Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir? Gerçek Adı

Kuruluş Osman Targun Hatun kimdir, Kuruluş Osman Targun Hatun gerçek adı ne, hangi dizide izledik oyuncuyu, sevgilisi kim, kaç yaşında sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

Çarşamba günleri Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisine Targun Hatun karakteri dahil oldu.kurulus osman targun hatun resmi

Yörede meşhur olan bir Peçenek Beyinin kızı olan Targun Hatun, esir düşünce Osman Bey kurtarır. Obaya Osman Bey ile gelen Targun hatun dengeleri de değiştirir. Peki Kuruluş Osman Targun Hatun rolüyle izlediğimiz oyuncu kim? İşte ayrıntılar!

Kuruluş Osman Targun Hatun Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Zeynep Tuğçe Bayat Kuruluş Osman Targun Hatun rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Afilli Aşk” dizisinde rol almış olan oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan eşi Cansel Elçin’den de bu rolü başarıyla canlandırdığı konusunda sosyal medyada iltifat etmiştir.zeynep tugce bayat resmi

8 Şubat 1991 yılında Mersin ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu “Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi” mezunudur.

Oyunculuğa üniversite yıllarında reji asistanlığı ile başladığı sektör de birden oyuncu olmuştur. İlk kez kamera karşısına 2009 yılında “Arka Sokaklar” isimli dizide rol alarak başlamıştır.

Bir yıl sorna Gönülçelen isimli dizide “Nevra” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır. Lakin yıldızının parlaması, 2015 yılında “Çilek Kokusu” isimli dizide “Gonca” karakteri iledir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu