Kuyu

Kuyu Feride Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Hangi Dizide Rol Aldı?

Kuyu dizisi Feride kim sorusunun cevabı da netleşti. İşte sizler için hazırladığımız Kuyu dizisi Feride’nin gerçek adı ne başlığı altında paylaştığımız yazımız.

Kuyu Dizisi Feride Kim? Nasıl Bir Karaktere Sahip?

Ekranlara yeni sezonda merhaba diyecek olan Kuyu dizisi karakterleri de her geçen gün netlik kazanmakta. Dizi Cennet adındaki dünyalar güzeli 19 yaşındaki bir genç kızın hikayesini konu almakta. Cennet Adanadan Amasra’ya uzanan bir hikayenin ana kahramanı. Altıncı hisleri oldukça kuvvetli olan Cennet gelin gideceği ailenin hiç bilinmemesini istediği bir sırrına vakıf olur. Bu sır nedeniyle başı beladan kurtulmak bilmez. 

Dizinin en dikkat çekici karakterlerinden biri de Feride karakteri olacak. Yaşadığı olayın şokunu üzerinden atamayan hatta yıllar sonra bile bu olayı hatırlatacak en küçük olayda o ana dönen Cennet kadar dikkat çekici bir karaktere sahip olan Feride’nin hikayesi de oldukça etkili olacak.

Kuyu Dizisi Feride’nin Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Kuyu dizinin en dikkat çeken karakterlerinin başında gelen Feride’nin gerçek adı Nur Fettahoğlu. Peki Nur Fettahoğlu kimdir? Gelin hep birlikte detaylara göz atalım: Kasım 1981 tarihinde Almanya/Duisburg’da dünyaya gelen güzel oyuncu Sihirli Anahtar oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Haliç Üniversitesi mezunu olan oyuncu Peyker rolü ile hafızalara yer etmiştir. Beşiktaş Lisesi mezunu olan oyuncu daha sonra oda üzerine eğitim almaya karar vererek Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde eğitim almıştır. Mezuniyetin ardından birkaç bankada çalıştı. Daha sonra SkyTürk kanalında borsa spikerliği yaptı. cennet nur fettahoğlu resmi

Oyunculuk konusunda eğitimini aldıktan sonra Benden Baba Olmaz adlı dizide rol aldı. Gönül Salıncağı adlı dizinin ardından Peyker rolüyle Aşk-ı Memnu’da yer aldı. Kurtlar Vadisi Filistin adlı sinema filminde başrolde yer alan oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde de Mahidevran Sultan’a hayat vermiştir. Rol aldığı diğer yapımlar ise Filinta, Hayat Yolunda, Sana Kalbimi Verdim. En son rol aldığı dizi ise BluTv’de yayınlanan Fi dizisidir. Bu dizide Billur karakterini canlandırmıştır. 

37 yaşında olan güzel oyuncunun boyu ve kilosu da merak edilenler arasında. Oyuncu 1,69 cm boyunda ve 54 kg ağırlığında. Murat Aysan ile 2008’de evlenen oyuncu 2011 yılında boşanma kararı almıştır. 2013 yılında Levent Veziroğlu ile evlenen oyuncunun Elisa Güzin adında bir kızı var. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu