Kuyu

Kuyu Cennet Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Çok yakında ekranlara merhaba diyecek olan Kuyu dizi Cennet kim diye merak edenler için hazırladığımız bu yazımızda hem karakter hakkında hem de Kuyu dizisi Cennet’in gerçek adı ve oyuncu hakkında merak edilenler hakkında detaylı bilgiler yazımızda sizlerle.

Kuyu Dizisi Cennet Kim? Nasıl Bir Hikayesi Var?

Muratcan Oğuz’un yönetmenliğini üstlendiği çekimleri yakında başlayacak olan Kuyu dizisinde Cennet karakteri hakkında bilgi vermeden evvel birazcık dizinin konusuna değinelim: Baş karakter olan Cennet etrafında dönen olaylara şahitlik edeceğimiz Kuyu dizinin genel konusunda kısaca bahsedecek olursak; Cennet henüz 19 yaşında güzelliği ile etrafındaki herkesin dilinde olan bir genç kızdır. Hiç tanımadan bir ailenin gelini olmak zorunda kalır. Ailesi istiyor diye zorla evlendirilir.

Adana’da yaşayan Cennet’in hikayesinin diğer ayağı ise Amasra’dır. Gelin olarak gideceği o acı hatırlarının olacağı evde bir cinayete şahit olur. Şahit olduğu bu cinayet yeni de bir başlangıcın habercisidir. Sıkıntılı bir dönem de bu cinayet ile başlamış olur. Başına gelen kötü olayların ardı arkası kesilmek bilmez. Kuyu çok yakında ekranlarda.

Kuyu Dizisi Cennet’in Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Rol Aldı?

Kuyu dizisinin başrolünde yer alan Cennet karakterine hayat veren kişi Leyla Tanlar. Son olarak Mehmed:Bir Cihan Fatihi adlı dizide Çandarlı Halil Paşa’nın kızı Esleme karakteri ile seyirci karşısına çıkmış olan Leyla Tanlar, daha önce Paramparça adlı dizide Cansu karakteri ile adından sıkça söz ettirmişti.

Aralık 1997, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Özel Şişli Terakki’de ilk ve ortaokulu okumuş ardından da İtalyan Lisesi’nde eğitim almıştır. Oyunculuk konusunda yetenekli olan başarılı oyuncu henüz anaokul öğrencisi iken Küçük Deniz Kızı adlı bir oyunda oynamıştır.Bu oyunu sergilediği Koç Üniversitesi’nde oldukça beğeni alan oyuncu ilerleyen zamanda da bu üniversitede Görsel Sanatlar Bölümünde eğitimine devam etmeye karar vermiştir.mehmed bir cihan fatihi leyla tanlar resmi 1

Akademi 35 Buçuk adlı merkezden oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Buradan aldığı eğitimin ardından Paramparça adlı dizinin cast seçimlerine katılmış ve rol almaya hak kazanmıştır. Bu dizide Cansu karakteri ile başarıyı yakalayan oyuncu, oyunculuk konusunda kendini geliştirmek adına Tanlar University of California At Los Angeles adlı merkezde de eğitimine devam etmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu