Kuzey Yıldızı 12 Ekim Fragmanı Yayınlandı! 5. Bölüm Özeti

Kuzey Yıldızı 12 Ekim Fragmanı ile Kuzey ile Yıldız arasındaki buzların bir nebze olsun azaldığını hatta Kuzey, Yıldız’a arkadaşım diye hitap etmesi ile ikili arasındaki mesafenin kalktığını düşünmeye başladılar. Tabi bu arada tefeciler hala Kuzey’in ve borcunun peşinde o konuyu ve daha fazlasını bu yazımızda sizler için hazırladık.Kuzey yıldızı Fragman Görseli - Kuzey Yıldızı 12 Ekim Fragmanı Yayınlandı! 5. Bölüm Özeti

Süreç Film imzalı dizi geçtiğimiz gün 4. bölümü ile ekrana geldi. reytingler de ilk sırayı almayı başaran dizi 6,25 total reyting oranı ile halkında tam desteğini almadığını düşünüyorum. Sözlerimi uzatmadan önce 12 Ekim Kuzey Yıldızı fragmanı yani 5. bölüm fragmanını verip, daha sonra yeni bölümde olacak olayları özet tadında anlatacağız.

Kuzey Yıldızı 12 Ekim Fragmanı

Geçtiğimiz bölümde emine hanım bekar olan oğlu Kuzey’e kısmet bulmak için komşunun kızına Kuzey’den habersizce gidip kızını istemesi ve bu duyan Yıldız ise bu acıya dayanamayacağını düşünüp Karadeniz’in hırçın sularından uzaklaşmak için hava alanına gitmişti. Tam uçağa binecekken, Kuzey gitme diyerek onu orada kalmaya ikna etti. İzleyenler, tam da ikili birbirine karşı aşklarını itiraf edecek diye beklerken yine hırçın yine aşkını itiraf etmeye korkan halleri ile kimi zaman güldük kimi zaman da hüzünlendik.

Yıllarca bekleyen ve onunla evlenmeden İstanbul’a giden Kuzey, bire kez daha kendisini aldatıp terk edeceğini düşündüğü için Yıldız asla Kuzeye güvenmediği için aşkını da açmadığını gördük. Geçtiğimiz bölümde her ne kadar ikili yakınlaşmış olsa da hala aralarında bir samimi ortamını olduğunu ama Kuzey, düşman olmaktansa arkadaş olalım teklifi,nde bulundu. Ancak Yıldız buna bile sinir oluyor.

Kuzey Yıldızı 12 Ekim Fragmanı analizleri

Kuzey, normal bir hayatı varken karısı onu dolandırıp tüm parasını alıp gittikten sonra köyüne 20 yıl sonra döndü. Ancak hem köy halkı tarafından hem de babası Şeref tarafında kabul görmedi. Kuzey, borçlarını kapatmak için tefeciden aldığı borçları bile ödeyemeyince, adamlar da hali ile peşine düştü. Önce çocukları ile tahdit edip bir an evvel borcunu ödemesini isterdi. Kuzey çocuklarını babasına emanet edip yine aynı evde kalmaya devam edecek.Kuzey Yıldızı 12 Ekim Fragmanı görseli - Kuzey Yıldızı 12 Ekim Fragmanı Yayınlandı! 5. Bölüm Özeti

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  7 Ekim Zalim İstanbul Fragmanı Herkesi Şok Etti! Şimdi Ne Olacak?

Bu süreç de Yıldız da Kuzey’i sırtından vurmak yerine kötü adamlara karşı kendisini koruması için Kuzey’in üç kızı Gökçe, Emine ve Feride’ye silah kullanmayı ve nasıl ateş edeceği konusunda eğitimlere başlayacak. Kötü adamlar yani tefecinin adamları yeni,den geldiğinde karşılarında silah kullanmasını bilen insanlarla karşılaşacağı için ikinci bir defa gelmesi konusunda sıkı önlem alacaklar.

Kuzey ise Yıldız’ın kendisine ve kızlarına karşı ne denli fedakar bir biçimde çalıştığını görünce içinden daha da yakınlık kurmak gelir ve ağzından şu sözler dökülür;

“Kuzey: Arkadaşım iyi geceler
Yıldız: Hay senin arkadaşım diyen dilini eşek arısı soksun”

Sözleri ile yıldız karşılık verecek. Yani Yıldız aslında Arkadaş olmak istemiyor. Aslında sevgili olmak isterse de hala bunu kendisine kabul ettirmiş değil.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM