlası sizlerle!

Son olarak “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisiyle dikkat çeken oyuncu Kuruluş Osman Sultan 2. Mesud rolüyle ekranlara gelecek.

Kuruluş Osman Sultan 2. Mesud Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Şener Savaş Kuruluş Osman dizisine Sultan 2. Mesud karakteriyle dahil oldu. Son olarak “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Rafet rolüne hayat veren oyuncu diziye dahil olmasının ardından şu açıklamayı yaptı:

Geniş kitlelere hitap eden ve yurtdışında birden fazla ülkede yayınlanan bir projenin parçası olmak beni mutlu etti.

Kuruluş Osman oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu Şener Savaş hakkında detaylarla devam edelim. Oyuncu, Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da hayat gözlerini açmıştır.kurulus osman sultan 2. mesud resmi

Oğlak burcu olan oyuncu, 2020 yılında seslendirme sanatçısı olarak bu sektöre girmiştir. Aynı yıl dizide de oynayarak hem sesi ile hem de fiziği ile bu sektöre giren oyuncu Kanal D’nin sevilen dizisi “Arka Sokaklar” dizisiyle tanınmıştır.(Şener Savaş) Resmi

2008 yılında “Doktorlar” isimli dizide “Mustafa” isimli karaktere hayat vermiş olan oyuncu, “Muhteşem Yüzyıl Kösem” isimli dizide önemli bir karakter olan “Vezir Halil Paşa” karakterine hayat vermesi ile oldukça popüler bir oyuncu olmuştur.

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Rafet rolüyle izlediğimiz oyuncu, Kuruluş Osman dizisine Sultan 2. Mesud karakteriyle konuk olacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu